PDA

View Full Version : kakva pri4eska????



svetla_88
12-06-2004, 22:43
vaprosa mi e kakvi sa nai modnite cvetove na kosata sega sam s 4erveni i rysi ki4uri ama iskam promqna..i nz kakva?pls kajete koe e nai fashion spored vas?mersi predvaritelno na vs koito mi otg...

UltraViolet`Man
12-07-2004, 00:41
боядисай си косата с черен цвят и си купи сини лещи... тогава може да те посетя някоя вечер...

а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах

mnogomili4kata-sf
12-07-2004, 09:37
Еми то не зависи само от модата....аз лично не мога да ти кажа кое емодно `щото не си боядисвам косата...направи си нещо, което ще ти отива :)

DeSsi
12-07-2004, 10:29
а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах

Kakvo tolkova ima v chernata kosa ? Ne si pyrviqt koito mi go kazva i mi e mnogo interesno da razbera zashtoto imam namerenie da se boqdisvam i az cherna 8)
Nai-mi haresva tova - Rusa kosa i kraishtata na kosata v rozovo ili cherveno.Ne znam dali moje da si go predstavite i dali ste vijdali ama mislq che stoi mnogo efektno :D

BABY_SEXY_GIRL
12-07-2004, 21:10
а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах

Ooo, az sam s takava! 4akam te u nas, znae6 kade jiveq, nali? :lol: Ina4e az se kefq na 4erna kosa i sini o4i :wink: Moje le6ti da si kupi6, znam li...dopitai se do friziora si :wink:

12-07-2004, 21:13
а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах

Ooo, az sam s takava! 4akam te u nas, znae6 kade jiveq, nali? :lol: Ina4e az se kefq na 4erna kosa i sini o4i :wink: Moje le6ti da si kupi6, znam li...dopitai se do friziora si :wink:
Breiiiiiiiiiii :-) men ne me iska6 :P :wink: :P

DeaTHroW-ReC_F
12-08-2004, 08:29
боядисай си косата с черен цвят и си купи сини лещи... тогава може да те посетя някоя вечер...

а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах
аааау разби ми сърцето.........:(((
ся сериозно наистина... нз ко толко и е на черната коса...аз мн си харесвам мойта..и не си я боядисвам..преди имах некви руси мангалски кичури....ужасТ......ма иначе съм нещо средно между кестеняво и тъъъмно русо;Р много е според тоя въпрос;)
та..кво толко ..ся и мода за цвета на косата ли трябва да има?напраи си я таква каквато ти харесва и ти отива.. :wink:

Peace`
12-10-2004, 19:27
а ся сериозно: най ме сразява черната права коса. свършвам само като видя момичето... хах

Ooo, az sam s takava! 4akam te u nas, znae6 kade jiveq, nali? :lol: Ina4e az se kefq na 4erna kosa i sini o4i :wink: Moje le6ti da si kupi6, znam li...dopitai se do friziora si :wink:
amm popricnip moga da ti usluja...ama nqma da go napravq :)

mitkata323
09-12-2006, 20:13
4isto rysa she badesh strashna matzka

miloto_girl_4e
09-12-2006, 22:11
Moderated by miloto

Темата е стара и мисля, че потребителката отдавна е решила с каква прическа да бъде :wink: