PDA

View Full Version : ne6toto koeto me spira...



red_girl
12-08-2004, 16:51
zdr az sum na 15 godini i si imam priqtel....si4ko e perfectno....no vse o6te ne sme pravili sex :oops: ....toi ne e devstven no az sum.....slagala sum si oba4e tampon i ima vuzmojnost da sum se otvorila.....vupros4eto mi e slednoto.....dali ima vuzmojnost sled kato go napravim(tova 6te e skoro) da kurvq mn i da...."ocapam 4er6afite"(tozi izraz mi e mn sme6en)) :lol: su6to ima o6te edno ne6to keoto edin vid me spira da spq s nego....bqloto te4enie..... :evil: znam 4e e normalno ama se pak mi e kofti...za6toto me e sram ot priqtelq mi...nekvo gadno e...ta ima li na4in da go........."mahna" bez da hodq na ginekolog??i trqbva li tezi ne6ta da me spirat da spq s nego?? :roll: :?:
10x predvaritelno....:)

12-08-2004, 17:05
Bialote techenie niama da ti teche dokato pravish sex,badi spokoina :P .Pak i daimash po bikinite toi mislia, che niama da gi razglejda pod lupa,nali? :roll: Kolkoto za kravta tova si e normalno,pak ima veroiatnost i da niama krav,takache ne se pritesniavai tova e neshto normalno!
Uspex!!! :wink:

monka
12-08-2004, 17:10
da,naistina moj ei da niama krav. a i da ima,to 6te e mnogo malko(nai-veroqtno). ako ima,mnooooooooogo se samniavam,4e tova 6te go pritesni

miskin
12-08-2004, 17:10
Първо никаква вероятност няма да си се отворила с тампон и второ на някои момичета не им тече кръв, а на тези, на които им тече е различно "количество" (да не останеш сега с впечатление, че ще кървиш като заклано прасе по Коледа), така че никой не може да ти даде адекватен отговор на въпроса. Пък ако толкова се притесняваш именно от това сложи върху чаршафа хавлия, някаква стара дреха или изобщо нещо, което можеш да скатаеш набързо и да прикриеш следите;). Лично аз прах чаршафи в 5 сутринта и всички ме разбраха(майката, бащата и братът на момчето).

GreenLadyM
12-08-2004, 19:43
sled kato imash doverie na tozi 4ovek i iskash da spish s nego mislq 4e nqma ot kakvo da se pritesnqvash :D + tova bqloto te4enie e neshto suvsem normalno,a i pri sex ne se zabelqzva....a kolkoto do kruvta...tova ne moga da ti kaja,no mislq 4e nqma da e golqm problem ako pote4e malko kruv...no po-veroqtno e da nqma nikakvi problemi :D Uspeh :!:

LiNkiN4eTo
12-08-2004, 20:05
ne mislq 4e trqq da ti puka :wink:

xxxxxxxxxx
12-08-2004, 20:23
какво е бяло течение?

bulgarche
12-08-2004, 20:56
Т'ва за бялото течение да не ти е проблем. Той няма да те "избазика" за това щото няма да види. Пък за кървенето може и да не кървиш, ама и да не е така няма да са литри кръв, такаче споко :P Не си носи система да си преливаш кръв после :P 8)

12-12-2004, 20:29
vij mislq 4e nqma ot kakvo da se pritesnqva6......... :wink: li4no az ne kurvqh purviq put i znam 4e i rpi mn drugi momi4eta e bilo taka tue 4e spoki :Paide kusmet i ne se spi4ai :P

^efas^^
12-12-2004, 20:41
Първо никаква вероятност няма да си се отворила с тампон и второ на някои момичета не им тече кръв, а на тези, на които им тече е различно "количество" (да не останеш сега с впечатление, че ще кървиш като заклано прасе по Коледа), така че никой не може да ти даде адекватен отговор на въпроса. Пък ако толкова се притесняваш именно от това сложи върху чаршафа хавлия, някаква стара дреха или изобщо нещо, което можеш да скатаеш набързо и да прикриеш следите;). Лично аз прах чаршафи в 5 сутринта и всички ме разбраха(майката, бащата и братът на момчето).
Абсолютно несъгласен съм относно отварянето с тампона познавам момичета които са се отворили с тампон така че няма нищо невъзможно в т'ва ако малко поне те е боляло и малко кръв е текнало като си си слагала тампона може и да си се отворила ама тва няма зна4ение важно е да ти е тясно путето :wink:

baby947
12-13-2004, 14:31
Абе споко само;)
1) При мен нямаше никаква кръв, нито първия, нито следващите пъти.

2) Бялото течение не е чааак толкова кофти, ползвай ежедневни превръзки и интимни кърпички и изобщо вече има толкова много продукти, които ще ти помогнат да премахнеш дискомфорта :)

Успех и приятен 1 път;) И следващите също

e_l_i_z_a
12-13-2004, 14:35
emi te horata ti kazaha..ot men samo 1 USPEH :)

02-17-2007, 19:08
Ае ти тъпо животно, мноу си зле ма, шти разпоря корема с ръждив нож, шти извадя карантиите, ше те обеся с главата надолу от някое дърво, шти събера кръвта в един казан отдолу, после ше пусна тебе и карантиите да врите вътре и после ше фламбирам всичко тва и ше го доставя по пощата на майка ти.

02-17-2007, 19:43
:shock: Пич оди на кикбокс помага като гледам имаш много злоба в себе си доста рундове ще те държи на крака.

vivian
02-17-2007, 20:05
Абе споко само;)
1) При мен нямаше никаква кръв, нито първия, нито следващите пъти.

2) Бялото течение не е чааак толкова кофти, ползвай ежедневни превръзки и интимни кърпички и изобщо вече има толкова много продукти, които ще ти помогнат да премахнеш дискомфорта :)

Успех и приятен 1 път;) И следващите също

i az sam na tova mnenie =D>

DIVINE_TIME
02-17-2007, 20:38
Ае ти тъпо животно, мноу си зле ма, шти разпоря корема с ръждив нож, шти извадя карантиите, ше те обеся с главата надолу от някое дърво, шти събера кръвта в един казан отдолу, после ше пусна тебе и карантиите да врите вътре и после ше фламбирам всичко тва и ше го доставя по пощата на майка ти.


Извинете,че не пиша по темата,но много се изнервих на това мнения и на другите като него! :smt011 Питам се няма ли кой да ги трие тея глупави постове ??? :smt012

Пък към авторката - Спокойно,ако той е човека и е достатъчно нежен,всичко трябва да е ок!

koalka
02-17-2007, 21:42
Темата е стара! :wink: