PDA

View Full Version : Даскало+бачкане=?



rosskata
12-07-2004, 19:47
:? Чудя се и се мая... Предложиха ми работа около коледа- когато съм на даскало- от 2 до 7 , събота, неделя и през ваканцията- цял ден... Не знам дали ще мога да се оправя със всичко , още повече, че уча и за кандидатстудентски, и сега почват класната... Някой бил ли е в моето положение и оправил ли се е със всичко? Направо не знам... А парите не са лоши... Вие как бихте постъпили? :?

DiEsEl_GiRl4eTo
12-07-2004, 19:52
Emi moq priqtel i uchi i raboti, i taka cqla uchebna, vseki den...Obache e naistina smachkan i izceden. TO si zavisi ot choveka, zavisi si ot situaciqta. Men ako mi predlojat neshto takova ne bih se syglasila prez uchebnata prosto zashtoto sym i na zanimalnq i na daskalo cql den i nqam vreme. Obache shto da ne se hvanesh pyk, losho nema...ako ne mojesh da izdyrjish zarqzvai. Ama si struva da opitash...a izpitite, koito te ochakvat...shte stiskam palci :D Shte gi vzemesh, nqma kyde da izbqgash... :)

Dobrina
12-07-2004, 19:53
Абе да ти кажа, много хубаво че са ти предложили добра работа и добри пари, но знаеш ли, ученето е най-важното... според мен.
Прецени дали няма да ти попречи да кандидатстваш и да влезеш където искаш, само ти си знаеш възможностите!

GreenLadyM
12-07-2004, 19:56
mi az ne bih se sparvila...ti si reshavash...no pomisli dobre,zashtoto kndidatstudenskite sushto sa ti mnogo vajni....

Murderdoll
12-07-2004, 20:00
я кажи ква е работата?
няма ли начин да работиш по-малко...
щот от 2 до 7 наистина няма да имаш
никво време..аз поне не бих се справила..
иначе много искам и аз да си намеря работа
ама..нямаа :roll:

_Jessy_
12-07-2004, 20:06
Ami da ti kaja az si hodq na daskalo i sybota i nedelq si rabotq, 4at-pat i prez sedmicata, kogato precenq, 4e imam svobodno vreme... da ti kaja, ako ne si golqma kupondjiika nqma da ti e mn tejko... \za razlika ot na men, 6toto se polu4ava, 4e prez weekend-ite spq po okolo 2-3 4asa :)\

Josefinne
12-07-2004, 20:18
Аз в края на лятото си намерих страхотна работа - на половин разботен ден и с доста добро заплащане. Можех да ходя по което си искам време на работния ден, само да имам 4 часа работен ден. Без събота и неделя. Сутрин си ходех на уърк, следобед си излизах с гаджето. Можех да си взичмам гаджето и да си го целувам по време на работния ден, защото бях куриерка в едно списание. Обаче като започна учебната година просто не ставаше. Щеше да ми дойде много добре малко джобни , но няма как просто да учиш и да ходиш на работа. Връщаш се от даскало , после на работа, храна на крак, връщаш се скапан и сядаш , да си учиш и ти остава време и за приятелите...не не мисля, че е възможно и определено не е за мен. Но ако ти мислиш, че можеш и чак толкова ти трябват пароте, че това усилие ще си струва - пожелавам ти успех :D

techCandy
12-07-2004, 20:26
ami az taka praveh
do 2 bez 10 vseki den bqh na daskalo
v 3 po4vah rabota, t.e. ne se pribirah i karah do 22 a ponqkoga i do 00.30
a weekend-ite ba4kah po 12 4asa dosta 4esto
ami jiva sym :)
koga u4eh li....no6tem
spqh po 3-4h na denono6tie i nqmah vreme za ni6to drugo
ako si gotova da jertva6 vsi4ko ostanalo
deistvai, no trqbva i da si dosta uporita :)
na men li4no mi haresva toq na4in na jivot, pomisli dali na teb 6e ti haresa

reality_girl{}
12-07-2004, 21:02
Mi az ako sled vreme sam v sa6tata sityaciq[dobre 4e e o6te dale4]ne bih se saglasila vqrno rabota pri4ki dohodi tyi onui ama stryva li si da si provali6 godinata zaradi tova no nqkoi hora ospqvat da sa4etaqt vsi4ko ama ne sa nasebe si posle pak i nqma smisal no ti re6ava6 :roll: