PDA

View Full Version : С колко наведнъж сте ходили мах?



Josefinne
12-09-2004, 19:03
Исках, да ви попитам, ей така от любопитство, с колко хора ви се е случвало да ходите наведнъж. Или пък, ако не сте ходили с повече от един/а наведнъж с колко мислите, че бихте ходили, ако някой път ви се отдаде възможност? :D Споделете с нас какво чувствахте (или още преживявате) при такава връзка. Не ви ли е трудно? Не ви ли е страх, че някой може да ви види и всичко да пропадне, като някой от гаджетата разберат за другите? Ами гаджетата ви знаят ли едно за друго? Ето такива върпоси - каквото се сетите в тази връзка.
На мен веднъж ми се случи неофициално, да се занимавам с две момчета наведнъж. Беше преди около 5-6 месеца. Ситуацията беше следната : Ходех с едно момче обаче чувствата ми към него бяха угаснали. Отидох на купон и там се забих с едно момче. По късно започнахме да излизаме с него. Аз му казах, че имам гадже (на купона не му споменах за това), но го помолих, да ми даде време да реша. Когато старото ми гадже излезе от болница (за това не беше с мен на купона) , скъсах с него и официално си тръгнах с момчето от купона. Ходим повече от 5 месеца вече и сме много хепи :D

miskin
12-09-2004, 19:12
Ауу, мани-мани:)). Един път ми се случи, да съм с двама едновременно, като единия ме беше предупредил, да му кажа, ако харесам някой друг и искам да съм с него, щото ако го лъжа и размотавам ще ми скъса тиквата :wink: . И какво се получи една вечер. Значи правим си с мойта съкилийничка купон в квартирката, единия си е официални поканен, другия уж не знае нищо. Пием си квот си пием, лаф, смях...абе прекарваме си добре. Моичикия обаче, понеже не носи на пиене се умъртви скоропостижно и отиде да спи в другата стая. И 5 минути след това пристигна другия. Малииии, страх, сТрам...ужасна работа...и си признах, те даже не се видяха, обаче аз си признах без бой :oops: . Друг път с повече от 1 мерси, голям срам брах и двамата не заслужаваха да ги лъжа, то пък кой ли заслужава, но от опит глава не ме боля:)).

{}Slanchiceto{}
12-09-2004, 19:23
Ами като бях на 10 ходих на веднъж с 4 момчета.Ама нали знаете?Тогава беше "искаш ли да си ми гадже", "ДА" И готово.Така съвсем спокойно и с 30 можеш да ходиш.Ама това си е за тази възраст.Иначе ако сега съм с едно момче,то е защото го обичам или поне харесвам,което само по себе си не би ми позволило да го лъжа.Никой не заслужава да бъде лъган.Поне това е моето разбиране.Не смятам да бъда такава.Просто ако усетя,че имам чувства към някой дръг приключвам с единия и се хващам с другия.Но само ако съм се убедила,че това не е само някво мимолетно.Но никога не бих лъгала приятеля си за такова нещо.

TSecret
12-09-2004, 19:35
mda-edin pat mi se slu4i da si igraq s trima i s pove4e ot edin ve4e ne riskuvam 4e lo6o stava.mn lo6o...

zerocool
12-10-2004, 07:31
vednaj mi se e sluchvalo...s edno bivshe gadje..s koeto pravihme sex...njakolko pati sedmi4no....s edna druga s kojato go pravihme dva tri pati i s redovnoto mi gadje....s koeto si hodeh oficialno i se praskahme po4ti vsjaka vecher........No ne izdarjah mnogo dalgo vreme....
Prekaleno mnogo mi stana,po dva pati na den..Pak i zapo4na da se gubi trapkata.....To samo ebane...Prevarnah se v "kon za razplod".....

morsmordre
12-10-2004, 10:43
Prevarnah se v "kon za razplod".....

хаха, ами така е станало!!! :lol: :lol: :lol: Мн ми е чудно как изобщо успяваш да намериш време толкова пъти е*ане...Само да попитам за темата:А няма ли само с едно гадженце???... :oops:

Josefinne
12-10-2004, 11:21
Само да попитам за темата:А няма ли само с едно гадженце???... :oops:

Аз реших, да попитам, дали някой не е ходил с повече от един. Иначе е ясно, че всеки е ходил поне с един. За това не го сложих в анкетата. :D

Cherry_Lips
12-10-2004, 12:28
Vednyj mi se slu4i da hodq s 3-ma, no kakto posle stava- NA ZAMQTA. Imah si edno 'staro' gadje, edin sladur s koito tykmo se hvanahme i o6te edin s koito bqhme o6te v 'pregovori' :P :P :P :P :P
No.... stana taka 4e napravo se dokatah do ludost s koi, koga i kyde(nai-vajnoto) da izlizam bez da me hvanat. V na4aloto be6e interesno,no posle stava super iznevq6to.
A kakvo stana posle! Bqh na kafe s 1, kogato doide 2 i stana mn mn mn kofti zase4ka. posle se razdelihme s 2, otkazah se i ot 3, a mejdu drugoto s 'oficialnoto' mi gadje ne6tata se skapaha... i taka
Tezi istoriiki s mn gadjeta na vednuj v pove4eto slu4ai ne svyr6vat dobre :arrow: Po-vajno e ka4estvoto a ne koli4estvoto.

Frankee^^
12-10-2004, 12:52
poprincip e super tupo da hodi6 s nqkolko 4oveka ednovremenno za tfa sam i protiv izneverite,no vse pak...sly4valo mi se e 1 put da hodq samo s 2ma ednovremenno,ama ne mislq 4e 6e se povtori...

grafinka
12-10-2004, 16:37
[color=blue] Mi az 4ak ne iskam da se obajdam...ama s 4 :oops: Oba4e be6e golqma glupost i tq prikliu4i za 5-6 dni i sega ne mi se razpravq, oba4e pove4e tova nqma da go povtorq !

Allicia
12-11-2004, 09:12
Az dosega ne sym hodila s dvama ili poveche. Edin mi e napylno dostatychen. Mislq, che ne bih go i napravila. Struva mi se typo!

bad_baby_girl
12-11-2004, 09:34
Само да попитам за темата:А няма ли само с едно гадженце???... :oops:[/quote]

mi ima :oops: az do sq nikoga ne sam hodila s pove4e ot 1 mom4e navednaj i da si kaja 4esno nqmam takova namerenie! :wink: Ne v moi stil :wink:

Lollita
12-11-2004, 13:28
Аз с двама по едно време ... :oops:

GeRyTo
12-11-2004, 13:46
До сега никога не съм ходила с повече от едно момче наведнъж и нямам намерение да го правя...това е супер детска и донякъде курвенска постъпка според мен..особено ако момчето е свястно...замислете се вие как бихте се почувствали ако някой вас ви върти така... :evil:

ycMuBkaTa
12-11-2004, 13:47
това лято ходих с 5 едновременно и слабо казано се бях разсипала щях да се побъркам непрекъснато тичах насам натам за среща ту с единия ту с другия кошмар честно ви казвам но не предължи дълго

aBeP4eTo
12-11-2004, 14:27
До сега никога не съм ходила с повече от едно момче наведнъж и нямам намерение да го правя...това е супер детска и донякъде курвенска постъпка според мен..особено ако момчето е свястно...замислете се вие как бихте се почувствали ако някой вас ви върти така... :evil:


Точно така Гер :!: И според мен е супер тъпо :!:

mnoo_sexy
12-11-2004, 17:06
s dvama edin pat i nikoga pove4e.sega hodq s po edin samo no izlizam i s drugi mom4eta na kafe. i ako mn mi haresa nqkoi kasam s moq i togava ve4e nikoga s dvama ujasno e.4udi6 se s koi da izlezne6 kak da ne razberat ujassssssssss

playful_girlll
12-11-2004, 17:35
s 2ma i stana mnogo gadno za6toto razraha i posle se 4uvstvah ujasno:( ne iskam da poddurjam takiva vruzki pove4e izob6to...

kur01
12-11-2004, 18:36
Vie momi4eta ste mnogo stranni. Hodite s po 5 4oveka a mom4eto dori kato pogledne druga umirate ot qd.

Fuck_me
12-11-2004, 19:51
Аз лично най-много съм ходила с 2.Но това беше еидн много гаден период в живота ми.Все си казвах "Днес трябва да скъсам един от тях", но незнаех кой.И ме посаветваха и двамата да ги зарежа.Така и направих.Беше най-добрият вариянт. :?

Josefinne
12-11-2004, 20:27
Fuck_me:
Аз лично най-много съм ходила с 2.Но това беше еидн много гаден период в живота ми.Все си казвах "Днес трябва да скъсам един от тях", но незнаех кой.И ме посаветваха и двамата да ги зарежа.Така и направих.Беше най-добрият вариянт.

Аз пък мисля, че е тъпо. Аз ходих с двама , но то беше за малко и то докато избера едния и мисля, че направих правилен избор. не съм си играла с тях. Иначе наистина е много гадно да си играеш с двама. Аз се надявам никога да не ми се случи на мен и никога да не го направя аз. Гадно е- така не обичаш нито едния... :roll:

AMG-to
12-11-2004, 21:39
s 2

Phantom_91
12-01-2007, 09:08
vednaj mi se e sluchvalo...s edno bivshe gadje..s koeto pravihme sex...njakolko pati sedmi4no....s edna druga s kojato go pravihme dva tri pati i s redovnoto mi gadje....s koeto si hodeh oficialno i se praskahme po4ti vsjaka vecher........No ne izdarjah mnogo dalgo vreme....
Prekaleno mnogo mi stana,po dva pati na den..Pak i zapo4na da se gubi trapkata.....To samo ebane...Prevarnah se v "kon za razplod".....
Ааааа стопли ми сърцето тфа като го прочетох :D :D :D значи и от секса можело да му писне на човек...

vodka_f
12-01-2007, 09:31
прекалено много обичам приятеля си,за да се занимавам с такива простотии никога не съм го правила и нямам такива намерение :!: ;-)