PDA

View Full Version : Самота



Black_Sun
12-07-2004, 20:14
Откакто се разделихме с него ,не съм потлеждала друго момче ,просто не мога да го забравя...
Чувствам се ужасно самотна...
Около мен може да са приятелите ме и пак да не се чувствам не на мястото си...не ме разбирайте погрешно ,нямам нужда от гадже ,чувствам се добре ,когато съм свободна.просто тази самота ме изяжда от вътре...не ми се излиза,не ми се ходи по купони,просто искам да си остана вкъщи...ако може сама в стаята си...
просто вече не знам как да се справя с това...искам да бъда сама,но така наранявам приятелите си,защото си мислят,че ги избягвам...
:cry:

teddy_bear
12-07-2004, 20:28
OOOOOOOO gorkoto ......zashto li mi e poznato! Prosto pogovori s tezi koito sa ti nai-blizki i im kaji 4e sega imash nujda da si posedish sama i da si "postradash"....vqrvam 4e shte te razberat i nqma da se 4uvstvat naraneni.A ti ne stoi mn vreme sama zashtoto s prqteli se razvedrqvash i ne milsihs za nego...pone pri mne e taka...stoi nai-mn 1 sedmica i sled tova malko po malko zapo4ni da se vijdash s tqh ,bilo ti i u vas...no e noshto da se zatvarqsh i da po tozi na4in vse za nego da mislish.... :?

She Wants To Go Home
12-07-2004, 21:29
Ah i az do skoro bqh ne6ty podobno...Iiii dori izlizah sama i se razhojdah...Ne znam dali pri teb e to4no taka no men taq samota sqka6 me pogubva6e otvutre...vsi4ko zagubi smisul za men dori jivota...priqtelite mi ne me razbiraha i s tqh se 4uvstvah o6te po samotna :( ...Iiii togava zapo4nah da 4atkam...[eh taq mirca... :roll: ] s edno mom4e koeto ne iska6e ni6to ot men...No me izslu6va6e,razbira6e me...iii v su6toto vreme me zabavlqva6e i me kara6e da se usmihvam dori v mn tejki za men momenti....Be6e mi prosto nai-dobur priqtel...Iiiii da de...mislq 4e ot twa se nujdae6 - nai-dobur priqtel...ako razbira se iska6 da se oturve6 ot samotata,oba4e vse edin den 6te trqbva da se razdeli6 s neq...za6toto ne moje edin mlad 4owek da jivee taka...predstavi si samo kolko izpuska6...
I vse pak ot druga strana ponqkoga naistina e nujno na 4owek da ostane malko sam...Edva li 6te obidi6 priqtelite si...te 6te razberat ako sa ti blizki i dobri ...obqsni im iii vqrvam 4e 6te te razberat....

Грахче
12-07-2004, 21:31
а сигурна ли си ,че не може пак да се съберете?

Alli
12-07-2004, 21:39
E,naistina poznato,az sa6to obi4am edin 4ovek mnogo,opitahme da budem zaedno,no ne6to ne znam to4no kakvo en se polu4i,togava i men me obze edna takava samota i izlizaiki yse6tah samotata i dori edna skuka kato sam be nego i "negovite" priateli,znam stranno e-''negovite priateli'',onzi den go vidqh v diskotekata,toi ne otkusva6e o4i ot men,dori ne se zahvana da tancyva s nikogo drygigo,(a toi e takav jenkar) i si mislq,moje da ima nqkakav 6ans i ne gybq nadejda,no sityaciata pri men e po-obarkana,taka,4e ne gybi nadejda,povqrvai v sebe si i vzemi naistina se razvedri malko,4e to biva biva ama ne biva da se prekalqva! :oops:

bulgarche
12-08-2004, 06:43
Ще се оправиш, ама е гадно като си така...ама то всеки г е имал това чувство

Black_Sun
12-08-2004, 06:55
а сигурна ли си ,че не може пак да се съберете?


Незнам...незнам дали той иска,но дори и да искаше,аз не бих го направила :? защото е гаден използвач :shock:

Благодаря за всичко,което написахте! Много сте милички!!!! :) :D :)

megan
12-08-2004, 07:59
ami shtom e gaden izpolzvac ne se izmachvai zardi nego prosto gledai napred zaradi takiva hora ne si zaslujava da stradash

dj Javor 'crazy-idiot'
12-08-2004, 08:53
Ще ти мине, пиле. С всички е така, особено ако са се обичали.

ice_f90
12-17-2007, 13:56
samotata e nai lo6oto ne6to na sveta no pak 4ovek trqbva i da ostava sam sas sebesi ponqkoga no ne i da bade samoten za6toto tova naistina e mn lo6o i zlove6to

H8_mE
12-17-2007, 14:48
Откакто се разделихме с него ,не съм потлеждала друго момче ,просто не мога да го забравя...
Чувствам се ужасно самотна...
Около мен може да са приятелите ме и пак да не се чувствам не на мястото си...не ме разбирайте погрешно ,нямам нужда от гадже ,чувствам се добре ,когато съм свободна.просто тази самота ме изяжда от вътре...не ми се излиза,не ми се ходи по купони,просто искам да си остана вкъщи...ако може сама в стаята си...
просто вече не знам как да се справя с това...искам да бъда сама,но така наранявам приятелите си,защото си мислят,че ги избягвам...
:cry:

Това е защото е станало скоро!Ще мине време и ще започнеш да усещаш нещата както преди!Просто се насилвай да излизаш,дори когато не ти се излиза,за да не загубиш и приятелите си и всичко ще се оправи! :)

MoHuTo
12-17-2007, 14:53
Имай търпение, времето лекува, дори и да не ти се вярва нещата ще се оправят :)

Icko_pld
12-17-2007, 15:31
Kofti 4uvstvo :-# mislq 4e trqbva da pogovori6 s priqtelite si i da im obqsni6 a te moje bi 6te ti pomognat ne se ot4aivai vinagi ima re6enie :) makar i da trqbva da se po4aka dalgo za nego moje da strada6 moje vsi4ko no 6te go nameri6 :-#

Anarion
12-19-2007, 18:33
Ще ти бъде нужно известно време, докато преосмислиш нещата, докато отново и отново преживяваш всички хубави спомени, плачеш, защото си го загубила, защото си сама.. Но през това време се намесват приятелите, които ти дават по едно рамо и те подкрепят. И така, времето минава постепенно и сълзите отмиват цялата тъга, докато тя избледнее и когато се появи следващата любов, напълно изчезва.

JoeBanana
12-19-2007, 19:42
Това е защото е станало скоро!
на 3 години, ако им викаш скоро.....
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Dgaduin
12-19-2007, 19:49
Ми след раздяла е така, просто си изпаднала в депресия. Отиди на купон, пийни 1-2 бири - отпусни се. Не мисли за проблемите, а ми си намери нещо приятно да се занимаваш. Започни ново хоби, отиди на някакви курсове, запознай се хора :wink: :) Споко след време ще ти мине ;-)

JoeBanana
12-19-2007, 19:55
Вто Дек 07, 2004 10:14 pm

ninka_baby
12-19-2007, 20:11
Имай търпение, времето лекува, дори и да не ти се вярва нещата ще се оправят :)

Именно!! мн си права..евала! =;

Dgaduin
12-19-2007, 20:15
Вто Дек 07, 2004 10:14 pmWTF ?!

Keep_me
12-19-2007, 20:57
айде една песен подходяща за случея

Аз живея в самота а мъже край мене много още чувствам болката от прощалното ти сбогом Накога за тебе бях най-красивото момиче много късно аз разбрах, че безумно те обичам.

HePeAJIeH
12-20-2007, 15:10
Ти сама каза че е гаден използвач а не можеш да спреш да мислиш за него.Хм май си падаш по лошите момчета.По-добре изкарай на преден план отрицателните му качества които ще ти дадат стимула да го забравиш.Освен това се запознавай с нови хора и не забравяй приятелите си! Лек ден! :wink:

sasha_90
12-20-2007, 16:07
Колко познато.И аз,като теб,избягвах да съм сред хора т.е. предпочитах да съм сама у нас.Предполагам ще мине време и ти ще го преживееш.

koalka
12-20-2007, 18:06
Стара тема.