PDA

View Full Version : Samsung E 600



lover4e
12-12-2004, 10:36
Мили тийнчета, имам един въпрос към вас.. Понеже не съм много на "ТИ" с телефончетата се чудех какъв да си взема и се спрях на samsung e600, но една приятелка ми каза че модела давал много дефекти. Не знам дали наистина е така заради това ви питам.. Ако някой съвсем случайно знае нещо по въпроса моля да ми каже! Мерси предварително!! :roll:

bad_baby_girl
12-12-2004, 10:56
ami edna moq priqtelka ima takiv i e dovolna ,no 6e q popitam pak za vseki slu4ai i 6te ti kaja :)

AMG-to
12-12-2004, 10:57
moito aishe e s takuv i e dovolna

playful_girlll
12-12-2004, 11:05
edna priqtelka su6to si vze takuv telefon i kazva ,4e e super.na men su6to mi haresva kato design ...voub6te samsung-ite sa mn qki

air_J
12-12-2004, 11:15
ami zavisi spored mene za syshtite pari moe si zemesh i po dobro no ti se reshavash az primerno kato syotnoshenie cena ka4estvo sym si izbral SonyEricsson K700 i shq iurkam sestra mi da mi go donese kato se vyrne ot Ispaniq ako li ne lqtoto kato otida da ba4kam v America ili Ispaniq shte si donesa az super zverski telefon :twisted:

little_black_dress
12-12-2004, 13:12
Телефончето е много сладко на външен вид,но за дефектите незнам! :roll: Принципно Samsung - ите са добри телефони! :)

^efas^^
12-12-2004, 13:40
Самсунгите са пълен леш копелета като ги изпуснеш веднъж на земята и край с тях. Верно добър дисплей с хубави цветове ама друготе е леш. Не мога да кажа същото за нокиите те са мноо добри както и сиеменсите верно че на сиеменса малко му куца дисплея обаче да вземем за пример моя падал е в язовира един съученик който никак не е слаботелесен му стъпна отгоре мятал съм го къде ли не веднъж го метнах по даскала и нищо му няма :mrgreen:

air_J
12-12-2004, 14:36
az dyrja li4no da garantiram 4e Siemens M55 e unikalno zdrav telefon (v smisyl telefona e super tashak no ne moje dori nasila da se s4upi) s takyv telefon sym i e pretyrpqval kakvo li ne padaniq ritaniq otdelno kato se napiq redovno go prebivam ot boi ili s ryce ili go biq v masata syshto taka ve4e ne go postavqm leko ami napravo go hvyrlqm na masata i nishto mu nqma ne e mrydnal samo nqkyde sym mu odral displaya ama daje ne sym razbral kak e stanalo ama ne me byrka dyrja se s toq telefon kato s parcal i ne e mrydnal :twisted:

MyCuHkA
12-12-2004, 16:26
Сестра ми има такъв и е супер телефона.Цветовете му са супер прави страхотни снимки така че ако си решила да си взимаш такъв телефон си се спряла на правилното решение :D