PDA

View Full Version : Ave ne6to mn int :))



gosten4eto
12-12-2004, 20:12
navsqkude pi6e 4e razmera nqmal zna4nie ......a samo tehnikata :) ta vuprosa mi e kakvo spored vas (konkretno) e "tehnikata":) aide plz opi6ete za6toto taka i ne razbrah puk iskam da se usuvur6enstvam (ne kazvam ni6to s lo6o;seriozen sum) 10x predvaritelno

P.S. : da pitam kato pravite sex s nqkoi kak po4vate - opi6ete stpka po stupka plz i kolko burzo go mu6kate......

^efas^^
12-12-2004, 20:44
Копеле има статийки за тва не ми се вярва някой да тръгне да ти обяснява :lol:

miskin
12-12-2004, 21:20
Не го мушкам, щото нямам инструмент:). Никой не може да ти обясни как точно да чукаш, това не е като да решаваш задачи по математика, това е чувство. Колкото по-бързо усетиш какво и харесва на партньорката ти, толкова по-добър любовник ще си в нейните очи. А ако тя ти подсказва, просто ще си номер едно. И последно да ти кажа- никога няма да разбереш получила ли е тя оргазъм или е пъшкала артистично, примири се с този факт овреме, ще си спестиш много мисловни напъни.

^efas^^
12-12-2004, 21:45
Не го мушкам, щото нямам инструмент:). Никой не може да ти обясни как точно да чукаш, това не е като да решаваш задачи по математика, това е чувство. Колкото по-бързо усетиш какво и харесва на партньорката ти, толкова по-добър любовник ще си в нейните очи. А ако тя ти подсказва, просто ще си номер едно. И последно да ти кажа- никога няма да разбереш получила ли е тя оргазъм или е пъшкала артистично, примири се с този факт овреме, ще си спестиш много мисловни напъни.
Ех мамка му за първи път да съм съгласен с теб :twisted:

12-13-2004, 09:17
mi otna4alo bavno
posle kato se zadyha po4vam da uveli4avam tempoto oba4e absoliutno vunagi na dski dylboko vlizam- nali zane6 - ima si pozi za taq rabota
sy6to taka tehnika e i da si vyrti6 zadnika kato nenormalen dokato si v neq - taka penisa stimulira po golqma 4ast ot vaginata

Eternal^^
12-13-2004, 16:15
pravi tova koeto tq iska, i 6te si nai-dobriq liubovnik za neq :twisted:

SanDRo
12-13-2004, 16:26
Awe nqma nikva tehnika na mushkane. ... .. . . Tva go kazvat samo teq s malkite pishoci, che da si vdigat samochuvstvieto...

^efas^^
12-13-2004, 19:11
Как да няма ве иа техниката не е да мушкаш а да пориш здрао :mrgreen:

bulgarche
12-13-2004, 21:04
Не го мушкам, щото нямам инструмент:). Никой не може да ти обясни как точно да чукаш, това не е като да решаваш задачи по математика, това е чувство. Колкото по-бързо усетиш какво и харесва на партньорката ти, толкова по-добър любовник ще си в нейните очи. А ако тя ти подсказва, просто ще си номер едно. И последно да ти кажа- никога няма да разбереш получила ли е тя оргазъм или е пъшкала артистично, примири се с този факт овреме, ще си спестиш много мисловни напъни.
Ех мамка му за първи път да съм съгласен с теб :twisted:

Аз пък за пореден път съм съглесен с лелчето :)

Devilmen
06-21-2006, 16:14
Абе човек няма да се научиш дори и най-добрите да пишат в тази тема!Трябва опит и нищо друго иначе за да не повтарям нещтата казани от другите ще кажа че съм съгласен с мненията ви по отгоре

Ice_Queen
06-21-2006, 16:59
mi otna4alo bavno
posle kato se zadyha po4vam da uveli4avam tempoto oba4e absoliutno vunagi na dski dylboko vlizam- nali zane6 - ima si pozi za taq rabota
sy6to taka tehnika e i da si vyrti6 zadnika kato nenormalen dokato si v neq - taka penisa stimulira po golqma 4ast ot vaginata
представих си го...оо да...

hamilcar
06-21-2006, 17:04
Awe nqma nikva tehnika na mushkane. ... .. . . Tva go kazvat samo teq s malkite pishoci, che da si vdigat samochuvstvieto...

Ти леж на тая страна. Мацката като остане незадоволена си кажи - нали ми е голям другото няма значение.

Devilmen
06-22-2006, 16:34
Ти леж на тая страна. Мацката като остане незадоволена си кажи - нали ми е голям другото няма значение.[/quote]

Евала ти праа бро за това мнение!!!И аз съм на съштото растояние

pitbullbg
06-22-2006, 19:39
И последно да ти кажа- никога няма да разбереш получила ли е тя оргазъм или е пъшкала артистично, примири се с този факт овреме, ще си спестиш много мисловни напъни.
qsno kolko razbira6 i ti kat toq det pita...

mravkata_z
06-22-2006, 23:01
И последно да ти кажа- никога няма да разбереш получила ли е тя оргазъм или е пъшкала артистично, примири се с този факт овреме, ще си спестиш много мисловни напъни.
qsno kolko razbira6 i ti kat toq det pita...



abe a ti 6toto si golqm razbira6- az sam momi4e i ti kazvam, 4e na 70% ot slu4aite nqma da razbere tva si e!