PDA

View Full Version : Ще поемете ли риска...?



Мария
12-09-2004, 12:01
Представете си,че имате дългогодишна,щастлива връзка,която ви е помогнала много в живота и благодарение на нея сте разбрали какво означава истинска любов.И...в един момент,срещате човек,който ви привлича физически и просто не можете да се преборите с желанието да бъдете с него поне за една нощ..Не го познавате добре,просто ви кефи и...имате възможност да преспите с него.Бихте ли го направили?Ще рсикувате ли връзката си с ясно съзнание за нещо толкова импусливно и кратко?Ще предпочете ли да нараните човека до себе си?Е,той може и да не разбере за "похождението" ви,но ако го направите бихте ли се примирили с мисълта,че сте предали гаджето си?Как ще го гледате после в очите? Можете ли да забравите и да не споделите за изневярата?
Всъщност как ще се чувствате,ако все пак сте направили грешка,изневерили сте и партньора ви разбере,след което слага край на отношенията си с вас,а вие го обичате и искате да си го върнете.Способни ли сте да поемете такъв риск?

12-09-2004, 12:26
az licno ne. az sam s priatelia si godina i polluvina i ne mislia che bih iskala niakoga da go narana. sluchvalo mi se e kogato ne sam s nego i sam izleznala s priatelki na diskoteka niakoi gotin pich da me zagovori no vinagi sam gi otblaskvala za6toto neiskam da napravia niakoia gre6ka i da spa s niakoi drug i posle chial zivot da sazaliavam za tazi gre6ka

little_black_dress
12-09-2004, 12:52
Не,не бих!За да съм с някого толкова дълго време значи го обичам!Не бих рискувала да проваля толкова хубава връзка и да загубя толкова скъп за мен човек!Секса за една нощ по мое мнение е една голяма глупост!Ако съм на твое място и изневеря на приятеля си,ще се чувствам много зле,няма да мога да го погледна в очите!А твоят приятел според мен с нищо не е заслужил,така излиза по това,което написа за него,да му изневериш!И то с човек,в който не си влюбена,а към който изпитваш само физическо привличане!Помисли си хубаво и се постави на негово място! :roll:

RADOSTINKATA
12-09-2004, 13:14
da za6to ne:)

bulgarche
12-09-2004, 13:46
Само за единият секс, няма да се разделя с гаджето си

Мария
12-09-2004, 14:02
Не,не бих!За да съм с някого толкова дълго време значи го обичам!Не бих рискувала да проваля толкова хубава връзка и да загубя толкова скъп за мен човек!Секса за една нощ по мое мнение е една голяма глупост!Ако съм на твое място и изневеря на приятеля си,ще се чувствам много зле,няма да мога да го погледна в очите!А твоят приятел според мен с нищо не е заслужил,така излиза по това,което написа за него,да му изневериш!И то с човек,в който не си влюбена,а към който изпитваш само физическо привличане!Помисли си хубаво и се постави на негово място! :roll:
8) Еееей...нямам намерение да изневерявам на приятеля си.Изобщо не ми е минавало през ума.Това което съм написала е съвсем хипотетично.Не смятам да върша подобни глупости и никой не ме привлича физически освен човека,с когото съм.И според мен секса за една нощ е глупост,пък да не говорим ако си обвързан и то съвсем сериозно.Просто исках да разбера какво мислят останалите,как биха реагирали,ако се намират в подобна ситуация.Напоследък много чета за изневери,разбити сърца,потъпкани мечти...Имам нужда да чуя мнението на хората в този форум,за да знам дали държат на истинската любов и на отношенията си с противоположния пол и дали ценят това което имат.
little_black_dress,все пак благодаря за хубавото мнение.Иска ми се всички хора да мислят като теб. :wink: И приятеля ми определено с нищо не е заслужил да му изневерявам. :P

baby947
12-09-2004, 14:10
Не бих спала с този човек за нищо на Света. Аз си обичам приятеля и не ме интересуват други, пък и не бих си проваляла дългогодишната любов заради нещо толкова краткотрайно.
А и за нищо не бих си дала любовта с Него.

megan
12-09-2004, 14:20
Не бих спала с този човек за нищо на Света. Аз си обичам приятеля и не ме интересуват други, пък и не бих си проваляла дългогодишната любов заради нещо толкова краткотрайно.
А и за нищо не бих си дала любовта с Него.

napalno saglasna 8)

bad_baby_girl
12-09-2004, 14:48
Само за единият секс, няма да се разделя с гаджето си

Napalno saglasna sam :D

mistery
12-09-2004, 17:11
Mi ne znam.Ako tolkova mi se iska da pravq seks s drug 4ovek koito mnogo me kefi,moje i da go napravq pyk posle da zabravq.nali 6te byde ne6to kratko.ne e nujno gadjeto da razbira.ne sym imala tolkova dylga vryzka,4e da mislq mnogo seriozno.ne znam.iznevqrata si e ne6to normalno.vseki vtori izneverqva.az li da sym precakanata?predpo4itam da izneverq az otkolkoto na men da mi izneverqt.sigurno da vi se struva ujasno,no jivota e borba.taka mislq az.

СребристоСияние
12-09-2004, 17:52
БИХ го поела!!! импулса, моментното щастие, рискът без тях не може!!! ще рискувам и още как :lol:

Грахче
12-09-2004, 20:25
ау , невероятно гадна ситуация :) дано никога не изпадам в така! макар,че знам ли... ако е само физическо според мен минава и то бързо. но виж, ако е намесено и някаква симпатия, допадане, искрици... стана тя кашата! :roll:

C-I-A-R-A
12-09-2004, 21:09
ne ne bih

zerocool
12-10-2004, 06:23
Trjabva da sam mnogo pijan..:):):):)ne mislja 4e ako si s 4ovek kogoto obi4ash i uvajavash moje da napravish tova neshto.Pravil sam go dosta pati i nikak ne mi haresa.Prez pove4eto vreme si misleh za 4oveka kogoto obicham naistina.A tova si e naistina gadno.Obezsmisli mi se t.n."4ukane za edna ve4er".........
Ne go pravete.....:):):):):)

TheNewReligion
01-05-2008, 23:15
nikoga 2 tova e absolutna glupost ! :-x

LizZz
01-06-2008, 05:27
Не бих!

Presley
01-06-2008, 05:42
Ако обичаш някого и държиш на него,няма ей така с ясното съэнание ,че ще го нараниш да го направиш.Не бих.

LitTlE_BeBsIiI
01-06-2008, 17:59
Ми аз имам дългогодишна връзка чрез която съм разбрала,че съществува истинската любов.А към въпроса дали бих го направила...да :)

midle
01-06-2008, 18:13
Не ми се е налагало , но по принцип мога да устоя на много неща :-D

elsy
01-06-2008, 18:26
Пффф, не!!! Ако имам такава прекрасна връзка трябва да съм толкова глупава, че да я съсипя, заради някакво привличане! Никога не бих го направила :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-06-2008, 18:47
Виж сега, ако си обичам партньора, едва ли бих мислила какво ще стане, ако му изневеря, защото не бих му изневрила и за цялото злато на света... Да не говорим, че аз не съм от онези типове "обичам го, ама го зарязах заради друг", когато обичам и на всичкото отгоре съм го казала на човека до себе си, значи обичам, и това е чувство, което няма да изчезне за година или две, да не говорим за по-малко... Следователно едва ли бих предпочела да излъжа човека, когото обичам повече от всичко на света заради мимолетна авантюра. Още повече, че съм далеч от това връзката между двама души да се основава на физическото...

marmalad4e
01-06-2008, 18:53
нали това е смисъла на връзката - да си с даден 4овек, да споделяш живота си с него..защо си с него щом ще не ти стига и мислиш за друг?
особено щом връзката е сериозна!!!щом 4увствата са взаимни и сте решили да сте заедно, не бих допуснала трети 4овек във връзката, макар и за една нощ

Sevt
01-06-2008, 18:56
Все си мисля че не бих....в момента обаче съм именно в такава ситуация само дето към сексуалното привличане има и доста силно психическо и то от двете страни. За сега удържам, надявам се че така ще е и занапред...май...

Beb4e__to
01-06-2008, 19:43
Ми ли4но аз може би бих го направила,но преди тва 6е помисля мн добре..смисъл 4е откаде да знам 4е и гаджето ми не е правило такива не6та :-k но все пак за да го направа това трябва да съм мн привле4ена от другия 4овек и да съм сигурна 4е гаджето ми няма да разбере ако му изневеря.А ина4е ако той все пак разбере 4е съм му изневерила..хмм...ем 6те направа вси4ко възможно да му докажа 4е тфа за мен е било гре6ка и 4е гаджето ми е вси4ко за мен..ако пък не ми даде 6анс..здравве да е,6е дойде следва6тия :smt007

kofti_nick
01-06-2008, 21:00
Представете си,че имате дългогодишна,щастлива връзка,която ви е помогнала много в живота и благодарение на нея сте разбрали какво означава истинска любов.И...в един момент,срещате човек,който ви привлича физически и просто не можете да се преборите с желанието да бъдете с него поне за една нощ..Не го познавате добре,просто ви кефи и...имате възможност да преспите с него.Бихте ли го направили?Ще рсикувате ли връзката си с ясно съзнание за нещо толкова импусливно и кратко?Ще предпочете ли да нараните човека до себе си?Е,той може и да не разбере за "похождението" ви,но ако го направите бихте ли се примирили с мисълта,че сте предали гаджето си?Как ще го гледате после в очите? Можете ли да забравите и да не споделите за изневярата?
Всъщност как ще се чувствате,ако все пак сте направили грешка,изневерили сте и партньора ви разбере,след което слага край на отношенията си с вас,а вие го обичате и искате да си го върнете.Способни ли сте да поемете такъв риск?

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa. НЕ !

lithium4e
01-06-2008, 21:29
лично аз не бих.. всеки човек си има някакви принципи..моите са такива: преди да направя каквото и да било се замислям как бих се почувствала ако приятеля ми го направи.. никога не бих му го причинила..пък и честно казано откакто сме заедно никой познат или непознат не ми е направил някакво впечатление..имам си всичко,което ми трябва и не бих го пропиляла заради една нощ...

sexy_dizzy
01-08-2008, 01:16
Зависи.Ако връзката ми е прекрасна, получавам перфектното отношение, нужната любов от човекът до мен..защо да изневерявам?!Защо да се поддавам на една грешна нощ и на едно физическо привличане?!По принцип съм способна на това..но всичко зависи от това колко добри са отношенията ми на този етап с любимия човек :wink:

VerryBerry
01-08-2008, 09:47
ако приятелят ми изобщо не се познава с въпросния ''обект на желания''-с удоволствие.. :evil: ,а ако се познават-ще сторя всичко за да забравя :twisted:

Beb1tY
01-08-2008, 10:14
Не не бих