PDA

View Full Version : А бе баща ми е мноо изкуфял старец!!!



Прееба ми се регистрацият
12-08-2004, 16:47
Според баща ми съм бил неорганизиран и това било голям проблем накара ме да се запиша на някакъв спорт и аз едвам намерих нещо, което да ми е интересно. След т'ва ме накара да си направя програма, в която да пише какво правя всеки ден и в колко часа го правя и да я спазвам. Така съм щял да вкарам живота си в ред!!! Струва ми се доста глупаво?? вие как мислите :?:

HuK4o
12-08-2004, 16:52
nabarai ba6ta si v t1mna uli4ka i si razre6i problema :D

СребристоСияние
12-08-2004, 19:00
mi spored men e polezno no si e dosadno!

12-08-2004, 19:01
mi kakvo da ti kaja.Basta ti e mnogo prav,spored men

12-08-2004, 19:03
да го еба в педераста той е супер олигофрен накра ме да си избера спрт избрах си и не му хареса накара ме да непиша наебаната програма която я писах един час и твяа не му хареса и сега ме кара да я препиша идва ми да го хвана в тъмната уличка и да го пребия и да му се изсера на устата

12-08-2004, 19:03
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

12-08-2004, 19:07
mamka mu edin 4as sym se gyzil da q 4ertaq taq programa i da q popylvam toi sega 6te mi kaje 4e ne mu haresvalo primerno 4e u4a 2 4asa na den pyk imam 3 4asa svobodno vreme i da q prepisvam nanovo waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil:
vinagi pravi taka nikoga ne postavq usloviq i kogato napravq neshto kakto az mislq 4e trqbva da stane toi kazva 4e ne e taka mamka mu ako baba mi ne beshe tolko bogata 6tqh da i go hlyzna v potniq gyz deto go e rodila takyv oligofren bashta mi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: [/u][/i][/b]

reality_girl{}
12-08-2004, 20:07
Dosadni4ko e ama 6e te vkara v praviq pat[dobre 4e ne sam na tvoe mqsto

miskin
12-08-2004, 20:16
Ей копеле нещастно, пази си неволите за домашна употреба, аман от говненца като теб! Докато живееш при вашите, ще се съобразяваш с техните правила, както сме го правили и го правим без да мрънкаме много-много. Като не ти харесват родителите- беж в сиропиталище!
На фона на непрестанно изкарваните по вестниците истории за домашно насилие и малтретиране, твоята "сърцераздирателна" историйка не ме трогва някакси. Баща ти сигурно те кара и да си чистиш стаята? Ебаси лошия баща, убийте го да не се мъчи :evil: !
Щом седиш и търпиш "изкуфелия старец", само защото отсега мислиш за наследство ти казвам, че направо те съжалявам (е*** та в злия гений, още живее при мама и тате, пък вече измислил за какво ще похарчи парите им като умрат).

thinki-winki
12-09-2004, 15:53
xxaxaxa kvo mu se karash na mom4eto we

miskin
12-09-2004, 20:02
Ми той кво е очаквал, да му ръкопляскаме ли?

rosskata
12-09-2004, 21:22
Ей копеле нещастно, пази си неволите за домашна употреба, аман от говненца като теб! Докато живееш при вашите, ще се съобразяваш с техните правила, както сме го правили и го правим без да мрънкаме много-много. Като не ти харесват родителите- беж в сиропиталище!
На фона на непрестанно изкарваните по вестниците истории за домашно насилие и малтретиране, твоята "сърцераздирателна" историйка не ме трогва някакси. Баща ти сигурно те кара и да си чистиш стаята? Ебаси лошия баща, убийте го да не се мъчи :evil: !
Щом седиш и търпиш "изкуфелия старец", само защото отсега мислиш за наследство ти казвам, че направо те съжалявам (е*** та в злия гений, още живее при мама и тате, пък вече измислил за какво ще похарчи парите им като умрат).

100% съгласна с Мискин. Само се моля на Господ да нямам такова извергче за дете като теб... Вместо да ти пмага и да те вкарва в правия път, баща ти трябва да ти отпусне един бой, току- виж си почнал поне малко да го уважаваш...

LunaTriCk
12-10-2004, 13:48
Щом баща ти ти е сложил такива ограничения явно си има причина. Ако издържиш тези условия, постепенно ще му се издигнеш в очите и ще можеш да си изработиш по-лек режим. Аз така бих направил. :wink:

Sunny Girl
12-11-2004, 22:56
emi spored men e malko nalydnichevo az ne moga taka reshavam na momenta ne si pravq planove shtoto nishto ne se znae

_adi_
12-15-2004, 17:04
ми не му обръщаи внимание на баща ти.А тва с програмата е адски глупаво ама адски

iv4e_f
12-15-2004, 17:45
Ей копеле нещастно, пази си неволите за домашна употреба, аман от говненца като теб! Докато живееш при вашите, ще се съобразяваш с техните правила, както сме го правили и го правим без да мрънкаме много-много. Като не ти харесват родителите- беж в сиропиталище!
На фона на непрестанно изкарваните по вестниците истории за домашно насилие и малтретиране, твоята "сърцераздирателна" историйка не ме трогва някакси. Баща ти сигурно те кара и да си чистиш стаята? Ебаси лошия баща, убийте го да не се мъчи :evil: !
Щом седиш и търпиш "изкуфелия старец", само защото отсега мислиш за наследство ти казвам, че направо те съжалявам (е*** та в злия гений, още живее при мама и тате, пък вече измислил за какво ще похарчи парите им като умрат).abso;lutno!kakvo pove4e ika6!dali sa ti givot!q se ogledai nqkoi nqmat kvo da qdat ti se oplakva6!

fostenkata:)
12-16-2004, 15:02
emi moje da ne ti haresva ama shtom e kazal da go napraish nachi ima prichina a i ne e chak tolkova zle...

Verliebt_Maedchen
12-17-2004, 22:27
i moq ponqkoga izkufqva spoks

vasi_z
12-26-2004, 21:00
Da ti imam i tupite problemi!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Marti4ka
01-10-2005, 07:17
Mi i as imah takuf problem i go spodelih s drugi priqteli koito mi kazaha 4e kakvoto i da pravqt roditelite go pravqt za na6e dobro taka4e mislq 4e ba6ta ti e pref vupreki 4e natebe ti e dosadno tva she vidi6 4e nqkoi den she si noogo blagodaren za tova.... :wink:

geri tod
02-09-2005, 11:11
e ba6a ti e prav ....6otot az sam minala ot tam....i vse pak okato svikne6 e basi ujasa i e dosta odsadno!uspeh!i spoko 6e svikne6 8)

amy lee
02-09-2005, 14:36
a zamislql li si se 4e si ima pri4ina da go napravi? ama ne, toi vse e kriviqt, a ti si prav! :evil: vmesto da se oplakva6 zemi se stegni malko
miskin,i az sum suglasna s tebe

korn___
02-13-2005, 07:13
te i mote starci znaqt 4e sum neorganiziran i rashvurlqn no smao me karat vednuj v meseca da si podredq si4ko pone malko :lol:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Nekasa4a
02-13-2005, 15:35
Az sam imal takava programa i ne e mn lo6o ako si v nqkvo zatrudneno polojenie e hubavo da si izgotvi6 sled kato go preodolee6 daden problem ti si sviknal nqkoi raboti da se var6at v opredeleno vreme i za men tva e po dobre :D

Sno0pY
02-16-2005, 18:31
xaaaxa ebaxti ba6tata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ama da ne se smeq 4e da ne zeme i moq da stane takav (edvali)

foxy_f
02-16-2005, 18:33
stra6no e glupavo oba4e nqma kak.ba6ta ti malko prili4a na moq i ako naistina e taka iskreno ti sa4ustvam.tva sa tipa hora deto..abe ne se nadqvai da se promeni :(

-=Denito=-
02-16-2005, 19:20
Mi spored men bashta ti e za Sofiya - 4 kilometar :)

texus
02-25-2005, 19:14
i4 da ne ti dreme pi4 izbqgvai go govori s neo samo za pari ako te pita neshtu otgovarqsh samo s "da" "ne" "neznam" deistva sled vreme bashta ti she se seti 4e ima nekyf problem mejdu tebi i neo i shte gowori s tebi po taq tema ti reshavash polzwai saveta mi pri meni varshi rabota :wink:

LiNkiN4eTo
02-26-2005, 10:06
hahaha emi naritai go :lol:

toTaLy_Me_F
02-26-2005, 21:34
на бас че има причина :!:

rip_curl_girl_5
12-09-2006, 21:20
abe ne ti prai 4est da govori6 taka za ba6ta ti...........vaob6te kvo da ti obesnqvam......ba6ta ti spored men e super to4en 4ovek i go podkrepqm ot vsqkade..........

TikiraYang
12-09-2006, 21:43
да го е** в педераста той е супер олигофрен накра ме да си избера спрт избрах си и не му хареса накара ме да непиша наебаната програма която я писах един час и твяа не му хареса и сега ме кара да я препиша идва ми да го хвана в тъмната уличка и да го пребия и да му се изсера на устата

basi geq smotan kak gowori za bashta si,a we drislio ako ne beshe bashta ti nqmashe da te ima na beliq swqt e oligofren horata se mychat da my pomognat i toi neshe i neshte da wyzpriema

teenkopele
12-10-2006, 01:55
Абре това, че иска да си по-организиран не е лошо, напротив. Мисли ти доброто човека, но това, което прави е прекалено...избиване на някакви комплекси, според мен. :wink:

mon4eto
12-10-2006, 11:00
Mi naistina e mnogo dosadno ama ako tova 6te pomogne za da vleze6 v praviq red...nai dobre ne se opavai :!: