PDA

View Full Version : Той ВИНАГИ(!!!) слуша майка си!



stuck`on`him
12-09-2004, 16:55
Еми значи проблемът ми е следния: имам си приятел, който обаче винаги за всичко слуша майка си, на моменти ми иде да му изкрещя: "Върни се при мама и се махай от живота ми", обаче в следващия момент осъзнавам, че наистина го ОБИЧАМ(!!!), и ми става адски тъпо.
Все" мама това, мама онова", а пък е завършил даскало преди доста време!
това не е нормално според мен!

Вместо да се съобразява с мен, постоянно пита нея и това ме нерви! Как да му кажа, че искам да забрави скъпоценната си майка поне през времето, през което е с мен?

Johny_braVo
12-09-2004, 17:12
Мамино детенце! Sorry ама е така. Лечение не знам да има освен като влезне в казармата за няколко месеца :twisted: . Там ако не влезне у правият път не знам къде другаде може!!!

baby947
12-09-2004, 17:14
Хммз.
Разкарай го. Хубаво е все пак, че уважава майка си, но пренебрегва теб по този начин... Пък и какво място има тя във вашите взаимоотношения?

12-09-2004, 17:16
Мамино детенце! Sorry ама е така. Лечение не знам да има освен като влезне в казармата за няколко месеца :twisted: . Там ако не влезне у правият път не знам къде другаде може!!!

Toi si plati da ne hodi!
Napravo vzima da mi pisva ot namesata ot maika mu v jivota ni. baby947 mersi za posta

Johny_braVo
12-09-2004, 17:22
Е sorry тогава ,но baby947 май е права ...
=> тегли му шута и ще ти олекне :twisted: :D !

{}Slanchiceto{}
12-09-2004, 17:42
Хмммммм Много лошо.Имам приятелка и нейния приятел е същия.Дори имало момент,когато са били в леглото и майка му е званнала,казала му,че й трябва и той станал облякъл се и си излезнал.Кофти работа но няма начин да го поправиш.Той си е мамино детенце.Освен да поговориш с него.Ако те обича,ще се промени поне малко.Ако ли пък не го остави.Айде и успех[/b]

bulgarche
12-09-2004, 19:28
И такива хора ли има... Ми гадно, ама няма да се опшрави, щото вече е свикнал винаги мама да му помага..Разкарай го

Anonimno
12-09-2004, 19:35
Kaji mu da izbere ili da zabravi mama dokato e s tebe ili da zabravi tebe :}}}

Black_Sun
12-09-2004, 19:37
:x разкарай го! само ще се измъчваш!!!

NOrmalen
12-09-2004, 19:53
Ako ubie6 maika mu nqma da misli ve4e za neq

miskin
12-09-2004, 20:21
Снаха-свекърва, класика в жанра:). Оправия няма, трябва да ти кажа. Не сте женени предполагам и нямате деца, та да му фраснеш този аргумент със страшна сила в лицето:) и да го накараш да избира между теб и детето и мама. От такива мъже беж надалеч, знам че е трудно и го обичаш, обаче ако предпочиташ цял живот да си втората...Ако останеш с него и създадете свое семейство и деца има 2 варианта: или младият татко изведнъж си отваря очите и приема безусловно, че ти си най-важната жена в живота му, или мама започва да ти обяснява как да си гледаш детето и как тя е осолявала баща му, за да не му мирише потта.
Мисли от сега, дали наистина това е мъжът на твоя живот, без който не би била щастлива!

svetla_88
12-10-2004, 08:14
Kaji mu da izbere ili da zabravi mama dokato e s tebe ili da zabravi tebe :}}}
nqma na4inn ako te obi4a 6te izbere teb..no ti ne moje6 vse da se saobrazqva6 s neq..

C-I-A-R-A
12-10-2004, 16:37
off kak gi mrazia ei takiva,mi kaji mu che ne ti e priatno

Josefinne
12-10-2004, 18:55
Не, няма начин да забрави за нея. Просто винаги ще е зависим от нейното мнение. Понякога се получава така, че синовете сатават твърде привързани към майките си. Наистина не е нормално, защото той ще намесва майка си и за в бъдеще, дори и да се ожените един ден. Той няма да спре да говори за нея. Можеш да му намекнеш, че ти е неприятно да го прави. Той от своя страна може да опита да намали тези приказки, но те никога няма да престанат. Това е просто твърде дълбоко в психиката му и така ще е до края на живота му.

BlinDBoY
12-10-2004, 19:05
Хехехех....и аз познавам много мои приятели..които са зависими или от майка си..или от пц-то си и всичките са зарязани от приятелките си..така,че колкото и да го обичаш...няма се промени.. :roll: и деа знам все някога ше ти писне и ше му биеш шута!!
Късмет!!! :wink:

TheNewReligion
01-05-2008, 23:06
mnogo qsnu 4e 6e slu6a maika si ako 6te i da e na 100 godini nqma da slu6a tebe koqto nema6 i pulnoletie mnogo si nahalna i egoiti4na 4estno kazano po tova koeto pi6e6 est tova e spored men

gPa3HuTeJl
01-06-2008, 10:45
и деа знам все някога ше ти писне и ше му биеш шута

А ти от к1де знаеш, че вече не е ?

По Темата : Толкова прости мнения накуп просто не бях виждал скоро...но за всичко си има п1рви п1т...
К1м Авторката : Ако го обичаш истински няма да сложиш край на вр1зката ви заради майка му....неможеш да промениш факт-а че това му е майка и все пак му е била като приятелка през всичките тези години когато тебе те е нямало...Ние примерно с тате сме си мн добри приятели аз му споделям плановете си...той неговите...т1рсим с1вети един от друг... учим се един от друг.... искам да кажа че не ако го обичаш не е нуждо да го напускаш заради мамчето му....Просто седни и поговори с него... кажи му така и така не ми е приятно когато сме двамата да говориш само за майка си ( майка ти това, майка ти онова ).... и т'ва е... не е толкова сложно...

princesa_viki
01-06-2008, 11:02
.Той си е мамино детенце.Освен да поговориш с него.Ако те обича,ще се промени поне малко.Ако ли пък не го остави.Айде и успех[/b]
+1 \:D/

sladku_bebzi
01-06-2008, 13:00
Аре стига сте вадили стари теми :evil:

sasha_90
01-06-2008, 13:04
Приятелят ти е типично мамино детенце.Не ти препоръчвам да задълбочаваш връзката си с него,ако той продължи да слуша майка си.Такъв човек няма да те направи щастлива-гарантирам ти.

simba007
01-06-2008, 13:16
Мамино детенце!!!!!!!!!!!! разкараи го

`Death`Whore``
01-07-2008, 19:45
Личен опит - бягай надалеч.

punkrock
01-07-2008, 20:08
Лелеееее темата е от 2004-та бе :D

h0t_bAbE
01-07-2008, 21:23
и деа знам все някога ше ти писне и ше му биеш шута

А ти от к1де знаеш, че вече не е ?

По Темата : Толкова прости мнения накуп просто не бях виждал скоро...но за всичко си има п1рви п1т...
К1м Авторката : Ако го обичаш истински няма да сложиш край на вр1зката ви заради майка му....неможеш да промениш факт-а че това му е майка и все пак му е била като приятелка през всичките тези години когато тебе те е нямало...Ние примерно с тате сме си мн добри приятели аз му споделям плановете си...той неговите...т1рсим с1вети един от друг... учим се един от друг.... искам да кажа че не ако го обичаш не е нуждо да го напускаш заради мамчето му....Просто седни и поговори с него... кажи му така и така не ми е приятно когато сме двамата да говориш само за майка си ( майка ти това, майка ти онова ).... и т'ва е... не е толкова сложно...

napalno podkrepqm !!! \:D/

P.P.:a we kfo stana otkade se zemaha vs tiq temi,ot 2004,egatiii...

`Death`Whore``
01-07-2008, 21:29
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Не е страшно да слуша майка си и да И стои в полата? Деца, ще пораснете и ще осъзнаете нещата. Аз съм жена и не давам на родителите си да ми се бъркат, а един мъж /или момче/ ще го прави :lol: :lol: :lol: :lol: Убивате ме. Много различно е, когато поискаш съвет и общувате...но да те командва майка ти е малоумно. Приятелите ви командват ли ви?

lithium4e
01-07-2008, 22:34
честно казано не знам дали каквото и да предприемеш ще има някакъв резултат...със сигурност той няма да пренебрегне майка си..а ще пренебрягва теб и занапред..можеш поне да се опиташ да говориш с него и ако не излезе нищо го остави..може пък той да разбере, че много иска да е с теб и да те потърси..дори да се промени..нз..просто опитай да говориш с него..ние с моя приятел си говорим много и за всичко..това е най-доброто решение и на нас винаги ни помага.. опитай ;)

01-07-2008, 22:47
:shock:

FreAk`OuT``
01-08-2008, 00:31
ХАхха .. Щото така му изнася бе,акъл 8-)