PDA

View Full Version : Nai-goliamata 6turotia



monka
12-10-2004, 15:52
pi6ete koq e nai-goliamata 6turotia.koqto ste pravili v u4ili6te i kakvi biaha posledicite:)

ali g
12-10-2004, 16:06
edin ot na6iq klas zagubi edin bas i go nakarahme da obikoli dvora na daskaloto na 4 kraka, vyrzan na ku4e6ka kai6ka i laeki
az se povozih malko na gyrba mu
posledici - absoliutno nikakvi

ina4e sa sme zamislili da hvanem edin i da mu obrysnem mustaka

AXaxAXxAx
12-10-2004, 18:00
EDIN PAT KRUCKAH PO malko ot kosata na edna ot moq klas iiii nakraq mi pisna reja malko po malko i i q zapalih obache barzo q zagasih a taq svinkq ne oseti!hoila sam piqna i mn napushena na daskalo i mi e bilo golqm film ! :) :roll:

Devilkin
12-10-2004, 18:26
Правили сме много простотии...но сега се сещам за една...бяха ни изциклили паркета с молба да внимаваме какво правим, защото го оправяха за n път....и ние извадихме дъските, нарисувахме едни много сладки човечета и ги сложихме на дъската отгоре...половината ни паркет го нямаше....
....друго...класната ни стая е на 1 етаж и има решетки на прозорците...имаше моменти когато можеше да излизаме извън училището само голямото междучасие и края на часовете и момчетата ни взеха по едни клещи и ни махнаха решетките...:)
....сетих се че сме мацали дъската със сапун и после не може да се пише и това в час по математика, в който се пише най-много...
никой нищо не ни каза...само класната малко вика...но кво ще се промени нищо!

GreenLadyM
12-10-2004, 18:33
Nie kakvo li ne sme pravili i kakvo li ne produljavame da pravim...i nikoga nqma posledstviq...vseki den pravime nqkoq glupost...nai-skoroshnoto beshe predi 1 sedmica...zaklu4ihme se v staqta po istoriq i zagasihme lampite(ponege ve4e beshe tumno) predi daskalkata da doide...klu4a beshe na edna vruzka s oshte mnogo...mom4eto koeto zaklu4i staiqta zabravi koi e klu4a i zapo4na da izprobva vsi4ki...daskalkata vseki moment shteshe da doide...a 4ista4kata se durpashe vratat otvun...na celiq tozi fon otgovorni4kata na klasa kreshteshe isteri4no 4e sme nenormalni...nakraq kogato g-jata doide(vrata ve4e beshe otklu4ena) celiq klas stoeshe na tumno i se zalivashe ot smqh...kazahme i 4e sme iskali da i peem Happy birthday(vupreki 4e tq nqmashe rojden den)...taka ne znam dali izglejda smeshno...no beshe adska veselba...

fikserr
12-10-2004, 18:35
sled u4iliste vleznahme v u4itelskata staq i vzehme dnevnicite na po4ti vsi4ki klasove sled koeto gi podpalihme v dvora na daskaloto.
ama predi tova bqhme kazali na koi li ne i cqloto u4iliste se be6e subralo da se stopli na tqh.
Posledici: nqkoi ni izdade i zavur6ihme v drugo daskalo

monka
12-10-2004, 18:47
gotini istorii:))))
na6ite daslkalki hodiat v edna staq,za da pu6at(nie nari4ame tazi staq "pu6ilnqta"). i edin pyt si biaha ostavili kliu4ovete ot van6nata starana na vratata i nie gi zakliu4ihme..be6e super sme6no. no nikoi ne ni izdade i taka i ne se razbra koi gi e zakliu4il......sa6to mnogo pyti sme puskali piratki v pe4kite po vreme na 4as i,kogato tq gramne daskalkata napravo se ka4va na katedrata :lol:
edin pyt moi sau4enik se be6e izpikal v kofata s voda,vstaqta po istoria........i edno momi4e ot 7kl.brakna v kofata bez da znae,4e vatre ima........... :lol:

Sunny_stz
12-10-2004, 19:47
Ami na6te mom4eta sa hvurlqli stolove prez prozoreca,saksii i kvo li ne:))))A nie zamislqme edin nomer na edna no kato stane togava 6te razkazvam :twisted:

iv4e_f
12-11-2004, 12:53
ami nie sq podgotvqme edin nomer na daskalkata po matematika!6te i slogim v kafeto malko razhlabitelno i nqma da izleze tsql den ot toaletnata! :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

monka
12-11-2004, 13:48
edin ot na6iq klas zagubi edin bas i go nakarahme da obikoli dvora na daskaloto na 4 kraka, vyrzan na ku4e6ka kai6ka i laeki
az se povozih malko na gyrba mu
posledici - absoliutno nikakvi

ina4e sa sme zamislili da hvanem edin i da mu obrysnem mustaka

tova mi harrasva :lol:

didito_1eg
12-11-2004, 22:30
nqkoi be6e gramnal s piratka v majkata toaletna 2 laina...napravete si izvod kakvo e bilo hhahaah:)

DeSsi
12-13-2004, 08:36
Mnogo veseli istoriiki ;) Ami .. nie bqhme zalepili stola na edna u4itelka sys sekunno lepilo i tq kato sedna zalepna za stola.AHhaah kato stana i pantalona i ostana na stola i blesnaha nqkoi 4asti ot tqloto i .. Posle pri direktora malko .. ;}

pinky_girl
12-13-2004, 10:23
nai- golqmata 6torotiq....bqhme v 4as po muzika i ponege daskala ni ima strahotniq navik da zaspiva izdebnahme go i mu slogihme p1rdq6ta v1zglavni4ka kato se s1budi se porazm1ra i izdade tak1v zvuk, 4e edva ne raztrese cqloto daskalo :twisted: a toi gorkiq se izvini i zleze na v1n kato pomisli 4e toi se e izpusnal...posledicite bqha buren smqh ot strana na klasa:) :D

Adsko_Angel4e
12-13-2004, 11:11
Aз съм в нов клас ама щуротии и тука не липсват!Например преди седмица-две един от класа си върза дънките с колана на едно момиче, вдигна ги така ,че долу му стигаха до под колената и огащи блузона си в тях, сложи си една шапка наобратното взе назаем средърната верижка не едно друго момче и си я слжи като на нея надяна табелка с надпис "NO COMMENT!" и така се разходи по коридора на третия етаж.Последствията бяха две- бурен смях в целия коридор и един деветокласник, който му падна не едно коляно и му предложи брак! :D :D :D :P :P :P :wink:

monka
12-13-2004, 12:04
Aз съм в нов клас ама щуротии и тука не липсват!Например преди седмица-две един от класа си върза дънките с колана на едно момиче, вдигна ги така ,че долу му стигаха до под колената и огащи блузона си в тях, сложи си една шапка наобратното взе назаем средърната верижка не едно друго момче и си я слжи като на нея надяна табелка с надпис "NO COMMENT!" и така се разходи по коридора на третия етаж.Последствията бяха две- бурен смях в целия коридор и един деветокласник, който му падна не едно коляно и му предложи брак! :D :D :D :P :P :P :wink:

tova sme go pravili i nie

СребристоСияние
12-15-2004, 13:21
minalata godina cql 4as po Literatura samo povtarqh na edin moi sau4enik 4e iskam da mu "grizna u6enceto" :lol: :lol: e sled 4asa tragnah sled nego aa toi pravo kam mujkata toaletna, ama az se sprqh nali pred toaletnata a toi me hvana za rakata i me drupna vutre... i psole se celuvahme cqlo m/u4asie :lol: :lol: :lol: + mnogo opipvane :lol: :lol:

~6antavelkova~
12-16-2004, 18:30
xaxa awe s moq kals nemoa praa ni6u ama se pak si ima i takiva mizeriiki kat izklu4im 4e edna sau4eni4ka potro6i edin jam bravata i o6te kvo durgo interesno nqma xaxa

marteeeee
12-17-2004, 16:55
moita nai golqma prostitiq e kogato vednaj v klasnata staq v golqmo mejduchasie ostanah sam i se israh pod edin chin,posle me karaha da go maham ottam,vzeh go s edin list ot tetradkata i go zakarah do kenefa i go ostavih v mivkata da se opravqt chistachkite.sashto dosta pati sam pikal po daskata v uchilishte i po gabata,posle ime nepriqtno na suochenicite no tva e.

Sunny Girl
12-18-2004, 13:42
em nie si pravim glyposti ama sa po malki shtoto posledstviqta v daskalo sa mn gadni i direktorkata e gadna

vasi_z
12-24-2004, 10:33
ami mnogo sa 6turotiite koito sum praila,no v u4ili6te sa malko-mojebi nai-nai be6e edna sta4ka koqto pravihme ili puk vednuj(bqh po-malka) i me obviniha s o6te nqkolko momi4eta vseksualen tormoz varho edno drugo momi4e :lol:

incheto
12-24-2004, 10:36
az sam dobro dete i ne p[ravq shturotiii

BaT_GirL
12-24-2004, 11:59
Ми щуротийте са много.Веднъж с 2 момичета счупихме прозорец и обвинихме момчетата.После на тях се караха не на нас! :lol: Тази година в началото бодигарда ни ядоса и почнахме да се псуваме(той нас ние него)ходихме при директорката да се оплачем от него тя пък изкара нас виновни.Има и други глупости като се целихме с гъби и бяхме направили целия коридор във вода добре че не ни наказаха!

just nobody
12-24-2004, 14:20
v mobile.bg pusnah obqva che ladata na klasnata mi se prodava edna ot moq klas me izduni sle dokolo 5-6dena i razbrah kolko sa tormozili klasnata mi kvo mi naprai ruga me iskashe da vidi nashte ma taka i ne gi vidq ma tfa ne che e nai shturoto prosto na tfa nai se izkefih sushto kato zavurshvahme hodihme nakraq v klasnata i i pochupihme apartamenta edinq tupak daje si otkradna nekva statuetka za u tqh :) kolko me emuchila taq koza ne e istina muka muka do bezkrai :D

LiNkiN4eTo
12-24-2004, 19:04
vaa kolko sa mnogo , ne moga da gi izredq , edna ot mnogoto e kogato edin put zakliu4ihme gospojata na kabineta po nemski .... slagahme i dufki i tebe6iri po stola i tq vinagi sqda6e ... ae ludnica naprao gi poburkvame :!:

kiflichkata
12-28-2004, 10:45
v staroto mi daskalo pomnq bqhme slojili v 4a6ata na g-jata ni po istoriq tebe6ir i be6e mn hubavo za6toto q nqma6e dve sedmici neznam dali be6e ot nas no be6e qko.v novoto ni daskalo be6e mn veselo kato sprqtoka za6toto vsi4ki u4iteli bqha v u4itelskata i nie gi zaklu4ihme naloji se da razbiqt vrata da izlqzat:)ima edin ot klasa mi koito vinagi toi pravi veseloto a klasa no ne naro4no prosto...edin put se pruskaha s edin drug s snqg ot sprei i na6ite bqha osfinili vsi4ko i posle taka stana 4e ne6to si prusnaha v ustata i na6iq be6e celiq 4erven naistina no ni6yo mu nqma6e,edin put pak tozi si be6e nadraskal paleca s moliv i hodi v na4aloto na kontrolnoto i razpravq na g-jata dali moje da go pusne poneje ne moje da pi6e i na6ta go pusna:)ina4e edin 4as po frenski daskalkata ne6toto tam razpravq za4ukanetos 4a6ki i kazva 4ukaite se za zdrave i mnogo vnimatelno go povtarq hilqdi puti i klasa se zaliva da se hili.edin drug puti bqhme izlezli vsi4ki ot matematika i g-jata idva nas ni nqma vurti se malko i si trugva posle se vru6ta nie ve4e sme tam i g-jo kude bqhte i na6te gleda tupo:)ina4e v staroto mi daskolo ima6e edin palav sladur i vinagi g-jata po biologiq kato idva pri nego i e davesena toi se protqga gu6ka q i i vika i az vi obi4am g-jo:)edin drug put pak toq (imahme angl.)i si e razkop4al cipa na pantalona i si e pokazal prusta i i vika g-jo vi6te mi nadeni4kata i tq mnogo e hubava bravo i nqkakva se iz4ervi mai mu se vurza:)ina4e mnogo puti sa pikali cv 4e6mata na geografiqta i himiqta i posle da mu misli tozi koioto pie ot tam:)edin drug put bqhme zapu6ili 4e6mata na himiqta s duvka i g-jata se 4udi zaa6to ne ba4ka i naduva na6ta vodata i kato izrigna.......:)
abe niq sme mnogo mnogo mnogo divi v cqloto mi daskalo i se pravim nqkvi gluposti:)no aide da ne gi pi6a vsi4kite a?:)

kiflichkata
12-28-2004, 10:48
ps:ina4e sme mnogo razbrani vsi4kite kato trqbva da se pravi ne6to si se pravi bez bazici i problemi

12-28-2004, 20:11
xaxaxa sega nai poslednata mi glupost be6e 3 dena predi da svar6im daskalo, zna4i izlqhme s edni frendove malko benzinec varho daskata i q zapalihme xaxaxaxa a posle polqhme edin stol i go zapalihme i go hvarlihme prez prozoreca ot tretia etaj xaxaxa mnogo qko :).Sega kato svar6im daskalo na 30 uni mislim da zapalim edna mnogo mo6na dimka v samoto daskalo da go zadimi qko . Apa za pirati vatre v daskaloto da ne prikazvame mnogo qko garmat se edno bomba garmi probvaite

just nobody
12-28-2004, 21:43
za Гост po gore ko bqh sus vas shteshe da mi bude golqmo udovolstvie da vi izpochupq zubkite edno po edno pa posle vuri pali pak kato si otvoren

fucker
12-29-2004, 06:05
az sam pravil baq prostotii.vednaj v 4 ili 5ti klas be6e ne pomna sa izpikah v saksiite s cvetq na gospojata po matematika.sled tova pak slojih edno ku4e6ko laino na stola na biuroto na gospojata po angliiski.drug pat pak izhvarlih dnevnika v edin kazan ama do den dne6en o6te nikoi ne e razbral 4e sam go narpavil az.
vednaj pomna 4e razbih edno pate6ko qice pred direkciqta.togava ma nakazaha 6toto edna lelka ma vidq i ma zakara pri direktorkata.za malko da ma izkliu4at.dobre 4e ne razbraha 4e az sam nadraskal celiq koridor na 2riq etaj sas sprei. :twisted: :oops:

DeaTHroW-ReC_F
12-29-2004, 08:19
ми ние пък в 7 клас...щяхме да имаме контролно...по география..и знаеме че тя ни ги дава гадни даскалката..и в голямоот междучасие влязохме в кабинета и напръскахме бюрото и с сълзотворен гас...после през целия час тя нещо подсмърчаше..насълзяваха и се очите.......а на нас нищо ни нямаше..
после се разбра кво сме напраили.....(тоест кво напраиха момчетата) и праихме повторно контролно...с присъствие на директорката...ама аз тооочно същия ден се разболях....хм

Bad_Gangsta
12-29-2004, 08:34
БАаааа... А ние кви простотии сме праили в даскало не е истиа! Веднуж аз и един friend отидохме в кенефа, напълнихме си бузите с вода и напръскахме една съученичка!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ма тая как се сдухаааааааа.... Малийй не е истинаа! Ххаахсхдахахахахааа!!!!!

Bloody_Tear
12-29-2004, 09:49
Еми незнам дали това е щуротия ама много ми помогна :) Значи имахме контролно по литература върху тъпата Илиада и ни се падна възможно най-гадната тема върху която естествено нищо незнаех,но имах пищов,но при тая наща въобще неможеш да препишеш.Та..пишем си аз разни глупости и с и викам :"Някой горе яко ме мрази" и хоп СПРЯХА тока.А то ние сме втора смяна беше някъде 18:30 и тъмницааа..и онаа вика "Еми деца сега ще трябва да си говориме".Да ма НЕ!Значи колко пищова съм извадилааа...ма то тъмно нищо не се вижда и всички вадат GSM-и фенерчета шумат :"Къде е бее"кво пише тука" "я ми светни" "това М ли е или Н" а оная се чуди и само вика "Кво правите там,какво става?" Беше така около 5 минутки,а като светна гледката беше направооо..:Наредена една редичка от GSM и купища листа пред тях хахаха.. :)Самоче даскалката не зацепи и ние спокойно си продължихме да преписваме от уж "черновата" :lol: :lol: :lol:

Bubichka
12-29-2004, 18:35
Nie edin pyt 6toto si imame klu4 za staqta i polovinata klas se zaklu4va vytre,a drugata 4ast ot klasa e otvynka i hvyrlqme klu4a pres prozoreca i po4vame da vikame dokato oneq ot vynka ne ni spasqt i edin pyt kat go praihme tva si zagubihme klu4a i tochno togava zapalihme na edna kosata i taq kato se razvrqka si4ki doidoha pred nashta staq:direktora,zamesnik direktorite i u4itelite i ni vikat vie v tva daskalo nqma da ostanete,ama eto na oshte sme si tam i im praim nomera :wink:

Betty^Barclay
12-29-2004, 20:59
Mi.. nie bqhme pili romec v daskalo v toaletnata... sko tova se priema za 6turotiq... :D ina4e ne sme pravili mn gluposti mai... ne sme mn lud klas daje izob6to

Verliebt_Maedchen
12-29-2004, 21:24
emi edin pat klasnata izleze za malko . tq predi tva se skara 4e imalo trohi na buroto i kat izliza vika"kat se varna da gi nqma".i nie gi iztupahme v otvorenata i 4anta :D :D :D

honey_reflection
12-31-2004, 19:17
ne pomq no znam 4e e imalo nqkakvi mn gotini no ne se se6tam v mometa sorry!!!

Ulety
04-27-2007, 18:13
Na daskalo edin den si noseh voden pistolet(kato malkite dechica)... gospojata po angliiski otide do WC-to .. vyrna se .. kracholite i na dunkite celite bqha opikani - nishto .. sqda na stola ... i se vidjat kiloti chorapogasthnici i t.n. vzeh pistoleta i napruskah tam kudeto se wijdaha teq neshta po - gore i wikam g-jo .. tam kakwo ima .. iii taka hodi si jenata mokra .. e da imala sm sluchai kogato .. sm troshela stukla pred direktora ama tfa e dr tema :PP~

ProstoAz
04-28-2007, 14:13
Темата е стара!