PDA

View Full Version : Emi kvo da se pravi maina ... mnol sgafih



Mnol`glupav`
12-12-2004, 18:44
Кво направих днес майна :((((( Имам си приятелка окято сме вече 10-ти месец заедно. Обаче...., обаче тя не иска да правим секс, просто не иска да е с мен :( кофти но факт .... а не е малка , на 16 е(нали знаете обичайните оправдания : "още не съм готова" ала бала)
Днес вече не издържах .... и си го направих с друга! Кофти постъпих ...знам си .......май не трябваше!!!!!!!!!!!! и сега просто незнам кво да правя, дали да си кажа всико или да си замълча и да изчакам всичко да се оправи .... уффффф кофти положение майна :(((((((((

Satanas_daughter
12-12-2004, 18:49
vij kvo maina ako biah na miastoto na tvoeto gaje shtiah da ti tegla iako mainite...postupkata ti e brutalna

AMG-to
12-12-2004, 18:53
kaji i go
tyka tq e vinovnata ne ti

GreenLadyM
12-12-2004, 18:58
shte ti kaja maina 4e si mnogoooo zle!Nai-dobre i kaji,zashto ne si zaslujava da si s nqkoi 10 meseca i da go preebesh po toq gaden na4in!!!!!!!!!!!

Satanas_daughter
12-12-2004, 19:06
kaji i go
tyka tq e vinovnata ne ti

kak tia shte e vinovana be ti dobre li si...toi ako ia e obichal i ako sa izgradili neshto za tia 10meseca niamashe da ia predade taka..moje bi prosto ne se e chuvstvalo gotovo momicheto ..za vas momchetata kvo na vas ne vi puka gledate prosto da izchukate niakoia kolkoto da vi mine..a za edno momiche purviat put e naistina mnogo vajen moje bi prosto ne e bila sigurna v nego ..kato se zamislia s pravo ne e bila sigurna

miskin
12-12-2004, 19:07
Пълни глупости говорите! Как може да те нарани нещо, за което дори не подозираш? Ако си сигурен, че никога няма да разбере НЕ и казвай, това ще значи край, а и ще я нарани ужасно. Признат грях, половин грях, са казали хората, но в твоя случай това не важи. Помисли си добре, ако държиш на нея и не искаш да се разделяте не си признавай!

Satanas_daughter
12-12-2004, 19:15
ena istina nikoga ne ostava pokrita momicheto vse shte razbere rano ili kusno

^efas^^
12-12-2004, 19:17
kaji i go
tyka tq e vinovnata ne ti

kak tia shte e vinovana be ti dobre li si...toi ako ia e obichal i ako sa izgradili neshto za tia 10meseca niamashe da ia predade taka..moje bi prosto ne se e chuvstvalo gotovo momicheto ..za vas momchetata kvo na vas ne vi puka gledate prosto da izchukate niakoia kolkoto da vi mine..a za edno momiche purviat put e naistina mnogo vajen moje bi prosto ne e bila sigurna v nego ..kato se zamislia s pravo ne e bila sigurna
Ем да ти кажа AMG-to си е мноо прав той човека 10 месеца чака да ебе пък оная не била готова ми като не е готова да фата пътя брао пич добре си постъпил не й казвай. Тя все някога ще разбере де ама да не ти пук тогаа ще й кажеш " еми доеба ми се мноо ти не пускаш и наебах друга " и тва е :mrgreen:

^efas^^
12-12-2004, 19:19
А и btw ако мислите че го казах мноо гадно ми гадно беше :mrgreen:

12-12-2004, 19:46
Spored men trqq da i kajesh - pak i kat ne q obichash kav e smisala da ste zaidno.... pak i onaq e nqkva mn stranna - moje da e frigidna!nz......

^efas^^
12-12-2004, 19:53
А ве щом неще да се ебе след 10 месеца връзка значи нещо не е пореда си зарязвай я пич може па да е болна от нещо и за т'ва да не ще :?

Murderdoll
12-12-2004, 20:02
Пълни глупости говорите! Как може да те нарани нещо, за което дори не подозираш? Ако си сигурен, че никога няма да разбере НЕ и казвай, това ще значи край, а и ще я нарани ужасно. Признат грях, половин грях, са казали хората, но в твоя случай това не важи. Помисли си добре, ако държиш на нея и не искаш да се разделяте не си признавай!
съгласна съм с тва мнение...все пак те
съветвам да говориш с нея и да и обясниш...
10 месеца са си много време,пък и както
сам каза тя вече не е малка... :roll: :roll:

^efas^^
12-12-2004, 20:37
НИЩО НЕ ОСТАВА СКРИТО КАЗВА МАЙКА МИ И Е ПРАВА ДО СЕГА КАКВОТО И ДА СЪМ ПРАВИЛ АКО Е НЕРЕДНО ВИНАГИ ГО Е РАЗБИРАЛА НЕЗНАМ КАК СТАВА АМА СТАВА И МНОО СЕ ДРАЗНЯ КАТО РАЗБЕРЕ ЗА НЯКВА ГЛУПОСТ ДЕТО СЪМ НАПРАВИЛ И НЯМА АПСОЛЮТНО НИКАКВИ УЛИКА КАК РАЗБИРА МАМКА МУ И АЗ НЗ :evil:

BABY_SEXY_GIRL
12-12-2004, 20:43
Kaji i za6toto rano ili kusno 6te razbere, vse pak ni6to ne ostava skrito!A i az vinagi sam obi4ala da kazvam "Priznat grqh e polovin grqh" :wink: Mnogo po-dostoino e da si go kaje6 v o4ite i otkolkoto da go krie6!

^efas^^
12-12-2004, 20:46
Достойно недостойно ти би ли казала на гаджето си че си му изневерила ако ти тегли две тупалки после и край с тебе :mrgreen:

WaKo
12-12-2004, 21:52
AMG_-to e prav -tq e vinovnata 10 meseca stigat - neznam kak si izdurjal daje tolkova mnogo. Shtom izliza s tova che ne e gotova zarqzvai q - nqma da ti pusne. Tova sa gluposti. E ako q obichash moje da ne i kazvash i da izkarate oshte nqkoi mesec dokato se ubedish che sum prav. A tova e vqrno - priznat grqh - polovin grqh, obache nepriznat grqh vse edno nqma grqh. Obache moq suvet e - kazvai i bqgai pri taq deto si spal s neq dnes za oshte, che to za 10 meseca qko si zagorql sigurno

^efas^^
12-12-2004, 21:57
Напрао се е опекъл не е загорял :lol:

x.boy
12-12-2004, 22:37
axaxaxa k***** ti si p1len i**** bre 6ta e*a v j*****...da hodi6 s nqkva s****** p**ka 10 meseca tq da ne ti pusne (o6te po p***** ot tebe) i nakraq da se n***e6 s druga...ah 6ta e*a v t*****...samo det si izgubil 10meseca ot jivota...ko 6i i sa obqsnqvva6 nestiga 4e samo ti gubi vremeto am 4i i obqsneniq 6te i dava6 bii si 6uta v g1za po b1rzata 4e ima6 da navaksva6 za 10 meseca ve ;}} :twisted: :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

3mp3r0r
12-12-2004, 23:42
heehe idiotite se zavru6tat bravos man ot edna dve sedmici izmislenite temi se posvur6iha ne6to ...

nqmam predstava kak taka ima tolkova mnoo zabludeni deca da viarvat na takiva raboti........


kato vidite Gost moje da se pozamislite malko dali e istina.....nqkak si izkustveno zvu4i ne6to ne e na mqsto

Baccara
12-13-2004, 07:00
Кво направих днес майна :((((( Имам си приятелка окято сме вече 10-ти месец заедно. Обаче...., обаче тя не иска да правим секс, просто не иска да е с мен :( кофти но факт .... а не е малка , на 16 е(нали знаете обичайните оправдания : "още не съм готова" ала бала)
Днес вече не издържах .... и си го направих с друга! Кофти постъпих ...знам си .......май не трябваше!!!!!!!!!!!! и сега просто незнам кво да правя, дали да си кажа всико или да си замълча и да изчакам всичко да се оправи .... уффффф кофти положение майна :(((((((((


Седи мирен бре!

DeSsi
12-13-2004, 09:39
kaji i go
tyka tq e vinovnata ne ti

Tochno obratnoto :!: Toi e vinoven v situaciqta.Toi nqma NIKAKVO pravo da q nasilva da pravi sex s nego.Mislq che e postypil adski glupavo kato e prespal s druga.Ako dyrjeshe na neq shteshe da q iz4aka doakto se po4uvstva gotova za akta.Mislq che trqbva da i priznaesh vsi4ko i ako tq reshi shte ti prosti ama mnogo se symnqvam che shte stane taka.

air_J
12-13-2004, 10:30
DeSsi az li4no ti garantiram 4e za da ne mu puska 10 meseca 4oveka izobshto ne q e nasilval ako q beshe nasilval ili shtqha da skysat po rano ili da mu pusne i da razbere kakvo udovolstvie e e.b.a.neto i dori da e shtastliva 4e q e otvoril i dori trqbva da mu plati spored men shtoto v kraina smetka q otkrehva kym sexa i posle samo tq pe4eli
P.S.> nqma nishto nerealno v temata tova si e normalna situaciq i moje da se slu4i

WaKo
12-13-2004, 10:54
DeSsi prava si - toi nqma pravo da q nasilva - kato gledam i ne go e napravil - reshil e problema po drug nachin. A po vuprosa za vinovnostta - pomisli koi e predizvikal iznevqrata ? Ako tq e iskala i e pravila seks s nego toi e nqmalo da izneveri. E koi e vinoven togava ? Da mi kajesh che tq e na 16 godini i hodqt veche 10 meseca i tq ne e gotova da pravi seks s nego mi zvuchi malko neseriozno.

СребристоСияние
12-13-2004, 12:24
к'фо да ти кажа копеуе! ти си непоправим идиот! са кфото си напраил ще си носиш последствията! тя ше те заебе иза тебе най-накрая кфо? кур! на са да ти е за урок

Peace`
12-13-2004, 12:38
emm pi4 kaji i...ama spored mene postupkata ti e tupa..kato ti se e doebalo ima6 si dve ru4i4ki...mojej da iz4aka6 malko pone nali...karai go na ru4na..10 meseca ne sa malko naistina no ti ne osuznava6 kakvo si napravil..kogato go osuznae6 6te bude ve4e kusno! horata sa kazali..kakvoto si napravi6 sam i cqlo selo ne moje da go opravi..

Sunny_stz
12-13-2004, 12:55
Ami......sigurna ne e gotova 6toto moje predi tebe da e imala druga vruzka v koqto da sa q naranili i sega neiska da pravi ne6to za koeto posle moje da sujalqva..........neznam!!Predpolagam moje da se e slu4ilo ne6to ,koeto ti da ne znae6.Ako q obi4a6 iz4akai q!!!Pokaji i 4e q obi4a6 za da se uveri 4e ti si 4oveka [ako e taka] USPEH :)

megan
12-13-2004, 13:39
Kaji i za6toto rano ili kusno 6te razbere, vse pak ni6to ne ostava skrito!A i az vinagi sam obi4ala da kazvam "Priznat grqh e polovin grqh" :wink: Mnogo po-dostoino e da si go kaje
6 v o4ite i otkolkoto da go krie6! :roll:

ave vinagi sam znaela che majete ste mn stranni sashtestva ok e pi4 obichash e darjish na enq za da si 10 mesecha s neq shto ne izchaka oshte malko momicheto da e napalno gotova a? po hubo i kaji s apak koto i d astava

dido_en
12-13-2004, 15:23
kaji i go
tyka tq e vinovnata ne ti

Tochno obratnoto :!: Toi e vinoven v situaciqta.Toi nqma NIKAKVO pravo da q nasilva da pravi sex s nego.Mislq che e postypil adski glupavo kato e prespal s druga.Ako dyrjeshe na neq shteshe da q iz4aka doakto se po4uvstva gotova za akta.Mislq che trqbva da i priznaesh vsi4ko i ako tq reshi shte ti prosti ama mnogo se symnqvam che shte stane taka.

Ами честно казано с това мнение съм най-съгласен. Той не я е насилвал но...не може да я обвинява за това че не му е пуснала.
От друга страна копеуето дали е сигурно дали тя не му е изневерила и да си води полов живот с друго момче а?
Малко самнителна тая работа.
А и 10 месеца....честно казано мисля че тя твърдо е решила той да не й е първия....така мисля. Ако го обичаше много съм сигурен че тя щеше да го направи с него до сега. Така мисля. :wink:

Allicia
12-13-2004, 15:52
Po dobre i go kaji sega, otkolkoto kogato vryzkata vi se zadylbochi oshte poveche, ili dokato ne e razbrala ot nqkoi drug!!!

bad_baby_girl
12-13-2004, 17:02
Kaji i badi 4esten s neq,e vqrno 6te zaebe ama puka li ti tolkoz nali beztui si i izneveril sled 10 mese4na vrazka,tva zna4i 4e ne q obi4a6 ve4e(a obi4al li si q vaob6te)...

morfy
12-13-2004, 17:06
ми мн ясно че ще изчука друга,айде стига глупости...едва ли чак толкова я е насилвал ама в крайна сметка 10 месеца са си 10 месеца...а и тя е на 16 години...как може да не е готова..всъщност даже той трябва да се чувства обиден че за 10 месеца с него тя му няма още достатъчно доверие...по добре да не казва щото ще и стане спек на оная ама в крайна сметка нуждата си е нужда..и не може да се прави сравнение между секса с някой и с "двете му ръчички"...

SnoW_GiRl_`
12-13-2004, 21:16
kaji i pone nqma da q laje6 i tq nqma da razbere ot dryg 4ovek!

^josefin^
12-13-2004, 21:31
[po dobre i obesni vsichko kaji i che si go napravil s druga i i kaji che vse pak ti si chovek i imash takiva nujdi

mira_
12-13-2004, 21:59
ми след като толкова дълго ти е токазвала, би трябвало да те разбере, стига да не си влагал чувства в секса с другата.А пък ти ако я обичаше толкова ного щеше да я чакаш :evil:

debborra
05-10-2006, 17:56
Ей пич,аз те разбирам много добре, но жсе пак е гадничко! Съветът ми към теб е просто да поговориш с нея и да и кажеш истината,мисля че при положение че ти не пуска ще те разбере! Късмет \:D/

ZaRiBeN
05-10-2006, 18:09
ако момичето те обича си сгрешил, ако не те обича и само увърта не си и даже това е подходящ момент да сложиш край на връзката ви и да продължиш напред :wink:
и погледни от другата страна на монетата дали пък тя отказва на теб и не го прави с други :roll:

prash4ica
05-10-2006, 18:11
po dobre da go razbere ot teb otlkokoto ot nqkoi dr

shadow4e
05-10-2006, 18:52
тази тема е доста старичка....но нищо все пак и аз да кажа :)
след като си изневерил след 10 месеца връзка поради липса на секс, а тя явно няма намереине да правите, ти пак ще й изневериш, сега си правил един път, но това няма да ти е достатъчно....( не че авторът на темата ще го прочете,де)

pitbullbg
05-10-2006, 19:31
kaji i go
tyka tq e vinovnata ne ti
kuh si kat gradinska leika... pi4 kaji i nai dobre

freestyler
05-10-2006, 22:07
trai si,mackata nqma da razbere,az ako bqx nqma6e i tolkova da izdurja.Bravo!

`Death`Whore`
05-10-2006, 22:11
Малко хора биха издържали толкова време. Аз самата не бих издържала да съм с някого повече от месец-два и да не сме правили секс. "Не съм готова" - а кога човек е готов да нещо болезнено? НИКОГА! Не че не си виновен, но И кажи, че една връзка включва и секс и че имаш нужда от това. Ако тя не те желае дори малко, значи не иска да е с теб.

PleasureSeeker
05-11-2006, 13:14
Кво направих днес майна :((((( Имам си приятелка окято сме вече 10-ти месец заедно. Обаче...., обаче тя не иска да правим секс, просто не иска да е с мен :( кофти но факт .... а не е малка , на 16 е(нали знаете обичайните оправдания : "още не съм готова" ала бала)
Днес вече не издържах .... и си го направих с друга! Кофти постъпих ...знам си .......май не трябваше!!!!!!!!!!!! и сега просто незнам кво да правя, дали да си кажа всико или да си замълча и да изчакам всичко да се оправи .... уффффф кофти положение майна :((((((((( почти същото ми се случи и на мен...мн кофти тръпка е щот съвестта те гризе...ама трябва да се сдържиш...и да не и кажеш...поне според мен е така...ама ако найстина я обичаш...не го прави отново

SEXtreme
05-11-2006, 13:36
Еми, майна, ти си говедо. Толкоз ли не можеш да си задържиш к*ра в гащите??? Ако бях на нея така щях да те отрежа, че простооо....глупак. Сега и кажи и се надявай да е милосърдна!

WindWaker
05-11-2006, 13:42
Еми, майна, ти си говедо. Толкоз ли не можеш да си задържиш к*ра в гащите???

a vie tolkova li ne mojete da gi svalite teq ga6ti ? :-D :-D :-D

maitapa na strana, typa postypka. kat tolkoz iska6 seks, da q be6e ostavil po-dobre daje otkolkoto da otide6 pri druga

rootster
05-11-2006, 15:22
ebasi uroda si ti 4esno - 10 meseca si debnal da "ebe6" li ..i poneke te 4e6e patkata si re6il 4e trqbva da naebe6 ne6o. ei zaradi takiva goveda kato tebe momi4etata ni imat za lo6i

dr. pesho
05-11-2006, 16:36
Абе да бе мн сте зле!
Момчето си е изключително право...
Той прави нещо което със нея не прави като е лигла и я е страх кой е виновен?От думите на пича си личи, че не иска да къса със нея но няма избор!
А това че е на 16 години и не е готова малко ме съмнява, защото знам една история как едно 16 годищно момиче, постоянно не искаше да прави секс със еднин приятел и се измъкваше със думите "не съм готова" "страх ме е" и накрая се разбра че доста хора са я минали и докато е ходила със него не е била девствена което е много гадно спрямо него!

П.п.
Най добре не и казваи чукай си други и след време изчукаи и нея и тръгни със още една без никой да знае за втората...
Същевременно тръгни със още една за която знае само втората а последната да знае за първата и си ги трескаи сичките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сачини го един приятел :D

SeXyTo_f
05-11-2006, 18:10
shte ti kaja maina 4e si mnogoooo zle!Nai-dobre i kaji,zashto ne si zaslujava da si s nqkoi 10 meseca i da go preebesh po toq gaden na4in!!!!!!!!!!!
мн. лоша постъпка!.....съгласна съм с green_lady! :wink:

Globul_f
05-11-2006, 18:20
Защо постъпката му да е лоша? В кой век живеем.Като не е искала секс, така е. Аз пък имам гадже от 2 години обаче секса с него не ми харесва и си хванах един пич с който си правя секс и всичко ми е окей :-)

ZaRiBeN
05-11-2006, 18:34
ти пък си ебати тъпата курва :twisted:

05-11-2006, 19:21
em spored men ako sled tazi tvoq postapka ni6to v 4uvstvata ti ne se e epromenilo i vqrva6 4e moje6 da si bade6 sa6tiq...takav kakavto si si bil i predi tazi gre6ka po dobre ne i kazvai! Verno mnogo gadni4ko si postapil i 10 meseca naistina ne sa malko za da predade6 taka brutalno blizak 4ovek,NO vie vse pak ste si samo gadjenca i tva rano ili kasno 6te svar6i.nqma da se jenite be hora. ima6 pravo i da pomisli6 za sebe si vse o6te ne kazvate "NIE" A SAMO "AZ I TQ",TAKA 4E vqrvam 4e ne ti e bilo lesno tezi 10 meseca da si na suho.ostani s neq obi4ai q uvajavai q i za4itai tova 4e vse o6te ne gotova,za6toto do teb qvno ima istinsko momi4e koeto znae kolko struva koeto e umno i samouvajava6to se.a tova si e rqdkost v na6i dni za tva ne q ispuskai.a takiva gre6ki sa 4ove6ki.te sa po stari i ot sveta,ako te obi4a i razbere 6te ti prosti za6toto 6te nameri i vinata v sebe si :smt008 .na men tova mi se slu4i i az prostih za6toto use6tah usaznatata lubov na priqtelq mi u parvi4noto v glupavata mu postapka.vse pak "edno ne6to moje da se slu4i vednaj i nikoga pove4e no slu4i li se vtori pat to zna4i 4e zadaljitelno 6te ima i treti"uspeh i spoko samo da ne te podgoni guznata savest 4e tva e ad.4estno pi4 znam kvo e

The_Crow
05-14-2006, 15:42
Кво направих днес майна :((((( Имам си приятелка окято сме вече 10-ти месец заедно. Обаче...., обаче тя не иска да правим секс, просто не иска да е с мен :( кофти но факт .... а не е малка , на 16 е(нали знаете обичайните оправдания : "още не съм готова" ала бала)
Днес вече не издържах .... и си го направих с друга! Кофти постъпих ...знам си .......май не трябваше!!!!!!!!!!!! и сега просто незнам кво да правя, дали да си кажа всико или да си замълча и да изчакам всичко да се оправи .... уффффф кофти положение майна :(((((((((
Браво бе левент,ама ти си много тъп!!! :evil: Показваш колко държиш на гаджето си!Много дебилна постъпка от твоя страна!Поне ако имаш достойнство и кажи истината!!!Ако си мъж де...

Chiana
05-14-2006, 16:25
Е, браво, бе хора! Как можете да пишете по тема от почти 2 години. Тя вече момичето е на 18 и може би отдаавна са скъсали с това момче. А и още да си ходят, онова е било в миналото и няма значение. Така че по-добре модовете да я локнат тая тема. Няма смисъл да се пише, според мен. =;

strawberry
05-14-2006, 16:52
Kaji i po-dobre i nedei mn da se vaikash zashtoto stanaloto stanalo a i tq da ne ti e otkazvala.Vseki bi izkufqsal sled 10 mesetza sedene na suho.Trqbva da si lud da izdyrjish!!!

honey91
05-14-2006, 20:40
tyka tq e vinovnata ne ti
__________________________________________________ ____________
Ne sam saglasna s tova mnenie za kakvo da e vinovna tq kato ne se 4uvstva gotova po-dobre da ne go pravi :!:

bulgarche
05-15-2006, 00:08
Доста глупаво наистина. Не е трябвало да го правиш. А и може наистина да не е била готова. Само заради секса ли си с нея? Защо мислиш, че не е малка?

ZaRiBeN
05-15-2006, 08:29
Е, браво, бе хора! Как можете да пишете по тема от почти 2 години. Тя вече момичето е на 18 и може би отдаавна са скъсали с това момче. А и още да си ходят, онова е било в миналото и няма значение. Така че по-добре модовете да я локнат тая тема. Няма смисъл да се пише, според мен. =;

това само говори за качеството на администриране на форума :shock:

по принцип във всеки цивилизован форум след месец всяка тема отива в архив тука явно нема такова животно... :?

NeSTa_86
05-15-2006, 14:22
тцтцтц ](*,)