PDA

View Full Version : Не мога да продължа напред, не мога да се върна назад.



baby947
12-12-2004, 14:07
Разделих се с приятеля ми. Не мога да го приема, още повече, че той ме обича и аз го обичам. Проблемът са външни фактори...
Мразя всички празници, мразя тъпия живот, който ти дава щастие за един миг и после ти отнема всичко.
Остават приятелите? Не ме грее. Сори. Просто съм в задънена улица и нямам сили за нищо.
Нито ми е до празници, нито до каквото и да е.
Не мога да спра да плача, чувствам се нищожно.
:((

Мразя си живота. Имам всичко, което би трябвало да ме радва- родителите ми ме обичат, имам си котка, която си обичам и ми е най-верния приятел. Имам приятелки, да, истински.
И все пак не мога да съм щастлива.
Обичам го.
Ще се побъркам.

Не мога да продължа напред, не мога да се върна назад.

СребристоСияние
12-12-2004, 14:16
mili4ka... po tova koeto kazva6 li4i 4e si razbita! sega trqbva da si silna! ne se predavai! nameri vuv edno ot vsi4kitezi ne6ta smisul da se radva6 i da jivee6! neznam kolko silni sa tezi van6ni faktori no ne mojete li da g preodoleete?? Moga da ti kaja samo ne se predavai! 4u li? budi silna!!!

GeRyTo
12-12-2004, 14:31
Едва ли ще те успокоя но поне се надявам да усетиш подкрепата ми..това което ти се е случило е много гадно...но аз като непоправим оптимист не разбирам защо не се борите за любвота си след като се обичате...не бива да страдате излишно...интересно ми е какви са тези фактори..ако искаш сподели...но все пак ако няма шанс да се съберете ти препоръчвам да се наплачеш едно хубаво после да си починеш у вас а след това да се опиташ да се разсееш с приятелки...няма смисъл да те заблуждавам че ще е лесно зашото няма да е..но все пак трябва да събереш сили и да се вдигнеш...да се опиташ да го забравиш...в крайна сметка идват празници все ще успееш да се позабавляваш на някой купон и да го изгониш от съзнанието си поне за малко..нали от някъде трябва да се почне.. :roll: :(

baby947
12-12-2004, 14:44
Става въпрос за това, че сме от различни градове на не малко разстояние един от друг.
Идва зима и вижданията ни ще са все по-редки и за по-малко време.

Не мога да приема това, което се случи, нито пък мога да Го забравя. Така ми липсва.

Само си чета шибания дневник( понеже си водя редовно) и си чета от преди месеци какво съм писала и ми става още по-тъжно.

всичко е така тъжно. Целият свят, поне за мен.

Иска ми се да го видя поне за още 5 минути, а знам, че не мога и направо откачам:(
Благодаря ви за подкрепата.

BaT_GirL
12-12-2004, 14:53
Виж мила,знам че това е много трудна любов различни градове...
знам че сега не ти се живее и нямаш сили за нищо аз също съм била така знам какво е да изгубиш нещо на което държиш страшно много но се замисли понякога е по доибре понякога по зле но все идва момент в който нещата се оправят...Просто няма как да ти помогна...за съжаление...

BRAVERY
12-12-2004, 16:49
Лелеееееее...Толкова е глупаво да се отказвате от любовта си заради разстоянието ! Какви са тези смешки,ей?Нали се обичате,какво ви спира да го правите?Някакви си километри ли? И заради това,ще изгубите любовта си,ще бъдете нещастни,ще страдате един за друг...Не,не,не мога да повярвам,че искате да се откажете.Разбирам,че е трудно,но повярвай ми това не е причина да изгубиш приятеля си както и той теб.Защо не опитате да се борите?Имам вече повече от 3 години връзка и в началото с приятеля ми също бяхме разделени.Знаеш ли какво сме преживявали и двамата?Имаше моменти,в които се виждахме само веднъж месечно.Хиляди пъти съм се чувствала слаба и безсилна,не съм знаела какво да правя за да се справя с болката.Искало ми се е да се предам,да забравя,да оставя момчето което обичам,като си мислех,че ако намери друга от неговия град ще бъде по-щастлив и няма да му е толквоа трудно в любовта...Това беше грешка.И ти правиш огромна грешка.Занм,че никоя не може да го обича повече от мен.Аз се справих с всичко.И ти можеш.Само трябва да имаш силна вяра и огромна воля.Безкрайно желание и надежда,че един ден всичко ще бъде различно.Наистина ли обичаш това момче? Ами...ДОКАЖИ МУ ГО !
Чуй се само как говориш.Не се самосъжалявай.Това няма да ти помогне.Повярвай ми,ако наистина държиш на този човек не си струва да се предаваш.Не го прави,моля те !Защо изобщо сте се разделили? Как го решихте? Защо оставихте на някакво си разстояние да пречи на щастието ви? Как може 2-ма души които твърдят,че се обичат да не вярват в силите си? Като чета какво пишеш ми се плаче.Преживяла съм точно същото,миличка.И ти казвам от опит,че ако желанието ти е да даваш любов на това момче...не би трябвало нищо да те спре.Нима това,че е от друг град може да пречи на обичта ви?Не е нужно да забравяш никого и нищо.Изясни сама пред себе си какво искаш и се бори за него.Говори с приятеля си и се опитайте да намерите най-правилното решение.Не мисля,че трябва да се разделяте и да слагате край на толкова силна любов.Ами ако изпуснеш истинското щастие в живота си? Не знам на колко години си,не знам какви точно са взаимоотношенията ви,но пак ПОВТАРЯМ - ЩР БЪДЕ ГРЕШКА,АКО ПОЗВОЛИТЕ НА ВЪНШНИ ФАКТОРИ (както ти ги наричаш) ДА ПРОВАЛЯТ ВРЪЗКАТА ВИ.Трябва ли да става така? Трябва ли да изпитваш цялата тази разкъсваща болка?Трябва ли да марзиш живота си? Еййй...БОРЕТЕ СЕ.Нищо в този живот не е лесно .Това не означава,че винаги трябва да се примиряваме с това,което не ни харесва.Не виждам причина да си причинявате такава болка.Да не сте мазохисти? Има чат,има телефон,има писма...Какво като е зима?Нали това не е целогодишния сезон? И два пъти на месец да се виждате пак ще изпитваш наслада от чувствата си.Любовта ти няма да угасне,не може да спреш да мислиш за очите,за ръцете,за усмивката,за прегръдките и целувките на любимия човек,нали? Това никой не може да ти го отмене.И искаш да ми кажеш,че ще се откажеш от всичко САМО защото приятеля ти не е в твоя град? Осъзнай се и не изпадай в такива депресии.
Ама ВИЕ СЕ ОБИЧАТЕ !!! Кое е по-важно от това? Ако ми кажеш поне едно такова нещо ще приема,че сте решили да изберете раздялата.
Нали уж няма нищо по-силно и по-велико от любовта? За мен наистина е така.Тогава знам едно - който обича трябва да бъде готов на всичко за любимото същество.
Ама...ако все пак е толкова невъзможно да поддържате връзка...няма как и трябва да изживееш болката си.Нищо няма да те спаси от нея.Единствено времето може да я излекува,но ще останат белези,за които няма как да не си спомниш цял живот.Звучи жестоко,но е самата истина.Ти избираш.Ще стискам палци да направиш правилния избор.
УСПЕХ !

bulgarche
12-12-2004, 17:04
Едва ли ще те успокоя но поне се надявам да усетиш подкрепата ми..това което ти се е случило е много гадно...но аз като непоправим оптимист не разбирам защо не се борите за любвота си след като се обичате...не бива да страдате излишно...интересно ми е какви са тези фактори..ако искаш сподели...но все пак ако няма шанс да се съберете ти препоръчвам да се наплачеш едно хубаво после да си починеш у вас а след това да се опиташ да се разсееш с приятелки...няма смисъл да те заблуждавам че ще е лесно зашото няма да е..но все пак трябва да събереш сили и да се вдигнеш...да се опиташ да го забравиш...в крайна сметка идват празници все ще успееш да се позабавляваш на някой купон и да го изгониш от съзнанието си поне за малко..нали от някъде трябва да се почне.. :roll: :(

Я по-сериозно :P :( Идват празници...трябва да приемеш истината такава каквато е..не мога дати помогна но трябва да си силна и да го преодолееш

monka
12-12-2004, 18:45
mila az sam v sa6toto polojenie. znam kakvo ti e. i moqt priatel e ot drug grad,a se obi4ame mnogo. ne sme skasali,no mai i tova 6te stane skoro. mnogo rqdfko se vijdam i tova e gadno. 4estno kazano ne znam kakvo da te posavtvam,osven tova da bade6 mnogo silna!!!

aBeP4eTo
12-12-2004, 20:08
Яяя не се излагаи ! Та всъщност съм била в абсолютно същата ситуация и ми беше много гадно ! Ама не се излагай покажи на всички, че си силна :!: Коледа и Нова Година са най-яките празници за през цялата г0дина ! Я си п0куп0нясвай як0 ! Излез с приятелките си ! Куп0нясвайте луд0 ! П0срещнете Новата Година въ0бще разсеивай се максималн0 :!:

{}Slanchiceto{}
12-12-2004, 20:27
Лелеееееее...Толкова е глупаво да се отказвате от любовта си заради разстоянието ! Какви са тези смешки,ей?Нали се обичате,какво ви спира да го правите?Някакви си километри ли? И заради това,ще изгубите любовта си,ще бъдете нещастни,ще страдате един за друг...Не,не,не мога да повярвам,че искате да се откажете.Разбирам,че е трудно,но повярвай ми това не е причина да изгубиш приятеля си както и той теб.Защо не опитате да се борите?Имам вече повече от 3 години връзка и в началото с приятеля ми също бяхме разделени.Знаеш ли какво сме преживявали и двамата?Имаше моменти,в които се виждахме само веднъж месечно.Хиляди пъти съм се чувствала слаба и безсилна,не съм знаела какво да правя за да се справя с болката.Искало ми се е да се предам,да забравя,да оставя момчето което обичам,като си мислех,че ако намери друга от неговия град ще бъде по-щастлив и няма да му е толквоа трудно в любовта...Това беше грешка.И ти правиш огромна грешка.Занм,че никоя не може да го обича повече от мен.Аз се справих с всичко.И ти можеш.Само трябва да имаш силна вяра и огромна воля.Безкрайно желание и надежда,че един ден всичко ще бъде различно.Наистина ли обичаш това момче? Ами...ДОКАЖИ МУ ГО !
Чуй се само как говориш.Не се самосъжалявай.Това няма да ти помогне.Повярвай ми,ако наистина държиш на този човек не си струва да се предаваш.Не го прави,моля те !Защо изобщо сте се разделили? Как го решихте? Защо оставихте на някакво си разстояние да пречи на щастието ви? Как може 2-ма души които твърдят,че се обичат да не вярват в силите си? Като чета какво пишеш ми се плаче.Преживяла съм точно същото,миличка.И ти казвам от опит,че ако желанието ти е да даваш любов на това момче...не би трябвало нищо да те спре.Нима това,че е от друг град може да пречи на обичта ви?Не е нужно да забравяш никого и нищо.Изясни сама пред себе си какво искаш и се бори за него.Говори с приятеля си и се опитайте да намерите най-правилното решение.Не мисля,че трябва да се разделяте и да слагате край на толкова силна любов.Ами ако изпуснеш истинското щастие в живота си? Не знам на колко години си,не знам какви точно са взаимоотношенията ви,но пак ПОВТАРЯМ - ЩР БЪДЕ ГРЕШКА,АКО ПОЗВОЛИТЕ НА ВЪНШНИ ФАКТОРИ (както ти ги наричаш) ДА ПРОВАЛЯТ ВРЪЗКАТА ВИ.Трябва ли да става така? Трябва ли да изпитваш цялата тази разкъсваща болка?Трябва ли да марзиш живота си? Еййй...БОРЕТЕ СЕ.Нищо в този живот не е лесно .Това не означава,че винаги трябва да се примиряваме с това,което не ни харесва.Не виждам причина да си причинявате такава болка.Да не сте мазохисти? Има чат,има телефон,има писма...Какво като е зима?Нали това не е целогодишния сезон? И два пъти на месец да се виждате пак ще изпитваш наслада от чувствата си.Любовта ти няма да угасне,не може да спреш да мислиш за очите,за ръцете,за усмивката,за прегръдките и целувките на любимия човек,нали? Това никой не може да ти го отмене.И искаш да ми кажеш,че ще се откажеш от всичко САМО защото приятеля ти не е в твоя град? Осъзнай се и не изпадай в такива депресии.
Ама ВИЕ СЕ ОБИЧАТЕ !!! Кое е по-важно от това? Ако ми кажеш поне едно такова нещо ще приема,че сте решили да изберете раздялата.
Нали уж няма нищо по-силно и по-велико от любовта? За мен наистина е така.Тогава знам едно - който обича трябва да бъде готов на всичко за любимото същество.
Ама...ако все пак е толкова невъзможно да поддържате връзка...няма как и трябва да изживееш болката си.Нищо няма да те спаси от нея.Единствено времето може да я излекува,но ще останат белези,за които няма как да не си спомниш цял живот.Звучи жестоко,но е самата истина.Ти избираш.Ще стискам палци да направиш правилния избор.
УСПЕХ !
Напълно съм съгласна с това толкова пълно и изчерпатено мнение :wink:

baby947
12-13-2004, 12:38
Благодаря ви много за съветите!
Обаче трябва да ви кажа нещо... Точно като написах това и някой звънна на вратата...
И всичко се оправи. Просто разбрахме, че не можем един без друг и така...
Прави сте, че не трябва да се отказваме, а да се борим, обаче от друга страна като знаем, че няма скоро да се променят нещата и е много гадно.

Обичам ви:) И него също :o



I woke up this morning with a smile on my face
And nobody's gonna bring me down today
Been feeling like nothing's been going my way lately
But I decided right here, right now
That my outlook's gonna change
That's why I'm gonna

Say goodbye to all the tears I've cried
Every time somebody hurt my pride
Feeling like they won't let me live my life and
Take the time to look at what is mine
I see, every blessing, so clearly
And I thank God, for what, I got from above
In the end I answer to one God
Comes down to one love
Till I get to heaven above
I have made the decision
Never to give in
Till the day I die no matter what
I'm gonna carry on
I'ma keep on singing my song...

Allicia
12-13-2004, 13:05
Brei, neshto hubavo se e sluchilo mai:)Mnogo se radvam za teb milichka. I ne se otchaivai, pone imash istinski priqteli, a az imam vsichko drugo no ne i tova...Sega ne useshtam, che mi lipsvat takiva, no znam che nqkoi den shte mi e mnogo gadno kato razbera kolko sama sym vsyshtnost bez priqteli. I az imam syuchenichka, chiito priqtel e ot drug grad, obache te ne se predavat, dano ne vi se sluchva i na vas otnovo, zashtoto napylno se postavqm na tvoeto , a i na negovoto mqsto! Obichaite se i ne si prichinqvaite bolka!!!

GeRyTo
12-13-2004, 13:12
Е айде честито да ти е :) и продължавай с усмивка :)

baby947
12-13-2004, 13:36
Благодаря ви много! :)
Ама много!

А колкото до приятелите... имам ама не съвсем и не чак толкова добри но все пак достатъчно...

pinky_girl
12-13-2004, 16:43
az mislq 4e trqbva da se ot1rsi6 ot depresiqta...da nameri6 ne6to koeto te radva ili da nameri6 na4in da se prebori6 s v1n6nite faktori ili da se vlubi6 otnovo!pogelavam ti uspeh :D

СребристоСияние
12-13-2004, 17:01
Ai 4estito i ot meni:")) mn sa radvam:")) malko 6et vi e trudni4ko ama 6te se spravite ako i toi e silen kolkoto teb 6ti sa opraita adi celufki:"))

zerocool
12-14-2004, 07:47
Едва ли ще те успокоя но поне се надявам да усетиш подкрепата ми..това което ти се е случило е много гадно...но аз като непоправим оптимист не разбирам защо не се борите за любвота си след като се обичате...не бива да страдате излишно...интересно ми е какви са тези фактори..ако искаш сподели...но все пак ако няма шанс да се съберете ти препоръчвам да се наплачеш едно хубаво после да си починеш у вас а след това да се опиташ да се разсееш с приятелки...няма смисъл да те заблуждавам че ще е лесно зашото няма да е..но все пак трябва да събереш сили и да се вдигнеш...да се опиташ да го забравиш...в крайна сметка идват празници все ще успееш да се позабавляваш на някой купон и да го изгониш от съзнанието си поне за малко..нали от някъде трябва да се почне.. :roll: :(

Я по-сериозно :P :( Идват празници...трябва да приемеш истината такава каквато е..не мога дати помогна но трябва да си силна и да го преодолееш






Absoljutno saglasen......A dnevnika go zarovi v boklucite na tavana...
I go pro4eti dogodina po sa6toto vreme........

Uspeh...:):)

TheNewReligion
01-05-2008, 22:48
ako lubovta vi ne sitinbska a 6tom vse o6te se obi4ate i ste se razdelili samo zaradi vun6ni faktori zna4i prosto ne se obi4ate istinski ili prosto si nqma6e dostatu4no doverie za da preodoleete intrigite i da budete 6tastlivi! :smt006