PDA

View Full Version : Как да му кажа, че съм готова?



Djursi
12-12-2004, 20:03
Искам да ви попитам ... Малко ме е срам ама се пак ... Та този новия приятел, за който ви говоря ... и сигурно ви е писнало да четете темите :) Та той ми казва, че не иска да ме кара на сила да правим секс, че съм била малка според него и т.н. Ама аз не издържам вече и понякога ми иде да го изнасиля :lol: Хехе ама чесно ... Знам, че и той го иска... Но още мисли, че не съм готова... (заради предната връзка) Айде кажете ми как да му кажа, че го искам, че съм готова и т.н. :)
Имам само 4 дена и си заминава пак :(

Murderdoll
12-12-2004, 20:05
ми следващия път като ти каже че не иска
наслиа да те кара да го правите...му кажи че
няма да е насила и че ти искаш да го направите...
и така:)

Djursi
12-12-2004, 20:12
ми следващия път като ти каже че не иска
наслиа да те кара да го правите...му кажи че
няма да е насила и че ти искаш да го направите...
и така:)

Дам ама той не ми го казва когато сме заедно ... Той ми го каза два пъти само и то в чата докато не веше тук :( Сега не знам какво да правя

TSecret
12-12-2004, 20:13
6te mu naprai6 iznenada-kato mu se hvarli6 na vrata i 6te poeme6 ti iniciativata-opredeleno mnogo 6te se zaradva ......niama nujda mu kazva6 naprao mu pokazvai...xxiixi....uspeh

Djursi
12-12-2004, 20:22
Хихихи Тайничке ние всеки път си се мятаме един на друг на врата и просто не знам как и двамата сме издържали ... ама ето и сега ми праща смс, че неска май е прекалил и т.н. ама той не е хич прекалил :( Мале не знам :(

^efas^^
12-12-2004, 20:31
Знаеш ли кво како кажи на гаджето като го видиш тези думички : " Знаеш ли по повод това което ми написа в чата че не съм била готова и др такива готова съм искам да правим секс не съм малка знам какво искам " и добави още нещо и ще се ебете после :mrgreen:

dido_en
12-12-2004, 20:54
Ами както каза ^efas^^ можеш просто така да повдигнеш въпроса и да му кажеш, че си мислила и т.н. и че вече се чувстваш готова. А може и направо с действия. Направо както ти каза си се хвърляте един друг на врата... или пък като се целувате може да си предвижиш ръцете надолу и да му разкопчееш панталоните. Той със сигурност ще реагира и ще му кажеш че вече се чувстваш готова и искаш да го направите...Ами това е от мен. Пиши после как си му казала/подсказала и как е минало. :wink:

Djursi
12-12-2004, 21:04
Ами аз му го попитах как иска да му кажа, че съм готова и т.н. И му казах, че може и да си искам и няма да му кажа и т.н. :) Хехехе дано ми се сети детето :)

^efas^^
12-12-2004, 21:06
Ами аз му го попитах как иска да му кажа, че съм готова и т.н. И му казах, че може и да си искам и няма да му кажа и т.н. :) Хехехе дано ми се сети детето :)
Честно казано нищо не разбрах от това което написа

Djursi
12-12-2004, 21:25
Ами попитах го как очаква да му кажа, че искам ... в смисъл такъв, че не мога да ида и да му кажа прави ми се секс и т.н. ей така ... :) Сещаш ли се ... Аве направо си му намекнах, че искам ... :) Хехех дано ме е разбрал де

dido_en
12-12-2004, 21:31
Ами попитах го как очаква да му кажа, че искам ... в смисъл такъв, че не мога да ида и да му кажа прави ми се секс и т.н. ей така ... :) Сещаш ли се ... Аве направо си му намекнах, че искам ... :) Хехех дано ме е разбрал де

Ами дано се е досетил наистина но мисля че ще е плах въпреки това защото веднъж си му казала че не си готова и ако той наистина много държи на теб ще е много предпазлив. Според мен идеята да действаш като се усамотите. Не виждам защо не се решаваш. По този начин недвусмислено ще ми подскажеш какво искаш. :wink:

aBeP4eTo
12-12-2004, 21:44
Може би трябва да му направиш друг тип намек ! Да го убараш да си предизвикателна ! Облечи се секси целувай го по врата някакси предизвкай го и смятам, че така той ще разбере какво искаш :wink:

^efas^^
12-12-2004, 21:50
А ве като останете на саме свали му гащите лапни му хуя па да видим дали ще се дърпа :lol:

AMG-to
12-12-2004, 22:05
kaji my go be

x.boy
12-12-2004, 22:31
0ole male da se 4udi6 kak da predloji6 sex na avera si ...bah va i v obitacite, kat idealno znae6 4e mu sa ebe kat na div i ti kakto kazva6 i ti si zagorqla ko po lesno...prosto mu kazva6 4e naposled1k ne6to mnoo ta 4e6i slivata i mai mai ima6 spe6na nujda da ta naibe edno hubavo i 6i vidi6 kak 6te mu svetnant o4i4kite...i nqma razbere6 koga ve4e tq jaska v leglto :twisted:

az_sam_Alicia_Keys
12-12-2004, 22:41
Искам да ви попитам ... Малко ме е срам ама се пак ... Та този новия приятел, за който ви говоря ... и сигурно ви е писнало да четете темите :) Та той ми казва, че не иска да ме кара на сила да правим секс, че съм била малка според него и т.н. Ама аз не издържам вече и понякога ми иде да го изнасиля :lol: Хехе ама чесно ... Знам, че и той го иска... Но още мисли, че не съм готова... (заради предната връзка) Айде кажете ми как да му кажа, че го искам, че съм готова и т.н. :)
Имам само 4 дена и си заминава пак :(


emi kaji mu 4e adski mnogo te vazbujda i go jelae6... ili po-dobre mu go pokaji:)... postarai se da ste nasame i toi 6te razbere nameka povqrvai mi:P

Baccara
12-13-2004, 07:05
Най-лесният начин е да му кажеш "Искам те" :)

Peace`
12-13-2004, 12:02
А ве като останете на саме свали му гащите лапни му хуя па да видим дали ще се дърпа :lol:
xaxaxa...dobro predlojenie :) odobrqvam!

morsmordre
12-13-2004, 12:48
Ами казваш му:
"Недей да си мислиш, че не съм готова за секс, това мога да го реша само аз, а аз искам да го направя с теб и се считам за напълно готова!"
Това е!Я чакайте да ви кажа нещо.Баща ми ме сгащи като бях написал темата "Към по-големите ми събратя" и седна да "говори" с мен по въпроса за секса и слушайте ко ми каза - ПОВЕЧЕТО ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ СА ГО ПРАВИЛИ НА 14, А МН ОТ ТЯХ ДОРИ НА 13, така че човек сам решава кога е готов.Виж, ако приятеляти не се чувства готов, това вече е друга работа, нали така?!

morsmordre
12-13-2004, 12:49
Ами казваш му:
"Недей да си мислиш, че не съм готова за секс, това мога да го реша само аз, а аз искам да го направя с теб и се считам за напълно готова!"
Това е!Я чакайте да ви кажа нещо.Баща ми ме сгащи като бях написал темата "Към по-големите ми събратя" и седна да "говори" с мен по въпроса за секса и слушайте ко ми каза - ПОВЕЧЕТО ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ СА ГО ПРАВИЛИ НА 14, А МН ОТ ТЯХ ДОРИ НА 13, така че човек сам решава кога е готов.Виж, ако приятеляти не се чувства готов, това вече е друга работа, нали така?!

suzanna
12-13-2004, 12:53
ee..i az shte ti kaja...poglejdash go i go pitash direktno..koga shte pravim... :P shte se zaradva che ti iskash naistina i taka nqma da se chuvstva vinoven che toi te kara..a ako obstanovkata e podhodqshta moje i bez dumi..nedei da se sramuvash..qvno si mu pravila dostatuchno nameci zatova sega davai napravo :mrgreen:

GeRyTo
12-13-2004, 13:02
Може би трябва да му направиш друг тип намек ! Да го убараш да си предизвикателна ! Облечи се секси целувай го по врата някакси предизвкай го и смятам, че така той ще разбере какво искаш :wink:

Точно така!! :) Ако и от това не разбере...начи е безнадежден и освен да му кажеш "Е*е ми се бе човек!" друг вариант не виждам :twisted: :P

Momchence
12-13-2004, 16:39
Imam edin vapros za6to trqbav da mu namekva6...kakvo pre4i da mu go kaje6 direktno?????? Prosto sas spokoen ton leka usmifka i palav pogled da kaje6 "Iskam da go napravime" i to 6e e nai qko iznenadva6to kogato nai malko o4akva za da nqma ama,oba4e,yyyyy i drugi......spored men tova e dobyr varqnt az bih se izkefil.....de da znam.... :P

playful_girlll
12-13-2004, 17:19
momchence,mi da!!!i az mislq ,4e 6te e nai-dobre da mu go kaje6 ,100% super mnogo 6te se izkefi.ili puk go hva6ta6 za ru4i4ka i go vodi6 kum spalnqta napravo ...taka 6te e nai-dobre spored men:)

Djursi
12-13-2004, 18:00
Хихихи след смс стана работата :) Мерси ви много

^josefin^
12-13-2004, 21:51
spored men trqbva da ostanete na sama da se celuvate barate i ti da tragnesh da go sablichash a ako toi te spre mu kaji che ti naistina go iskash uspeh

Allicia
12-14-2004, 12:07
A kakvo shte reche che e stanala rabotata???
Spored men pyk takiva raboti ne e hubavo da se kazvat, te prosto se pokazvat!:) S malko po-strastni celuvchici i t.n.:)

bulgarche
12-14-2004, 12:36
К'во ще ми казваш..ПОКАЗВАЙ МУ..то с думи нестава..почни с челувки, после блузката..да де к'во да обяснявам занаеш как става

Djursi
12-14-2004, 19:30
Хехе исках да кажа, че му казах и му показах и се получи желания ефект

bepcho
12-15-2004, 12:55
ligavi mu se
celuvai go gushkai go
pushkai stenkai i taka!

Momchence
12-15-2004, 17:05
ligavi mu se
celuvai go gushkai go
pushkai stenkai i taka!Po princip pyrvo se 4etat mneniqta i togava se pi6e ako gi be6e pro4el 6te6e da razbere6 4e problema e re6en i nqma nujda ot bezpolezniq ti savet :lol: :P

Pikli4ka
12-20-2004, 09:29
Emi lubovta ne se dokazva,a se pokazva...Taka e i pri sex-a ne mu go kazvai,a mu pokaji,che si gotova da spish s nego...i ako togava ti otkaje,znachi neshto ima...i shte trqbva da pogoovorish s nego shto ne iska sled kato ti iskash..USPEH!

Sexy_{F}
08-19-2006, 16:46
EeEeEeE az na mojat prijatel mu kazahche mnogo mi se pravi sex i toi vika dobre mila nqma stra6no i az sam gotof

08-19-2006, 17:22
i kvo ebahte li si e ?

AlBundey
08-19-2006, 18:44
На Спечелилите - Честито . На останалите късмет :)