PDA

View Full Version : Да я зарежа ли?!



Petyr
12-07-2004, 07:40
hi na vsi4ki iskam da vi zadam edn vypros4e... bihte li zarqzali gadjeto si ako si 4ati s nqkoi.. no ne prosto da si 4ati.. a i da si pi6e ne6ta ot roda.. milo.. sladko... i da mu pi6e razni takiwa ne6ta.. /nqma da kazawm kak sym razbral kakwo si pi6at za6toto e po dylgi4ko za obqsnenie/. az sym si malko revnivi4yk i tiq ne6ta napravo me poburkvat... daite mi syvet plsss

Аз
12-07-2004, 07:48
Аве ПЕ (нали не ти пречи че ти казвам така :wink: ) Не ве не и прави проблем, тя само се е базикала..т'ва е чат все пак..Аре пиши с колко букви и е името, и с колко букви е града от който е тя :wink: Савсем сериозно питам :P

megan
12-07-2004, 07:59
ami ne tfa e neshto normalno za irc

Petyr
12-07-2004, 08:02
abe zna4i tova ne6to go pravi sistemno i s edin i sy6ti 4ovek...

Аз
12-07-2004, 08:06
Ти кажи за града и името..пък то в mIRC има доста лажи и гаври такаче spox

Petyr
12-07-2004, 08:11
ne e mIRC... icq e .. am nqma zna4enie.. sisi se kazwa i e ot sofiq

12-07-2004, 08:12
Pogovori s neia za tova!Ako tia naistina te obicha shte spre i niama da pravi tova.A ti ako darjish na neia i ako iskash da ste zaedno shte i prostish!No,spored men ako edna jena obicha istinski edin maj niama da se nujdae ot tova da si pishe s niakoi drug!Pomisli si dobre dali i davash vsichko ot koeto tia ima nujda v edna vrazka!

Uspex!!! :wink:

Сашо
12-07-2004, 08:15
ОК оспокоиме че не съм аз проблема, щото едно момиче имаше същият проблем и викам данеби ти да си пречката :wink: не за друго ми да доийда да те смачкам от бой :twisted: :P Аве няма проблем да си пише там 6тото едва ли ще е Влюбена след като не знае дали просто не се ебава с нея :) Тя нали си е при теб, к'во повече от т'ва... поговорете си ама не я оставяй

Това съм "Аз"

LiNkiN4eTo
12-07-2004, 08:15
ne mislq 4e trqbva da q zarqzva6 zaradi tova
ako tq vlaga6e nqkakvi 4uvstva v tezi dumi , koito pi6e v icq-to , sega 6te6e da hodi s nqkoi ot tam a ne s teb :wink:

Petyr
12-07-2004, 08:16
naistina.. mnogo mnogo q obi4am.. ako ne q obi4ah nqma6e sigurno i da q revnuvam... po tozi na4in.. oba4e ot kakwo go prawi towa ne6to e nqkaksi po studena kym men.. i tova me pobyrkva.. i nz kakvo da naprava.. a mejduvremenno prodyljava da mi kazva 4e me obi4a.. da i dam li malko vreme... da ne se vijdame primerno izvestno vreme..

12-07-2004, 08:25
naistina.. mnogo mnogo q obi4am.. ako ne q obi4ah nqma6e sigurno i da q revnuvam... po tozi na4in.. oba4e ot kakwo go prawi towa ne6to e nqkaksi po studena kym men.. i tova me pobyrkva.. i nz kakvo da naprava.. a mejduvremenno prodyljava da mi kazva 4e me obi4a.. da i dam li malko vreme... da ne se vijdame primerno izvestno vreme..


Kak taka shte i davash vreme!Ako te obicha niama kakvo da misli.Pogovori s neia kakto ti kazax!A i kato ia obichash tolkova kak shte izdarjish da ne ia vijdash izvestno vreme?

Petry
12-07-2004, 08:27
prawa si nqma da moga da izdyrja.. no tq taka iska... da sme se razdelili za izwestno wreme....

12-07-2004, 08:40
Niama kakvo poveche da ti kaja osven che spored men tia ne te obicha istinski!Kakva e tazi lubov s razdeli?Az ne moga da si go obiasnia!
Spored men tia si igrae s teb!No,shtom iska dai i vreme,no ako ne se svarje s teb v blizkite tri dni znachi niamash shans!No,ako tia go napravi znachi e razbrala che naistina te obicha!{Vapreki,che spored men na chovek ne mu triabva vreme za da razbere che obicha niakoi}

Petyr
12-07-2004, 09:02
mersi za syveta... taka i 6te napravq... makar 4e i tiq 3 dni 6te sa mi mnogo tejki..

teddy_bear
12-07-2004, 09:09
obiknovenno mili4uk ,sladi4uk ne zna4at "ei ela da te izqm" a prosto milo obrushtenie .... mn e gadna revnostta !!! ama ko da se prai...prosto i imai doverie,ili pone se opitai :roll:

Petyr
12-07-2004, 09:57
znae6 li kakvo, kogato tova ne6to promenq otno6eniqta m/u 2-ma du6i... ve4e ima zna4enie..

svetla_88
12-07-2004, 10:08
ti vsa6tnost nqma6 koi znai kakav problem..prosto se bazika s nqkakci ot 4ata.a ti ne revnyvai za6toto badi sigyren 4e tova e mn lo6o vliqe samo na tebi momi4eto ...ako q obi4a6 i vqrvai..tova e vajno..da i dade6 vreme ne go pravi...prosto govori svobodno i seriozno s neq vinagi kogato ne6to te pritesnqva spodelqi s neq..

HuK4o
12-07-2004, 10:13
а ти сигурен ли си че тя не иска да се разделите точно заради тая твоя ревност??? защото ако си станал много параноичен е напълно възможно наистина дай и време или не и давай ами направо слвалете картите на масата и ти не се впрягай толкова а и имай малко повече доверие защото може наистина да я загубиш

СребристоСияние
12-07-2004, 17:07
A pi4 ti trea si lud da q zaebe6! vij moq muj... kazah na edin dr v 4ata 4e go obi4am ( a toi mi e best fr ma karai) i na6iq molqti se me zaeba haha bila sum kurva phahahaha nnqq zna4neie adi peace ne q zaebvai!

Peace`
12-07-2004, 18:10
ei hora tova si e prosto edna 6ibana programka..kakvo ti puka kakvo si pi6e..nali te sa ot drugi gradove ? ili gre6a? ako sa ot drugi ne obru6tai vnimanie no ako sa ot Sf..trqbva da si pogovori6 s neq pi4! :|

NeBeSeN_88
12-07-2004, 18:17
не и прави проблеми за такива работи, макар че найстина не е приятно и аз съм ревнив. Ама едно момиче от моя клас си има сериозен авер и вика мило на всеки срещнат и го фаща през кръста. Пък да не говоря че вчера ме фана 2 пъри за задника, ама тва е базик ве човек тя мн добре знае какво прави.

12-07-2004, 20:43
Neznam kak moje da mislite che tova ne e nishto!
No tova e lichno vaje mnenie!Zavisi kak go priemete,az naprimer sam s moiat priatel sme veche zaedno 1 godina i imame mnogo seriozni planove zavbadeshte i vaobshte ne e stavalo vapros za takiva raboti,daje ne sme i pomisliali za tova,no ako gledate na problema v tazi tema kato edna obiknovenna vrazka s nachalo i krai vi razbiram!Razbiram che v takava vrazka ne e neobxodima takava revnosti t.n,no v edna istinska i palnocena vrazka takiva neshta kato chat s drugi pregrashtania mili dumi i t.n spored men ne triabva da sashtestvuvat!!!

bulgarche
12-08-2004, 06:15
A pi4 ti trea si lud da q zaebe6! vij moq muj... kazah na edin dr v 4ata 4e go obi4am ( a toi mi e best fr ma karai) i na6iq molqti se me zaeba haha bila sum k*rva phahahaha nnqq zna4neie adi peace ne q zaebvai!

И т'ва ли беше причината да ме заебеш по толкова гаден начин...Бил съм ти най-добър приятел пък пишеш..едни работи там, дето няма да ги пиша ся щето пак ще мрънкаш не съм те унижавал

GD
01-04-2008, 07:37
Добре де аз искам да попитам този който е пуснал темата как е разбрал, защото и аз съм много ревнив и искам да се уверя дали приятелкта ми ми изневерява.Макар и като я попитам всеки път когато се видим дали има някой и тя ми казва че няма.Кажете ми моля ви някакъв съвет какво да правя. А на последък нещата между нас не вървяха :cry:

Invisible'Paladin
01-04-2008, 08:44
hi na vsi4ki iskam da vi zadam edn vypros4e... bihte li zarqzali gadjeto si ako si 4ati s nqkoi.. no ne prosto da si 4ati.. a i da si pi6e ne6ta ot roda.. milo.. sladko... i da mu pi6e razni takiwa ne6ta.. /nqma da kazawm kak sym razbral kakwo si pi6at za6toto e po dylgi4ko za obqsnenie/. az sym si malko revnivi4yk i tiq ne6ta napravo me poburkvat... daite mi syvet plsss


не бързай да я режеш , но вземи мерки веднага... :o

great_mari
01-04-2008, 08:47
kakto i drugite kazaha-pogovorete si dvamata s neq no ne na visok ton a suvsem spokoino i i obqsni 4e ti e nepriqtno ili ne6to ot sorta ae uspeh :wink: :wink: :-$ :smt001

[Fr33land3R]
01-04-2008, 08:51
що гледаш скайпа на гаджето бе :D

kifla
01-04-2008, 09:33
Офф ма майко какви са тия глупости !??!?!И какво кат си чатят нали тя е с теб ?!?? :?

Harum_Scarum
01-04-2008, 09:40
Мени лично много би ме подразнило но не бих го скасала за тва,не се зн лесно се ядосвам и сигорно ше го направя :) .Успех

elfish
01-04-2008, 09:46
hi na vsi4ki iskam da vi zadam edn vypros4e... bihte li zarqzali gadjeto si ako si 4ati s nqkoi.. no ne prosto da si 4ati.. a i da si pi6e ne6ta ot roda.. milo.. sladko... i da mu pi6e razni takiwa ne6ta.. /nqma da kazawm kak sym razbral kakwo si pi6at za6toto e po dylgi4ko za obqsnenie/. az sym si malko revnivi4yk i tiq ne6ta napravo me poburkvat... daite mi syvet plsss

Братле спокойно :) Аз докато си имах приятелка правех така с др момичета в скайпа за да й видя реакцията, пък и това е чат всичко може да се напише в него. Аз и сега в скайп зарибявам всички, някои наистина са хубави, други просто, защото нямам какво да правя, но си харесвам само едно момиче и само него си искам ... и другите не ме вълнуват кой знае колко :smt003

RedBless
01-04-2008, 09:51
Не. И аз съм си говорила с други хора така, даже и гаджето ми знае за това / не го знам дали ревнува или не / и не ми е правил проблем за това. А и това са си просто думички към добър приятел не съм имала нищо повече в предвид.

neverand
01-05-2008, 11:33
помисли за варианта,че може би тя получава от него тва което не оттебе...няма значение,че са от различни градове :) Някой хора са твърде наивни,че и на няколко думи в скайп се разтапят..тъй че...абе земи поговорете...или що не намериш на тва момче айсикю или скайп и да му кажеш,че е непряитно да си пише с нея...па тохй поне мое те разбере :)

Alabalaportokala
01-05-2008, 16:58
Хахах брато най - добрата ми приятелка по същия начин въртеше гаджето си. Но тя изгрубяваше, пишеше по ирц с приятеля си, по скайп се занимаваше с друг само че мн по сериозно и с 3-ти разговаряше по телефона. И това действие наведнъж. Бях свидетел и останах потресен как може да е такава хладнокръвна лъжкиня (като всички жени) :D :D, но все пак шапка и свалих. Голяма играчка е :D. Най накрая стана така че 2 от момчетата на идване към тях се срещнаха. Голяма драма беше :D

Чесно казано не мисля че трябва да срутваш връзката си за такова нещо, но ако бях аз въобще нямаше да и цепя басма ами щеше да има :

извинявай скъпа моя че те пребих от бой, вината беше твоя а шамара лично мой :-D :D (шегичка)

Дишай дълбоко ще се оправите, но станат ли по сериозни нещата, бий и шута и не се занимавай

koalka
01-05-2008, 17:04
Стара тема, автора е разрешил проблема си най-вероятно.