PDA

View Full Version : Vapros kam M auditoriq;)



Iliqn4eto
12-11-2004, 16:12
Mom4eta mnogo mi e interesno pri takava situaciq kak bihte postapili...
Zna4i imahme priqtelsko semeistvo(t.e priqteli na na6ite) te imaha dve mom4eta gore dolu na na6ata vazrast,ta tehniq ba6ta e mn gotin 4ovek,samo deto popiiva6e po pove4e no nqma6e lo6o piqnstvo,a i ne mu provarvq v rabotata smisal izkarva6e malko pari,a be mnogo umna glava ama nikoi go ne iska6e i taka jena mu (golqma zmiq samo pari iska6e) postepenno go propadi ot doma mu,pravi6e mu mrasno na 4oveka no nai gadnoto be 4e nastroi decata im protiv nego,mnogo me e jal za toz maj naistina be mnogo dobar,no spored men i kolkoto da me nastroiva primerno ba6ta mi protiv mama nikoga ne bih i napravila mrasno.A tq gi kara da go biqt vednaj lqtoto kasnoto toi doide celiqt prebit pitahme kvo mu e toi decata me prebiha s toqgi,ne iskat da me vijdat... i pla4e6e taka si ostanah toi bukvalno si ostaana na ulicata ,sega moje i toi da ima gre6ki ama 4ovek e ,no da te biqt sobstvenice deca 4e ne si iskaral pari,kato nemoje6 otkade da gi vzeme6...
ta mom4eta bihte li posegnali na ba6ta si...???i ako e DA -za6to

Peace`
12-11-2004, 17:19
ne bih mu posegnal nikoga..nai malkoto e za6toto trqbva da ima uvajenie..2-roto e 4e tazi istoriq e fakt koeto e mnogo lo6o..prosto sled kato q pro4etoh 2-3 puti mi stana jal za tova koeto e stanalo..neznam prosto kak moje da ima takiva hora..az moje da sum mu vikal i da sme se karali no takova ne6to NIKOGA NQMA DA STANE..spored men takuv 4ovek e lud...

miskin
12-11-2004, 22:16
Абе аз не съм от мъжката аудитория, но карай;). Имаме едни съседи големи идиоти, денонощно крещят и се заплашват. Та, един ден след поредния скандал синчето на психарите (27-8 годишно теле) излезе на терасата и се развика "набих баща сиии, набих баща сиии", само дето не изигра една пачанга от кеф.

MadNesScHo
03-08-2005, 22:02
Amii az sym mu posqgal... zashtoto kato malyk mn me biesh i nakraq mi pisna i se naloji az da go nabiq za da prestane i taka stana, inache zaradi tova che ne e iskaral pari nebih mu napravil nishto choveka pravi kakvoto moje pyk te kato mislqt che e tolkova lesno neka te da izkarat pari... Ako men nqkoga trygne da me bie sina mi she go zastrelqm

Cyberdyne_101
03-09-2005, 13:52
С бащата се разбираме идеално 8) Като малък отнсях по някой шамар, нооо определено си го заслужавах :lol:
А ония двете момчета са ИЗРОДИ, а майка им кучка :!: :evil: :evil:

Jo1nT
03-19-2005, 18:44
Bih posegnal na bashta si ako toi posegne na maika

foxy_f
03-19-2005, 18:50
:shock: :shock: :shock: ne ne bih, znam gi 4e ne sa perfektni no vse pak sa mi roditeli

tedo_davis
03-20-2005, 15:18
Moje bashta mi da e golqm Typanar (ne za drugo a za6toto snoshti kato se pribrah celiq SIn i v Kryv ... toi mi se razvika shto sam se pribiral tolkova kysno ?!!?)No nikoga ne bih mu posegnal.MOje da go mrazq no ne .. vse pak ako ne sa bili roditelite mi ... men nqmashe da me ima ZA BOGA>!

eScaPisT
03-22-2005, 08:12
mi neznam.,, poneje sym F-4e i 6e mi e malko trudno da posegna na ba6ta mi.. v vseki slu4ai , ako napravi ne6to na maika mi davam 100 procenta garanciq , 4e glavata 6e mu padne ot ramenete o6te na sledva6tiq den..
Ina4e neznam..az sym adski izbuhliva i nqkoi pyt kato ssym se karala s maika mi sym se use6tala , kak nesyznatelno trygvam kym neq s "boina kra4ka" , ama se spiram , 6toto dori ednoto glupavo uvajenie e dostaty4no opravdanie , zaradi koeto da ne i posegna..

LiNkiN4eTo
03-22-2005, 13:22
vai tva e mn gadnu i brutalno :shock: :x :evil:
napomnq mi na filma Ot4aqni saprugi
kudeto vednuj davaha kak edna jena zagrijena na edno mom4e , otiva do dama mu za da vidi kakvo stava , sled kato 4ula udari
i otvorilo mom4eto i kazalo 4e nqma nikakvi problemi , no sled kato zatvorilo vratata dali ba6ta mu , padnal na zemqta i ot ustata mu te4qla kruv :!: ako nqkoi go e gledal moje da se seti :!: ujasno e :evil:

korn___
03-23-2005, 05:50
as li4no ot moq b6ta sum nau4il da e borq za si4ko do krai do posledna kapka kruv :twisted: i kogato se sbluskam s nego stava mn lo6o za6toto as ot nego sum se u4il kak da se karam i rasravqm s horata sretu mene i se polu4ava intresna kartinka nikoi ne moje da obori drugiq i moje i da si osumneme taka v spor i v borba za tva koi e prav i koi ne ... ta za tva gledam da ne sporq s nego a da mu posegna trebe da sum adski qdosan i prosto da e presko4il granicata as poprincip govorq za si4ko s maika mi za6toto znam 4e kat se borq s momi4eta po dobre da me savetva jena opitna koqto e minala ve4e prez tva a za ba6ta mi..... ot nego ve4e sum nau4il si4ko dte mi e trqbvalo mai mai v ob6ti liniii

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

S_T_E_V_E
12-10-2006, 19:12
Много ясно че НЕ ! Тея са ебаси откачените. Направо се изненадах. Тая овца за каква се мисли хах - ох луда работа.

ProstoAz
12-10-2006, 19:42
Темата е стара!