PDA

View Full Version : stra6no sym obyrkana :(



wetti
12-11-2004, 11:50
Zna4i predi mnogo vreme imah edno gadje S.Izleznahme i go opoznah mnogo dobre.Be6e tolkova po-razli4en otkolkoto predi da trygnem.Be6e tolkova spokoino s nego sqka6 vremeto be6e sprqla A TVA NA MEN HI4 NE MI HARESVA.Postoqnno si govorehme bez nikfo veselie naprao mi se dospiva6e kato izlizahme i za tova mnogo rano skysahme.Nqma6e i sedmica...No toi prodyljava6e da se dyrji s men taka sqka6 sme gadjeta ve4e sedmici sled razdqlata ni postoqnno ne6to me pregry6ta6e i postoqnno go otbluskvah.Ve4no se e sled men i se me pregry6ta i mi pi6e nqkakvi sms-i v koito ima ne6to ot roda--milo--slyn4ice--sladur4e--i mi zvnai na telefona postoqnno---Opitah po vsevyzmojni na4ini da mu kaja da prestane.Daji predo nqkolko dena kogato me pregurna v u4ili6te (ne e ot moq klas) mu zabih 6amar i mu kazah da se razkara ot mene.Toi ne prestava,zadu6ava me...Nemoga povce4e taka.Durja se tolkova grubo i suho s nego postoqqno go otbqgvam i mu povtarq da prestane ,no toi ne me razbira.Molq vi pomognete za6toto "6te sko4a ot nqkyde" :)) nemoga da gop traq pove4e.Help kajete mi kak da go nakaram da prestnae.Kak da se dyrja s nego i kakvo da mu kaja 4e da spe.:(((( kajete mi nqkykyv savet pls pls :cry: Predvaritelno 10x 8)

Eternal^^
12-11-2004, 11:56
ami hvani si novo gadje i trqbva samo da te vidi kogato si s nego (novoto gadje) i da se nadqvame 4e 6te spre da te zaka4a, ako ne, ptrqbva ne samo da se dyrji6 studeno s nego a i da mu obqsni6 podrobno 4e NEiska6 da byde6 s nego i da prestane da te pregry6ta da ti pi6e takiva sms-i taka natatyk

GreenLadyM
12-11-2004, 11:57
Spored men trqbva da se opitash da mu obqsnish 4e ti e pisnalo ot nego...vupreki 4e ti kazvash 4e si mu go kazvala...sednete i pogovorete kato hora(bez da mu zabivahs shamari) i mu obqsni 4e ne ti e priqtno d ate pregrushta,da ti zvuni i t.n...a moje bi ima i drug na4in...naprimer da te vidi s drugo mom4e...

GeRyTo
12-11-2004, 12:15
Аз пък си мисля друго...той се опитва да те спечели и колкото повече се отдръпваш толкова повече го амбицираш...затова според мен трябва да му досадиш и той ще те остави намира...дръж се така както и той ама не го оставяй за минутка и ще се откаже..надявам се...ако не стане вече накарай някой яки приятели да го навестят...хахахах :twisted: :twisted:

Iliqn4eto
12-11-2004, 12:54
Аз пък си мисля друго...той се опитва да те спечели и колкото повече се отдръпваш толкова повече го амбицираш...затова според мен трябва да му досадиш и той ще те остави намира...дръж се така както и той ама не го оставяй за минутка и ще се откаже..надявам се...ако не стане вече накарай някой яки приятели да го навестят...хахахах :twisted: :twisted:


prava si taka pove4e go predizvikva6,pove4e se vlubva v teb i iska da ne te ostavi,da ne badi6 s dryg a samo s nego;)

ycMuBkaTa
12-11-2004, 13:05
според мен трябва да поговориш много сериозно с него да му изясниш нещата отново и той да разбере че трябва да те остави на мира и че няма никакви шансове

TheNewReligion
01-05-2008, 22:16
izkre6ti mu v prav text "Vis4ko svur6i tova 4e ti ne go osuznava6 i produljava6 da me zadu6ava6 s tazi tvoq "lubov" ne zna4i 4e na men mi e priqtno " tezi dumi v komplekt s edin hubav 6amar 66te uredqt smetkite vi pone taka se nadqvam :)