PDA

View Full Version : или какво е да си позьор



LunaTriCk
12-09-2004, 16:43
Взето от друг форум:

...Ако си изрусен трябва да си направиш сериозен тен, посредством солариум и да носиш якенце с много лайна и рекламки по него, но най-важното е да има надпис, гласящ "Harrison" (като самият надпис е разделен на две от ципа).Освен Харисън може да пише и Гибсън или Уйлямс.Надолу следват прилепнали панталонки, изтъркани отпред и стигащи до глезена.Чорапите трябва да са смъкнати почти до стъпалото, все едно изобщо ги няма, а обувките трябва да са "кецки", с бели подметки и също 342394 надписчета по тях.Относно поведението, трябва да имаш телефон, втора ръка, но цветен и лъскав, дори може да си го "тунинговал", но е задължително той да бъде изваден на показ при посещения на кафета, което, от своя страна, трябва да заема поне 1/2 от деня ти.Кафетата, които трябва да бъдат посетени са добре известни модерни и край места, където минават много хора, ако може масичката трябва да е точно на пътя на хората, за да може телефонът ти (както и ти разбира се, закво иначе ше се изрусяваш) да бъде забелязан.В тези кафенета обаче трябва да си поръчваш не повече от минерална вода, за да можеш да седиш цял ден и с тъпа физиономия да гледаш минаващите хора.Ако започваш да се сгърчващ от глад отскочи до близкото павилионче за убийствено боклучава храна за 50ст, като си оставиш някакви неща на столчето на заведението, за да не трябва да си поръчваш минерална вода пак.Върни се със закупената храна, изяж я и започни да си играеш с телефона си точно 30мин, но трябва да го държиш високо над себе си, за да бъде отново забелязан.Трябва да направиш и измъчена физиономия, все едно правиш нещо изключително сложно.Ако изобщо събереш пари за кола или измолиш родителите си за пари, трябва да вземеш най-евтиният и скапан боклук на пазара, като след това инвестираш останалите пари в СЕЛСКИ ТУНИНГ (справка темата на Пуф-Пав).След това с горе споменатата кола е добре да отидеш до някой училищен двор или място, където има "готини" типове и да надуеш някаква музика като застанеш извън колата, за да демонстрираш цялостния си вид.Гарантирано, че около теб ще се съберат хора, които ще се увлекат от ритъма (50 цента е подходящ за училищни дворове специално).....Та така.

SunnyG
12-09-2004, 17:14
mmdam.... :roll:

suzanna
12-09-2004, 17:40
heh..kolko poznato.obichainata gledka na vsqka vtora krachka..pozata e golqma rabota..xaxax :lol: abe jal mi e za tqh..komplexite sa losho neshto..no tova e che nqmash li neshto cenno v teb koeto nqkak si ne se izmerva s materialno i hilqda parcala i plastmasi lamarini koji i kvoto vsevuzmojno da si slojish...pak shte e sushtoto

Тед:)
12-09-2004, 18:00
xaxaxaxa

techCandy
12-09-2004, 19:34
hahahaha
tva ujasno mnogo mi haresa
osobeno tva s mineralnata voda.....za da ne si pory4va6 vtora :lol: :lol:

united_colors
12-09-2004, 21:00
Mi... vsi4ko si e tam libsva samo govoreneto na visok glas kak si izpil ciala butilka sam i ni6to ti e niamalo posle .. :roll:

MyCuHkA
12-09-2004, 21:07
Според мен също и викането къде и всички подробности за някой побой в което естествено нашия герой е спечелил...

mnogomili4kata-sf
12-09-2004, 21:39
Според мен също и викането къде и всички подробности за някой побой в което естествено нашия герой е спечелил...


хахахахахах Е,че къде без т`фа.....любимата ми част!!!!! 8)

Murderdoll
12-09-2004, 21:48
хахаха е аз ОПРЕДЕЛЕНО не съм позьорка:)

LunaTriCk
12-12-2004, 22:30
тъпото е че във Варна е пъъъЪъЪъЪлно с такива...

e_l_i_z_a
12-13-2004, 14:07
тъпото е че във Варна е пъъъЪъЪъЪлно с такива...
e i v Ruse se sre6tat... :x

SanDRo
12-13-2004, 14:38
Dobre de, zashto tozi "pozior" strashno mnogo prilicha na men?! Aide az ne obicham da hodq po kafeta, nito da se fukam s telefona si, ama sum izrusen i otpred na qketo mi pishe Die|sel , kato | e cipa na qketo :D ... E ne hodq na solarium, ama ... Kakto i da e, ama ne vijdam kvo vi prechat izrusenite tipove ?! :shock:

Allicia
12-13-2004, 15:30
I v Dimitrovgrad ne sa malko takiva...

amy lee
12-13-2004, 15:57
tva be6e qko.za sujalenie ima mn takiva :lol: :roll:

e_l_i_z_a
12-13-2004, 15:57
Dobre de, zashto tozi "pozior" strashno mnogo prilicha na men?! Aide az ne obicham da hodq po kafeta, nito da se fukam s telefona si, ama sum izrusen i otpred na qketo mi pishe Die|sel , kato | e cipa na qketo :D ... E ne hodq na solarium, ama ... Kakto i da e, ama ne vijdam kvo vi prechat izrusenite tipove ?! :shock:
spoko be govorim za tezi,deto sa syper naduvki,a puk ni6to ne sa t.e. samo vuzduh pod nalqgane... :wink: az ne sum zabelqzala nqkude vav foruma ti da se hvali6... :!: kakuv ti e problema?spoko :)

BlinDBoY
12-13-2004, 16:06
I v Dimitrovgrad ne sa malko takiva...Хъх за Велико Търново пък да не говорим!!! :wink: