PDA

View Full Version : sram me e ... :(



-(o_0)-
12-11-2004, 19:41
horaa mnogo 4esto mi se e iskalo da go napravq...purviq put...vuprosa ne e tam 4e nqma s kogo naprotiv...bila sum s mnogo gotini mom4eta ne samo vunshno...no prosto me e sram da se subleka pred mom4eto...men me e sram pred roditelite mi da se subleka kamo li pred mom4e....kojata mi na edni mesta e po-svetla na drugi po-tumna prosto...naprimer nosq dulgi pantaloni i nagore krakatami sa po svetul cvqt otkolkoto dolu....taka e i s kojata mi nad krusta...ne e ednkva navsqkude....kato gi gledam manekenkite kak sa...samo se kompleksiram....drugoto koeto e 4e sum malko pulni4ka....i ottova sushto me e sram...stomah4eto mi e gore dolu stegnato no bedrata mi ne 4ak tolkova...i mnogo se pritesnqvam...
kajete mi kak moga da preodoleq tozi sram i tova pritesnenie...

LoRinSeR
12-11-2004, 19:48
Избери си подходящо момче, което да не се интересува от външния ти вид. Другото решение да правиш секс на тъмно, но не ти го препоръчвам за 1-вия път ...

KeiTh
12-11-2004, 20:38
Според мен ...изобщо нетряа да ти пука от тези неща ... Са някой ако те обича ... няма да го прави само заради външния ти вид ...пък и мое да си легнеш с момчето на тамно ... то повечето 2-ки го правят на тъмно .. А и тва с кожата не е болка за умиране ... отиди на солариум ... и ще си опеавиш тена ...

Fuck_me
12-11-2004, 21:01
КОгато момчето е възудено изобщо не си мисли,че ще забележи дефектите по кожата си.Спокойно!

worldclass
12-11-2004, 21:13
Според мен ...изобщо нетряа да ти пука от тези неща ... Са някой ако те обича ... няма да го прави само заради външния ти вид ... ... .......А и тва с кожата не е болка за умиране ...

kratko i qsno. :wink: :) Badi po uverena v sebe si :wink:

12-11-2004, 21:32
az primerno predpo4itam momi4eta s po svetla koja :D

_BOBI_
12-11-2004, 21:41
Mi da takasi e, ako mom4eto te obi4a za nrgo nqma da ima zna4enie.
Za nego 6te si perfektna taka4e kasmet!

Sunny_stz
12-11-2004, 21:45
Spoko!!!Izberi podhodq6toto mom4e i vsi4ko 6te bude ok!!!A ako iska6 da otslabne6 deistvai po vuprosa:)

:P~
12-11-2004, 22:06
ne se pritesnqvai ot kojata si kakto i za figurata si zashtoto ako si momche koeto darji na teb nqma da mu napravi losho vpechatlenie uspeh

Някойси
12-11-2004, 23:06
Ужас! Ти само се чудиш от какво да се притесняваш! Това са пълни глупости! Какво като не ти е равномерен тенът? Изобщо на при много малко хора е равномерен! Както каза някой преди това, със солариум може да се оправи, но няма нужда. При мен през лятото винаги си личи докъде ми стигат ръкавите на фанелките и късите панталони, винаги имам следа от часовника на ръката и какво от това? Дреме ми! Това е естествено! Ти ако само гледаш някакви фотомодели! Знаеш ли, че снимките на манекенките и фотомоделите ги обработват с компютър - могат да заличат всяко петънце и пъпчица от кожата ти! Вместо да се комплексираш, давай по-смело и уверено! :) Момчетата да не би само на манекенки да попадат? А и повечето манекенки ако ги срещнеш случайно на улицата без грим, ще се изплашиш!

suzanna
12-11-2004, 23:53
ee..stiga de...to ako e bilo taka znaesh li kolko hora shtqha da pravqt sex..sigurno taq duma daje nqmashe da q ima :) vij normalno e da se pritesnqvash ot neshto po sebe si..povecheto ako ne i vsichki si imat pritesneniqta otnosno vunshniq vid no doide li do sex..suvsem ne e samo tova..i da e tumno i da e svetlo..vse taq...no vse pak stignat li dotam neshtata da ne mislish che shte ti gleda cveta na kojata ili kolko sa ti stegnati bedrata.. :wink: ta..izobshto ne se pritesnqvai..t.e preodolei go

boriana
12-12-2004, 09:33
Да не ти пука!

AMG-to
12-12-2004, 10:32
q si karasi kefa i da ne te dreme

shtraker
12-12-2004, 10:46
abe vish ne gi gledai manekenkite tam mno neshta sa naglasenii nachiii pogledni kanala na visage primerno i sha vidish kak im se klatqt zadnicite i bg modelite ne gi gledai tiq ot feshantv .. oniq ako znaeshh kolko gladuvat i kvo qdat che da poddurjat taka tqloto si ostav .. te napravooo see izmujvat nachiii trenirai neshto si i si poddurjai formata tva e moq suvet
SPORT RULEZZZZZZZZZZZZ
a za kojata abe spored mene si vuobrazqvaash .. che to tva pri seki e taka i na nikoi ne mu prai grab vpechatlenie osven na tiq manekenki i tipite amerikanki deto se iskat da sa perfectni i sa golemi liglii spokooo prosto ne se pritesnqvai !!!!!!!!!!! kazvai si "az sum nai-krasivata" primerno :> spokoo vish kvo shti kaja NQMA NAI KRASIVA JENA ! sichki sa krasivi prosto zavisi koi kvo tursi .. za edin edno e krasivo za druk drugo .. Yspeh !

x.boy
12-12-2004, 22:23
ae 6*****...ako si misli6 4e na mom4eto osobeno 6te mu puka dali ima6 nqkva razlika ot tena d1lboko se l1ji6...1vo ako te obi4a nadali 6te mu puka dali i polovinata da si bqla drugata polovina 4erna...p1k ako 6te e samo za sexa s tebe...ko 6te go e*e k1v cvqt si dori da si 6arena kat dalmatinec toi 6ti gleda p***ata mn qsno ne cvetovata ti gama ! ;]

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

^efas^^
12-12-2004, 22:29
Прояви малко съчувствие ве да е*а о********* ти к'во се караш на момичето ве :?: :evil:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

GoThiC_GirL
04-04-2006, 20:20
ми нз но и аз лично много се срамувам и не мога да се пристраша и за това си стоя на сухо :-D да но обаче аз нямам проблем с цвета на кожата или теглото ( 165/45 ) просто съм страшно срамежлива и ти влизам в положението :|

dinkisa
04-04-2006, 20:27
щом момчто се е навило и е тръгнало с теб (момчетата винаги гледаме външното) начи нема за ко да се притесняваш
правете любов а не деца !!

Jessika_MG
04-04-2006, 22:16
Za6to gleda6 manekenkite ????? Super gre6en podhod.A za kojata ti, kakvo moje6 da napravi6.Tova si si ti.Ne trqbva da se sramuva6 ot sebe si.Ako ima6 pritesneniq da se s1ble4e6 pred mom4etata prosto im kazvai kakvo te trevoji.1vo ako sa za ednoto plu6tene nqma da im dreme cveta na kojata ti, i 2ro ako mom4eto dyrji na teb nqma da si pomisli ni6to lo6o za teb.6te te razbere.

Labelle
04-04-2006, 22:55
Винаги може да прикриеш това , което не ти харесва, ако толкова те притеснява :). Например едни дълги черни чорапи скриват бедрата и тена. Красиво корсетче вместо сутиен , което не сваляш също помага ........ Малко фантазия просто ти трябва, а момчето ще реши , че искаш да си по секси :)

^KaSiDi^
04-05-2006, 12:52
Да не ти пука!
\:D/ \:D/ \:D/

Fat_phil
04-05-2006, 13:14
Да не ти пука!
\:D/ \:D/ \:D/


MNOOOOO QSNOOOOOOO

Sexy_Boy_16
04-05-2006, 13:15
Ako tolkova ti e zor za cveta na kojata idi 1 put na solarium i she se opraish !

shtampata
04-05-2006, 13:19
Недей да се комплексираш от тъпите манекенки и фотомодели!
Като излезе от банята не можеш да се сетиш как е изглеждала преди да влезе!

Имаше един сайт в който бяха дадени снимките преди обработката на фотошоп на фотомоделите и ако го намеря ще ти го дам. Да видиш какви коремчета, дупета, петна по лицата...устни, вежди...коси ...каквото се сетиш всичко минава през фотошопа преди да дойде списанието до теб!

04-05-2006, 13:45
Споко мацка вие ако сте си толко близки,че да правите секс той няма да обръща толкова голямо внимание на тялото ти!Моето тяло също не е перфектно...попринцип съм слабичка но коремчето ми е малко по-голямо и не е достатъчно стегнато,но приятелят ми не му обръща внимание...даже му се кефи! :wink: [/u]

pOny
04-05-2006, 14:15
horaa mnogo 4esto mi se e iskalo da go napravq...purviq put...vuprosa ne e tam 4e nqma s kogo naprotiv...bila sum s mnogo gotini mom4eta ne samo vunshno...no prosto me e sram da se subleka pred mom4eto...men me e sram pred roditelite mi da se subleka kamo li pred mom4e....kojata mi na edni mesta e po-svetla na drugi po-tumna prosto...naprimer nosq dulgi pantaloni i nagore krakatami sa po svetul cvqt otkolkoto dolu....taka e i s kojata mi nad krusta...ne e ednkva navsqkude....kato gi gledam manekenkite kak sa...samo se kompleksiram....drugoto koeto e 4e sum malko pulni4ka....i ottova sushto me e sram...stomah4eto mi e gore dolu stegnato no bedrata mi ne 4ak tolkova...i mnogo se pritesnqvam...
kajete mi kak moga da preodoleq tozi sram i tova pritesnenie...


Еееееееееее то всяка жена ако гледа манекенките, дай боже всички да са като тебе ;) Ами к'во да ти кажа , освен че , за всеки влак си има пътници така , че купувай си билет от централна гара и се качвай ;)