PDA

View Full Version : LIUBOV=PROBLEMI



Eternal^^
12-11-2004, 15:34
ZA6TO, ZA6TO VINAGI KOGATO IMA LIUBOV IMA I PROBLEMI S TAZI LIUBO???
Q revnost , q iznevqra , q ediniq ne4uvstva tva koeto 4uvstva i drugiq, za6to za6to za6to???
Pisnalo mi e da hodq s momi4eta tam po 1, 2 meseca i posle- se poqvavat problemite, ili kysame ili iznevqrata se namesva...za6to nikoga nemoga da imam prosto edna hubava vryzka , za koqto da ne se pritesnqvam 4e 6te se razvali , da ne se pritesnqvam za 4uvstvata na drugiq 4ovek...kyde byrkam...? Eto, za poreden pyt mi se slu4i- vliubih se (toiz pyt istinski) i sym po4ti siguren 4e momi4eto ima 4uvsta kym me samo 4e NE e VLIUBENA.. Ili sega 6te si kajete e ko tolkoz nali hodim i se natiskame..emi ne e taka?
Za6to VINAGI kogato ima liubov trqbva da ima i problemi??????

Voivodata
12-11-2004, 15:44
Mdaaaaaa.Lubowta i problemite mai sa jeneni ili pone izlizat.Nqma nishto lesno na toq swqt kakto kazwat starite hora.

Peace`
12-11-2004, 15:45
and nothing else matters..amm pi4 neznam..prosto ne moje nikoga da ne se spori za ni6to..neznam ne te poznavam za da kaja kude si sburkal no ti kazvam da pogovori6 s neq otnosno tova...i nqma da kusate nqma smisul..amm nespodelena liubov..nqma ni6to po lo6o ot tova.. :( ..i az sum bil taka..i to dosta puti...ne e izob6to hubavo i te razbiram kak se 4uvstva6..no pogovori s neq i ne se ot4aivai..

ВлюбеН
12-11-2004, 16:55
Миии...не е задължително винаги да бъде така.Аз имам връзка от 3 години и проблеми между мен и приятелката ми рядко е имало,пък за изневяра и дума не може да става.Когато човек обича истински не може чувствата му да изчезнат ей така изведнъж,не мислиш ли?Преди да се влюбя ИСТИНСКИ и аз имах няколко краткотрайни връзки,проваляха се много бързо и на момента не си обяснявах защо.Но сега знам,че причината е била и в двете страни.Просто не съм се интересувал чак толкова,не съм обичал наистина.Определено това,което e част от живота ми 3 години не може да се сравни с тези връзки,които сега ми изглеждат абсолютно повърхностни.Мислех си,че аз греша,че никой няма да ме обича така както искам,но...точно когато най-малко очаквах ЛЮБОВТА се появи в живота ми и разби всички тези мисли,които ме измъчваха.
Любовта е най-сложното чувство което можем да изпитваме.Следователно носи и риск.Никога не може да бъдем сигурни,че с даден човек ще бъдем за цял живот или пък някакво определено време,което на нас ни харесва.Както се казва - "Единственото сигурно е,че няма нищо сигурно".
Излишно е да се отчайваш.Това няма да ти помогне.И не казвай,че винаги когато има любов има проблеми,изневяра и т.н..Не е възможно всичко да бъде идеално и гладко,но изневярата определено не е задължителна.Май в няколко теми писах вече,че аз дори не съм си помислял за нещо подобно.Сигурен съм,че и приятелката ми може да каже същото.
Когато срещнеш подходящия човек няма как да не го познаеш.Понякога е нужно повече време,но...Няма нищо лесно.
Ако между двама души има разбирателство,доверие,ува жение,любов,приятелство...н е толкова лесно да развалят отношенията си.То зависи от хората.Който държи на тези неща,не би трябвало да ги нарушава и да огорчава партньора си.
Познавам хора,които съвсем открито си ми заявяват,че не искат да бъдат дълго време с един и същи човек.Писвало им,доскучавало им и тем подобни.Не знам,може би не са се влюбвали толкова изгарящо и силно,та за това говорят така,може би така им харесва и така им е по-лесно,а може би просто такава е природата им...
Пожелавам ти да изпиташ точно това което искаш.

Bubanata
04-08-2006, 19:47
Mdaaaaaa.Lubowta i problemite mai sa jeneni ili pone izlizat.Nqma nishto lesno na toq swqt kakto kazwat starite hora.

Suglasna sum

SLaDkO_Mi6Le
04-08-2006, 20:34
мхмм това е верно винаги има проблеми!:( за жалост :(

n0mak
04-08-2006, 20:37
abe moje i da ima moje i da nqma.. ama e fakt 4e horata si padat da si pravat sami problemi.. qvno gi kefi posle da pi6at temi po forumite :?

PLAMENKO
04-08-2006, 21:05
мхмм това е верно винаги има проблеми!:( за жалост :(

ProstoAz
04-08-2006, 22:03
Гледайте датите на темите, а ти Bubanata не ги връщай от последните страници!
Благодаря!