PDA

View Full Version : Сред природата...



bulgarche
12-09-2004, 20:03
Обичате ли да ходите на палатка/и сред природата? Често ли го правите, и ако "да" къде ходите?

Аз ходя често, за по една седмица или Събота и Неделя 8)

joro_tev
12-09-2004, 20:29
Аз не толкова на палатка, но разходка сред природата или да изкачваме някой балкан и после да си поседнем да починем, да си запалим огън и да се повеселим.

GreenLadyM
12-09-2004, 20:36
Ne...nikoga ne sum hodila...i 4estno kazano ne iskam...az obi4am hotel s udobni krevati,s ogledalo,s banq,s terasa,garderob....s restorant i kafe...po vuzmojnost i basein!....a priroda i palatki....ne sum po taq 4ast...no adski mn uvajavam horata koito izlizat v prirodata.....i ne im puka kude shte spqt...

united_colors
12-09-2004, 20:48
Mi ne, obi4am civilizaciata, ne si padam po izleti i trambovki v planinata ;)

bulgarche
12-09-2004, 20:53
Ne...nikoga ne sum hodila...i 4estno kazano ne iskam...az obi4am hotel s udobni krevati,s ogledalo,s banq,s terasa,garderob....s restorant i kafe...po vuzmojnost i basein!....a priroda i palatki....ne sum po taq 4ast...no adski mn uvajavam horata koito izlizat v prirodata.....i ne im puka kude shte spqt...

Ние пък всички дето сме по палатки мразим хотелите. Да поне като пътувах на стоп (за пръв и засега последен път) решихме че още 15км. и ако не ни качат ще спим пид един мост. Това беше след рожденният ми ден и бяхме на палатки в Стара планина.

mnogomili4kata-sf
12-09-2004, 21:55
Супееерррр.......много обичам излетите....на палатка не съм ходила....`щото не ме пуснаха....Иначе много обичам природата, т`фа е супер преживяване сигурно :D :D :D

C-I-A-R-A
12-09-2004, 23:17
ami ne sam hodila na palatka v gorata,no strashno mnogo mi se iska i se nadiavam skoro da otida

bulgarche
12-10-2004, 08:48
Аре ако имамераклии да си си спретнем едно ходене някъде...(много ще е трудно,ама ако сте сериозни) :P Ще е много яко.

Baccara
12-10-2004, 08:52
На мен ми харесва да съм близо до природата, но за съжаление нямам нито пари нито време :(

eNigMaTic^
12-10-2004, 10:46
Ами обичам природата, но съм още малка и не ме пускат на палатка :( Иначе обичам и излетите 8)

Dharma
12-10-2004, 14:40
ne, do sega ne sum bila v palatka, ama sigurno e mnogo zabavno,a?

e4o
12-10-2004, 15:22
mi da obi4am, ama nqmam mnogo vreme, a puk na palatka sum bila samo vednuj, no si iskarahme super qko, i moje bi bih povtorila :lol:

artbaby
12-10-2004, 15:28
hehe ;) basi qkoto e ;) bila sum na palatka nqkolko puti ama nai qko beshe kato hodihme na arda da palatki da igraim paintball ( strelba s boq ) basi jestokite tri dena bqha ;) ........ vinagi sum navita za nqkvi qki prejivqvanie
no da otbeleja ne bih otkazala i mnogo *-en hotel ;) ...spored zavisi ot situaciqta ;)

bulgarche
12-10-2004, 16:14
Паинтбалл-а съпер яко (не съм го пробвал) много ме кефи.Ка то прочетох за Арда много приятно ми стана.. Жалко че повечето от вас не ходят по такива места, но мисля че имате още време. Само един чове познавам, който не беше ходил на палтка и се побарка да се побаркваша от кеф... много й беше смишно че стените могат да се мърдат... Въпреки че бяхме шест човека в триместна палатка (щото нямаше желаещи да зазпанат другата) беше много яко и си прекарахме много весело... Такаче който не е ходил досега и му се отдаде варможност да се възползва... съгурен съм че ще се накефи максимално

Dance_princess
12-10-2004, 16:22
Много обичам да ходя на планина :P От около 8 години не пропускам всяка година да отида на палатка поне за няколко дни, а в началото ходихме за близо 3 седмици. Страшно готино е, разтоварващо и приятно. Още повече, ако сте голяма компания...
Приятно ми е и да спа по хижи, да се качвам по върхове или просто да се разхождам. А бе, с две думи- Обичам планините :P

bulgarche
12-10-2004, 16:27
Е, аре пишете къде ходите де....

Тед:)
12-10-2004, 20:33
Аз никога не съм ходила на палатка...Наистина ли е толкова хубаво...?Разкажете ми ;)

bulgarche
12-10-2004, 20:47
Ми то ако не беше толкова яко нямаше да ходим.. :P Гот е, като си запалите огън, пието до сред нощята, после някой заспи Октомври месец в планината на открито и умира от студ и не може да се добере до палатката, като легнете два пъти повече хора от колкото е предвидена палатката, като разбереш че сте спали 5 човека в триместна палатка, а някой те е прецакал и спал самичак в четириместната..и такива работи.. и на сутринта ставате, пиете чай, кафета, к'вото за пиене е останало от сутринта, и по някое време се прибирате (гадно но и т'ва срябва да стане). Аз си презнувах рожденния ден на палатка и като отидохме до заслона където се развива действието, се оказа че има и други хора и че ще стаа купона.. пък то в планината срещаш само приятни хора

Josefinne
12-10-2004, 20:53
А не особено. Аз не обичам много и на село да ходя. За мен София си е единственото годно място за живот и пребиваване. Както ме ебават - от чистия въздух се изривам (щотот няколко пъти ми се е случвало като сме някъде на село и да се изрина или пък да ми стане лошо , пък като се прибера в София и съм си ОК) :lol:

bulgarche
12-10-2004, 21:10
Ааа това е гадно.. :cry: :cry:

monka
12-11-2004, 13:46
mnogo obi4am da se razhojdam sred prirodata,napravo obojavam!!!

bulgarche
12-12-2004, 17:45
Добреде, що не пичите обичате ли да ходите на палатки, и ходите ли изобщо, а ми пишите:" ми аазззз много оибичам да се разхождам в планината А ПАЛАТКИТЕ

HaPpY_GiRl
12-12-2004, 17:54
Ами аз съм ходила за няколко дни на палатка на Германката.Беше много яко. Но обожавам и да се разкарвам из горите :)

Allicia
12-12-2004, 20:26
Az lqtoto hodq na Dospat, hubavo e , ama veche mi e pisnalo ot tova mqsto. Inache si zaslujava de!:)

SanDRo
12-13-2004, 14:41
Az puk mnogo se kefq da hodq iz planinata, poneje jiveq v Stara Zagora v kvartal Jeleznik, koito e dosta blizo do nachaloto na Sredna Gora i mnogo chesto sum hodil i hodq iz planinata s priqteli.... E kvi istorii imam... Obache na palatka ne sum hodil, ama sigurno shte se sluchi nqkoi den 8).
Btw tezi, koito dadoha otgovori, che obichat hoteli i civilizaciqta, prsoto vi sujelqvam... Prirodata e nai-hubavoto neshto i trqbva da izpolzvate vseki vuzmojen mig....

e_l_i_z_a
12-13-2004, 14:49
ami az sum ot Ruse ama nie imame vila na Stara planina(do trqvna) i mnogo obi4am da hodq tam prez proletta no na palatka ne sum bila...puk i ne mislq,4e bih izdurjala... :?

Momchence
12-13-2004, 17:18
Po temata da obi4am i to mnogo a faktite sa: 4 dena pod otkrito nebe na spalni 4uvali v Izraeslakata polupostinq(tfa seriozno) az 4lenuvah v edno dvijenie deto si pada6e leko skaotsko.....slojna istoriq no faktite sa si fakti minal sam nqkfi kursove po okazvane na pyrva pomo6 bla bla v ob6ti linii mi e v kryvtta i nikoga ne se oplakvam a se kefa :P

sgd
12-13-2004, 18:23
ooo super e qko,osobeno kogato ne si se kapal cqla sedmica i se prebirahs u vas si i se izkapesh sled tazi razhodka,chist vazduh tishina bubolechki:) abe qk0 e

Sunny Girl
12-13-2004, 18:53
abe obicham ama zavisi ot nastroenieto mi ama inache da i obicham da xodq s pr 8) za mqsto neznam ne sum mn kaprizna

bulgarche
12-13-2004, 20:59
Po temata da obi4am i to mnogo a faktite sa: 4 dena pod otkrito nebe na spalni 4uvali v Izraeslakata polupostinq(tfa seriozno) az 4lenuvah v edno dvijenie deto si pada6e leko skaotsko.....slojna istoriq no faktite sa si fakti minal sam nqkfi kursove po okazvane na pyrva pomo6 bla bla v ob6ti linii mi e v kryvtta i nikoga ne se oplakvam a se kefa :P

След това да не си хвърли чувала...хехе, не се ли наблъска с пясък:) Я кажи какъв чувал имаш. Аз ся си зимах някакъв пухен, ама ме мярзи да го разпана да ти кажа какъв е.... много ме кефи и е много топло с него :)