PDA

View Full Version : Bez priqteli:(



Limp_Bizkit
12-08-2004, 18:16
mi problema mi e 4e nqmam po4ti nikvi priqteli s izkliu4enie na nqkoi poznati ot daskaloto:( 4uvstvam se qko depresiran ponqkoga zaradi tova (kato sega) Prosto ne znam kvo da pravq - problemyt mi e 4e ako iskam da si namerq priqteli me e strah da ne se sduham i da me pomislqt za smotan ili neshto takova. ne znam, prosto mi se iska da se ottyrva ot strahovete si i da zavyrja nqkakvi priqtelstva. Primerno, kogato sum s nqkoi, koito me poznava otdavna, obiknoveno s nego se 4uvstvam super udobno i vsi4ko e ok. Kogato sum s nqkoi, kogoto edva poznavam primerno, se sduhvam, ne moga da se setq kvo da kaja, kak da po4na razgovor.
ne znam kakvo da pravq- a ne iskam da si sedq u nas, iskam da izlizam s priqteli. prosto se 4uvstvam super samoten tva e!

reality_girl{}
12-08-2004, 19:27
Ami verno si e malko kofti ama ne se pretisnqvai s vremeto 6te se opravqt ne6tata.Moq savet e da bade6 sebe si zabravi si4ko i vsi4ki i 6te vidi6 kak 6te se otpysne6 i 6te si sajdade6 novi kontakti i verni priqteli.Pri po4ti vseki 4ovek ima nekfi takiva sduhani momenti ama te 6te otminat i sa kratkotraini tai 4e spoks.Aide kasmet i sas zdrave

12-08-2004, 19:38
Taka... piesh 2 biri 2 malki vodki i malko wiski - stava ti veselo i se otpuskash...otivash na daskalo....i shte vidish kak sled kato si se otpusnal i ne ti puka...shte pochnesh da pravish kontakti....ako goreizbroeniqt alkohol ti e mnogo pii 1 bira i golqma vodka i malko wiski......

Peace`
12-08-2004, 20:57
(Kittie_)izob6to ne sum suglasen s tebe! sega 6te ti kaja za6to...ostavi 4oveka s tozi alkohol..ne e vuprosa dali si piqn ili ne si..az imah takiva problemi i ne pieh..ne piq ve4e ot 1godina i 3 meseca..i pak mi be6e sduhano nqmah i priqteli...no kakvo stana izvednuj...zapoznah se s Murderdoll i vsi4ko se naredi na mqstoto si..na neq dulja vsi4ko koeto imam sega...prosto pi4 6te ti kaja kakuv e moqt suvet..tursi novi hora...novi kontakti..prosto starite gi zaebi..6tom ne sa te potursili zna4i ne sa ti Istinski Priqteli..i zapomni...dori da ima6 2-ma 4oveka do tebe pak e po dobre otkolkoto 11 poznati koito sa ti samo..priqtelstvoto e bezcenno i za da go ima6 trqbva da si uporit! a su6to taka i si nameri edno momi4e ii taka 4ovek..tova e s koeto moga da pomogna...nadqvam se da sum ti bil polezen :o

HiP-HoP-MaX
12-08-2004, 22:14
tragediq

Momchence
12-09-2004, 09:36
Taka... piesh 2 biri 2 malki vodki i malko wiski - stava ti veselo i se otpuskash...otivash na daskalo....i shte vidish kak sled kato si se otpusnal i ne ti puka...shte pochnesh da pravish kontakti....ako goreizbroeniqt alkohol ti e mnogo pii 1 bira i golqma vodka i malko wiski...... Xaxaxax az ako izpiq teq koli4estva 4e 6e zavyrzvam kontakti s hlebarkite na zemqtq.......mislq 4e 150gr 4ista vodka stigat za leko otpuskane :lol:

12-09-2004, 10:50
Spoko,tova moje da se opravi i az bqh taka predi ako iska6 pi6i mi na lexx@gbg.bg i opravim ne6tata USPEH!!!

BaT_GirL
12-09-2004, 14:24
Taka... piesh 2 biri 2 malki vodki i malko wiski - stava ti veselo i se otpuskash...otivash na daskalo....i shte vidish kak sled kato si se otpusnal i ne ti puka...shte pochnesh da pravish kontakti....ako goreizbroeniqt alkohol ti e mnogo pii 1 bira i golqma vodka i malko wiski......
пробвай го!!! :D

Peace`
12-09-2004, 14:56
hora pomagaite na 4oveka..ne si pi6ete nqkvi offtopici...alkohola nqma da mu opravi nastroenieto..nito puk 6te si nameri priqteli s piene..az priemam tazi tema naseriozno a vie mu se edva li ne podigravate! :|

Adsko_Angel4e
12-15-2004, 11:24
Znam kvo ti e znam 4e e mnogo kofti taka.Neznam kvo da ti prepory4am osven da prbva6 da se pootpusne6 , kogat si s nepoznati i da si predstavi6 4e gi poznava6 ot dylgo vreme.Uspeh! :wink:

_adi_
12-15-2004, 16:12
просто бъди себе си друго не знам какво да кажа

01-01-2005, 10:22
Davaite oshte syveti.imam syshtia problem. znam che triabva da sym samia sebe si no ne moga.imam v predvid che vinagi kogato sym se otpuskal s niakogo sme zavyrzvali super priatelstva no kogato sym sred novi hora ne moga da se otpusna.triabva mi adski mnogo vreme za da se chuvstvam spokoen s niakogo

honey_reflection
01-01-2005, 13:39
ne se pretisnqvai ... vseki si ima takiva momenti :!:

naughty_eli
01-03-2005, 16:11
tuka gledam ti davat suveti az ti predlagam priqtelstvoto si :P :oops: :lol:

Bloody_Tear
01-03-2005, 16:30
Ами мога да ти кажа,че тия хора са не по-малко претеснени дали ще ги харешеш така че я се успокой!!!Това са хора нема да те издат :D Кефи си се там,нsма нужда да се сдухваш заради такава малка глупост и най-важното помни,че тях може цял живот да не ги видиш после така че живей си и да не ти пука,че нямаш много приятели.И малко да са,важното е да си доволен от тях и те да са ти верни.УСПЕХ! :lol:

just nobody
01-03-2005, 17:09
Bloody_Tear e prava
iskefih se mnogo na tova koeto kaza naughty_eli :)
pozdravi

2pac_boy
01-06-2005, 21:37
mi pi4 ne znam kak da ti pomogna ama az sam na 14 ot sofiq i ako iska6 edno novo priqtelstvo prati edno mail4e na dechi_89@abv.bg i moje6 da spe4eli6 edno nezabravimo priqtelstvo!az sam 6iroko skroen 4ovek za tova ne se pritesnqvai da pi6e6

Black_Diamond
01-07-2005, 14:15
Еми то и аз съм така. Най-странното е, че вече започвам да се отпускам - преди бях много сдухана и все пак успявах да контактувам някак с хората. А сега, когато вече съм малко по-отворена, си намирам доста трудно познанства (оставете приятелите). И...не знам какво да ти кажа. Аз лично винаги се държа естествено и очевидно това смущава хората, защото никога не се движа със стадото и доста хора не ме харесват, защото се цепя от тях (а аз не го правя напук - просто така ми харесва). Просто се дръж естествено и все някога ще намериш човек, който да те разбира и да се чувстваш добре с него. Аз лично вися по форумите, защото познатите ми на живо в някои смучаи са ми доста досадни. И мога да кажа, че така съм си намира много приятни хора :roll: И понеже вече стана практика хайде и аз да предложа - black_diamond@gbg.bg :D

NED
01-07-2005, 22:11
Spoko.Az imam mnogo priqteli 4e 4ak mi dosajdat a puk i ne vsi4kite stryvat sama 5-6.Taka 4e ne se pritesnavai :wink:

baby_hill
01-08-2005, 09:31
emi kvo da ti kaja i az kato naugthy_eli ti predlagam priqtelstvoto za pove4e saveti mi pi6i na gabsi@abv.bg

DiEsEl_GiRl4eTo
01-08-2005, 10:13
Остай алкохола...ще вземат баш него ден да те изпитат...не ти блазя =) Вземи си помисли кои качества харесваш най-много у себе си. Така ще знаеш как да ги използваш по-добре, за да "блеснеш" така да го кажем. И виж...пробваш, пробваш докато успееш. Нямаш какво да губиш!!! Може да не стане от първия път, обаче не се отказвай! Удраяй на майтап, пускай бъзици...старай се да си забавен. Не ходи някакъв депресиран и не се дърпай на една страна, участвай в разговорите, давай мнение, взимай страна...нека видя, че с нищо не си по-различен от тях и че в теб се крие един прекрасен човек.

sexy_angle
01-13-2005, 16:23
mi problema mi e 4e nqmam po4ti nikvi priqteli s izkliu4enie na nqkoi poznati ot daskaloto:( 4uvstvam se qko depresiran ponqkoga zaradi tova (kato sega) Prosto ne znam kvo da pravq - problemyt mi e 4e ako iskam da si namerq priqteli me e strah da ne se sduham i da me pomislqt za smotan ili neshto takova. ne znam, prosto mi se iska da se ottyrva ot strahovete si i da zavyrja nqkakvi priqtelstva. Primerno, kogato sum s nqkoi, koito me poznava otdavna, obiknoveno s nego se 4uvstvam super udobno i vsi4ko e ok. Kogato sum s nqkoi, kogoto edva poznavam primerno, se sduhvam, ne moga da se setq kvo da kaja, kak da po4na razgovor.
ne znam kakvo da pravq- a ne iskam da si sedq u nas, iskam da izlizam s priqteli. prosto se 4uvstvam super samoten tva e!

Разбирам те,защото горе долу и аз много често така се чувствам ама решение досега не съм намерила просто ходя с хората които са ми приятни и мога да се отпусна пред тях

bogsi
01-13-2005, 21:15
Разбирам те,защото горе долу и аз много често така се чувствам ама решение досега не съм намерила просто ходя с хората които са ми приятни и мога да се отпусна пред тях
Awe az 17 godini stanah i imam to4n dwama priateli.Wsi4ki me sawetwat da si 4akam to s wremeto 6e se oprawi ma ko da 4akam kak si wisnem pred kompa da doide niakoia macka i da kaje are da se zapoznaem.... e i ma go i toia wariant mno za men e po nerelisti43n.Naistina bih iskal da se zapoznaia s gotini hora ot toia forum za6toto za goliama 4ast ot horata az sam kon no tezi koito me poznawat znaiat kaw sam i 4e wsu6nost ide re4 za edin mn. swesten 6irokoskroen pi4.... :roll:

suzanna
01-14-2005, 07:37
pich spoko we...mn hora go imat toq problem ne se pritesnqvai bi trqbvalo da go nadjiveesh s vremeto..prosto e vupros edin vid na samoopredelqne razbirash li..kakto se priemash ti taka shte te vuzpriemat i ostanalite v povecheto sluchai....mislq che dori i da ti teji sega ne e nujno da se izmuchvash ili da pravish koi znae kakvi usiliq s vremeto shte si stane...

MaDdNeSs_GirL
01-14-2005, 09:10
Ам.. мога да ти кажа само едно регни се във форума и вече всички сме ти приятели :)

little_black_dress
01-14-2005, 13:47
Виж сега не си ли се замислял,че сам можеш да се справиш с проблема си?!Ами да просто си малко затворен - стани по общителен,разговорлив,весе л,бъди себе си.Сигурна съм,че така ще намериш много приятели,очаровани от ведрия начин по който гледаш на живота.
Освен това какво значение има малко или много приятели имаш?!
По-добре малко,но истински приятели,отколкото много,но фалшиви.
Просто се усмихвай повече,радвай се на живота и мисли позитивно! :D

Dharma
01-14-2005, 13:53
awe pi4 da ti kaja i az nqmam mnogo priqteli ama kvo sa, prosto se otpusni i gore glavata, 6to si misli6 4e tezi hora ne sa pritesnitelni su6to? puk ako tolkova ne moje da se spravi6 pi6i edin mail i eto 6te ima6 s edin pove4e priqteli :wink:

Lubov_f
01-14-2005, 14:40
prosto ne se pritesnqvai,otpusni se i badi sebe si:)

bogsi
01-14-2005, 19:12
Blagodaria na wsi4ki wi. Predpolaga6 43 towa 6te me posawetwate i 6te poswu6am sawetite wi... smiatam 43 6te ima polza :roll:

Alli
01-14-2005, 20:29
B.U.AMi o6te edno predlojenie,zapi6i se na nqkakav sport,spored interesa ti,da trenira6 ne6to,6te sre6tne6 mnogo novi hora:)

darika
10-25-2007, 08:48
zdravei!pishi mi na: crimson922@mail.bg
6te mi byde priqtno!

ProstoAz
10-25-2007, 11:05
Темата е стара!