PDA

View Full Version : da vidim



12-08-2004, 20:33
kakto e imalo temi e4o-flooder, za nspi4 i taka natatak predpolagam niama da imate protiv i tazi tema, a dori i da imate ne smqtam 4e 6te imate pravo.. ta q kajete sega spored vas Murderdoll ne e li edno gadno nerazvilo se vse o6te pozior4e, koeto dori samo ne moje da se opredeli - misalta mi e naso4ena predimno v muzikalno otno6enie.. dosta neini mneniq sa pro4eteni ot men, i ot vidqnoto moga da otsadq to4no tova.. to verno vseki si ima pravo na izbor, no tova ve4e e prekaleno..
sa6to taka kam tozi spisak moga da pri4islq i "Satanas_daughter".. otnovo v tova otno6enie.. zasqgam to4no tezi dve4kite taia kato imam dosta 6irok pogled nad metul-scenata i qsno i kategori4no sas savsem 4ista savest moga da zaqvq 4e tova e absoliutna pozior6tina!!!
znam 4e dosta ot potrebitelite vav forum-a nqma da izkajat mnenie po tozi vapros i poradi prostata pri4ina 4e ne iskat da obidqt nqkoq ot dvete, no vse pak se nadqvam 4e tuk vlizat i hora, koito 6te razberat za kakvo govorq i kakvo to4no me drazni.
p.s. Murderdoll i Satanas_daughter..ni6to li4no kam vas dve4kite, no istinata prosto ne moje da se skrie kolkoto i da se staraete se pravite "metulki" ili ne6to podobno(kazvam ne6to podobno tai kato pri vas daje tova e neopredeleno ).pone re6ete na kakvi iskate da se pravite za da mojete da postignete pone malko po-golqm efekt!a i vse pak .. to trqbva da ti idva otvatre..a i ima mnogo drugi na4ini po koito da privle4e6 vnimanie i da si interesn za okolnite.. no molq vi..OSAZNAITE SE I PRESTANETE DA ZASRAMVATE HORATA, NA KOITO SE OPITVATE DA PODRAJAVATE.. i o6te vednaj 6te kaja...**********************!

Moderated by Aia
Molia,uvajavaite ostanalite potrebiteli i spazvaite pravelnika na foruma!
Blagodaria za vnimanieto!

LiNkiN4eTo
12-08-2004, 20:37
:roll: [/b]

Dobrina
12-08-2004, 20:39
Ще кажа само едно... нямаш право да обиждаш Murderdoll, тъй като не я познаваш лично.
Аз не съм съгласна с това, което написа. Наистина, нямам кой знае какъв поглед върху метъл-културата, обаче това момиче ми допада като човек, не ме интересува какво слуша и как се държи - аз гледам мненията й във форума.

12-08-2004, 20:42
ne kazvam 4e ina4e ne struvat, moje bi da, a moje bi ne, no tuk stava vapros za muzikata!i za pozior6tinata im! i na Murderdoll i na Satanas_daughter

12-08-2004, 20:42
Murderdoll i skinarka i punkarka i reaver i chlgarka da beshe pak shtqhme da i chetem mneniqta. Shte govorq napravo - chesto sme na razlichno mnenie - no q uvajavam kato chovek i user.... imaite malko uvajenie kam P R A V O T O N A L I C H N O M N E N I E ! ! ! !

Dobrina
12-08-2004, 20:46
ne kazvam 4e ina4e ne struvat, moje bi da, a moje bi ne, no tuk stava vapros za muzikata!i za pozior6tinata im! i na Murderdoll i na Satanas_daughter
и какво, ще оплюваш някой във форума само заради музиката, която слуша? тъпо, не мислиш ли?

amy lee
12-08-2004, 20:47
satanas_daughter i Murderdoll(nai ve4e Murderdoll)sa si super pe4eni.bili poziorki.a ti kakvo razbira6 pod "poziorki"sajalqvam mnogo oba4e ne e li prekaleno?no ne ot tqhna a ot tvoq strana.da,ama razbira se te 6tom ne slu6at samo metul zna4i izooooooooooobo6to ne haresvat metula a samo se prestruvat,da,ama razbira se!!!!!!!!!!!!ili kato slu6a6 edin stil zna4i nqma6 pravo da slu6a6 drug,taka li?izvinqvai no iska ma ti kaja 4e az naprimer slu6am i rap i metul.i kvo tva zna4i 4e sum poziorka i ne znam si kva taka li???are malko se zamisli!!!6toto tva koeto pi6e6 sa pulni gluposti :x

united_colors
12-08-2004, 21:05
Ne moga da razbera smilula ot temi kato tezi.
1.Ti si gost => ne gi poznava6 taka kato nie gi poznavame
2.Ne 4e az gi poznavam mnogo dobre, no me kefiat, za6toto sa razli4ni, a takiva kato tebe mnogo mraziat razli4nite, nali?
Kakvo zna4enie ima muzikata, po diavolite? Vsi4ki sme hora, imame si du6i, sobstveni misli i deistvia, za6to oceniavame horata samo po vun6nia vid ili muzikalnite predpo4itania?
3. Murderdoll i Satanas_daughter Rulez, kvo pove4e da kaja na "Gosti" kato tebe?

Moderated by Aia
Pisaneto s golemi bukvine ne e jelatelno!
Blagodaria za vnimanieto!

Murderdoll
12-08-2004, 21:31
най-после доживях да пуснете тема и за мен:))
ммм значи не искам да обсъждам музикалните си
предпочитания с някфи си там гости...
satanas_daughter мога да те уверя че ...
наистина разбира от музиката която слуша...
между другото не знам какво означава позьорка:)
както и да е...ти си ограничено тъпо копеленце щом
не можеш да ме приемеш каквато съм(т.е. различна)
:roll: :roll: :roll:
губиш само ти :wink:

\/

Murderdoll
12-08-2004, 21:34
между другото на кой подражавам?

Momchence
12-08-2004, 21:36
Takaaaa muzikata ima zna4enie :) Ima golqmo zna4enie :D Ne e opredelq6t faktor no e vajen faktor :wink: Ne znam do kolko Murderdoll razbira ot metal no fakt e 4e se kefi na qki pesni4ki....koeto e dostata4no v dne6nite 4algarski vremena :lol: Dostata4no po temata :P

Peace`
12-08-2004, 21:44
CITAT -- p.s. Murderdoll i Satanas_daughter..ni6to li4no kam vas dve4kite, no istinata prosto ne moje da se skrie kolkoto i da se staraete se pravite "metulki" ili ne6to podobno(kazvam ne6to podobno tai kato pri vas daje tova e neopredeleno ).pone re6ete na kakvi iskate da se pravite za da mojete da postignete pone malko po-golqm efekt!a i vse pak .. to trqbva da ti idva otvatre..a i ima mnogo drugi na4ini po koito da privle4e6 vnimanie i da si interesn za okolnite.. no molq vi..OSAZNAITE SE I PRESTANETE DA ZASRAMVATE HORATA, NA KOITO SE OPITVATE DA PODRAJAVATE.. i o6te vednaj 6te kaja... VIE STE DOLNI TAPI POZIORKI !!!!! KRAI NA CITATA - napisa Gost

taka slu6ai sega kvo 6ti kaja Goste...ti kato si tolkova golqm "metul" dai da te vidim kakva muzika slu6a6..e se sumnqvam 4e 6te e Folk..ili moje bi opera..za6to ne..kato te gledam ne ti stiska da se pokajej koi si..zatova si pravi sam izvodite..na men ne mi puka..kazvam si kakvo mi e mnenieto za horata...no ne po na4ina po koito ti go pravi6! zatova bez da obijdam (kakto nqkoi selqnin - pravi6 li si izvodite ve4e) ti kazvam DA SI ZATVORI6 USTATA za6toto nito poznava6 Murderdoll nito si q vijdal..zatova 6te ti kaja ne6to - SHUT THE FUCK UP STUPID FAGET - kato si kolkova golqm metalist 6te ti kaja i o6te ne6to -SO YOU CAN SUCK MY DICK AND FUCKING LIKE IT! drugiqt put kogato pi6e6 (ako ti stiska razbira se) ne se pi6i ot imeto "Gost" !ako ne ti stiska zna4i si meka kitka!

bibonda
12-09-2004, 07:46
а бе кво ви пука изобщо? нека си слушат каквото си поискат и да се кефят на каквото си искат, а ли4ното мнение си пази за себе си освен ако не ти го искат! :lol: 8)

DeaTHroW-ReC_F
12-09-2004, 08:29
НЯМА :!: ДА :!: ОБИЖДАШ :!: МОЙТА :!: МАМА :!: НИКОГА :!: ПОВЕЧЕ :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

и ако те чуя да я обидиш пак щи смена главата с тиква да проимаш малко ъкъл :twisted: :twisted: :twisted:

BeeL
12-09-2004, 09:49
Муахахах...
Малко смях за "Добро Утро".
Не мога да коментирам дали двечките са позьорки или не, не ги познавам и не съм изучавал подробно постовете им. (Не ми и дреме особено!)
Обаче за госта мнение си съставих... Имал широк поглед в/у метъл сцената... ( :shock: :lol: ) Май си го насочил в тотално погрешна посотка тоз твой "поглед", бе сладур... Погнал тийнчетата наоколо, разбираш ли... Бати дебила.

Momchence
12-09-2004, 10:33
НЯМА :!: ДА :!: ОБИЖДАШ :!: МОЙТА :!: МАМА :!: НИКОГА :!: ПОВЕЧЕ :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

и ако те чуя да я обидиш пак щи смена главата с тиква да проимаш малко ъкъл :twisted: :twisted: :twisted:Qky avatar4e gepi 5 :P

Peace`
12-09-2004, 11:02
Ne6to ne vijdam mnenieto na "Gost" mai ne mu stiska da se predstavi oficialno koi e.. Fucking Faget!

12-12-2004, 15:34
hahahah..i vse pak ste mi mnogo sme6ni i dvete..neznam napravo tupi ili sme6ni.. ama 4e ste pozior4eta.. za tva spor nqma.. hahahaha

Satanas_daughter
12-12-2004, 15:50
vijte kvo nie ne se pravim na metalki za boga ta tva sme si samite nie,ne mojete da ni sudite za razbiraniata ni i za muzikata ni....neznam kolko razbiram ot metal scenata mislih si che dostatuchno sum izchela no shte popravia greshkata..kakto i da e...ako vie smiatate che se pravia tova si e vash problem,za vsichko koeto pisha si e moe lichno mnenie i ako na vas ne vi haresva tva si e vash problem vse pak mnogo mersi na tia deto ni zashtitiha s murderdoll...i oshte vednuj nie ne se pravim nie prosto sme si takiva,pishem toga koeto ni interesuva pishem za vsichko prez nashite ochi

12-12-2004, 15:52
Satanas_daughter: prosto kato ne razbira6 ot ne6to e po-dpbre da zamal4i6..6toto izglejda6 sme6na ina4e..

Satanas_daughter
12-12-2004, 16:04
o moliate goste ako si mislish che ne razbiram ot metal to ti si v goliama greshka i eto ti edno satanistko pravilo koeto veche beshe spomenato v tazi tema no iavno ne si go prochel
Ne si davai mnenieto osven ako ne ti go poiskat!!!!!!! az si dadoh moeto zashtoto sum priako zasegnata v tazi tema..a ako smiatash che ne razbiram se regestrirai i mi prati LS. za da se razberem tva che imash neshto protiv men ne oznachava che triabva da go obiaviavash na celia forum

BABY_SEXY_GIRL
12-12-2004, 21:15
Xaxa, i az sam na tova mnenie, no to si e li4no de. Draznqt me i dvete, i 6te 2-3 du6i no ne smqtam da se nalagam s tova! Tova si e moe mnenie i go nalaga samo na sebe si :lol: No podqvolite za6to na den po 2-3 temi vijdam s cel izbivane na komplexi, bahti i prosta6tinata :!: :evil: