PDA

View Full Version : Kakви родители ще бъдете?



rosskata
12-06-2004, 21:12
Прочетох някои темички във форумa ,оплюващи родителското тяло, и се замислих :? . С една приятелка си говорихме какви майки бихме били и стигнахме до някои изводи, които не ни харесаха. Аз например ще бъда майка- тиранин , със склонност да крещи на децата си... :twisted: И която ще я мързи да готви и пере и само ще купува полуфабрикати.. . И децата ми ще са хулиганчета ... 8)
А шък приятелката ми така би разглезила децата си, че биха и се качили на главата от ранна възраст... :P

Неприятно... А вие какви родители бихте били? Изобщо можете ли да си го представите- да имаш деца и да трябва да се грижиш за тях и да ги възпитаваш... :roll: Трудно изглежда... Как мислите? :?:

12-06-2004, 21:20
Shte gi obicham poveche ot sebe si predpolagam.....sigurno i az shte glezq.....shte gi ucha kak da psuvat na razlichnite ezici - kat men :P

miskin
12-06-2004, 21:25
Добър и отговорен родител, такъв като моите родители. Моето дете ще бъде щастливо дете.

LiNkiN4eTo
12-06-2004, 21:35
az bih bila PO4TI su6tata maika kato moqta , razlikata 6te e v tova 4e moqta maika sa prai na interesna pred men i samo me drazni a az nqma da praq taka s moite deca :!: :wink:

Murderdoll
12-06-2004, 21:36
хахаха мойто дете ще е лудо метълче непукистче..
може и пънкарче ама да е момиче...
ква майка ще бъда...ще се постарая да не налагам някфи
такива мноу гадни ограничения на детето ми...абе ше
се опитам да съм добра майка ама незнам докога ще ми
издържат нервите :roll: :roll: :roll: :P :P :P

GreenLadyM
12-06-2004, 22:02
Iskam da sum kato maika mi-super gotina,v sushtoto vreme otgovorna i nai-ve4e razbirashta deteto si!I mnogo se nadqvam 4e shte stana takava :D

ProstoAz
12-07-2004, 07:56
Аз на мойте деца (ако имам такива), ще им разрешавам да правят каквото поискат...само да станат на 13 и всичко ще им е позволено - да пият, да пушат, да излизат до късно, да спят в приятели, да правят секс (само с презерватив!) и...абе въобще всичко, което поискат БЕЗ НАРКОТИЦИ! Само това ще им е забранено.
Е, и сега кажете, че няма да са щастливи. :P Не искам да съм като майка ми...тя е твърде ограничена, за да разбере някой неща - само веднъж сме на 13,14,15,16,17,18, така че тези години трябва да се изживеят на МАХ и както ни харесва, нали? :D

mnogomili4kata-sf
12-07-2004, 08:40
Ами аз ще се постарая нито да ги разглезвам, нито да бъда прекалено строга...искам да бъда като мойте родители с две разлики -няма да истерясвам като майка ми и определено няма да съм толкова сериозна в къщи, то направо дразни да не може да се пошегуваш поне малко...и към това прибавям,че просто ще бъда една модерна майка и ще се интересувам от новостите, с който мойте деца ще се занимават...просто ще бъда в крак с времето!!! :wink:

glazunov
12-07-2004, 16:42
аз ще бъда едновременно добър и строг баща....изобщо децата ми ще извадят късмет с мен,щото освен баща ще съм им приятел.И ще ги науча на всичко,което знам за живота....и за ценностите на хората...и ще ги възпитам да станат качествени и стойностни хора...ееех мечти....на първо време обаче трябва да си уредя живота и да се оженя... :roll:

mani4eto
12-07-2004, 17:14
moje bi 6te bada dobra maika, nqma da pravq gre6kite na moqta, 6te sam otgovorna, mnogo hora sa se pitali "Ti 6te dava6 li na decata si da pu6at i piqt" Az bih pozvolila na decatami da opitat ot vsi4ko i te sami 6te razbret koe e pravilno i ne, za6toto zabranata porajda po golqm interes i izku6enie.

playful_girlll
12-08-2004, 09:56
mi predpolagam 6te buda izkopirala malko ili mnogo povedenieto na moite roditeli ,no puk 6te se staraq i az da ne dopuskam gre6kite na maika si ...naprimer 6te se opitvam da ne kre6tq tolkova i da razre6avam problemite po drug na4in .v su6toto vreme nqma da pozvolq decata mi da stanat nqkakvi razglezeni ligliovci:)

eNigMaTic^
12-08-2004, 19:27
Ами ще им дам това, което не съм имала никога ... :P И освен родител ще съм им и френдка :wink:

Devilkin
12-08-2004, 20:00
Аз ще бъда нещо като моята майка....хем добра и от време на време лоша за да има ред. Ще разрешавам да правят каквото си поискат но няма да ги глезя в никакъв случай. Ще ги науча че трябва да слушат мама и тати....ще позволя да правят това, което аз съм искала и не са ми разрешавали....ще ги карам да учат :!: ....ще се опитам да бъда приятелка с тях....искам да споделят с мен...ще им готвя квото искат...
като си родя няма да давам на родителите ми да ги гледат! защото майка ми ми каза че ще ги глези много.... :arrow: и като свикнат с глезотиите няма оправия :)

Allicia
12-09-2004, 12:02
Аз мисля, че всички ще възпитаваме децата си така, както нашите родители са възпитавали нас( е не всички де), ама честно казано не ми се иска да бъда като нашите. Знам, че са ме направили доколкото може човек, и аз искам моите деца да станат хора, ама не по начина по който го направиха родителите ми. Може би по отношение на училището ще съм като тях, защото наистина за един млад човек най-важно трябва да е училището, нито работа, нито домакинство, нито нещо кой знае колко тежко, най-важно си е училището. А , ако детето ми ходи на училище, то значи, че и нататък ще се оправи в живота. Успея ли да го накарам да заобича до някаква степен училището, значи ще съм истинска майка. А ако става въпрос за по-ранните години от детството му....е тогава май ми е позволено да го глезя:) Ами май само за това се сещам, просто ще му давам цялата любов, от която се нуждае, и разбира се ще се стремя да бъдем нещо като приятели, ще уча детето си да споделя с мен!

aBeP4eTo
12-09-2004, 22:09
хах много съм мислила над това ! Сега се казвам няма да съм строга, лоша ама има да имам се карам на милите ми дечица :lol:
Веднъж ме оставиха да гледам братовчедчето си пък то беше само на 3 и го разхождам в парка и то както върви и хваща нещо и то какво Joint и аз почвам да му обяснявам ! Това не е много хуабво нещо бля бля...Това е joint :P Не, че ме разбра кво е ама аз му обясних и си мисля, че ще бъда малко или много даже ми се струва много грижовна майка !

LunaTriCk
12-09-2004, 22:17
Мисля, че ще е доста логично като за 17 годишно момче да кажа:
Не искам деца :!:

Jamalska
12-10-2004, 08:50
Hmm...kato se ima predwid 4e ne obi4am malki deca...Ne znam kak 6te se razbereme...
ama kato na4alo 6te go nau4a da spodelq s men...6toto sega mnoo pyti mi se iska da spodelqm s na6te no prosto ne moga...
Ne e wajno mom4e ili momi4e...i 2ta slu4aq 6te izrasne s hip-hop kulturata...ako e mom4e oba4e 6te se izkefq powe4e...

rosskata
12-10-2004, 10:28
Мисля, че ще е доста логично като за 17 годишно момче да кажа:
Не искам деца :!:

Недей така бе душата... Не става въпрос да ти се изтърси някой пискун на тази възраст... Говорим за по- нататък... :wink:

Iliqn4eto
12-10-2004, 12:23
ehh hora ne badete tolkova sigurni kakvi roditeli 6te ste... taka sa si i mislili na6ite predi kato sa bili na na6ite godini ama kato vidi6 4e vremenata se promenqt...taka 4e ni6to ne se znae a i vie samite o6te po kolko mnogo pati 6te se promenite.. samo da se nadqvame 4e 6te gi nau4im na dobro pa za ostanalot ni6to ne se znae:)

LunaTriCk
12-10-2004, 13:40
Недей така бе душата... Не става въпрос да ти се изтърси някой пискун на тази възраст... Говорим за по- нататък... :wink:


Защо си мислиш, че от момчетата стават добри родители :?: Не е ли майката водеща в живота на всички ни :?: А и пак от лична гледна точка. Мразя пискливите, сополиви, крещаши, пълзящи, малки гадинки. Ако е на 12 примерно. Ок мога да направя нещо. Ноооо да сменям памперси и да го водя на детска градина. Неееееее...

Momchence
12-11-2004, 11:45
хахаха мойто дете ще е лудо метълче непукистче..
може и пънкарче ама да е момиче...
ква майка ще бъда...ще се постарая да не налагам някфи
такива мноу гадни ограничения на детето ми...абе ше
се опитам да съм добра майка ама незнам докога ще ми
издържат нервите :roll: :roll: :roll: :P :P :P A ako se rodi mom4e :lol: :lol:

Momchence
12-11-2004, 11:47
Недей така бе душата... Не става въпрос да ти се изтърси някой пискун на тази възраст... Говорим за по- нататък... :wink:


Защо си мислиш, че от момчетата стават добри родители :?: Не е ли майката водеща в живота на всички ни :?: А и пак от лична гледна точка. Мразя пискливите, сополиви, крещаши, пълзящи, малки гадинки. Ако е на 12 примерно. Ок мога да направя нещо. Ноооо да сменям памперси и да го водя на детска градина. Неееееее...6to be ima ne6to sladko c cqlata rabota......s nqkfo 4avence na 3 godinki za ra4i4ka i da go vodi6 na detska gradina:P i to da ti hlen4i 4e iska da mu kupi6 robokop za 30 kinta :lol: :lol:

Anonimno
12-11-2004, 11:51
Ave az smqtam shte shte sym dobry bashta ma se pak nz tochno kak shte reagiram na opredeleni neshta i za tova bih predpochel da imam momcheta zashtot az sym minal na 100% po tehnite stypki pyk ako imam momche ne bih se pravil na bashtata koito razbira i ot momicheshkite raboti i za tova bih gi ostavil tezi problemi na jena si pak az shte pomagan s kakvoto moga

12-11-2004, 13:10
Ave az smqtam shte shte sym dobry bashta ma se pak nz tochno kak shte reagiram na opredeleni neshta i za tova bih predpochel da imam momcheta zashtot az sym minal na 100% po tehnite stypki pyk ako imam momche ne bih se pravil na bashtata koito razbira i ot momicheshkite raboti i za tova bih gi ostavil tezi problemi na jena si pak az shte pomagan s kakvoto mogaAz pak iskam momi4eta xaxaxa nqkfo qko 6te e da im 6a6kam gadjetata kato po porasnat i vaob6te s protivopolojniq pol se razbiram po dobre :P

Momchence
12-11-2004, 13:10
Tfa gore sam az ;)

m
12-11-2004, 15:23
Ми ще се грижа възможно най добре за децата си .И никога няма да ги лишавам от нещо което аз съм нямал , и няма да им
викам "ама аз на времето нямах такова или не ми беше лесно.." . Но също така ще няма да ги разглезвам много!!!

Sunny Girl
12-11-2004, 22:30
emi i az sum mislila po tozi vurps dosta e slojen :D obicham decata i to mn ama se si mislq she nqma da buda dobra maika :? mislq si che shte im pozvolqvam vsichko i te shte me podlydqt,koeto ne mi xaresva mn de.gledala sum bratovchet si i neshto edinqt put ne go gledax kato xorata shtom se napisa :D gotino nali :wink:

DeSsi
12-12-2004, 11:14
Az shte se opitam da byda dobra i grijovna maika :) Iskam edno momche ili bliznaci ;) Shte glezq lapeto/lapetata no i shte mu/im se karam.Shte im pozvolqvam da pravqt vsi4ko koeto moite roditeli sa mi zabranqvali.Kato stanat na 13-14 shte im mahna ve4erniq 4as za da mogat da se zabavlqvat s priqtelite si na max.Eh eh ...

AvLee
12-13-2004, 18:13
Не ми се мисли за това,благодаря!
Ще видим......има многооо време
Предполагам че ще ги възпитам не точно по тоя начин по който моите родители са.....

iv4e_f
12-15-2004, 17:42
6te se opitem da buda kato moite roditeli!da ne mi se ka4vat na glavata ama i da ne sas nekvi ideoti!

vasi_z
12-26-2004, 21:11
Az vinagi si mislq 4e 6te sum mnogo pe4ena maika i 6te im davam vsi4ko no kato se zamislq mai nqma da e mnoo dobre za tqh taka :lol: nzn vsu6tnost ima dosta vreme :lol: za kvo mislite za tiq ne6ta kato ima tolkova mnoo vreme dokato rodim deca :oops: Puk i ne se znae izob6to togava dali 6te sme jivi moje da se e blusnal asteroit ili puk vraga na spaidarmen da e uni6tojil cqlata vselena i spaidarmen da ne e mogul da q spasi ili puk slunceto da se pribliji mnogo do zemqta i horata da se stopet i pro4ie!Mislete za momenta a ne za bude6teto(ili pone ne za tolkova dale4neto bude6te) :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-27-2004, 10:51
az iskam da sam cool roditel,6te i dam vsi4ko,ako 6tat da me slu6at,e ama da ne pu6at mnogo treva,i pone da iztrezniavat bazro 6oto ine4e a u4ili6teto kak 6te hodat taka na daskalo :roll: kato men :oops: .6te gi paza,6te si gi obi4kam i taka
DA SA JIVI I ZDRAVI

p.siskam samo edno-da e mom4ee

MadNesScHo
03-08-2005, 21:55
E kakyv roditel da sym az nqma da imam deca dokato ne sym v otdelen apartament i nerabotq neshto ot koeto da poluchavam dobro zaplata che za deteto trqbvat mn griji... i mislq do nqkakva stepen da e glezeno no ne chak tolkova i she go pravq gyzarche samo momche da e :P

Suddenly
03-08-2005, 22:45
Ще съм идеалната мамичка.. ByhAhaA
:) Много много ще си обичкам Момиченцето
искам женско, ше е съм много яка майка.
Няма да съм като мойта майка (мо е зле).
Няма да правя грешките които тя прави постоянно.
Ще има Всичко кфот си поиска и тей ше съм да бест :lol:
ше съм мамчето което искам за себе си :)
Майка ми ако беше такваз пичка щех много да си я лофкам!

Dharma
03-09-2005, 21:35
ami nadqvam se edin den da stana maika :D
6te obi4am mnogo, mnogo, mnogo decata si, 6te se grija za tqh, hahah moje da se juligan4eta :P

naty
03-12-2005, 16:55
kwa maika li she byda(ako vyob6te imam deca) - mi 6e sam ot tipa gotini maiki .Nqma da mu kazwam kwo da prai ili da si nalagam mnenieto .......da si ziwee ziwota .....samo 6e sa griza za nego a to kwoto 6te da prai.....nqma da mu kazwam kwo da prai .Kakto mu se ziwee-taka da si ziwee ..

v1v@
03-12-2005, 18:42
ami neznam sq e lesno seki da kaje ama kato ti doide do glavata - drugo 6te vikate! nadqvam se da sum dobra!

grafinka
03-21-2005, 12:26
Наистина изглежда трудно да си родител...
Аз може би бих дала на децата си това, което нашите са ми забранявали, но в такъв случаи и моите ще станат много разглезени.Мисля , че ще се опирам до моето детсвто и спомените си... и най - важното - ще се опитвам да ги разбирам...не искам децата ми да ме мразят и т.н. Но все пак родителството не ми е в плановете за близко бъдеще ...има много време и не се знае с какво ще ме изненада животът

03-21-2005, 19:45
аз мисля че ще съм добра маика ...ще готвя и чистя и ще работя(надявам се вкъщи,уча рисуване и мисля с това да се занимавам ;) )
а колкото до децата винаги ще се поставям на тяхно място понякога ще крещя когато се изнервя,но отсега съм си такава.... :oops:

`cannibal`girl
03-21-2005, 20:49
haha mislq da si napravq deteto oligofren4e..
nqma da mu davam da pie mnogo [malko samo]
pove4e 6te pu6i! [treva] 6te slu6a HC i malko metal
hm.. kakvo o6te.. 6te mu davam po4ti vsi4ko .. i taka .. :lol:

korn___
03-23-2005, 16:31
interesna tema .... ami kat stana ba6ta .. 6te bude veselo i zbavno :twisted: mu hahaha ako imam mom4eta o6te po 5 godinki na losta i na usporedkata dokato ne stanat s raka 40 sm nai malko posle qko u4ene za da im e lesno v jivota po natatuk i 6te im davam kakvoto im trqbva no i 6te gi li6ava mza da sviknat da se borqt s kuraviq i gaden jivot

a ako sa momi4eta .. lele dupe da im e qko.... nqma da kazvam na tqh kakvo 6te im se slu4va poneje 6te se opla6at si4ki v foruma :twisted: :twisted: :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

FreeSpirit
08-29-2007, 20:58
Все още не съм мислила по тая тема,ама като се знам каква съм с малките деца като ме ядосат и сериозно се замислям .Изрично казах на наще,ако стана кисела и закачлива(абе общо взето-Като старата дама от блока дето никой не е харесва,щото е..(аре няма да изпозлвам цинизми)) след 25-та си год,да не ми дават да имам деца.

VaNicHkaa
08-29-2007, 21:29
Само ще кажа че сега си мислим едно но накрая ще стане обратното..имам 1 приятелка на която майка и като е била млада и още преди за роди и т.н все си е казвала че ще дава всичко на децата си , ще ги глези , няма да се тревожи с кой са навън , но точно обратното сега се притеснява за тях , и иска най-доброто за това и не дава всичко което си приискат, за това не мисля че мога да си предства каква майка ще съм ..само ако имам деца след много време тогава ще разбера

HenPuJIu4Ha
08-30-2007, 13:53
s edna duma - liberalna :)

BloniTka
08-30-2007, 14:12
Предполагам че няма да съм като наще!Ше съм добра майка.. модерна :lol: както се казва.Ще му давам да седи до по до късно..Ще си споделяме ( с дъщеря ми ) :D Мойте родители са некфи ...консервативни.Искат да се прибирам по-ранко така,само ми мрънкат за глупости.. пф.Определено няма да съм като тях!Щото не искам детето ми да пише такива неща за мен по форумите :lol:

BlueAvalanche
08-30-2007, 14:12
Ще бъда печен тате, ще си водя лапето на мачове, на курви, на пъйрсинги и татуси.. :)

tItEufFf
08-30-2007, 14:27
Ще и позволявам повечето от нещата, които на мене не ми дават без да ги разглезвам на макс...

music_pirate
08-30-2007, 15:34
pitaite decata kato se rodqt i stanat na 20 godini kakuv rosditel sum bil :shock:

Justified
08-30-2007, 16:58
Ако съм като баща ми ,значи наистина ще бъда добър родител.

monityY
09-03-2007, 08:26
ne obi4am osobeno decata,i sega sum na toq princip da ne rajdam :D pomnq edna slu4ka ama sum bila na 3-4 godinki i se voza v reisa s maika mi i ba6ta mi i ne6to stanalo na vapros 4e 6e stana golqma 6e iam deca i t.n i az sum izkre6tqla v reisa "neiskam da rajdam" si4ki se spukali ot smqh ta ot malka neiskam,pa 6e vidim kfo 6e mi e mnenieto kato pootrasna...prosto ne samo 4e ne obi4am decata,ami i mn griji sa kat porasne da ne stane nekoi prestupnik,trea se da go mislq da se pritesnqvam,ako ne6to mu se slu4i da stradam i taka... ima 2ma 4oveka koito obi4am bezkraino mnogo i za koito se pritesnqvam neprekusnato,smqtam 4e nqmam nujda ot pove4e... az i da se jenq ne iskam de..

sladku_bebzi
09-03-2007, 11:37
Почти винаги ще получават това, което искат.Докато са малки примерно 10-12 ще има ограничения, след което пак ще ги има, но ще са съвсем дребни.Ще им бъда приятелка, ще давам съвети и ще се интересувам от това, което правят.Винаги ще могат да разчитат на мен \:D/

Ice
09-03-2007, 16:17
Ще се старая да проявявам повече разбиране към тях, защото рядко но се случва мойте родители да не ме разберат.Искам детето ми да седне и да говори с мен каквото и да става все едно съм му приятелка.Ще се старая да съм добър родител, пък каквото стане. :-)

portokalka
09-03-2007, 16:47
Нямам представа!Не ми стига въображението да се отнеса толкова далече в бъдещето,въпреки че е доста богато...Предполагам,че ще бъда добра с децата си,ама ако ми се качват на главата ще бъда по-строга,въпреки че не си се представям в такава светлина...

xpucuto
09-03-2007, 18:05
...

kotetyyy
09-03-2007, 18:15
по4ти си4ко само без НАРКОТИЦИ

sladkish_14
09-05-2007, 16:41
Никой НЕ знае какъв родител ще бъде!За начало мисля да остана със същата форма на тялото си!НЕ знам каква ще бъда като родител,но ако мъжът до мен,е като сегашния ми приятел,децата ни ще живеят в едно от най-щастливите семеиства,с едни обичащи се до полуда родители...От мен ще получат всичко което мога да им дам,а баща им ако е сегашното ми приятелче :smt010 в което мноооого се надявам,ще го обожават,защото той ще ги блоготвори!Сигурно ще ги обича,повече и от мен :roll:

Fluffy^;pp
09-05-2007, 16:59
Ами сега като се замисля-иска ми се да бъда готино мамче ^.^ хъх..но като създам семейство,дом..като ми се народят бебешоци(да се надяваме само 2 ;Д) Може би начина ми на мислене ще се промени..Сега мисля да им позволявам това,което на мен не ми е било позволено до определена възраст и т.н..ОООбаче след време тъй като децата ми/детето ми ...ще бъдат най-важните неща за мен ..и ще ги пазя дори с цената на живота си..Това ме навежда на мисълта ,че "готиното мамче" ще се превърне в "мамчето злобар дето забранява всичко " :/ Трудно е да си родител..но пък да създадеш дете,да дариш нещо с живот-това е толкова ..м..красиво ? *_*

FiRe_LaDy
09-05-2007, 18:23
Прочетох въпроса и не отговорих веднага.Реших,че нямам какво да пиша,но сякаш този въпрос ( Каква майка ще бъда? ) остана в мислите ми.И след кратки размишления успях да си представя макар и бегло,че ще бъда майка,която ще обича много децата си,ще ги глези много и ще им позволява почти всичко и от това излиза и че ще са много палави и непослушни.Ми друго не успях да си представя освен,че може приятеля ми да им е баща ( :lol: :roll: ) и че ще е също много добър баща,ама ще е строг,когато трябва и няма да им позволява всяко нещо,което пискат ... ама едва ли той ще е баща на децата ми (въпреки,че ми се иска :wink: ) ....

hahavteen
09-05-2007, 21:37
Az mislia 4e znam kakva maika 6te buda za6toto do goliama stepen az sum otgledala malkata si sestra(sega e po4ti na 5).Nadiavam se samo s vremeto da stana malko po-turpeliva.Ina4e kogato vliazat v pyberteta decata mi iskam da sum kato moita maika! Prosto e prekrasna i ne bih mogla da si predstavia po-dobra ot neia.Vinagi me e naputstvala i mi e davala dobri suveti bez da natrapva mnenieto i razbiraniata si.Vinagi e davala da se razbere do kude sa mi granicite bez da se nalaga da me nakazva a poniakoga dori bez da povi6ava ton.Ostaviala me e da pravia gre6ki za koeto sum i bezkraino blagodarna.Vinagi sum mojela da spodeliam s neia i da i zadavam "neydobni" vuprosi.Da,nadiavam se da sum maika kato neia :roll:

6o6kotooo
09-06-2007, 20:10
ам аз 100% ше си ги обичам мноо и искам да ги накарам да ме имат за приятелка и да ми споделят щот аз на наще не казвам нищо а искам....ест ше ги глезя ии ала бала мъжото ше помага :-D

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 07:20
Хъм аз обожавам децата и всички казват чеи ще бъда много добър родител още ми е рано де.Ще им дам от това което имат нужда любов разбирателство ще ги глезя но и ще бъда строга.Ще им дам това което имам аз удобство лукс и прекрасни родители ще бъда и строга ще знаят кое добре и кое не .Няма да ги удрям или да крещя с викане и бой несе стига до никъде ще бъда и тяхна приятелка ще могат да споделят с мен а няма да се стнрахуват

09-07-2007, 08:23
бих била много шашав родител. сигурно бих очаквала твърде много от децата си.

'IrReSiStIblE'
09-07-2007, 12:04
може би ще бъда строга но и в същото време ще се опитвам да ги глезя незнам с времето много ще се променя като характер и не мога да кажа отсега.

walkmanaw55o
12-25-2007, 08:55
6TE U4I KAT NENORMALNO ZA DA STANE EINSTEIN NOMER 2,6TE MU DAVAM QKO PARI,KVOTO SI POISKA AMA QKO U4ENE AKO NE U4I NQMA DA POLU4I NI6TO

ShadyRecords
12-25-2007, 13:48
ще ги праа на рибена кост и смъкнати още от 5 години сеш'се и ше си вартим масура секи ден ше се ожена за негърка децата да са ми негри гангстери сеш се yoooooo гет ит ? :D :D :D

DisciplineAndOrder
12-25-2007, 14:03
не знам... :-|

RoyTheReaper
12-25-2007, 14:46
Аз смятам, че децата трябва да надминат родителите си по постижения. Затова ще наблягам предимно на образованието; ще изисквам да учат много и да носят само 6-ци В това отношение ще се поизпотят за да ме надминат... От рано ще установя в какво са добри и от какво се интересуват, за да ги запиша на подходящи извънкласни дейности (колкото повече, толкова повече - трябва да свикват на натоварване и да се справят с много задачи наведнъж). Доколкото е възможно, ще ги тласна към елитен университет и елитна специалност. Ще ги запиша и на някакъв спорт, за да са здрави и красиви. Това е основното на което държа.

Иначе ще гледам да избягвам грешките на моите родители. Надявам се в пубертета им да намеря баланс между това да ги предпазя и да не ги осакатя социално.

Ще се радвам, ако децата ми ме възприемат не като шефче, а като приятел. Важно е да има разбиране и от двете страни.

moon_flower
12-25-2007, 15:21
Ще съм точно като моята майка,без никакво изключение.Ако са добри ученици и ми носят добри оценки,ще им давам всичко,ще им копувам каквото искат и ще ги пускам навсякъде.Ако не са обаче,ще се наложи да поработят доста.

ThePainIsReaL
12-27-2007, 22:57
Не зная.. но имам огромното желание децата ми да израстнат в щастлива семейна среда, без да тя бъде допълнителен стрес за тях..
Иначе отговорът на въпроса сигурно ще зависи от много неща - какъв е таткото, какви доходи имаме, къде живеем, какво работим.. и т.н. А това няма как да го знам [:

PETRU6KA PAMU6KA
12-27-2007, 23:04
az 6te si spomnqm na men kvo mi se e iskalo kato sum bila na taq vuzrrast nqma da sum isteri4ka kato moita ludnbala maika ii nqma da go karam da y4i kato poludqllo non stop est 6te si po4u baq :evil: noo nqma da zabravqm 4e trqq i da se otpuska :P

nicolepcd
12-28-2007, 09:35
Ми... то наистина си е рано, и не мисля, че това, което кажа, ще стане, защото след време... ще си се покаже какви ще сме... Мииии... какъв родител ли? За мен най-важното е разбирателството... Просто не искам да съм родител в пълният смисъл на думата, а приятел... :-({|= Това детето ти да споделя е нещо наистина страхотно... аз лично никога не споделям, и може би затова ми се ще тая грешка да не я правят и те :cry: Естествено, и аз ще държа на образованието, нооооо в никакъв случай няма да искам да е някакъъъъъъъъъв зубааар :D Няма да държа на оценките, а на знанието, както е в моето семейство до известна степен... ;-) Мии.. ще видим какво ще стнае след 7-8 години :D Ааа, относно забраните... ще дам да опита всичко, което иска, защото така ще е по-добре... на мен лично са ми давали да пробвам от всичко вкъщи, и нямам никакви проблеми с алкохола и цигарите... 8) Абеее... ЩЕ ВИДИМ :-P

Sonrisaaa
12-28-2007, 10:16
Ще се старая да бъда толеранта и търпелива,да изслушвам и помагам на децата си,ще им давам достатъчно свобода,но не прекалено,техен ще бъде избора за това,което ще искат да правят по-нататък в живота,какво ще учат и с какво ще се занимават.Общо взето ще се старая да направя всички онези неща,които моите родители са успели да направят за мен и също онези неща,коита не са.Нека сами да избират дали искат да се запишат на СИП по Химия,Физика,БЕЛ или искат да спортуват.Какво- нека те си решат.Ще се старая да имат всичко,което пожелаят,но да не са прекалено разглезени.Бъдещето е доста далеч пред мен,не се знае дали ще доживея до тогава и дали възгледите ми ще се променят...

Madness
12-28-2007, 10:21
Не сикам дете.
Не сикам да тровя живота на някакво невинно същество...
И не се виждам като родител.Абсурд.

mariicheto_mimi
12-30-2007, 16:06
AMI deteto mi dokato stane na 13 godini shte sem malko po-stroga shte go naycha na chesnost i oshte podobni raboti a kogato veche porasni i e na 13.14.15.16.17.18..... shte my razreshavam VSICHKOOOOO da sedi do k1sni s fr da spi v nqkoi da si ima gadjeta koito da sp1t v vk1shti i mn podobni neshta

EJI4eTy
12-30-2007, 16:11
аз ще съм от тия готините родители :grin: дето дават всичко на децата си ама няя да го глезя прекалено 8) тряа да се научи да оцелява :-P

?love_haTe!
12-30-2007, 16:49
Хахаха...ами добричка :P :)
Ще имам 2 деца,може и 3,ако не ме домързи да ги родя :lol:
От мънички ще ги зарибявам по Пантера :)
Ще им е позволено почти всичко.
Ще ги уча на много неща,но ще е по-добре и ако те сами
си изпатят от собствени грешки-така е по-добре. :)
За цигари,алкохол-няма изобщо проблеми да правя(стига да са минали 13-14).За наркотиците-строга забрана :)
Ако те си изберат този път,ще си е тяхна работа,но ще ги гръмна преди
наркотиците :lol: Не,щегувам се.Ще им обясня,че няма нужда да ги барат,но едва ли ще ме послушат.Всички деца са любопитни и опитват...
такъв е живота просто.
Оф,малко се оплетох.
Просто ще се старая да не им крещя,ще бъда спокойна.Ще имат всичко.
Работата им просто е да не пренебрегват училището и да не се друсат.
Иии по дискотеки,купони ще си ходят.
Секс,стига да е безопасен не е проблем...

:)

AnIcHkAtA
12-30-2007, 17:22
Мисля, че ще съм (или поне се надявам да бъда) родител като баща ми-всяко нещо позволено, но с граници, съобразени с границите на приятелите ми.

twix_91
12-30-2007, 20:45
Ми аз личо няма да съм толкова обсебваща като майка ми, щото на моменти с нея не се търпим. С една дума ще съм по-рационален родител :)

Pedigree
12-30-2007, 20:52
Да имам дете сега и филм,но нееека използваме машината на времето
и я превъртим след някъде...да кажем 12-13 годинки :::


Мечтата ми е да имам момиченце и момченце.Ще им позволявам всичко,всичко,всичко :) Няма да съм от онези ограничени родители,които
постоянно повтарят "какво ще кажат хората за това?".От малки ще ги уча да не им пука,какво си мислят околните за тях.Ще имат пълна свобода.Ще си подскачат на воля,ще чувстват това,все едно е света в краката им и имат сила да го прекосят целия,без самолет.Ще им давам съвети,но няма да ги задължавам да правят това,което аз реша.Ще ги оставя сами да се учат от грешките си.Няма да им крещя като последната избягала от лудницата,напротив-ще им говоря нечовешки спокойно :P Ще им дам всичко,което мога.Най-важното е да имат пълна свобода и безгрижно детство,което да помнят.Искам да изживеят и запомнят всяка златна минутка,през която са се чувствали като в небесата. :)

Ще прекарат мнооого добри години при мен и ми остава надеждата като стана 75 години(ня,как искам толкова много)да седнат до камината с мен,и да ми кажат:"беше прекрасно,благодаря"...


:)

prettyIdeath
12-31-2007, 06:41
Зависи кви деца ще имам :neutral: Ако са некфи палави тряа да има некъф ред.. Ако са добрички ще им се отплащам със същото! :P

ThunderGoddess
12-31-2007, 11:15
Никфа. Мразя малки деца. Ако имам, бих ги убила.

prettyIdeath
12-31-2007, 11:20
Никфа. Мразя малки деца. Ако имам, бих ги убила.
:evil: Искам да знам по къв начин :grin:

ThunderGoddess
12-31-2007, 11:27
хХАхаххахаха. Ми нещо като се яодсам сигурно ще ги увикам първите години и ще получат някакви психични отклонения, а след това вече ще почна със шамарите и ще ги залепя на някоя стена :twisted:

prettyIdeath
12-31-2007, 11:29
хХАхаххахаха. Ми нещо като се яодсам сигурно ще ги увикам първите години и ще получат някакви психични отклонения, а след това вече ще почна със шамарите и ще ги залепя на някоя стена :twisted:

:D :D :D :D Ще бъдеш най - добрия родител на света :D :D :D :D Децата ти ще ти бъдат задължени за добрините които ще сториш за тях =; :razz:

ThunderGoddess
12-31-2007, 12:12
Да, сигурна съм, че ще ме гледат с възторг от небето още преди петата си година :) 8)

elsy
01-03-2008, 09:28
Времето ще покаже какъв родител ще съм :D Но искам детето ми да споделя с мен всичко, от което се тревожи, да ме пита за всичко, от което се интересува. Не искам да съм просто негова "майка", а негова приятелка.Да може да говори така свободно с мен, както и с приятелите си. Ще се опитвам да помогна с каквото мога... и изобщо искам да съм добра майка, но нищо не се знае :D

KiSs_mY_LiPs
01-03-2008, 09:47
Смятам да ги възпитавам.. така както са ме възпитали моите родители.. /макар че баща ми е ужасно строг и гаден :-x /

lilito{P}
01-19-2008, 21:58
Когато разбрах, че съм бременна нямаше по-объркан и по-щастлив човек от мен. В началото не можех да осъзная какво точно става, защото не беше планирано, но за сметка на това беше много желано от мен и мъжа ми. С всеки ден започвам да го обичам по-някакъв начин по-какъвто не съм обичала никога. Не мога да си представя, когато най-накрая го гушна какво ще изпитам, но със сигурност го обичам и ще го обичам все повече и повече.

marilyn
01-20-2008, 18:48
АЗ ВЪОБЩЕ ДЕЦА НЕ ИСКАМ. НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ КАК ЩЕ СЪМ БРЕМЕННА, ЩЕ СЪСИПЯ ТЯЛОТО СИ И ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ДЕЦА. А И КАРИЕРАТА ЗА МЕН Е МН ПО ВАЖНА ОТ ТОВА ДА ИМАШ ДЕЦА. АЗ СМЯТАМ ДА ЗАВЪРША УНИВЕРСИТЕТ И ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОВА КОЕТО ИСКАМ , ДА СЕ РАЗВИВАМ ПРОФЕСИОНАЛНО, А ДЕЦАТА САМО ЩЕ МИ ПРЕЧАТ

cekoooo
01-20-2008, 19:21
az li4no nqma da dopusna gre6kite na moqt ba6ta mn 6te si obi4am decata i 6te se staraq da imat vsi4ko ot koeto se nujdaqt no neka da ostavim vremeto da go re6i az sega moga da govorq taka ili nqkoi dru da kazva oba4e ne se znae sled godini jivot i zdrave nqkoi kato ima dete kakvo 6te govori

DesireToFire
12-01-2009, 10:47
Хахаха...ами добричка :P :)
Ще имам 2 деца,може и 3,ако не ме домързи да ги родя :lol:
От мънички ще ги зарибявам по Пантера :)
Ще им е позволено почти всичко.
Ще ги уча на много неща,но ще е по-добре и ако те сами
си изпатят от собствени грешки-така е по-добре. :)
За цигари,алкохол-няма изобщо проблеми да правя(стига да са минали 13-14).За наркотиците-строга забрана :)
Ако те си изберат този път,ще си е тяхна работа,но ще ги гръмна преди
наркотиците :lol: Не,щегувам се.Ще им обясня,че няма нужда да ги барат,но едва ли ще ме послушат.Всички деца са любопитни и опитват...
такъв е живота просто.
Оф,малко се оплетох.
Просто ще се старая да не им крещя,ще бъда спокойна.Ще имат всичко.
Работата им просто е да не пренебрегват училището и да не се друсат.
Иии по дискотеки,купони ще си ходят.
Секс,стига да е безопасен не е проблем...

:) И аз така, ама по Пантера ще ги зарибявам още преди да са родени, докато са в утробата :D От един сайт си бях харесала бебешки дрешки от сорта Daddy`s little Thrasher Жалко, че ни пренабрегват нас майките. Но съм твърдо против цигарите и искам това да им е ясно. За алкохола нямам нищо против, стига да не се прекалява и да се внимава с концентратите. И ако се почувстват пияни или дори замаяни да ми се обаждат да ги взема, защото няма да ги пусна в такава състояние да се прибират. По дискотеки, ако са такива като сегашните само мога да се надявам да не искат да ходят, ама по концерти винаги. Най-много ще се радвам ако се съгласят да ме вземат и мен с тях.

DesireToFire
12-01-2009, 10:48
Хахаха...ами добричка :P :)
Ще имам 2 деца,може и 3,ако не ме домързи да ги родя :lol:
От мънички ще ги зарибявам по Пантера :)
Ще им е позволено почти всичко.
Ще ги уча на много неща,но ще е по-добре и ако те сами
си изпатят от собствени грешки-така е по-добре. :)
За цигари,алкохол-няма изобщо проблеми да правя(стига да са минали 13-14).За наркотиците-строга забрана :)
Ако те си изберат този път,ще си е тяхна работа,но ще ги гръмна преди
наркотиците :lol: Не,щегувам се.Ще им обясня,че няма нужда да ги барат,но едва ли ще ме послушат.Всички деца са любопитни и опитват...
такъв е живота просто.
Оф,малко се оплетох.
Просто ще се старая да не им крещя,ще бъда спокойна.Ще имат всичко.
Работата им просто е да не пренебрегват училището и да не се друсат.
Иии по дискотеки,купони ще си ходят.
Секс,стига да е безопасен не е проблем...

:) И аз така, ама по Пантера ще ги зарибявам още преди да са родени, докато са в утробата :D От един сайт си бях харесала бебешки дрешки от сорта Daddy`s little Thrasher Жалко, че ни пренабрегват нас майките. Но съм твърдо против цигарите и искам това да им е ясно. За алкохола нямам нищо против, стига да не се прекалява и да се внимава с концентратите. И ако се почувстват пияни или дори замаяни да ми се обаждат да ги взема, защото няма да ги пусна в такава състояние да се прибират. По дискотеки, ако са такива като сегашните само мога да се надявам да не искат да ходят, ама по концерти винаги. Най-много ще се радвам ако се съгласят да ме вземат и мен с тях.

DesireToFire
12-01-2009, 10:48
Упс, сори. Стара тема :oops:

iiirish
12-01-2009, 11:43
Какъв родител ще бъда? Хм... :( Най-вероятно не такъв, какъвто бих искала :?
Винаги съм си представяла как ще се разбираме с децата ми, как ще се уважаваме, няма да им забранявам всичко (както правеха наще)... Ех, мечти...
В ралноста обаче аз наистина ще съм един неврозен родител тиранин. Не искам да си представям как ще изглежда детето ми. Достатъчно ми е като гледам днешните тийнове как се държат, как мислят и какво правят... Смятам, че ще става още по-лошо, което ме навежда на мисълта, че в стремежа си да предпазя детето си и да го бутам по правия път, то ще ме намрази. Или поне в тийнейджърските си години :? После естествено ще осъзнае, че съм била права, както става винаги при всички родители и деца. :( Но докато стигнем до там ще е доста кофти из къщи :?

iiirish
12-01-2009, 12:00
АЗ ВЪОБЩЕ ДЕЦА НЕ ИСКАМ. НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ КАК ЩЕ СЪМ БРЕМЕННА, ЩЕ СЪСИПЯ ТЯЛОТО СИ И ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ДЕЦА. А И КАРИЕРАТА ЗА МЕН Е МН ПО ВАЖНА ОТ ТОВА ДА ИМАШ ДЕЦА. АЗ СМЯТАМ ДА ЗАВЪРША УНИВЕРСИТЕТ И ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОВА КОЕТО ИСКАМ , ДА СЕ РАЗВИВАМ ПРОФЕСИОНАЛНО, А ДЕЦАТА САМО ЩЕ МИ ПРЕЧАТ

Господи, такова като тебе да го убиеш малко ще му е :shock: :shock: :shock:
Децата не са пречка в живота, те са най-голямата радост, която човек може да си пожелае. Изкарай си висшето, поживей си, намери стабилна работа, поработи като искаш някоя и друга година и тогава децата ще си дойдат от самосебе си. И никога няма да съжаляваш, че са се появили.
Това е най-ужасното нещо, което съм чувала :shock:

Korrnyy
12-01-2009, 13:58
Ще се опитам да има колкото се може по-малко ограничения. Естествено, че без няколко не може. Не искам да ги ограничавам финансово, но и не искам да ги разглезвам, затова пари ще се дават в замяна на някаква домакинска работа /например/. Ще ги пускам да ходят където си поискат, до колкото си поискат, но ще искам да знам във всеки момент къде са и с кого са. Ще искам да се познавам с приятелите им и техните родители... просто за да съм спокойна :oops: Да нямаме тайни, да ме чустват близка и да могат да говорят с мен на всякакви теми, а не да търсят съвети по форумите :D Да не ме лъжат и да разчитат на мен винаги :) Общо взето е това :)

mrtn
12-01-2009, 20:46
Има време да мисля, за това.. :)

cherrygloss
12-01-2009, 21:23
Ще им позволявам повече свобода, но и няма да ги оставям на произвола.Ще им готвя, ще им купувам неща за да са щастливи .. 8-)

black_baby
12-02-2009, 14:09
Незнам,но неискам да съм прекалено строга или прекалено да съм ги разлигавила.Впрочем това ще се види много по натам :)

Arista
12-02-2009, 20:00
Ще ми се да имам 2 деца :) Момче и момиче (в тази последователност)

Незнам каква родителка ще бъда но знам каква родителка няма да бъда. Няма да бъда като майка ми !

Може би ще съм либерална, няма да се меся много много, ще съм насреща за помощ, ще давам свобода в рамките на допустимото и може би всички други клиширани определения които бихте могли да изровите от дебелите книги :)

Kajo
12-05-2009, 12:28
ще ги бия с прът, ако не ми донесат бира
:lol:

chereshkaa
12-08-2009, 21:02
:lol: апфф...всички много готини родители ще ставате ее..цигари,алкохол,секс,дис отеки...всичко ще им давате ама..
малко ме съмнява..както и да е :D
аз пък мисля,че даже ще съм по-строга от майка ми... :)

DesireToFire
12-09-2009, 18:28
^^ Аз съм твърдо против цигарите и дискотеките! Може да забрави за тях.

Mar7i
12-09-2009, 18:36
Надявям се, че ще бъда добра майка (като му дойде времето )Незнам до колко ще се получи обаче 8-)

doublet
12-09-2009, 18:56
Надявам се добър..
.....
Знам едно..никога няма да бадя като баща си :)

xtotix
12-09-2009, 19:02
бих ги глезила..но със сигурност ще ми се качат на главата и над нея 8-)

tonie__
12-09-2009, 19:03
не като моите

XTREMEFREERIDE
12-09-2009, 20:00
Ооо,ще имам 3 деца.Да предположим,че ще бъдат две момчета и едно момиче.Ще бъдат яки метаУисти всички.Ще слушат гаден метъл и шибан блус. :lol: Така ще ги науча,де.Момчетата ще бъдат спортисти,а момиченцето - гимнастичка.Така де,да се раздвижват малко.Ще карат ски и ще свирят на китари,като мен и баща им. :-) 8-)
Аз,като родител,мисля,че ще ги карам да учат много.Да бъдат амбициозни и отговорни към училището.Усещам,че за съжаление ще им крещя много.Такъв е гена в семейството ми просто. :? Ще им позволявам доста неща,но не прекалено.Никога няма да им отказвам нещо,защото "имам много работа".Ще ги водя в гори и изобщо да дишат свеж въздух в природата.Ще се опитам да им бъда приятелка,да ходя с тях навън често и да си говорим непрекъснато.

iiordanova
12-10-2009, 07:15
Искам да имам едно дете - момиче. 8-)
Ще бъда себе си , няма да пресилвам ролята на майка.
Няма да е разглезена , но ще има всичко от което има нужда.
Ще я възпитавам .. както намеря за добре.
Искам да я амбицирам да учи.
НЕ искам да стане лигла , а напротив едно момиче. Женствено..
Ще има личната свобода , но в рамките на нормалното.
Купони , приятели .. ще има.
А относно цигарите , алкохола .. няма да има забрани , защото колкото по-вече забраняваш на едно дете , то прави напук.
Няма да и забранявам , защото тя избира. Единственото ми условие е да знам , ако пропуши. Алкохола .. хм .. не искам да се пропива , един - два - три пъти в месеца .. окей , на купон. Но няма да и позволявам да прави каквото си поиска.
Искам да бъда приятелка с нея , да ми споделя.
Наркотици .. хм .. тук вече ще говоря много с нея.
Секс-а , ами също ще говоря с нея за предпазните мерки и т.н.
Искам да бъда майка , която не се вживява , а е себе си. :wink:

tanchu
12-10-2009, 08:37
Аз ще бъда нещо като моята майка....хем добра и от време на време лоша за да има ред. Ще разрешавам да правят каквото си поискат но няма да ги глезя в никакъв случай. Ще ги науча че трябва да слушат мама и тати....ще позволя да правят това, което аз съм искала и не са ми разрешавали....ще ги карам да учат :!: ....ще се опитам да бъда приятелка с тях....искам да споделят с мен...ще им готвя квото искат...
като си родя няма да давам на родителите ми да ги гледат! защото майка ми ми каза че ще ги глези много.... :arrow: и като свикнат с глезотиите няма оправия :)

+1 :)

Biskfitka
12-10-2009, 13:26
Не знам дали съм писала,но....
НЯМА да съм като моите.Не,че много ми забраняват,но..
Искам да си имам 1 момиче.Никога няма да и се карам за оценки,защото почти всеки родител го прави,а не е правилно...Все пак оценката отразява моментното състояние на човек.Понякога просто не ни се учи.Няма да карам детето си да учи денонощно и да реве за 4ки (виждала съм такива...че даже и за 5ци...)
За наркотици- с това няма начин да се съглася...
Алкохол и цигари-ще и обясня,че не е хубаво да се прекалява с тях,но не мога да и кажа ''не го прави'',защото зависи от нея.И на мен ми го казват,но дали го спазвам е друг въпрос.За секс-под 14 не е желателно да го прави,но пак е нейно решение....ще и обясня всичко,което трябва да знае.Искам детето ми да ме мисли за приятелка,не за родител, който ще го наказва и ще му вика за всяко нещо...

SunnyTime
12-11-2009, 15:50
Ами...Ще бъда добър родител.Ще онбръщам внимание на децата си и ще ги възпитавам,ще избирам най-доброто за тях.

Мисля,че ще бъда добър родител и детето ми ще живее щастливо :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-11-2009, 19:22
Ами ще обръщам на децата ми много внимание,ще им позволявам достатъчно неща,но в границите разбира се,ще гледам да имат добро възпитание,класа и ще ги карам да учат! Е да няма да съм от майките,които готвят и чистят,няма да съм от майките които постоянно крещат по децата си,но аз си имам други методи и трябва да смесвам полезното с приятното ...

aniie
12-12-2009, 21:57
Бих била доста якичка майка хДД
като се има на предвид,че изобщо не ми дреме за каквото и да било ;дд

. .само дето деца не понасям ;с

billytalent
12-12-2009, 23:05
Надявам се да съм добър родител,но много се съмнявам в това :D

bathory
12-12-2009, 23:13
готин :D

Nakadah
12-12-2009, 23:41
къв родител бе
аз преди това ще съм умрял

DeteNaDiavola
12-13-2009, 08:41
не знам.. не мисля, че искам да бъда родител..

ToniStoraro
12-13-2009, 12:28
ако имам момче ще ми е по - лесно. Ще правим заедно невероятните простотии (в добрия смисъл), ще го науче да се справя сам с нещата, няма да го ограничавам от нищо(в границите на нормалното), а лекциите, които ще изнасям, ще са в посока сам да си извади поукуте. Ще подкрепям всякакви виждания и няма да набутвам своите. Ако имам момиче - същото, без простотиите. Може би ще ми е по - притеснено, визирайки сегашното поколение. Обобщено, ще гледам да им осигуря добро образование, нищи да не им липсва и от нищо няма да ги ограничавам. Готин родител.

BooBless
12-14-2009, 11:44
ще бъда отговорен и добър родител и понеже никога няма да загубя детето в себе си винаги мога да вляза в тяхната ситуация и да ги разбера напълно :twisted: като почнат да съзравят ще има някои забрани като :пушене,дрогиране .. за секса няма да говоря,защото трябва да видим какво ще е положението :lol: ама 100 % няма да съм креслива мама [-X

danibebi
12-14-2009, 20:56
Интересна темичка :) Ами аз ще бъда модерна мама :P ще говоря с децата си на най-различни теми..ще ги разбирам! Мнооогооо ще ги обичам и ще ги глезя :grin: но все пак ще ги възпитавам по начина по който аз съм възпитана :) Макар,че аз съм малко нервна и избухлива ама.. :lol: :lol:

Bellezza
12-14-2009, 22:05
Аз пък съм толкова странна, че чак вече аз казвам на маиак ми какво липсва и какво да купува.. Какво да готви и т.н. Преди не и каввах всичко но сега и акзвам с кого излизам какво правя и тя нищо :D :-D .. Сигурно ще съм много отговорна майка ще позволявам всичко на децата си, каквото и аз съм искала да правя.. и какво преценя за добро де .. ще съм луда глава и ще им забраня да слущат матъл да стават емота и тен подобни смешници :D :D

DevilWish
12-15-2009, 17:22
Не мога да кажа от сега каква ще съм, но детето ми няма да е разлигавено.Нормално строга ще съм ;)

Neopitom3na
12-15-2009, 20:12
добра и либерална 8-)

3motion
12-15-2009, 20:42
Ще се опитвам да подражавам на майка ми - Добра,позволяваща много неща,но и забраняваща много,ще се старая да обръщам максимално внимание на детето,но и да не го разглезя..Ще му дам да пуши като стане на 13-14,както направи майка ми,защото така или иначе ще пуши 100%,просто няма как да не,поне да не се крие от мен.Абе с 3 думи - като мойта мама :P :D

Dollystar
12-16-2009, 07:55
На мене ми е вродена обичта към дрехи, обувки и тн. не си представям децата ми колко ще са лигави, като почна да йм хода по гъзовете, за да ги напраа щастливи, но незнам де зависи и как си ги възпитам.

Infinity
12-16-2009, 15:28
Няма да съм прекалено строга , но няма как да му давам да прави секс и да пуши на 13-14 години! :shock: :?
Не бих го пришпорвала за училището , щото само ще става по-зле. 8)
Освен всичко ще му давам супер съвети. 8-)
Ииии...така ще съм като мойта мама. 8-)

dessko
12-16-2009, 17:24
Не мога да кажа отсега каква майка ще бъда. Предполагам, че ще се опитам да науча детето си да бъде самостоятелно.

Luscious_Heart
12-16-2009, 18:27
Ще ги науча от малки да преценят кое е най-доброто. Да разберат, че учението е важно, и да не се налага да ги подтиквам към него, защото иначе става много неприятно. И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще ги запиша на спорт от по-малки...
Ако е дъщеря - няма да й позволя да бъде комплексирана като много от днешните тийнки. Не искам да стига дотам, че да си прави фейк профил в Импулс и да ругае хубавите момичета. Има няколко вида красота. Сините очи и кестенявата коса са единия тип. Но с кафеви очи пак може да си хит. Няма да й позволя да съсипе фигурата си. Ще я науча на правилно хранене, любов към активния живот.
Ако имам момче, то също ще спортува. Ако тогава все още не е модерно да си момче отличник, то трябва да го науча как да бъде умен по-дискретно.
И може би нещо, което ще ви се стори странно - дори с цената на моето влияние (ако се развия добре), искам наистина да имат самочувствие. Трябва да се научат да имат амбиции и да умеят да бъдат лидери. Да имат приятели... Да прекарат страхотни детство и пубертет.

На мен е много непозната връзката на една приятелка с майка й. Знаят всичко една за друга. Майка й не е строга, но е справедлива и умна жена. Пък аз много рядко споделям с нашите по-лични неща от оценки и най-добри приятели.

NeverTheSame
12-16-2009, 18:34
Мога да кажа каква ИСКАМ да бъда като родител...каква НЕ искам да бъда,но не и каква ще бъда :)

nefchi_bs
12-16-2009, 19:49
Не знам какъв родител ще бъда,вероятно ще бъда някое хипи с 2-3 деца,живеещо във форгон..

BladeOfMySoul
12-16-2009, 20:23
Ами след 15тина години може да влезна и да отговоря, щото най - точния отговор ще го дадат децата ми. :lol:

StreetFame
12-20-2009, 14:55
Ще ги науча от малки да преценят кое е най-доброто. Да разберат, че учението е важно, и да не се налага да ги подтиквам към него, защото иначе става много неприятно. И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще ги запиша на спорт от по-малки...
Ако е дъщеря - няма да й позволя да бъде комплексирана като много от днешните тийнки. Не искам да стига дотам, че да си прави фейк профил в Импулс и да ругае хубавите момичета. Има няколко вида красота. Сините очи и кестенявата коса са единия тип. Но с кафеви очи пак може да си хит. Няма да й позволя да съсипе фигурата си. Ще я науча на правилно хранене, любов към активния живот.
Ако имам момче, то също ще спортува. Ако тогава все още не е модерно да си момче отличник, то трябва да го науча как да бъде умен по-дискретно.
И може би нещо, което ще ви се стори странно - дори с цената на моето влияние (ако се развия добре), искам наистина да имат самочувствие. Трябва да се научат да имат амбиции и да умеят да бъдат лидери. Да имат приятели... Да прекарат страхотни детство и пубертет.

На мен е много непозната връзката на една приятелка с майка й. Знаят всичко една за друга. Майка й не е строга, но е справедлива и умна жена. Пък аз много рядко споделям с нашите по-лични неща от оценки и най-добри приятели.
Абсолютно същото!

onqtam
12-20-2009, 15:56
такъв които да не позволи на децата си да станат кифли/емота/скинари/пушачи и т.н. (без грубиянщини разбира се) :-o

Myrrie
12-20-2009, 20:10
Предполагам, че децата ми ще бъдат послушни и ще им позволявам почти всичко, няма да ги ограничавам много. Още от малки ще спортуват нещо, ако имам момиче, няма да яде хляб, или ако настоява, ще е ВИТА, ще яде само здравословна храна - пиле, телешко, риба, овесени ядки, плодове и зеленчуци.. Когато дъщеря ми порасне, ако иска, ще й давам да ми носи дрехите, но ще се постарая да не й липсват. Ще държа да си учи уроците в училище, общо взето ще бъде перфектното дете. Ще се старая взаимотношенията с децата ми да бъдат такива, че да не се притесняват да споделят и говорят с мен за всякакви теми. :)

Sarafina
12-25-2009, 15:49
Модерна и забавна :D Като мама с привкус на тати :lol: ами ще им позволявам много (с граница естествено 8-) ). Като забранявам нещо, ще обесня защо, много мразя когато искам нещо и отговора е: "Не, не" :? Ще ходя на фитнес, няма да бъде дебела и отпусната майка, ще ходя с дъщеря ми по магазините, макар че тя няма да иска :lol: Накъде отидох...
А да, ще държа да се храни здравословно, не като мама :lol: Макар че понякога отива на другата граница и само ме кара да ям Вита :D Било полезно... ще й се... утайка от кафе :lol:

blue_ice
12-26-2009, 11:07
ааа аз ще бъда много добър родител :D няма да съм някоя задръстена майка, дето облича децата си само в пуловери, жилетки и сякви смешни дрехи, ще им купувам каквито подаръци искат, ще им измисля хубави имена и най-важното, ако си имам момиченце няма да правя като сяка майка да му постриграм косата до ушите с някакъв гъст бритон, ами ще го оставя да си избере каквато прическа си пожелае :)

ElinoOor
12-26-2009, 11:40
Все си мисля,че ще съм прекрасен родител. Дори сега съм в състояние да започна да възпитавам 4-5 годишно дете. Имам непоносимост към ревящи деца,но ще се постарая моето да циври за глупости. Като поотрасне имам достатъчно хубави съвети,които да му дам.

И един ден ще имам дете способно да създаде чудесни приятелства,връзки и семейство. Ще бъде човек със силен характер и човек,който сам може да направи правилния избор. Който сам се справя с трудните ситуации и хората около него го ще уважават и ще зачитат мнението му.

Точно като мен. :) Или поне така мисля..

ByK
12-26-2009, 11:53
на акъла на децата си .. 8-)

crazymm
12-26-2009, 12:11
оо много ми е рано да го мисля :D