PDA

View Full Version : Tq ima nujda ot men!



bad_baby_girl
12-08-2004, 15:56
Problema e 4e moita nai-nai mili4ka lubima priqtelka ima problem! :cry:
Istoriqta e slednata:Predi vreme edno qko tapo,grozno,debelo,gadno po harakter,vaob6te tva ne e 4ovek, q svqlq6e blizo mesec.TOgava tq si ima6e seriozno gadje hodeha 2 godoni ,no sled tva i stana ne6to i po4na da se vlubva v toq kreten i zarqza gadjeto si!Hubu ot na4aloto se prave6e ,no nakraq tragnaha!EE basii hodeneto det go napraviha nqmam dumiQ!Vijdaha se samo na diskotekata i to kolko nqkolko muniti i to samo kogato toi be6e piqn,postoqno svalq6e drugi momi4eta,obarva6e gi pred neq.......celuva6e giii:( :evil: Tq mu se sarde6e ,no toi kat ne i obara6ta6e vnimanie tq mu diga6e skandali i taka pak se "sdobrqvaha"!Toi postoqnno q unijava6e ama tq be6e i o6te e luda po nego i postoqnno mu se vrazva :evil: Mnogo ,daje hilqdi pati sam govorila s neq zatova 4e toi si igrae s neq ,no tq dori ponqkoga ne me slu6a6e :( Toi q uniji po strq6en na4in,no tq kat se vlubi i krai ne se otkazva!
sq se opitvame s gadjeto mi da q uredim s negov dobar i super svesten priqtel,haresva go no samo tova :cry: o6te ne e gotova za nego
PLS kajete kak da q nakaram da zabravi toq pe**l i da se vlubi v drugoto mom4e!Minalata sabota pak go tarse6e i iska6e da go vidi! :!:
Trqbva da i pomogna tq mi e priqtelka, i ne e 4esno da strada taka :evil:
P.S blagodarq na tezi koito si napraviha truda da pro4etat temata!

bad_baby_girl
12-08-2004, 16:57
ee hora nqma li da mi pomognete,naistina imam nijda ot va6ite savetii!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Jamalska
12-08-2004, 17:36
Bih ti kazala da q ostai6 da si tro6i glawata ama nqma da pomogne...
A toq pi4 s kogoto se opitwate da q swatosate..znae li za twa?6toto toi moje da pomaga...ka4estweno...
Nakarai nqkoi drug...po-wyn6en da i obqsni kyw e toq...4e e typak i 4e samo q izpolzwa i tn...Moje bi ako go 4ue ot drug 6te se zamisli...
I naprawi kakwoto moje6 da ograni4i6 kontaktite i s toq pedal i wyzmojuno nai-4esto da se wijda s drugoto mom4e...
Towa e koeto se se6tam za sega...nadqwam se da sym help-nala malko pone...

SeXy^GiRl
12-08-2004, 17:52
Nqmash golqm izbor.Ili q ostavi da izjivee "lubovta si" i da se opari sama za da se otkaje ili ogranichi kontaktite i s tozi idiot po vsqkakav vyzmojen nachin.. Starai se da prekarvash poveche vreme s neq i da i pomagash da ne misli za nego.Zapoznai q s nqkoi novi momcheta pokaji i,che toi ne e poslednoto momche na svete i,che ima mnogo drugi po-dobri i podhodqshti za neq..Nai-vajnoto e da q podkrepqsh izslushvash i da i pokajesh,che kakvoto i da stava ti shte si do neq! neka tq znae,che moje da razchita na teb !

bad_baby_girl
12-08-2004, 19:59
ami da znae ta toi e glavniq iniciqtor :lol: mnogo q haresva...
Thanks 6e se opitam da i pomogna,toi sq nikakvo vnimanie ne i obra6ta!TQ napravo se pobarkva po nego vikami: "milo ai da otidem samo da go vidq..."Ne moga da q razbera ponqkoga :?

bulgarche
12-08-2004, 20:36
Еми този що не се жидят да излязат..всичко уж да е случайно, да и обясни че тоя е кретен и че не я заслужава.. и такива работи..просто да я утеши в труден момент (каквито явно доста има)

bad_baby_girl
12-09-2004, 08:50
ami te izlizat pak ot vreme na vreme dvamata,ponqkoga zaedno az i gadjeto sa6to sme s tqh,noo ne stava prosto tq kat se vlubi mnogo trudno se otkazva :oops: :oops:

Грахче
12-09-2004, 08:57
насила хубост не става - и няма да стане.

megan
12-09-2004, 09:39
ami kato se otkazva trudno neka da si chupi glavata a i drugoto momche nai veroqtno shte se otkaje ot neq

LoRinSeR
12-09-2004, 11:06
Когато човек е влюбен, върши и глупости. Ти за да си мислиш, че ей така ще зареже, човекът когото обича значи не си обичала Ти самата.
Ако той продължава да се държи така с нея, тя ще го остави. Гадно е да се месят други хора ...

joint_girl
12-09-2004, 11:40
jo man,razuma ne poznava pri4inite koito si ima sarceto!!!
v tozi moment priqtelkata ti nai se nujdae ot teb!ne trqbva da q ostavqsh sama da si troshi glavata zashtoto moje da stane po-zle!otidi i govori s toq kreten!kaji mu da q ostavi namira!mojesh da vzemesh i noj s sebe si:)
liubovta e gadna!i tq kasno shte osaznae greshkata si!trqbva i nqkoi koito da i otvori o4ite!
az imah podoben problem kato tvoita priqtelka!vsi4ki mi povtarqha 4e bivshiq mi e kreten!4e me izpolzva!no sarzeto mi ne iskashe nikoi da slusha!kolkoto i da me e sram da go priznaq az se opitah da se samoubiq!razrqzah si venite!no za shtastie edna priqtelka doide i neznam kak sam se ozovala v bolnica!
ne izpuskai priqtelkata ti ot pogled!hodete 4esto na disko,plaj,ski takiva raboti za da i otklonqvat vnimanieto ot nego!
4ao i dano vsi4ko se naredi

bad_baby_girl
12-09-2004, 17:58
mersi mnogo 6e se opitam da i pomogna,tva go pravq vinagi!!SQ kato se setq pesenta na Magda i Veronika stra6no mnogo pasva na na6iq slu4ai :oops:
ThankS

Johny_braVo
12-09-2004, 19:25
Срешни я със старото и гадже ,де да знаеш виж ти пак земат да тръгнат :wink: .
Ако не ... е треа се опари за да види как стоят нещата!

eNigMaTic^
12-09-2004, 19:40
Любовта е сляпа... Нищо не можеш да направиш :( Тя трябва сама да осъзнае грешката си :roll:

TheNewReligion
01-06-2008, 00:13
verno 4e ne e 4estno da starada ama lubovta e slqpa ! dobre e 4e iska6 da i pomogne6 , no sama misli az nqmam nikakvi idei!

_M1rkA6t0_k0tI_
01-06-2008, 00:29
любовта не става ан сила тя като ен го обича как да я накарате то ен става с магия или щтрак аде влюбена загубена да излезе с това момче няколко пъти пък каквото стане...на хубост сила ен става знам кво е да си влюбен в нподходящ и той да те унижава ноти да не можеш да спреш да искаш да си с него пак и пак и отново то си идва от вътре като го осъзнае ще го зае*е тотално и ще си е с другото момче