PDA

View Full Version : "За" или "Против" сменянето на никовете?



12-09-2004, 13:20
Вече пуснах една такава тема, която бе заключена неслучайно. Мързелът на този, който има смелост да се нарича админ и който го мързи да си върши работата заключи темата ми, за да не може никой друг да си слага мнението, защото се вижда, че повече, да не кажа всички искат да може да си сменят никовете. Това щеше да му отвори адски "много" работа. Смяната ник-а става за 15 секунди, а има и опция към Админ Панела, която позволява на юсерите да си сменят сами никовете от "Профил" менюто :)

Та гласувайте "ЗА" или "против" сменянето на никовете ;))

C-I-A-R-A
12-09-2004, 13:25
Tvardo:)) protiv bebcheta :twisted:

bulgarche
12-09-2004, 14:23
Еда ли ще са големи изключенията които са "против"

Аз естествено че съ ТВЪРДО "ЗА"

Тед:)
12-09-2004, 16:50
Не мисля че това гласуване ще доведе до някакъв резултат...и още по-малкото не вярвам че ще направи каквото и да е било впечатление на администраторите..и все пак гласувах твърдо "ЗА"!!!

P1ra71nQ
12-09-2004, 17:23
Mi az sym Protiv shtoto ako vzeme vseki da si go smenq,nakraq ne znaesh koi koi e.

artbaby
12-09-2004, 17:24
emi to predi imashe takava opciq v profila ama posle kazaha che taka stavali greshki (smisul drugite useri te burkali i ne mojeli da te poznaqt ) i blokiraha vuprosnata opciq :roll: ...... ama az pone mislq 4e vseki trqbva da ima pravo da si smenq nicka , a tezi koito trqbva da go znat koi e te pak shte si go nauchat :wink:

fiXed_sySteM
12-09-2004, 17:37
ами може да се направи нещо подобно: явно има юзъри, които искат да си сменят ника (аз съм един от тях) и за целта да се обяви някакъв период от време (6-12часа) в близко бъдеще, през който опциата да е активна, след което да бъде дезактевирана отново. :idea:

united_colors
12-09-2004, 20:05
Nicka ti e kato ime vav foruma, 6to niakoi ne si smeni imeto v jivota?Znam 4e niakoi moje i da iskat, no vijte kvo stava s avtarite: smeniat se na 2 sednmici (nai mnogo), kvo 6te stane s nickovete ako moje da se smeniat? 6te puskate tema, posle smeniate nick-a i otdolu pi6ete: tova biah az! 8) COOL!
Glasuvam protiv, da ste mislili kato ste si pisali nickovete!

12-09-2004, 20:11
Nicka ti e kato ime vav foruma, 6to niakoi ne si smeni imeto v jivota?Znam 4e niakoi moje i da iskat, no vijte kvo stava s avtarite: smeniat se na 2 sednmici (nai mnogo), kvo 6te stane s nickovete ako moje da se smeniat? 6te puskate tema, posle smeniate nick-a i otdolu pi6ete: tova biah az! 8) COOL!
Glasuvam protiv, da ste mislili kato ste si pisali nickovete!
taka e :) :wink:

12-09-2004, 21:20
Ми дайте направо да не може да си сменяме аватара, да не може да си сменяме данните.

Това за имената, беше супер тъпо. Аз примерно, много често ми се случва, днеска живея на при майка ми, утре при баща ми, след това съм незнам си къде за някво определено време ... ми то е същото! Дайте да заключат опцията е-майл, град, описание, интереси, подпис, направо както се регнеш, да ти остава до гроб. Защо мислиш, че са ги направили тия неща? Защо не се пусне опцията? Какво те бърка теб, дали някой ще си смени ник-а или не? Той ще си го смени, пък ти дали ще го познаеш ...

Все едно да си купиш един чифт панталони и с него да си караш до края на живота? Нали знаеш, че можеш да се прекръстиш, като го каза тва за имената?!?!

Лично според мен трябва да се пусне тази опция, аз не съм виждал друг форум ( от всичките 40-50 в които съм влизал ), някъде да е забранено това, нито пък нещи друго ...
Поне самата опция като не е достъпна, тоя админ ( има смелост да се нарича, защото грам не си върши работата, за да ни е приятно да пишем тук ) го мързи да смени 2-3 ника, което е нищо работа.

12-09-2004, 21:22
Mi az sym Protiv shtoto ako vzeme vseki da si go smenq,nakraq ne znaesh koi koi e.

На теб ти го смениха скоро, нали така?

LiNkiN4eTo
12-10-2004, 06:18
hubavo 6te e ako mojem da si gi smenqme , no sled kato ne moje ... ko da praim sq ... :!:

Baccara
12-10-2004, 07:51
За мен няма значение. Нямам намерение да си сменям ника.

eNigMaTic^
12-10-2004, 09:13
Ако си сменим никовете какво ще стане? Няма да се знае кой кой е. Все пак ти си си избирал ника с който ще се регнеш.Избора е бил напълно твой :wink: Защо обвиняваш админите.Те ли те регнаха с тоя ник :?:

air_J
12-10-2004, 10:40
o az sym 100% anti i smenqneto na nicka i na avatara (avatara moje da se smeni ako eventualno vazirat avatara kakto se slu4i s prednite 2 moi avatara ina4e nikoga nqmashe da gi smenq) ebati agrarite she si smenqt nicka i avatara na vseki 2 sedmici i posle se 4udq koi koi e kato ste si izbrali edno s nego shte ste si dokraq i tva e :twisted:

СребристоСияние
12-10-2004, 10:42
твирдо и преТВЪРДО "ЗА"

amy lee
12-10-2004, 11:36
hubavo 6te e ako mojem da si gi smenqme , no sled kato ne moje ... ko da praim sq ... :!: :wink: moje bi si prava.oba4e...naistina ako vsi4ki si smenim nickovete kak 6te razbirame koi koi e :twisted: spored mene vsi4ki donqkude sa pravi.

BABY_SEXY_GIRL
12-10-2004, 20:48
PROTIV! :!: AMA TRVARDO :!:

AMG-to
12-10-2004, 21:01
"против" "против" "против" "против"

Dobrina
12-11-2004, 06:00
Аз нямам намерение да си сменям ника, смятам, че трябва да се мисли когато се регистрираш, а не после като ти хрумне да можеш да го смениш. Наистина става голяма обърквация, и просто няма смисъл според мен. Така че аз съм против, гледам че има повече гласове "против", отколкото "за". Колкото до мързела на Админите - не мисля че ^NG3^REPLAY^ е прав, според мен те не променят никовете нарочно, защото така смятат за най-разумно.

Josefinne
12-11-2004, 09:57
Ми на мен пък толкова пъти ми се е искало да си сменя ника. И сега като искам трябва на ново да се регна и т.н. А пък така няма да се знае, че точно аз съм писала мненията. Ще излезне , че съм друга. За това е по-добре да можем да си сменяме никовете. Вярно е, че може малко обърквация да стане, обаче , ако си сложиш в подписа , например, стария ник и всички ще видят, че си ти. Аз обичам да си сменям никовете...

Anonimno
12-11-2004, 10:44
Ave az sym navit da ima smqna na nikovete ama ne da seki dve sekudni moje dase napravi ama da rechem edin pat na mesec ili dva neshto takova.Pyk koito iska da da si smenq chesto nicka em da tichka v IRC

little_black_dress
12-11-2004, 10:48
Аз съм против сменянето на никовете!В крайна сметка никой не те е карал да си слагаш ник,който не ти харесва!Ти сам си си го избрал! :o