PDA

View Full Version : Minalo....



12-07-2004, 17:07
Представете си, че нещо или някой ви дава възможноста да се върнете назад във времето,
в точно избран от вас момент и място. Кога би ви се искало да е това?
Пропуснат момент, в който е трябвало да кажете нещо и това да промени живота ви?
Или момент, в който сте направили грешка, довела до много други?
:?

Murderdoll
12-07-2004, 17:08
ми...аз май нямам такъв момент...

Peace`
12-07-2004, 17:15
ne iskam da se vru6ta vremeto nazad..kato se zamislq sega mi e dosta po dobre ot predi..!

СребристоСияние
12-07-2004, 17:16
Da imam takuv moment! i tova 6te e predi okolo 10 godini (togava sum nqmala mn mozak 6oto sum bial na 4)! iskam da me vurnat tam za da kaja VAZRAZQVAM maika mi da se jeni povtorno! :twisted:

LunaTriCk
12-07-2004, 17:35
Ммм, ако живота ни не беше толкова спонтанен и непредвидим нямаше да ни е интересен. :roll: А и както казват човек се учи от грешките си.

Du6ka
12-07-2004, 18:14
Imalo e momenti sled ,koito sam kazvala,4e sajalqvam,4e sa se slu4ili taka i taka,4e sam poznavala dadeni hora i taka natatak..no s vremeto osaznavam,4e tova e jivota-savkupnost ot ne6ta ,koito ne ni haresvat,koito ni haresvat,ili ne 4ak tolkova...nqma kak da pobirame samo hubavite ne6ta,drugite sa6to sa 4ast ot nas,4ast ot jivota ni..za tova e i minaloto...a i to ve4e e minalo,po-dobre da se pogriji6 za nastoq6teto :wink:

DeaTHroW-ReC_F
12-07-2004, 18:18
да искам..преди две години..тва промени живота ми..ма грешката не беше моя..

DiEsEl_GiRl4eTo
12-07-2004, 18:22
Ммм, ако живота ни не беше толкова спонтанен и непредвидим нямаше да ни е интересен. :roll: А и както казват човек се учи от грешките си.
I az sym na tva mnenie.

GreenLadyM
12-07-2004, 19:24
ponqkoga iskam da se vurna i da opravq vsi4kite si greshki...no sled tova se zamislqm kolko razli4en shteshe da e jivota mi sega i kak ne iskam da promenqm nishto....i dori i da vurna vremeto sum sigurna 4e dori i da znam kakvi shte sa posledcviqta,bih napravila otnovo sushtoto...4ovek ne trqbva da jivee v minaloto, a v nastoqshteto :)

united_colors
12-07-2004, 19:34
Az iskam da go dvija napred vremeto!

Allicia
12-07-2004, 19:40
Аз не искам да променям нищо в живота си, обаче, ако имам такава възможност....ммм ще си помисля :)

Murderdoll
12-07-2004, 19:45
сетих се!!!
искам да се върна на 25 септември
тая година-тогава си направих пиърсинга
и да кажа на пича дето ме проби че искам
да ми сложи по-голямо шипче...също
искам само да надникна в деня когато си
смених шибаната обица на устната и да
видя къде по дяволите е старата обица...

suzanna
12-07-2004, 20:13
hora, ne sujalqvaite za nishto... :) mislete ne mn chesto za minaloto no ne sujalqvaite...minaloto e nai dobriqt uchitel...sobstvenoto minalo..a drugoto e samo suha teoriq:)..spored men de

reality_girl{}
12-07-2004, 20:20
Az ne sajelqvam za ni6ty i ne bih varnala vremeto za da opravqm glopostite ili gre6kite si za6toto jivota mi 6te6e da e mnogo podreden a tova e sku4no haresvam si go takav kakvto e.I vse pak vseki se u4i ot gre6kite si nqma bezgre6ni hora dokolkoto znam. :roll: :roll: :wink: :arrow: taka 4e ne sajelqvai za ni6ty si4ko 6te se opravi 6te stane tova koeto e pisano ina4e kazano :idea: :arrow: sadbata si znae rabotata :oops:

Тед:)
12-07-2004, 20:23
Всъщност,ако някой ми даде такава възможност бих променила само едно нещо в жовота си-бих се върнала на 23.05.2003 и бих предотвратила една голяма грешка,за да мога да кажа на момчето,в което бях влюбена по онова време за това,което изпитвах към него...Защото ако тогава не бях допуснала това животът ми би бил много по различен сега...Освен това...бих искала да изживея отново месец Август тази година..За да мога да прекарам оше веднъж всички вълшебни мигове с моята Любов...(без да променям нищо!!!) :roll: ...

Josefinne
12-07-2004, 20:33
Гледали ли сте The Butterfly Effect. На бас, че moviemaker го е гледал, защото теорията на хаоса в подписа му е цитирана там :D Супер як филм. ГОРЕЩО ВИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ :!: Това го казвам, защото има пряка връзка с темата. Като го глеате ще разберете защо точно. Ще ви загатна само, че главният герой във филма имаше точно такава способност - да се връща назад във времето и да променя събитията.
Аз си мисля, че бих се върнала някъде в 8ми клас и щях да се сближа повече с класа ми. Но пък тогава нямаше да съм толкова близка с най-добрата си приятелка Нели, която пък нямаше да ме покани на купон миналата година и нямаше да срещна сегашното си гадже Васко, който пък е приятел на брат й. Виждате ли, всичко си е наредено - за добро или лошо :wink:

P1ra71nQ
12-07-2004, 21:13
Може би бих се върнала 2 назад и не бих показала на майка как се чати.Така нямаше да се ожени повторно и щях да съм си в БГ, но пък тук научих нови и интересни неща.....
Мисля ,че тук е момента да кажа "Всяко зло за добро"
Ммм, ако живота ни не беше толкова спонтанен и непредвидим нямаше да ни е интересен. :roll: А и както казват човек се учи от грешките си.И с LunaTriCk съм съгласна

bigfish
12-07-2004, 21:29
Chestno kazano ne znam dali iskam da se vryshtam kym minaloto... Po-skoro ne bih, zashto edna promyana na neshto bi napravila obrat i na vsichko stanalo... MOje pyk da si otidat mnogo hubavi momenti, koito sega sa s marka 'prejivyano'. Predi sedmica ne misleh taka, no byrzo si promenih mnenieto 8)