PDA

View Full Version : vun6niq vi vid



toTaLy_Me_F
12-10-2004, 16:44
kakvo mislite za vun6niq si vid?az li4no ne smqtam 4e sum grozna,dori naprotiv!kazvala mi go e i nai dobrata priqtelka i vsi4ki mom4eta koito poznavam.po edno vreme si misleh 4e me haresvat ili samo zaradi bustut mi ili zaradi rusata kosa,oba4e ima edno momi4e koeto mi e mnogo dobra priqtelka,i tq se dviji sas edna grupi4ka ot mom4eta(koito su6to me haresvat) i mi kaza 4e me bili haresvali kato cqlo,za viziqta govorq za haraktera ne znam kakvo mislqt.ta da se vurnem na temata.predi 2 godini pak ne se misleh za grozna oba4e vav nikakuv slu4ai i za hubava.oba4e polojenieto mnogo se promeni.spored nqkoi vsi4ko e vapros na podrujka,no ne e suvsem taka!spored men vsi4ko e i vupros na gen!mnogo ne6ta sum vzela i ot baba mi po ba6tina liniq,koqto kato mlada e bila mnogo krasiva!za men az ne sum grozna,po skoro privlekatelna.a v mene nai mnogo haresvam o4ite,kosata i krakata.e,kakvo e mnenieto za va6iq vun6en vid i koq 4ast ot va6eto tqlo haresvate nai mnogo

puma
12-10-2004, 17:22
da vsi4ki mn se radvat 4e si krasiva ....

baby947
12-10-2004, 17:44
da vsi4ki mn se radvat 4e si krasiva ....
Хаха.
Ами аз за себе си мисля, че съм симпатична.
А пък и в крайна сметка дали си хубав или не зависи най-вече от твоето самочувствие и от разбирането на хората около теб за хубаво и нехубаво.

UltraViolet`Man
12-10-2004, 18:10
ок, описвам се:

уникална външност
уникално изражение
уникален стил на обличане
уникално тяло
уникален начин на мислене

уникално скромен.

това е. повече инфо LIVE...

Crazy*4_Usher
12-10-2004, 18:27
Ако питаш мен т'ва си беше чисто фукане? И какво като те харесват цяла групичка пъпчасали слупаци?
Аз си се намирам за хубава! И въпреки, че съм красива на мен не ми пука дали ще ме харесват цяла банда глупаци...за мен е важно дали ме харесват най - важните хора за мен...не искам да ме харесват само външно, но да харесват и душата ми!

Murderdoll
12-10-2004, 18:52
ок, описвам се:

уникална външност
уникално изражение
уникален стил на обличане
уникално тяло
уникален начин на мислене

уникално скромен.

това е. повече инфо LIVE...

добре го каза:))

Peace`
12-10-2004, 19:06
ee vie ste se hubavi..krasivi hora..az kvo da prava kato sum se rodil grozen.. :( ..no vse pak moje da sum grozen no mislq 4e otvutre trqbva da si hubav..vun6nata krasota e samo za cvqt..

mnoo_sexy
12-10-2004, 19:10
eheh ai stiga ste se izhvarlqlq si4ki we.:}}}}mi kvo hubavka sam si no ne se naduvam zatva. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Murderdoll
12-10-2004, 19:10
ee vie ste se hubavi..krasivi hora..az kvo da prava kato sum se rodil grozen.. :( ..no vse pak moje da sum grozen no mislq 4e otvutre trqbva da si hubav..vun6nata krasota e samo za cvqt..
хаха луд ли си бе ти си най големия
сладур който познавам :) ако не вярваш
ше постна твоя снимка да кажат хората
колко си хубаф :P {{{{{P}}}}}
lof ya

Peace`
12-10-2004, 19:22
olee...e sega foruma 6te se izprazni..ako post-ne6 moq snimka ne otgovarqm za posledstviqta..ne se preporu4va za hora sus slabi surca :)

leona
12-11-2004, 15:10
Aaaa az ne moga da govorq za men si ..prasto tva go mrazq ..
a ina4e nai 4estoto ne6to koeto se mi kazvat 4e gi kefi v men e ;miglite mi imala sam mno qki migli-dulgi gasti izviti , i za kosata mi :D to tva sa dvete ne6ta na koito nai mno darja da sa mi Ok :wink: :)

Steff
12-11-2004, 16:55
toTaLy_Me_F mnogo mersi za podrobnata istoriq na tvoqta nezemna krasota... i v men se vlubva vsqko momche, koeto me vidi... :roll: gospodi, prekrasna sym!!! :twisted:

GeRyTo
12-11-2004, 17:03
Тва тема за автореклама ли е? :evil:

Jamalska
12-11-2004, 18:03
hmm...basi temata...axaxa...az sym si HenYkuCTka.....awe 6tom izlizam bez knijno plik4e na glawata zna4i nqmam ni6to protiw sebe si:)
Murderdoll,iskam snimka na Peace`:)ako nqmate ni6to protiw

worldclass
12-11-2004, 22:36
da vsi4ki mn se radvat 4e si krasiva ....
А пък и в крайна сметка дали си хубав или не зависи най-вече от твоето самочувствие и от разбирането на хората около теб за хубаво и нехубаво.

Tochnooooooo :!: :!: :!: napylno spodelqm tova mnenie :lol:

a pyk inache ...moje da si grozen ama vajnoto e da si seriozen :wink: :lol: :lol:

amy lee
12-12-2004, 04:07
leleiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,toTaLy_Me_F,kakva skromnost leleiiiiiiiiiiiii!!!ama ti si mnogo skromni4ka be,da,ama razbira se :lol: q stiga si se fukala,vse edno si nqkakva miss svqt,ama nai krasivata ot vsi4kite,vse edno po krasiva ot tebe nqma :x ne misli6 li 4e e "malko"drazne6to :evil: ne se izlagai s podobni samopohvali za6toto samo stava6 sme6na :evil: tva si e 4ista proba fukane za tva kolko mom4eta te haresvat!i ti otkude si sigurna 4e absolutno vsi4ki te haresvat :x ili puk ne ti si napravo ama nai krasivata.ta po temata-ne se smqtam za koi znae kakva krasavica(kato nqkoi li4nosti koito bih mogla da spomena)no ne se smqtam i za grozna.a nai mnogo si haresvam kosata

12-12-2004, 15:03
Az pak ne smeq da se pogledna v ogledaloto za da ne se upla6a 4e moje i insult da polu4a. :roll: Pak i ne mi puka nali imam priqteli koito me priemat i obi4at takava kakvato sam.Na men ni6to drugo ne mi trqbva :wink:

tedo_davis
12-12-2004, 15:08
ок, описвам се:

уникална външност
уникално изражение
уникален стил на обличане
уникално тяло
уникален начин на мислене

уникално скромен.

това е. повече инфо LIVE...

SETISH !!!!!

Alli
12-12-2004, 19:33
Kolko ste scromni!{po4ti vsi4kite}
Az nqmam samo4yvstvie na kinozvezda ili na pevica,az si se haresvam i se 4yvstvam dobre v tqloto si!No vseki si ima nedostatuci i predimstva,NIKOI NE E SAVAR6EN!!!!

_adi_
12-13-2004, 17:28
Хахахах тва ме разби.Темата май е за твоявъншен вид :lol:
BTW такава тема би написал само един голям комплексар и позьор,не се обиждай :wink:

C-I-A-R-A
12-16-2004, 22:27
saglasna sam s Alli

bibonda
12-17-2004, 06:36
в различно време мисля различно но точно в момента мисля че съм си ок :)

fostenkata:)
12-17-2004, 12:52
haahhaha toTaLy_Me_F umrq cigankata det ta hvaleshe i ti sq samichka hahahahha mane kakvo samochuvstvie kakvo neshtu ti ot de znaesh che te haresvat momchetata we haha moje sichkite da te mislqt za nekva"kukla"koqto staa samo za e*ane s edna tuma tehen sexsimvol na koi si biqt Ch*kiite haha e bahti reklamata e bahti neshtutu... :!: :!: :twisted: :twisted: ta sega po temata az si se haresvam takava kakvato sym imam svoite predimstva i svoite nedostatyci taka che...a po vyprosa koi chasti nai haresvam ot sebe si emi....dupeto,krakata,kosata i ochite(ne kato cvqt a kato forma ne moa da vi obesnq)haha....haha i az si napravih reklama hahahaahh maneeeee toTaLy_Me_F dr.pyt da ne sa izlagash taka!!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted:

NeBeSeN_88
12-18-2004, 08:31
da vsi4ki mn se radvat 4e si krasiva ....
А пък и в крайна сметка дали си хубав или не зависи най-вече от твоето самочувствие и от разбирането на хората около теб за хубаво и нехубаво.

Tochnooooooo :!: :!: :!: napylno spodelqm tova mnenie :lol:

a pyk inache ...moje da si grozen ama vajnoto e da si seriozen :wink: :lol: :lol:
Правилно. Е тука бахти всичките сте едни красавци и красавицииииииии. Азззз тука мишката ши си кибича в ъгала. А инъче съм нисък, дебел, плешив, необръснат, пъпчасъл, с криви зъби и дебели бутове и немога да мръдна задника си от стола ......... За справка - има едни вестници от миналата година "Труд" тука в къщи където писаха за мен и има моя снимка с медалите по плуване.

AMG-to
12-19-2004, 21:00
dai pic da vidim dali e taka

Ferrari_girl
12-21-2004, 19:18
az sa6to mrazq da govorq za sebe si kva sam predpo4itam drugite da reshat. ne moga da kaza dali sam grozna ili pak hubava ne se smqtam nito za grozna nito za hubava

MiRaCuLiXbb
12-21-2004, 21:20
Ами харесвам се, но е важно какво мислят познатите ми за мен. :lol: Занимавам се с бодибилдинг и плуване, последното правя вече 12 години. Естествено всеки човек има недостатъци и предимства, но според мен винаги трябва да работим на 100% да намалим(не е точната дума де...) доколкото е възможно недостатъците.

Verliebt_Maedchen
12-21-2004, 21:56
ami nqkoi me namirat za hubava,drugi-ne.az mislq 4e sam hubava.ne mi puka mnenieto na drugite vajno e az da si se haresvam.nai mn si haresvam o4ite(koito ne sa sini,zeleni ili pastri.KAFEVI sa:P).a edno ot nai hubavite mi ka4estvo e skromnostta na mqsto(no ne prekalenata skromnost.:P) :oops:

Steff
12-22-2004, 09:46
Verliebt_Maedchen nqma znachenie kakyv cvqt sa ochite ti, vajnoto e kakvo izlychvat... pogleda e vajen, a ne cveta :)

12-23-2004, 11:08
ще видя каде мога да сканирам снимката .......

FeitiCeiRa
12-28-2004, 14:48
dai pic da vidim dali e taka
Haha AMG-to,mnogo na mqsto kazano!!Q krasavicata da dade edin pic da q vidim..6ot to basi samo4uvstvieto,basi ne6toto :lol: Leleee a kato 4etqh kak si bila nasledila nqkfi geni na tfoq baba po nam si kfa liniq..hilej d`ge!!Ama 4e si lekota!!! :lol: :lol: :lol:

vasi_z
12-29-2004, 21:49
Ami...az poprincip imam malko golqmo samo4uvstvie,no abe 4estno kazano ponqkoga se haresvam,a ponqkoga ne(v pove4eto slu4ai da)Kazvali sa mi 4e sum hubava-estestveno :lol:

vasi_z
12-29-2004, 21:51
Ili po-skoro daite da se sre6tnem i 6te razberem koi kakuv e :)

kpucu_
08-05-2006, 11:58
Ideqta na taq tema tova li e :"AZ sum hubava i me haresvat kvartalnta grupi4ka pap4ivkovci".....tctct spored mene nqma nikakav smisal taq tema,4esno ! Moga da kaja 4e sum simpati4na ama kakvo zna4enie ima..az dokolkoto znam tova e forum !!!

vesitu
08-05-2006, 12:13
Ами според мен всеки има кой да го хареса...пък и нека не забравяме, че външната красота е до време!
Аз се харесвам, човека до мен ме харесва, но сигурно има още 28374528 човека, които са с друго мнение:)

Лили
08-05-2006, 12:19
Има неща които си харесвам много, има такива които не ми харесват чак толкова, но като цяло се харесвам :D

Eclipse_bb
08-05-2006, 19:38
Аз за себе си мислех като бях малък, по-късно осъзнах, че не мога да дам безпристрастна оценка за себе си по въпрос като тоя за външния вид е се отказах да мисля :lol:

Jamalska
08-05-2006, 21:08
Лиле,намали си аватара!
Стигнах до един извод:човек има самочувствие когато прави нещо за себе си дори и то да не докарва реален резултат:)

MimityYy
08-05-2006, 21:27
emi az sa4etavam v sebe si vsi4ko hubavo koeto 4ovek moje da pritejava ...vkl i skromnost :p :smt005

Obitax
08-05-2006, 21:35
Ако питаш мен т'ва си беше чисто фукане? И какво като те харесват цяла групичка пъпчасали слупаци?
Аз си се намирам за хубава! И въпреки, че съм красива на мен не ми пука дали ще ме харесват цяла банда глупаци...за мен е важно дали ме харесват най - важните хора за мен...не искам да ме харесват само външно, но да харесват и душата ми!


v tezi nqkolko reda ima OGROMNa doza istina !!!

TSecret
08-05-2006, 22:35
vseki ima individualna krasota-taka, 4e ne moje da se kaje 4e ima grozni i krasivi hora .. i tva 4e niakoi si pravqt avtoreklama -tova ne zna4i 4e sa po krasivi ot drugi prosto samo4uvstvieto im e po-golqmo ot kolkoto na niakoi drug!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2006, 00:20
Имам много топли чувства към себе си... :smt017
Даже много си се харесвам
Не защото съм "физически красива" или нещо такова...Ако се набия във фешън напудрени пухчета няма да се харесвам...Значи харесвам парцалите си...И себе си,защото без мен не са си "моите парцали"
=)
Харесвам се

xaxaxaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 razbi me..
ina4e po temata .. ne namiram smisul v neq tova si e fukane za men .. haresva me toq i onq tam i priqtelkata mi taka kaza(edva li ne taka go kaza)
v men ima neshta koito mi haresvat i drugi koito ne :::

KRaLiCa_na_OrGaZmA
08-06-2006, 00:24
както казаха вече красавице дай снимка да видим наследените гени от баба ти по чичова линия от династията бух'мен хой :-) :-) :-)

Сега по темата : някой път като се погледна се харесвам друг път не . зависи от настроението за момента :-D

Angel_Girl
08-06-2006, 02:43
Emi neznam az nai mn si haresam kosata abe...prosto ima momenti v koito se haresvam i momenti v koito ne se haresvam zavsisi ot natsroenito mi. A i kakvo kato si krasiv/a ako nikoi ne haresva du6ata ti!???90 % e nai vajna vatre6nata krasota na 4ovek, 10 % van6nata.
I otnosno avtorkata tova reklama li e?Kakvo kato si hubava i haika tapaci te haresvat???Kato gledam ne si ni6to osobeno vatre6no 6tom se darji6 taka i s tova samo4uvstvie do nebeto koeto e bez pokritie neznam do kade 6te stigne6?!?? Prosto savet ni6to pove4e

sun4e
08-06-2006, 08:58
и аз се намирам за мн яка не че нямам недостатаци ...всеки ги има но се обичам такава каквто съм.Всеки си има индивидуална красота

marche
08-06-2006, 10:12
vsi4ki mi vikat 4e sym mn krasiva,ne sym debela nito slaba,normalna sym,imam rysa hubava kosa,dobre podyrjana,nai mn si haresvam o4ite,za6toto sa pystri,imam sinio i zeleno i jylto i kafqvo

teen^baby
08-06-2006, 15:10
Тва тема за автореклама ли е? :evil:

=D> =D>

BeBcHeTo
08-06-2006, 15:13
Taq tema e za reklama li?....Az mraza da govora za sebesi tfa drugite mogat da go precenqt

macka123
08-06-2006, 16:33
ми аз си се харесвам такава каквато съм,който не ме харесва да не ме гледа
от лицето най-мн си харесвам очите,а от тялото бюста
краката не си ги харесвам:1.защото са ми къси(то аз цялата съм си къса де) и 2,защото бях мн палава като малка и имам мн белези

YouR_PoisoN
08-06-2006, 16:44
Абе бивам, не съм грозна, ама не съм и баш мацка трепач. Имам си недостатъци като повечето, ано не и всички хора. Най харесвам очите, корема и дупето си :lol:

freaky_FK
08-06-2006, 22:14
stavam

psycho_girl
08-06-2006, 23:11
aaa az si se xaresvam i nedostatucite si si xaresvam, 6totu sa si moi :smt019 puk koito ne me xaresva da me pribere u tqx si za da ne me gledat i drugite :smt019

macy_day_parade
08-07-2006, 09:54
hahaha!Egati fuknqta:az s1m takava,az s1m onakava :smt005
minie kvo da napraim!?!?!Kompot li da ti otvorim,a? :smt043 :smt018

Mystery
08-07-2006, 14:10
Тва тема за автореклама ли е? :evil:

=D> =D>
Май да.

In4iTu_
08-07-2006, 16:52
toTaLy_Me_F браво браво...ама ти с такава външност и с такава скромност сигурно покоряваш милиони мъжки сърца...на магистралата? А пък на мен всички ми казват "ау Инче ти си супер красавица", "Инче, неска си прелестна" и т.н. Ако видиш краката ми..3-4 метра...ами косата ми...тези къдрици, всеки се влюбва в тях, ами за нослето няма да говоря просто - прекрасно е... всяка вечер си гледам профила преди да заспя...А пък само да знаеш...над леглото съм си сложила снимка на перфектните ми ръце, ах и маникюра ми....

RedChil
08-07-2006, 17:01
Аз примерно се нямам за красив.Имам все няко такова тъпо изражение...Ма не ми пука,важното е че има бира.

angel4eto_666
08-08-2006, 17:47
toTaLy_Me_F браво браво...ама ти с такава външност и с такава скромност сигурно покоряваш милиони мъжки сърца...на магистралата? А пък на мен всички ми казват "ау Инче ти си супер красавица", "Инче, неска си прелестна" и т.н. Ако видиш краката ми..3-4 метра...ами косата ми...тези къдрици, всеки се влюбва в тях, ами за нослето няма да говоря просто - прекрасно е... всяка вечер си гледам профила преди да заспя...А пък само да знаеш...над леглото съм си сложила снимка на перфектните ми ръце, ах и маникюра ми....
ole vse edno si izkupirala vsi4kite mi prelesti ,ei momi4enceto na temata vzemi slez na zemiata ,kvokato sia si "goliamata krasavica" posle znae6 li kvo moje da stane a, koleloto se varti ia vzemi da si smali6 samovlubieto 6toto rano ili kasno 6te e v tvoia vreda ,da ostavim baba ti na mira ,ako maiak ti e hubava 6te ti poviarvam 4e i ti si takava ama ako ne e zna4i tvoito e vremenno i 6te zaprili4a6 na maika si ,zapomni mi dumite v pove4eto slu4ii e viarno

Elektra_x
08-08-2006, 18:21
kakvo mislite za vun6niq si vid?az li4no ne smqtam 4e sum grozna,dori naprotiv!kazvala mi go e i nai dobrata priqtelka i vsi4ki mom4eta koito poznavam.po edno vreme si misleh 4e me haresvat ili samo zaradi bustut mi ili zaradi rusata kosa,oba4e ima edno momi4e koeto mi e mnogo dobra priqtelka,i tq se dviji sas edna grupi4ka ot mom4eta(koito su6to me haresvat) i mi kaza 4e me bili haresvali kato cqlo,za viziqta govorq za haraktera ne znam kakvo mislqt.ta da se vurnem na temata.predi 2 godini pak ne se misleh za grozna oba4e vav nikakuv slu4ai i za hubava.oba4e polojenieto mnogo se promeni.spored nqkoi vsi4ko e vapros na podrujka,no ne e suvsem taka!spored men vsi4ko e i vupros na gen!mnogo ne6ta sum vzela i ot baba mi po ba6tina liniq,koqto kato mlada e bila mnogo krasiva!za men az ne sum grozna,po skoro privlekatelna.a v mene nai mnogo haresvam o4ite,kosata i krakata.e,kakvo e mnenieto za va6iq vun6en vid i koq 4ast ot va6eto tqlo haresvate nai mnogo
С ква цел пусна тази тема...да разберем колко си красива,като баба ти на младини...или че всички момчета включително и най-добрата ти приятелка те харесват.Ако всеки пускаше такива теми като тебе само и само да се похвали с външния си вид...русата коса и прочие форума на кво ли ще заприлича :smt075 :smt021 :smt017

did1ls
08-08-2006, 19:05
kakvo mislite za vun6niq si vid?az li4no ne smqtam 4e sum grozna,dori naprotiv!kazvala mi go e i nai dobrata priqtelka i vsi4ki mom4eta koito poznavam.po edno vreme si misleh 4e me haresvat ili samo zaradi bustut mi ili zaradi rusata kosa,oba4e ima edno momi4e koeto mi e mnogo dobra priqtelka,i tq se dviji sas edna grupi4ka ot mom4eta(koito su6to me haresvat) i mi kaza 4e me bili haresvali kato cqlo,za viziqta govorq za haraktera ne znam kakvo mislqt.ta da se vurnem na temata.predi 2 godini pak ne se misleh za grozna oba4e vav nikakuv slu4ai i za hubava.oba4e polojenieto mnogo se promeni.spored nqkoi vsi4ko e vapros na podrujka,no ne e suvsem taka!spored men vsi4ko e i vupros na gen!mnogo ne6ta sum vzela i ot baba mi po ba6tina liniq,koqto kato mlada e bila mnogo krasiva!za men az ne sum grozna,po skoro privlekatelna.a v mene nai mnogo haresvam o4ite,kosata i krakata.e,kakvo e mnenieto za va6iq vun6en vid i koq 4ast ot va6eto tqlo haresvate nai mnogo
С ква цел пусна тази тема...да разберем колко си красива,като баба ти на младини...или че всички момчета включително и най-добрата ти приятелка те харесват.Ако всеки пускаше такива теми като тебе само и само да се похвали с външния си вид...русата коса и прочие форума на кво ли ще заприлича :smt075 :smt021 :smt017
БРАВО :!: :!: :!: