PDA

View Full Version : Вярност



rosskata
12-08-2004, 10:53
Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно... :?

svetla_88
12-08-2004, 10:57
ami to prosto ne e vazmojno....

e4o
12-08-2004, 11:18
mi nz, moje puk i da ima-maika mi sled kato se e omujila za ba6ta mi sus sigurnost e bila samo s nego, za ba6ta mi ne sum sigurna :roll: , no mislq 4e i toi ne e kru6kal :wink:

miskin
12-08-2004, 11:50
Разбира се, че е възможно. Познавам такива хора (не, че ги разбирам де).

amy lee
12-08-2004, 12:59
ami moje bi :twisted: oba4e e malko veroqtno spored men

Sasho_pld
12-08-2004, 13:09
ei zatva ne moga da proumeq za6to priqtelkata mi se e celuvaal s drug vapreki 9-te mseca lubov i prodaljava da me obi4a.izplakala si e o4ite po men,tova go znam.Znam 4e o6te me obi4a pove4e ot vsi4ko na sveta,no e fakt 4e i tq ne moje da mi obqsni za6to go e napravila.Ima hora kato men,no ima hora kato neq.Awe tva e mn slojno taka 4e trqbva druga tema. :!:

KiLLeR_InSTiNkT
12-08-2004, 14:55
Az li4no mislq 4e tova zavisi do nqkakva stepen ot samite xora. Nqkoi imat naklonnosti kum kru6kaneto a drugi nqmat o4i za nikoi drug osven za partniora si. 4estno kazano i az ne znam to4no :wink:

gogi_
12-08-2004, 15:05
emi slojna e temata.. az ot kakto sym smoito gadje ne sym bil s druga t.e . ot 10 meseca.. siguren sym 4e i tq ne e bila s drug.. nz koi pryw 6t eizneweri ama ako e tq i biq 6uta... ne ponasqm iznewqrata.. po kakaywto i da e predtekst..

ВлюбеН
12-08-2004, 16:03
Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.

dido_en
12-08-2004, 16:21
Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.

Съгласен съм. ВлюбеН само да те поправя - някои и месец не могат да издъжат :)
Мисля че ако момичето/момчето има достатъчно багаж в главата няма да се поддаде на моментното състояние, което състояние може да му донесе много проблеми - наи-често прекъсване на връзката. Аз лично веднага бих прекратил връзката независимо от мотивите които ще ми изтъкнат за това...

incheto
12-08-2004, 16:29
pored men e nalpalno vazmojno..daje az sam spala samo s edno mom4e..i vse o6te sam s nego nali i izob6to ne sikam drugi iskam tzql jivot da sam samo i edinstveno s nego!!!

SeXy^GiRl
12-08-2004, 16:33
Vyzmojno,no rqdko sreshtano ..

ProstoAz
12-08-2004, 19:57
По принцип е възможно, но много рядко би се случило в наши дни. :roll:
Едни, които имат магазин тука в моя блок са си били гаджета от 8ми клас и сега са женени. И тя (не и помня името) никога не е спала с друг, въпреки че той и е казвал да се възползва докато е в казармата и да спи с някой друг, защото като излезе ще се женят. Обаче тя мирно си го чакала. Друг е въпроса, че тои из**кал половината и съученички... :P

bulgarche
12-08-2004, 21:03
Еми явно е въжможно, щото познавам такъв човек ( и той не е на 20-30 а повечко)

Мария
12-09-2004, 13:11
Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.

Съгласен съм. ВлюбеН само да те поправя - някои и месец не могат да издъжат :)
Мисля че ако момичето/момчето има достатъчно багаж в главата няма да се поддаде на моментното състояние, което състояние може да му донесе много проблеми - наи-често прекъсване на връзката. Аз лично веднага бих прекратил връзката независимо от мотивите които ще ми изтъкнат за това...
Абсолютно съм съгласна.
БРАВО,момчета! Вие сте №1 :wink:

Sapphir
12-09-2004, 14:18
hubavo she e

BABY_SEXY_GIRL
12-10-2004, 21:59
Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно... :?

I na men...malko naludni4evo...no ima takiva slu4ei, daje nqkoi devstvani si mrat... :roll:

Baccara
12-11-2004, 07:37
Че защо да не може?

Anonimno
12-11-2004, 11:07
bih kazal"Eh mechti no se sluchvat na drugite".Da ne si pomislite che sy nqkoi si prosto go kazva i az iskam sym veren i da sa mi verno ama nz dali shte stane.Stiskaite mi palci :lol:

Momchence
12-11-2004, 11:33
To 4e e vazmojno, vazmojno e! Ama dali ima trypka, dali e interesno?? Az ne namiram ni6to interesno....aide naistina obi4a6 nqkoi cql jivot bla bla ot edna strana zvu4i qko ama.......ne mislq 4e e gotino :?

aBeP4eTo
12-11-2004, 12:22
Много хубава тема ! И аз мисля, че е невъзможно колкото и да го обичаш и секса с него да ти харесва просто в един момент писва ! И съм си мислела като се омъжа как ще издържа с един мъж ? Направо налудничво ми се струва...

WoW-lo6ata
12-11-2004, 12:29
Леко!?!? :? Според мен изобщо не е възможно... :roll:

Momchence
12-11-2004, 13:15
Много хубава тема ! И аз мисля, че е невъзможно колкото и да го обичаш и секса с него да ти харесва просто в един момент писва ! И съм си мислела като се омъжа как ще издържа с един мъж ? Направо налудничво ми се струва...Zavisi ot myja ako toi pravi taka 4e da ti e interesno s nego 6e iska6 i vtori jivot da jivee6 s nego :? :P

Lollita
12-11-2004, 14:05
Ве аз мисля, че живота е доста дълъг и човек не намира веднага любовта и може преди това, пъ и след това. по принцип е възможно, но не мисля, че и на практика в ДНЕШНО време, защотот сега нравите са много различни от тези едно време. :D

Momchence
12-11-2004, 14:17
Ве аз мисля, че живота е доста дълъг и човек не намира веднага любовта и може преди това, пъ и след това. по принцип е възможно, но не мисля, че и на практика в ДНЕШНО време, защотот сега нравите са много различни от тези едно време. :D I az taka mislq ... moje da se nameri 4ovek s koito da jivee6 cql jivot i da ti e priatno no e dosta malka veroqtnostta da go sre6tne6 kato pyrviq i posledniq :P

GalYol
12-11-2004, 19:04
Наистина има хора, за които е възможно, но аз със сигурност не съм от тях.
Година, две, три може да не изневериш, но някак си цял живот не знам как става. Например както наще са женени от 28 години и направо не мога да си представя, ако не са си изневерили нито веднъж как става номера. :shock:

Devilkin
12-11-2004, 19:18
Гал ме изпревари иначе и аз щях да кажа същото за родителите....и с майка ми и баща ми е така! Никой на никого не е изневерявал значи е напълно възможно...тва че на нас ни се струва чудно е отделен въпрос!

{}Slanchiceto{}
12-13-2004, 08:13
Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.

Съгласен съм. ВлюбеН само да те поправя - някои и месец не могат да издъжат :)
Мисля че ако момичето/момчето има достатъчно багаж в главата няма да се поддаде на моментното състояние, което състояние може да му донесе много проблеми - наи-често прекъсване на връзката. Аз лично веднага бих прекратил връзката независимо от мотивите които ще ми изтъкнат за това...
Абсолютно съм съгласна.
БРАВО,момчета! Вие сте №1 :wink:
И аз съм на това мнение.А и много се радвам,че има и такива момчета.БРАВООО

WaKo
12-13-2004, 11:09
Zashto da ne e vuzmojno ? Spored men e vuzmojno, no za da stane i dvamata trqbva da polojat malko usiliq, za da ne si omruznat - zashtoto ako seksa e primerno samo vtornik i petuk vecher sled vecherq v misionerskata poza e estestveno da omruzne puk dori i da e strashno hubavo i za dvamata. I tova e problema na povecheto jeni - ne iskat da vnesat malko raznoobrazie v seksa i zatova mujete izneverqvat - kajesh haide druga poza - te: ne taka si mi haresva, haide oralen seks - ne gadno e, haide analen seks - ne, shte boli i e gnusno i t.n. E s takova mislene mujete shte izneverqvat, zashtoto mujete iskat raznoobrazie v seksa. Ako im go dadete nqma da ima problemi, ako ne go dadete sled godina, 2,3, 5, 10 , rano ili kusno shte izneveri, za da nameri malko raznoobrazie. I ako tezi neshta sa izpulneni i ot dvamata partniori - da togava e vuzmojno da ne si izneverqt i cql jivot.

baby947
12-13-2004, 14:23
Досега не съм изневерявала на приятеля ми, дори не съм си помисляла... Обичам го.
Като се оженим( :lol: ихихи, дай Боже) няма да се променят нещата.

^efas^^
12-13-2004, 19:15
Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно... :?
Мързи ме да чета другите мнения, но
Няма невъзможни неща :mrgreen:

Мария
12-15-2004, 12:31
Zashto da ne e vuzmojno ? Spored men e vuzmojno, no za da stane i dvamata trqbva da polojat malko usiliq, za da ne si omruznat - zashtoto ako seksa e primerno samo vtornik i petuk vecher sled vecherq v misionerskata poza e estestveno da omruzne puk dori i da e strashno hubavo i za dvamata. I tova e problema na povecheto jeni - ne iskat da vnesat malko raznoobrazie v seksa i zatova mujete izneverqvat - kajesh haide druga poza - te: ne taka si mi haresva, haide oralen seks - ne gadno e, haide analen seks - ne, shte boli i e gnusno i t.n. E s takova mislene mujete shte izneverqvat, zashtoto mujete iskat raznoobrazie v seksa. Ako im go dadete nqma da ima problemi, ako ne go dadete sled godina, 2,3, 5, 10 , rano ili kusno shte izneveri, za da nameri malko raznoobrazie. I ako tezi neshta sa izpulneni i ot dvamata partniori - da togava e vuzmojno da ne si izneverqt i cql jivot.
Отношенията между двама души да не са само сексуални?Защо почти винаги всичко само до секса се свежда? И мога да ти кажа,че това което си написал не важи само за момичетата.И как може да хвърляш вината върху по-нежната половинка от човечеството? Искам да ти кажа,че няма само един виновен.Разделите най-често са в следствие от много неща,които са се натрупали с времето.Определено секса не е единствения проблем който може да съществува.Хипер много се дразня,като някой обвинява момичетата особено пък за това.Има всякакви хора.Да,на мен аналния секс не ми харесва.Не съм пробвала,но нямам и желание.Приятеля ми е на същото мнение.Гнусно е.Но това си е мое мнение.
А по темата...ВлюбеН и dido_en наистина са се изгазали достатъчно добре.

bepcho
12-15-2004, 12:46
Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно... :?



i na mene mi se struva nevuzmojno
tva z abraka......na 100000 godini vednuj moje da se sluchi sigurno.....
inache 1 partnior cql jivot....naistian e nevuzmojno.......

fasta4eto
05-01-2006, 19:51
6te govorq samo ot sobstveno ime =) imam priqtel s kogoto 6te napravim 3 god nikoga nesam mu izneverqvala naistina flirtuvam mnogo po diskotekite svalqm gi karam gi da hlatnat po men da usetq 4e o6te sam jelana i do tuk. sled tova cqloto jelanie kam "4ujdoto" go prenasqm v legloto s priqtelq mi i pravim sex po velik ot vsi4ko =) dokolkoto znam i spored use6taniqta mi i toi mi e veren =) toi e i parvoto mom4e s koeto sam spala i sam gotova da nespq s drug prez jivota si za6toto sexa e mnogo vajen no ima i mnogo po vajni ne6ta =) napalno vqrvam v VERNOSTA

YO
05-02-2006, 12:16
Vqrvam 4e moje :)

^Pretty{}Girl^
05-02-2006, 12:27
da nashte ne sa si izneverqvali :P

Labelle
05-02-2006, 13:17
Кога човек търси нов партньор - когато нещо му липсва. В една дълга връзка има моменти на спадове - тоест не обръщане на достатъчно внимание. Понякога се случва , млади и по-възрастни хора да усетят че са изгубили тръпката от любовта, от секса.... и да я потърсят отново в лицето на друг човек. Трудно е да живееш с някой 10 години и да запазите отношенията си такива каквито са били преди брака. Трудно е , заради проблемите, през които хората минават през това време - финансови проблеми, деца, проблеми с близки и роднини, работа. Не осъждам изневярата- просто се случва понякога. Това, че някой е изневерил не значи, че вече не обича половинката си . Но да дълга връзка без изневяра........ почти невъзможно, било то и някакво мимолетно, еднодневно залитане в страни.

He3HauKa
05-02-2006, 14:08
Vseki ima nujda ot raznoobrazie :mrgreen:

Night_Knight
05-02-2006, 14:37
Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно... :?
Възможно е. Зависи от човека.

babi_girl
05-02-2006, 16:03
Ами имам приятелка от 3 години,винаги съм и бил верен и не съм си помислял за изневяра.Тя ми дава всичко което искам и което съм искал някога,просто нямам нужда от нищо и от никой друг.Възможно е да се случи всичко,но аз не смятам,че съм способен да я нараня така.Има всякакви хора.Някои и 2 месеца не могат да издържат само с един партньор.Както се казва "За всеки влак си има пътници".
Всеки знае от какво има нужда за да бъде щастлив.Но е хубаво да мислим преди да се отдадем на някакъв импулс или моменто привличане,защото за нещо толкова незначително и сравнително кратко може да провалим бъдещето си и да съсипем красива и дългогодишна връзка.Според мен е глупаво и не си струва риска.Знам как бих се почувствал аз,ако ми изневерят или предадат доверието ми по някакв начин.Не очаквам нещо подобно от момичео до мен,както не го очаквам от себе си.И мисля,че е възможно двама души да си бъдат верни за цял живот.
твоята приятелка е късметлийка \:D/

krem4et0
05-02-2006, 16:42
Да възможно е защо не. Родителите ми са живият примир заедно са 35 години, а са женени-30. Мисля,че са си първи и единствени. Друг е въпросът какъв сексуален живот имат. Важнто е,че се обиат и уважават. Сексът не е всичко особено на такава възраст. Що се отнася до мен-била съм сама с 1 момче,все още съм с него и ако Господ даде мога да съм с него доста време,защото го обичам и ме задоволява във всяко едно отношение!Аз вярвам в моногамията и верността!

bibonka
05-02-2006, 16:56
Napylno vyzmojno e da imash i da iskash samo edin partnior cql jivot...nito az nito priatelqt mi se zaglejdame po drygi myje/jeni suotvetno...Estestveno kogato vidim nqkyde navynka hybavo momiche/momche go kazvame,no tova e zashtoto i dvamata cenim krasotata i ne mojem da otrechem hybavoto... \:D/ \:D/ \:D/

Nimfetkata
05-03-2006, 14:07
Мислите ли, че може човек да им само един сексуален партнйор цял живот? Или след като се омъжи/ожени да бъде верен до края на животса си? На мен ми се струва леко невъзможно... :?

absolutno nevazmojno :!: az i sa s1m s 2 gadjeta ta kat se omaja li o le maiko gorkoto mi majlence :P :lol: :oops: :-#

favor_91
05-03-2006, 21:12
ami ima nqkfa veroqtnost no e mnogo malka :| cql jivot sex i sega vqrnost...zvu4i malko naludni4avo :-k

Qvkata_
05-04-2006, 00:27
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

Qvkata_
05-04-2006, 00:31
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

freestyler
05-04-2006, 18:46
mnoo qsno 4e ne moje,oba4e tva purvo ne e savsem za sex da ti kaja i osven tva се пише `партнЬор...

SEXtreme
05-04-2006, 18:52
Всичко е възможно! Аз съм готова да остана вярна на един човек цял живот, стига да споделяме еднакво силни и непоколебими чувства...:)