PDA

View Full Version : smesvali li ste bira i vodka?



osmoto_4udo
12-07-2004, 12:37
i kav e bil rezultata?smisal to e qsno 4e se napiva6 ama nqkvi interesni istorii v netrezno sastoqnie imali li ste i kakvi po to4no?

e_l_i_z_a
12-07-2004, 12:40
mn ujasno ujasno gadno edna moq priqtelka polu4i neponosimost...
izpadna v bezsuznanie i ot ustata i te4e6e pqna,izvikahme lineika....tq puk vzeha 4e zamalko ne izvikaha policiq 6toto e maloletna(ne odobrqvam tova,koeto tq e napravila)
i taka tehnite razbraha 4e e piela oba4e tq se otkaza za6toto be6e naistina mnogo zle :cry:
UJASNA KOMBINACIQ :cry:

hip_hop_mace
12-07-2004, 12:51
naistina e ujsna kombinacia.az na edna exkurzia gi smesih i nqkvo sam vikala na klasnata kva si ti be nqkvi takiva i tq togava e razbrala 4e vsi4ki sa piqni e s malki izklu4enia taa posle mi se sadiha 4e saradi men e razbrala e nqkoi o6te mi se sardqt ama kvo sq mainata im i tolko.az danebi da sam go napraila naro4no.

12-07-2004, 14:19
Men puk mnogo me kefi taq kombinaciq i kato ne prekalqva6 nqma da se napie6 tolkova mn qsno

Angel4e-to
12-07-2004, 14:33
mmm naistina kombinaciqta ne e mn dobra.edin put edin priqtel smesi i posle ne mojahme da go izkarame 1h ot toaletna.vse o6te ne sum gi smesvala,no i ne smqtam;)

Murderdoll
12-07-2004, 14:48
ми смесвала съм...нищо не ми стана щот
нямахме много алкохол тогава:))то всъщност
тва беше причината да ги смеся-да изглежда
повече хихик:)

rikk
12-07-2004, 15:03
posledniq put nishto ne stana. ama kfo da se pravi svurshi birata.
predniq put prekalih. purvo edna bira. posle edna vodka. posle mnogo shotove (menta s tekila, menta s tekila i rom, rom s tekila) i sled vseki shot - birichka. rezultata 4 chasa sun v toaletnata :) dobre che beshe sefa mi posle. abe ne e zle, ama ako ne se prekalqva :) po munichko ;)

e4o
12-07-2004, 15:32
mi to kakuvto i alkohol da smesi6 stava gadno :roll:

air_J
12-07-2004, 17:27
ami imam edna mnogo podhodqshta snimka koqto e rezultata ot bira i vodka smeseno te pove4eto sigurno sa q vijdali deto leja myrtyv na edno leglo s pogled v nishtoto ako q ka4a pak nqkyde iz neta shte q dam da vidite :twisted:

Johny_braVo
12-07-2004, 17:45
Е сега не беше точно такава комбинция! Понеже аз обичам повече да си попивам вино :D и стана така ...
3 литра вино + 1 бира + 50 мл водка = цела вечер главоболие, яко повращане + повече тва го не повтарам, но както винаги треа се опариш за разбереш как е!

Black_Sun
12-07-2004, 18:21
смесвала съм ги...ама после ми се подиграваха :lol:

rosskata
12-07-2004, 19:35
8) Дам... Доста пъти... И с ракия съм смесвала бирата, и с кво ли не... Веднъж ми сипаха бира, водка и малко коняк , а аз бях толква зле, че го помислих за вино... МНого ми се подиграваха после...
Добре,че имам леко пиянство и лек махмурлук, щото... Иначе много щях да се изложа тогава... :roll:

Някойси
12-07-2004, 22:26
Да, доста пъти :oops: , но не е за препоръчване, особено ако не си знаете мярката. Проблемът не е даже толкова в комбинацията, колкото в това, че човек когато смесва алкохол на практика изпива повече, отколкото би изпил ако пиеше само едно нещо. Например, последния път пих около 150-200 гр. вино, после 50-70 гр. водка и накрая една бира, но най-лошото, което ми се случи беше, че ми се развърза езика и споделих някои неща, които не трябваше. Друг път изпих много бири (само бири) и правих много по-големи глупости. Затова проблемът не е в самото смесване. Часто когато отида в ресторант пия 100 гр. водка и после 200-400 гр. вино, но добре ми понася. Ако изпия повече - друг въпрос. :wink:

aBeP4eTo
12-07-2004, 22:31
Да ! :lol: Ефекта беше "уау" :wink:

JoInTgIrL
12-14-2004, 19:11
Mmm beshe qko ... no sled tfa napraih neshto ... mnogo gadno :cry:

naughty_eli
12-18-2004, 14:37
qko si daje dosta kakto edin poznat kazva vodka bez bira sa pari na vqtyra piiite spokoino experimentiraite ama gledaite da ima vinagi koi da vi pribere ako se naloji :twisted: :lol:

teddy_bear
12-18-2004, 17:47
ujasno e!!!Az poprincip kato piq ne me boli glava ama sled 1viq -i posledn put- kogato smesih vodka s bira me bolq tzeliq sledvash den i mi ideshe da povurna!!!!!A az ne povrushtam ot alkohol.Mn e gadno :!: :!: :!:

playful_girlll
12-18-2004, 19:44
tova e meko kazano-OTVRATITELNOO!!!

aBnOrMaL_BaBy
12-18-2004, 20:32
Оо да.. защо ми напомнихте ;) че то имаше и още.. значи целия алкохол който бях изпила - 10 текили , 3 големи водки и 2 бири.. може и още да е имало но дотук помня.А не помня това,че са ме носили на ръце до нас,че съм паднала и съм се ударила много здраво челно,че съм танцувала на най-големите кючеци(аз не слушам чалга) с едно момче и дори ДиДжея ни е обявил за най-еротично танцуващата двойка!Е те тфа е!Еби му мамата :)

Cradle_Fan
12-18-2004, 21:19
smesvali li ste bira i vodka?
:D Каруцарска му работа :wink:

ProstoAz
12-19-2004, 12:54
Смесвала съм и не е нищо особено. Дори не можах да се напия и ми беше много странно защо всички казват, че е некво супер гадно... :roll:

HempAbuser
12-19-2004, 14:49
ami to kvoto ida smesi6 s bira staa "paren 4uk"zatva ne vi go prepora4vam..az ne 4e ne sam de ama predpo4itam ednorodno pene:)

iv4e_f
12-19-2004, 18:47
mnoo e gadno ne gi smesvaite!

XXX_f
12-24-2004, 01:24
Ami az po4ti vinagi taka piq purvo izpivame vodkata posle minavam na bira i vinagi nqkoi smesva bira i vodka v edna botilka i mn 4esto mi se e slu4valo da q nadiam 6toto mn ojednqvam ot densaneto .Ami mn boli glava posle ama t`va e normalno spored mene e mn lo6o nqkoi da se napie ot pina-kolada ili likuir 6toto pole taka boli glava 4e ima6 4yvstvoto 4e vseki moment 6te se rpusne

MaDdNeSs_GirL
01-13-2005, 10:23
Бе кво бе аз съм смесвала Бира водка и вино и да ви кажа абсолютно нищо въртеше ми се леко главата ама не съм се заваляла абе яок беше

Lubov_f
01-17-2005, 15:41
samo vednaj sam gi smesvala,no nqma da probvam pak

01-17-2005, 17:05
Смесвал съм бира, водка, бяло и червено вино и ракия. Тази комбинация как ви се струва ? :lol: Не съм ходил по болници и.т.н., е за момент (няколко часа) не можех да се помръдна от леглото, но тва е друга тема. :wink: Абе ако не друго покрай тоя алкохол се раждат невероятни истории :P :lol:

honey_reflection
01-17-2005, 19:28
ne sum gi smesvala no nz kakuv e rezultata!
no sum smesvala bira i meta ... i rezultata e ... smisul nikakuv!

hip-hop-er
01-19-2005, 23:51
Смесвал съм. Даже смесих бира, водка, усиски, вино и кафе. Резултатът беше такъв, че около два часа неможех да стана, а след като станах стана много лошо... сещате се. :evil: От тогава съм решил никога повече да не прекалявам с алкохола и да смесвам различни видове алкохол! :twisted: Е, никога не казвай никога както се казва :)))

Pe666o
01-22-2005, 10:04
abe na men nit6o ne mistana....napih se kakto obiknovenno :D ..koito moje da si mosi...si moje :P ....tekila+bira RULES!!! :D

just nobody
01-22-2005, 13:50
i tekila + bira, tekila + vodka
ko si mislite che vodka + tekila e gadno opitaite po gornoto :) shte ostane vpechatleni kolko burzo vi otrqzva :) ne ot vrata napravo ot glezenite
sedq si az piq si sled 30min prekrachvam vrata i muglaaaaaaa:) ....... sutrinta ne moga stana ot legloto :roll: brutalno takoa ne sum blizval ot tugaa

01-23-2005, 01:35
Yaaa ujasna kombinaciq.. Koito ne e probval da ne opitva!!! Ujas :!:

SisTeR`oN`MaXa
01-24-2005, 18:05
XAxAXa amMm dam smesvala sam gI i to ne vednaj.. amI pri men e imalo mnogo razli4ni situacii i slu4ki.. dosta pati sam si prekarvala super qko ligavili sme se s priqteli haha da ne govorim kolko pati sam padala e tva ne e osobenno priqtno no kato sam piqna ne ose6tam ni6to samo sme se smeli kato ludi.. ama e imalo i pati kogato ne sam bila v nastroenie i sam pila i sam plakala mnogo :!:

Nekasa4a
01-24-2005, 22:00
Si4ko sam smesval da vi kaja i qko pieene pada po moite geogravski 6irini :D :D

Momchence
01-25-2005, 10:03
Rezultata e izdraifani 4erva i edin den qk mahmorluk ;) ina4e e veselo :P :lol:

magrathea
02-01-2005, 15:21
Смесвала съм и не е нищо особено. Дори не можах да се напия и ми беше много странно защо всички казват, че е некво супер гадно... :roll:

и на мен това ми е най чудно... :roll: незнам защо но аз наистина обичам да пия...и ми е вкучно...и докато всички около мен си казват ''блааааа отвратително силно си го направила''...аз и една моя приятелка седим и ги гледаме :shock: защото ние почти не го усещаме...бодка с бира яко е:)напиваш се по бързо ии е някво вкусно сее ноче пиеш само бира... :P

Li4iCe
02-06-2005, 00:27
Az redovno gi smesvam.Tova mi e liubimata kombinaciq :lol: ne moje da se sravni s nito edin drug alkohol koito sym pila do sega....e, pyrviqt pyt ne be6e mn dobre no posle se svikva :)vsy6tnost az togava ne draifah nito mahmurluk imah,prosto ne mojah da zaspq i imah nqkvi topli vylni :)ve4e nqmam takiva problemi 8) receptata e: v 2 litra bira se izsipva edno patron4e vodka(razbira se trqbva da si pil malko ot birata za da ima mqsto za vodkata v 6i6eto :) )no vse pak ne go prepory4vam na tezi ot vas koito karat tejko piqnstvo i draifat :wink:

02-06-2005, 01:23
Super kombinaciq kvo... redovno si piq malka vodka i sled tva polvin birichka... pak malka vodka...dovarshvam birichkata...stava kato vodka s razreditel bira...i sled 4 malki vodki (50 g) i 2 kamecini sum dovoooolno pqna i togava mi idva jelanieto za oshte piene i obiknovenno piq 1 Bakardi i sled tva ma nosat do nas :lol:

korn___
02-17-2005, 21:35
lo6a kombinaciq ... as kat probah treva za purvi put be6e s bira i be6e mnogo veselo ... za malko da go otnesat 2 kaki na edna spirka avtobusna ... :lol:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

elf_f
08-24-2005, 05:18
mi smesvala sam gi. sipvala sam si po malko vodka v birata. ahhah
i posle dosta zalitah kato hodih :oops: haahahah dobre 4e izpih malko ina4e... :lol:

sladka_blondi
08-24-2005, 15:42
Ne sum probvala

08-25-2005, 00:19
Аз лично всеки път така пие.Като скиновете.Нема 6-5 само фифтиаж(50% жотка 50% жмел)

Snade

GURO
08-25-2005, 03:22
kato 4eta toq forum 6e zema se registriram tuka nai nakraq s tiq temi bira i vodka a
zavisi kolko vodki neti stigat se napie6 sea dnes primerno sea kak vi pi6a tva ispil sam taq ve4er 3 golemi vodki (po 100) nakraq za da sam pone malko na gradus v diskotekata 4e e folk parti noo qsno si udarix edna malka v birata ledenika zadaljitelno 4e e nai spirtna golqma rabota minaloto lqto xita be6e jin s vodka i da vi kaja 3 golemi jina s 5 biri sa si mnogo dobro piene no po princip nesam golqm fen na kokteilite 4e boli glava ot tqx osobeno ako sa s bira nesam se napival seriozno s bira i vodka znam si mqrkata no primerno kombinaciqta tekila s 2 momi4eta e mnogo po opasna neznae6 nikoga koq 6e ti kaje nazdrave taka 4e se pazete drugo nepredvidimo e sprait sas vodka i nqkoi imen den osobeno kogato vodkata e 7ma ili sled tova i stava vapros za 7ma golqma stava nepriqtno na sutrinta ina4e si piite na volq stiga da nosite i da si znaete dokoga nosite i koga po4vat da vi nosqt se pak pieneto e za veselie ne za povra6tane ako vi se povra6ta ve4erta barkaite v garloto i povra6taite :) pozdravi na si4ki po4itateli na vodkata s bira i pomnete In vino et veritas :)

Ollas
08-25-2005, 10:31
Охохохо.. смесих веднъж и повече няма да се повтори. щях да си изповръщам червата през терасата. От тогава не пия водка.

De_mikke
08-27-2005, 00:50
Ooooo kato za men tema.Minalata godina na ekskurziqta cqla nosht pihme,az predimno bira i na sutrinta vsi4ki sveji.Da vmykna 4e bashta mi imashe rd na syshtiq den.Taka,sutrinta opraqme bagajite i gledam az edno shishe ot bira sys koli4estvo okolo edna malka bira i vzeh 4e go izpih...I si trygvame i prez celiq pyt kym vlaka sym se hilila kato pobyrkana.Kvoto i da mi kajat,da ne govorim 4e bashta mi mi zvyna i az smao se hilih i toi mi zatvori,6tot nemojah edna duma da mu kaja,pyk kamoli da mu 4estitq...i gore-dolu vyv vlaka se hilih i posle se opravih.Samo 4e mn mi haresa i sme se napivali nqkolko pyti taka,no na rojdeniq mi den 3 meseca sled tva,pak taka se napihme ama nakraq vsi4ki piqni i prodyljavahme da piem i az vyrnah porychkata shot prekalih vodkata.S dve dumi QKO e ama VNIMAVAI :lol:

party_girl
08-27-2005, 15:39
mn qsno 4e sam smesvala :wink: posle se napih kato por, ama...be6e qko

Jenq
08-27-2005, 20:39
Mda...smesvala sam i sam dobavqla i djin,za da ima chereshka sladoleda...povqrvaite mi-nishto hubavo ne posledva :!:

08-27-2005, 20:47
Смесвал съм и горе долу става ама е тъпо. Бира с текила става по добре ама гледайте да е хубава текилата. Българската е шит, е у чужбина къв алкохол готин имат не е истина. На морето последната нощ преди да си тръгваме реших да си пийна малко в клуба, изпих 6 текили и 8 бири (тва не е чак толкова много за мене), в началото ми беше супер готино и с леки полюшвания се прибрах в хотела ама щом легах и си затворих очите почнах да усещам че се върти света около мене се едно съм на дрога, издрайфах се три пъти след тва и ми беше гадно 10 часа след тва. Е ТВА Е МЕНТЕТА?

julay-na novo
08-31-2005, 22:04
ox ot tova mai 6a cepi glava

09-01-2005, 00:13
ox ot tova mai 6a cepi glava
Глава цепи от вино или ракия :wink: . От тва те цепи стомаха докато не се изцепиш в някоя кофа или в по лошия случай на пода :? .

WwanAdoO
09-01-2005, 12:39
Тва се вика mp3ка... :wink: Да смесвала съм,то аз водка с кво ли не съм смесвала...ама то4но тогава не се напих. АЗ ве4е рядко се напивам...просто въобще не ме хваща толкова алкохола,а само ми става веселко,а то и така трябва. Не ме вле4е тва да се напивам кат животно и да стигам до повръщане...е и такъв период съм имала,за който супер мноо се ядосвам,ама такъв е живота :wink:

^Sunshine^
09-01-2005, 16:48
е дааа .. беше яко докато не се напраих на прасенце :) иначе няма някво спешъл осещане ... просто алкохол с още алкохол :)

Emk0
09-01-2005, 17:07
bira sum smesval po nqkolko nachina
bira+vodka-gaden vkus
bira+rakiq-stava na vkus
bira+tekila=ujas
bira+vince=qky:)
-----------
ami ne me napivat mnogo nz shto a horata s koito sum pil sa izpopadali ot masata na takiva 'buzdogani'


vednuj na edin kupon namesih mastika+vino+menta+vodka+bira.[150gr koncentrat stana][ujasno e na vkus..ujasssno]..posle 2 chasa bqh vyv filma

Ehhh...tova beshe edno vreme..na mladini...ot dosta vreme ne piq veche...

Sinister_Doll
09-01-2005, 18:53
Eh! 4e koy ne e smesval?! Rezultatut: Novo gadje (poredniq kreten!), drayfane po hrastite na NDK, svalqne s nay- dobriq priqtel na 15 minutnoto mi gadje (mi, kvo? I az sum porednata kretenka!), opiti za letene ot peyki, ebavki sus skinari (Mn lo6a ideq! Xaxa, Martinke! Xaxa!), obqsnqvane na bif6iq, 4e prekrasniq oranjev cvqt na teniskata mu otiva na o4ite (xaxa!), opit za zapo4vane na dieta ot bra6lqn i listenca ot roza (tova ne e vkusno!) i razni drugi, deto nqma puk da vi gi kaja! Nay vajniqt izvod: Ako v netrezvo sustoqnie sre6tnete zam- direktora si, ne e dobra ideq da se opitvate da go 4erpite sus smesica ot bira i vodka i da mu predlagate da si drupne ot cigarata vi!!! Ne piyte, pi4ove! Ne e polezno http://smilies.sofrayt.com/1/h0/jump.gif

devil4e
09-01-2005, 19:35
Мешах... Водка и после разреждам с бира... Бирата ми е като вода, а за жалост не е... Много се напих тогава, но не повръщах, тъй като водката беше хубава - Собиески зелено.

liebeskummer
09-02-2005, 23:06
да винаги пия твирдия алкохол с вино или бира(повече бира)за разредител,никога не пия само 1 вид.Още първия път като се натрясках ми хареса да смесвам и сега не ми прави впечатление,дори като че ли ако пия само 1 се напивам по-лесно
пп.не съм алкохолик(или ако съм работя по проблема)

liebeskummer
09-02-2005, 23:08
Мешах... Водка и после разреждам с бира... Бирата ми е като вода, а за жалост не е... Много се напих тогава, но не повръщах, тъй като водката беше хубава - Собиески зелено.
пробвай да го смесиш със сок от ябълка невероятна комбинация е-30/70 за сока

kukundelkata
09-08-2005, 22:44
nai gotinata kombinaciq koqto sam opitvala.

THE_GANGSTA_GIRL
09-09-2005, 02:57
Ооо колко неща съм смесвала - бира, водка, мартини, текила и още нещо имаше ама не помня к'во беше (интересно защо)! След такива случай общо взето почти нищо не си спомянм и после се налага да ми разказват няк'ви епизоди от предишната вечер! Обикновенно на следващия ден почвам да се заричам как повече няма да пия така ама и до ден днешен не се е стигнало до тоя момент със спирането на време! http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/drunkard.gif

IdiOtKa
09-11-2005, 11:59
да и аз следкато се напих толкос брутално парвия пат си казах 4е пове4е алкохол няма да близна ..ама о6те тва тогава не ми попре4и след о6те 1 седмица да се напия отново ... и винаги си казвам ся 6те пия малко и по сле 6те спра ... аман икога не спирам ..тря някои друг да ме спре 6тото аз маи не мога ...аа не вса6ност един пат се спрях ...когато бях на половин ботилкатекила и 1 4ас не излезнах от кенефа .. когато излезнах готова отново да пия ,глатнах 2 глатки портукалов сок и водка и пак се варнах в тоалетната ... ина4е водка и бира сам смесвала както и мно други не6ат с бира ... или пак вси4ко квото имам на едно ... ама 4есно казано мен си ме хв6та и от малко ! :) ама един пат бях изпила 100 джин и се 4увствах се едно сам изпила 200 текила ...

BAD_GIRL_
09-11-2005, 13:47
:lol: da mnogo qsno 4e sam smesvala :lol: no posle mi besh mnogo qko :lol: :lol: :lol:

CRaZy_IKT
09-11-2005, 15:22
Ako 6tete mi se smeite no moq organizym ne ponasq alkohol za tva piq samo bira i vino i to po malko...Ne bih napravila nikoga takava typotiq

SisTeR`oN`MaXa
09-13-2005, 10:29
Em dam smesvala sum i to ne vednaj... Mi ne mi se razpravq.. Napivam se .... ne vinagi ima istorii za razkazvane puk i men ne me hva6ta lesno alkohola 4e da ne moga da se durja na krakata :)

PLAMENKO
09-13-2005, 11:34
Да , хаха от тогава не пия водка , мразя Водка освен ако не е Собиески или нещо над 20 кинта...

09-13-2005, 17:27
BMW - bira s malka wodka :))) ot dve godini samo tva piq obache :idea: az karam na bira s golqma vodka supeeeerr

09-13-2005, 17:42
Да , хаха от тогава не пия водка , мразя Водка освен ако не е Собиески или нещо над 20 кинта...
Точно собиески е най ужасната водка главоцепка, пий Спешъл от тъговище най добрата, нема вносни лайна.

Неактивния
09-13-2005, 17:47
Да , хаха от тогава не пия водка , мразя Водка освен ако не е Собиески или нещо над 20 кинта...
Точно собиески е най ужасната водка главоцепка, пий Спешъл от тъговище най добрата, нема вносни лайна.
Точно така Собиески е най-скапаната водка в Полша, тук щото е 13 лева и си мислите, че е добра. Absolut Vanilla с сокче ананас е истината. :wink:

LP_girl_14
09-14-2005, 12:37
Ми да...смесвала съм бира и водка точно на рожденния ми ден.Такива простотии ставаха после от тва смесване,че направо като се сетя,ми се иска да не се сещам! :lol:

HouseMania
09-15-2005, 18:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: една квартална к*рва реши да ме напие с тоя коктейл и после да праим нещо ама аз зех че пийнах повечко и припаднах :lol: :lol: :lol:

mISs_wEaslEy
09-16-2005, 15:21
Аз съм пробвала признавам си.. на мене лично всеки алкохол ми харесва смесен покаквито и да е начини(хах не ме мислете за някоя пияница,пристрастена алкохоличка ) а е... последици - твърде много смях!

converse
09-16-2005, 15:32
ми не не съм смесвал бира и водка ама вчера(15 септември)смесих бира+водка+мента=предполаг м знаете какъф е бил резултата :lol:
не мешах само аз а повечето....познайте кфо стана после...20 човека се сбиха заради запалка...

искам само да кажа ДЕЦА НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ С АЛКОХОЛА:!: :!: :!:

zeleni_o4i
09-19-2005, 08:47
po losha kombinaciq ot tva ne znam da ima. prosto e "trepach". vednuj se okazah v iztrezvitelnoto sled kato smesih vodka i bira, a tova e moje bi nai-loshiq mi spomen ot napivane. taka che ako shte smesvate KAKUVTO I DA E ALKOHOL imaite vpredvid che si e na vasha otgovornost :!:

Dadan Karambolo
09-19-2005, 23:42
Ех,като се сетя някога на младини какви неща сме правили след обилни запои с водка и бира... :twisted:
Една от най-перфектните комбинации е това.Почваш леко с бирички,вторият етап е да люснеш водки бързо и накрая вече мешиш,докато ти се омеше мозъка :D

jean_lesn
09-20-2005, 01:12
Това е добра комбинация! Най-приятно е ако наблягаш повече на бирата към края, за да не прекалиш :wink:

zeleni_o4i
09-20-2005, 14:06
Това е добра комбинация! Най-приятно е ако наблягаш повече на бирата към края, за да не прекалиш :wink:
da ama mnogo qko se omazvash nqma smisal prosto. piini si nikoi ne ti zabranqva... ama tva e mnogo qko napivane a da ne kazvame na drugiq den kak boli glava..

stasi_girl
09-22-2005, 10:07
emi smesvala sum i posle ne pomnia ni6to osven 4e dunkite mi bqha celite skusani ima6e kruv i zeleno po tqh padala sum i az neznam kvo sum pravila a na vsi4koto ot gore se sabudih i pred bloka mi !!! efecta e porazqva6t!!! e spored zavisi koli4estvata de:)

09-22-2005, 12:13
wisky+vodk+rakiq+bira+sprite piesh 300ml i zaspivash pod masata :?

a-a-ShrooMka^f
09-25-2005, 11:31
oo da smesvala sum i be7e nai golqmata gre6ka v jivota mi:Psuper mn se napih posle si spomnqm 4e se blusnah v nqkvo durvo misleiki 4e e gadjeto mi a toi be6e iz4eznal nqkade:Psuper mn mi s egade6e i mi be6e zle,zrenieto mi be6e precakano:Pna dr den zaminavah na more i adski mn me cepe6e glavata prez celiq put posle draifah nqkolko dni:Pqko se bqh natreovila i ot togaz ne piq alkohol izob6to:)fen sum na trevi4kata 6otot ot neq nikoga ne mi e stavalo lo6o:))

ooops
02-25-2007, 09:26
emi da smesvala sum ama mn xva6ta i posle mn :smt078

feshankaa
02-25-2007, 14:36
Хахах да смесвала съм...пия водка и гася с бира ауу ужас. Тогава с една приятелка спахме в баба и,преди тва на банкет...закараха ни с моторите двама приятели и аз съм крещяла отзад "коста иска да ме убиее"...а по-късно преди бар-а съм повръщала яко.

02-25-2007, 17:25
i kav e bil rezultata?smisal to e qsno 4e se napiva6 ama nqkvi interesni istorii v netrezno sastoqnie imali li ste i kakvi po to4no?

Wseki minawa pone wednyj prez towa za sajalenie nqkoi prodyljawat..
na men mi stiga[e wednyv da mi se slu4i
da drajfam polowin 4as w 5 4asa we4erta na edna spirka w centara, dokato razbera, 4e ako dojde moq awtobus, 6te wzema da se izdrajfam po wreme na patuwaneto, i 4e e po-dobre da se pribiram pe6a..
za sajalenie ne uspqh da iztrezneq, dokato stigna do nas, izdrajfah se za posledno pred whoda na bloka , pribrah se i zaspah... a na sutrinta-
"o4i temneqt, glawa se liu6ka, usta proklina cqla wselena"
uuuujass! izpih cqlata 4e6ma i pak si ostanah jaden.. 4e i s glawobolie.

Ot togawa nikoga ne smeswam bira s drug alkohol,
i izob6to sprqh da piq wodka, basi gadniq spirt! :smt078

ooops
02-25-2007, 22:46
i kav e bil rezultata?smisal to e qsno 4e se napiva6 ama nqkvi interesni istorii v netrezno sastoqnie imali li ste i kakvi po to4no?

Wseki minawa pone wednyj prez towa za sajalenie nqkoi prodyljawat..
na men mi stiga[e wednyv da mi se slu4i
da drajfam polowin 4as w 5 4asa we4erta na edna spirka w centara, dokato razbera, 4e ako dojde moq awtobus, 6te wzema da se izdrajfam po wreme na patuwaneto, i 4e e po-dobre da se pribiram pe6a..
za sajalenie ne uspqh da iztrezneq, dokato stigna do nas, izdrajfah se za posledno pred whoda na bloka , pribrah se i zaspah... a na sutrinta-
"o4i temneqt, glawa se liu6ka, usta proklina cqla wselena"
uuuujass! izpih cqlata 4e6ma i pak si ostanah jaden.. 4e i s glawobolie.

Ot togawa nikoga ne smeswam bira s drug alkohol,
i izob6to sprqh da piq wodka, basi gadniq spirt! :smt078lele ti mai si mn sprql be .... :-D :-D :-D

Fanatichka
02-25-2007, 22:52
Смесвала съм и май драйфах...до колкото помня в на баба градинката :-D

DareDevill
02-25-2007, 23:28
xaxaxa Johny_braVo искам пред мен да ми испие6 3 литра вино както казваш ако го испиеш ти купувам едно буре с вино !! ама да пиеш вино ане 3 литра боза дет си испил и да си мислиш че е вино :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

[Lucifer]
02-25-2007, 23:44
smesval sum.. i ni6to .. .a smesvali li ste protein s bira :D

sexy_anji_
02-25-2007, 23:58
резултата е драйфане :? а историите не са много интересни...

ABSOLUTme
02-26-2007, 00:52
mi az sum,ama ne sum se natrovila s promishleni kolichestva.da kajem purvo 2-3-4birichki i posle 1-2 chashki i nishto mi nqmashe(tva za 3-4h da kajem)
i ne e po-gadno ot vodka s boza,poradi lipsa na dr razreditel :-D

Nen0RmalniK
02-26-2007, 09:01
i kav e bil rezultata?smisal to e qsno 4e se napiva6 ama nqkvi interesni istorii v netrezno sastoqnie imali li ste i kakvi po to4no?

da smesval sam no ti kakvo misli6 4e tolko interesno moje da stane ? ](*,)

bawdy talk
02-26-2007, 10:43
Не!Не съм смесвал бира с водка!

IRRIDUCIBILI
02-26-2007, 15:07
ne s1m smesval!

KiLLeR_InSTiNkT
02-26-2007, 15:11
Хах, когато смесих бира и водка после едвам ме изкараха от кенефа, за да ме приберат у нас... :lol: Много гадна комбинация - въобще не ми понася...

No_LiMiTe^f
02-26-2007, 18:00
чуднооо,аз само тва пия!Вместо да се лигавя с някфи сокчета гася си с биричката!Свиква се след първи път ! \:D/ \:D/

teenkopele
02-27-2007, 07:10
]...a smesvali li ste protein s bira :D

Какво се получава? :o :lol:

:arrow: Да, смесвал съм, но на вкус не ме изкефи.

sexy_anji_
02-27-2007, 07:18
амаа въпроса да не е бил дали съм пила в една чаша водка с бира :-D

positive
02-27-2007, 13:31
a smesvali li ste bira s menta :smt005 nedeite :d

smirnoffgreen
02-27-2007, 20:06
m ne e lo6o stiga da ne prekali6 po lo6o e da smesi6 bira s vodka i s rakiq i nakraq 6ampansko tva stana na nova godina hi4 ne e hubavo posle 4ak na 2 se opravih

Fanatichka
02-27-2007, 20:38
Сещам се, че бях смесвала ракия и бира.И така 2-3 чаши....Ефектът е поразителен :smt078 :smt078

iiirish
02-28-2007, 08:34
уф да! от това се напих на 14-ти :wink: и после главата ми... #-o #-o #-o рядко съм имала толкова гаден махмурлук [-(

iiirish
02-28-2007, 08:35
Сещам се, че бях смесвала ракия и бира.И така 2-3 чаши....Ефектът е поразителен :smt078 :smt078

ау от това беше първото ми напиване :smt012 "поразителен" е малко да се каже :smt012 изповърнах си червата тогава :smt012

Dissenter
03-02-2007, 19:43
Пробвал съм...Пурвата порция бива,ама оттам нататък незнам :-D .Мразя водка по принцип...Та тва е :wink:

IdiOtKa
03-03-2007, 08:11
Хах, когато смесих бира и водка после едвам ме изкараха от кенефа, за да ме приберат у нас... :lol: Много гадна комбинация - въобще не ми понася...
еии браво ти поне си стигнала ....аз маи неосъзнавах кво става ...
тва водка ....водка и бира е най-противното нещо ...а водка и кола аааа напрау като го опитам и без да сам пияна повръщам ......
един фр викаше ...."Водка и бира ,кой ще ме прибира" и ня маитап така си е ..!

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 20:45
Най-редовно си ги смесвам . Хем има хубав вкус кат бирата , хем ме хваща от водката . Нищо не ми става и после даже не ме цепи глава .

Fucking_Life
03-10-2007, 19:18
да,но ефекта беше по добър когато смесих много мента и вода... резултата беше последно предупреждение за изклю4ване от дасколо :smt044

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
03-10-2007, 19:30
мноо ясно...бира водка и кола..ммм мноо е яко тва :)

exoduss
03-17-2007, 09:24
Да,но не е много хубаво :lol:

helen4ee
03-17-2007, 11:52
da 1 put i draifah na legloto na nai dobrata mi fr... pone mi posluji za urok, kogato piq edno ne6to samo nego da si go piq :)

ThePainIsReaL
03-17-2007, 12:42
da 1 put i draifah na legloto na nai dobrata mi fr... pone mi posluji za urok, kogato piq edno ne6to samo nego da si go piq :)

Аааа .. Мими .. :-D

Ц-ц-ц .. и аз съм като теб , само дето никога не съм драйфала на друго място освен кенефа. Поне това :lol:

helen4ee
03-17-2007, 12:45
da 1 put i draifah na legloto na nai dobrata mi fr... pone mi posluji za urok, kogato piq edno ne6to samo nego da si go piq :)

Аааа .. Мими .. :-D

Ц-ц-ц .. и аз съм като теб , само дето никога не съм драйфала на друго място освен кенефа. Поне това :lol:

hahaha e az ne mojeh da se zavleka do kenefa.. razstoqnieto ot 2 metra mi se stori mnoooooooooooogo dulgo@!

<black soul>
03-22-2007, 19:45
mi to kakuvto i alkohol da smesi6 stava gadno :roll:
да ама като пиеш само от един вид е яко! :smt016

Just_say_no
03-23-2007, 16:12
Pravilo nomer edno na potencialnoto piqnde: 1 NIKOGA ama NIKOGA ne smesvai alkohola !!!
Kakvoto si po4nala da pie6.. samo s tova karai dori i da svar6i !!! Imam mnogo ujasni i ujasno sme6ni razkazi v koito za sajalenie az sam glavnata geroinq... :-D sega cqloto mi dasklalo znae za moite prejivelici i mi vikat 'piqnicata' 8-[

theEXPLOITED
03-25-2007, 21:55
8) MI TO K'VOTO I DA SMESI6 E KOFTI NE E SAMO S BIRATA I VODKATA I PRI4INATA E 4E 4ERNIQ DROB NE MOJE DA PRERABOTI KOLI4ESTVOTO BEZ ZNA4ENIE KAKAV E ALKOHOLA... 8)

CrazyWitch
03-26-2007, 10:50
Бе все някога през пиянските дни от моя скромен живот ми се е случвало, а аз от де да помня ;)
Кфи работи ме карате да правя само =)

CrazyWitch
03-26-2007, 10:52
Аааа .. Мими .. :-D

Ц-ц-ц .. и аз съм като теб , само дето никога не съм драйфала на друго място освен кенефа. Поне това :lol:

Уааууу.. Какво съвпадение \:D/

И аз съм така.

radito
03-27-2007, 09:50
ооо по едно време това ми беше редовния коктейл!даже го пиех със сламка!имам някои бегли спомени! :smt005

asinka
03-27-2007, 13:52
мн0г0 пъти ... :roll:

Mariqqqqqq
03-28-2007, 15:17
хахаха с едни приятелки бяха смесили бира-водка-мента и ефекта беше убийствен,едната паднала пред дома си точно,не видяла някакъв камък,другата и тя сигурно на 4 крака се е прибирала

B_o_n_B_o_n_4_e_T_0
03-29-2007, 10:40
еми кфо водка с бира нищо особено по яко стаа ракия с бира :smt048

***_[ Kr@sinK@ ]_***
04-04-2007, 21:56
Е по-ужасна от тая комбинация нема просто :smt078

Lolla
04-05-2007, 13:42
Purviq put kato se napih pz jivota si be6e po toq na4in.... :lol: I ottogava kato mi truga taka :smt005 Ama po qko e djin+vodka+bira+kola.....tva be6e na ein kupon, kudeto smesihme kvot be6e ostanalo v edna 4a6a...iiiiiiiii :-# :-# :-#

lost_yourself
04-05-2007, 19:19
emi probvala sum i ot toq kupon ne pomnq ni6to!! :lol: :lol:

dazzle
04-08-2007, 16:04
i kav e bil rezultata?smisal to e qsno 4e se napiva6 ama nqkvi interesni istorii v netrezno sastoqnie imali li ste i kakvi po to4no?

да, смесвала съм бира и водка преди да отида веднъж на диско и...нямаше лошо последствия. Интересното беше, че като пийнах малко не ми пукаше мн мн и ми беше много весело... Но от умерено количество не можеш да се напиеш до такава степен, че да не знаеш какво правиш и здравата да се издъниш... :wink:

04-08-2007, 23:51
Mdam, smesvala sym gi kakto v edna chasha i bira i vodka, taka i sym pila vodka s razreditel bira :roll: Rezultat pochti nikakyv, kakto ot obiknoveno piivane mi stana po-veselo i tolkoz.

sk8er_girl
04-09-2007, 12:29
aaa ludnica staa kato gi mesq :twisted: na edin lager se bqh ogovorila s edn pi4ove za kafe i si vikam 4ai da piina za nastroenie oba4e ot fazata za nastroenie sam minala barzi4ko na butilka vodka i ot tam nz :( sabudih se 10 4asa po kasno ne bez kakavto i da e spomen, ujasno glavobolie, prazna butilka vmesto vazglavnica i ranica palna s raigras :) ot togaa se otkazah da mesq bira i vodka

04-12-2007, 20:24
Mi smesvala sum birata dosta puti i s dosta neshta :-D nai golqmoto mi napivane beshe s bira,vodka,tequila,vino i zavurshih s koz Togava bukvalno se razmazah :P

_[LiFe-StiLe]_F
04-13-2007, 10:58
да. на 14ти февруари празнувахме на домашно и там смесих двата алкохола... ми гадничка комбинация се получава, при все това че после и посетих банята :lol: но истински гадно е да се напиеш със бира и ракия... ей това е просто отрова - два дена не мога да стана от леглото... че и първото ми напиване беше :smt011 определено пазя лоши спомени

05-22-2007, 20:38
водка тарговище спешъл е наи добрата няма какво да спорим само дето трябва да изпияпоне 500 4е да ма хване хубаво(сигурно щото само на такос карам напоследак) а собиески си е мн хубава водка - пийш и не усешташ кога се напиваш и после те отпрашта направо в "реанимация"

05-26-2007, 18:25
Nz, az vinagi kato iskam da se napiq, vodkata i birata mi idvat na pomo6t :D I s izklju4enie na edno kofti izpylnenie v diskoteka, sym nqmal mn problemi :)