PDA

View Full Version : bebe



12-09-2004, 15:14
momceta kakvo bihte napravili ako priatelkata vi zabremene?
poznavate li niakoi koito vece ima bebe a e dosta mlad?

e4o
12-09-2004, 15:21
imam edna priqrelka,koqto rodi na 15 i se ojeni na 16 :?

Eternal^^
12-09-2004, 15:23
maika mi e lekarka- 6te i kaja , 6te me nabiqt QKO, posle 6te napravim abort i gotov problema..da 4uknem na dyrvo za seki slu4ai

baby947
12-09-2004, 15:57
Мммне, не познавам такива, обаче хич не ти завиждам!:(

suzanna
12-09-2004, 16:26
uf..naposleduk i az mn si mislq za takiva situacii..naistina da chukna i az na durvo shtoto prosto e adskata rabota...golqma otgovornost si e..tova e qsno ii..susipan jivot..kolko hora dori na 18 v dneshno vreme sa gotovi da poemat tazi otgovornost... :?: az za sebe si ne moga da se grija oshte puk kamo li za malko sladko bebe :)

bulgarche
12-09-2004, 17:06
Ами комшийката роди на 17, и се омъжи, ама само заради бебето и ся се разведоха

rosskata
12-09-2004, 18:24
не думай... :oops: И аз бая съм мислила по въпроса, наложи ми се 2-3 пъти Сериозно да се замисля, като ми закъсняваше с по 2-3 седмици...Ужас направо, не съм готова, не бих могла да възпитавам дете , акто самата не се чувствам порастнала(а би трябвало - на 18 съм). Ами хлапе съм още... Деца не могат да възпитават деца, това не е нормално... И никой не може да ме убеди, че е готов за това, ако е под 20-25 години... :roll:

LoRinSeR
12-09-2004, 18:30
не думай... :oops: И аз бая съм мислила по въпроса, наложи ми се 2-3 пъти Сериозно да се замисля, като ми закъсняваше с по 2-3 седмици...Ужас направо, не съм готова, не бих могла да възпитавам дете , акто самата не се чувствам порастнала(а би трябвало - на 18 съм). Ами хлапе съм още... Деца не могат да възпитават деца, това не е нормално... И никой не може да ме убеди, че е готов за това, ако е под 20-25 години... :roll:


Напълно съм съгласен с мнението ти.

miskin
12-09-2004, 18:36
maika mi e lekarka- 6te i kaja , 6te me nabiqt QKO, posle 6te napravim abort i gotov problema..da 4uknem na dyrvo za seki slu4ai
Я разгледай този сайт и после ми кажи пак за решението на проблема с аборта! Моля, тези които са по-емоционални и се психират да не го отварят!! Наистина не го отваряйте, няма да можете да спите дни наред после!
Много, много ви моля, пазете се когато правите любов, не правете деца, за да ги убиете после!
Ох...не мога да го напиша тук, наистина. Сигурна съм, че някой, който не трябва ще го отвори от любопитство и ще психяса. Който наистина смята, че може да издържи на гледката да ми пише на лични, ще му дам линк, за да види що е то аборта.
По темата, мисля, че всеки трябва да си сърба, каквото си е надробил. Значи сте достатъчно отговорни, да правите секс, а не сте готови да си понесете евентуални последствия? Е не става така! От детската градина едва ли не, знаем че секс не се прави безразборно и безотговорно.

dodo
12-09-2004, 19:00
Ami za da niama takiva izdanki az polzvam prezervativ a tia pie protivoza4ata4ni

SeXy^GiRl
12-09-2004, 19:30
Nemoga da si predstavq da zabremeneq .. Az po princip neobicham malki deca,a ako trqbva da gledam moe sigorno shte me zatvorqt v ludnica!

Sapphir
12-10-2004, 12:26
много е тъпо да забременееш толкова млада..

kurabiika
12-11-2004, 07:48
az su6to ne obi4am deca i ne iskam da poemam takava otgovornost 4e da mi zaemat cqloto vreme tui 4e hora vnimaite ko praite

Anonimno
12-11-2004, 10:04
Seki se e zamislql za tova sled kato e zapochnal da pravi sex.Edno bebe naistina promenq jivota na 180 gradusa.Az lichni ne bih iskal da mi se sluchi pyk ako mi se sluchi chesno kazano nz kakvo shte pravq :(

boriana
12-11-2004, 10:54
Това може да се каже е наи гадното нещо което може да се случи на един тинеиджър!Мислила сам и е много гадно дано да ми се случва никога![/i]

worldclass
12-11-2004, 12:04
e mii nqma kvo da pravish
sqdash i revesh :lol:

Някойси
12-11-2004, 13:33
Много внимавайте, ужасно е! Моа позната направи аборт преди няколко години и още плаче като се сети или като види бебе! :cry:

08-04-2006, 09:32
imam edna priqrelka,koqto rodi na 15 i se ojeni na 16 :?
I az imam takiva priqtelki.No na 20 im doide akula i trugnaha po 4ujdo, posle mujete im boi vkushti.Misli predi da sgafish, 4e posle e kusno. Akula idva na 26-27.

krem4et0
08-04-2006, 09:47
На 21 съм и се замислям.Разбира се правя сакс по такъв начин,че да не стават фалове,но ако се случи???Не съм готова за деца-аз уча,приятелят ми сега ще бъде също студент и какво 1 дете на главата ни.Все пак съм на 21 и едва ли ще абортирам,ако се случи.Няма да понеса мисълта,че съм убила собственото си дете,но как ще го гледам и издържам.Не знам не искам да мисля и дано не ми се налага да вземам решение от този род!

ragingbull
08-04-2006, 10:23
a puk na kumovete da6terqta vednaga sled kato zavur6i daskalo se ojeni na 19 i sega imat edna hubava da6terq borqna.......i sa edno 6tastlivo semeistvo vapreki 4e sa mn mladi...nqkude okolo 25....btw deteto mislq 4e e na 6 ili godinki....taka 4e ne e tova dali si mlad ili ne...vajnotot e dali si gotov i moje6 da vazpita6 edno dete.....

N.C.L
08-04-2006, 11:06
не думай... :oops: И аз бая съм мислила по въпроса, наложи ми се 2-3 пъти Сериозно да се замисля, като ми закъсняваше с по 2-3 седмици...Ужас направо, не съм готова, не бих могла да възпитавам дете , акто самата не се чувствам порастнала(а би трябвало - на 18 съм). Ами хлапе съм още... Деца не могат да възпитават деца, това не е нормално... И никой не може да ме убеди, че е готов за това, ако е под 20-25 години... :roll:

Ем да ти кажа не е точно така с възрастта говоря за 18 на горе, някои хора на 18 са по - отговорни от тези на по - голяма възраст поради простия факт кой колко живота го е блъскал. Все пак щом господ ти го е пратил това би трябвало да се справиш ако съдим по философията ама и това не е точно така, но пък поне ще се поучиш от грешките, пък и да си и на 25 ако родиш няма изцяло да възпитаваш детето си Имаш майка ( баба ) която да ви кажа май повече се грижи като свърши маичинството и ти опа на работа :) . И аз съм си мислил за такава ситуация, надявам се да не изпадна в такава, но каквото и да си говорим по-големия товар пада върху момичето първо заради възраста и 15,16 ... даскало, работа, проблеми с родители и така нататък. Но за възпитанието зависи също как теб са те възпитали, какво е семеиното положение, и дали човек е психичаски готов е верно едва ли ще си, но като се замислиш големи жени страдат от депресия след раждането, как ще го отгледам и т.н.

Но пак не е работа да имаш дете на тази възраст