PDA

View Full Version : семеиството ми е много смахнато



toTaLy_Me_F
12-13-2004, 12:42
понякога имам чувството че моето семеиство е....меко казано ненормално.попринцип по-голямата сестра е със съвсем различен характер от моя.не-то винаги е така.дотук ничо лошо,нали?! :twisted: да,но...се смята че аз и баща ми се разбираме,и маика ми и сестра ми също се разбират.да но разбиране ли е да се караме поне по 3-4 пъти в седмицата :shock: според мен не е!и когато аз се скарам с маика ми сестра ми задължително ще се скара със баща ми.не че гледа от мен но незнаино как все така става.но когато тя се скара първа с баща ми,не винаги аз се карам с маика ми(въпреки че става много често).и тогава семеиството е разделено на...деца и родители.ние със сестра ми,сас която едвам се гледаме започваме да се подкрепяме една друга,да се защитаваме и така нататък(това си е чисто събитие защото попринцип не ни пука какво става с другата.а веднъж "воината"стигна до критичната си точка:сестра ми удари шамар на маика ми :shock: а аз напсувах баща ми :shock: :oops: и то само защото пак семеиството беше скарано,и те започнаха да ни крещят задето не сме си оправили стаите.като цяло сме доста различни един от друг и направо не знам освен че сме с една и съща кръв дали дръго нещо ни свързва.а със "дете" като сестра ми сигурно нашите са се хванали за главите-тази година избяга от вкъщи 5 пъти-веднъж защото беше с гаджето си за 10 дни на море(обади се чак като пристигнаха)и 4 пъти със една неина приятелка решаваха как ще избягат в чужбина.а за мене нашите са се отказали да ми казват какво да правя защото все правя обратното.баща ми понякога е много завеян:каже нещо а след 5 минути го е забравил.маика ми пък е побъркана на тема чистене,ред и...приказване.чисти цялата къща като се прибере ако забележи и наи малкото петънце или прашинка.дори веднъж сестра ми като се прибра от един купон и направо заяви че всичко блести толкова силно че ще ослепее.а маика ми говори по телефона с часове.направо не можеш да се доредиш ако е хванала слушалката.или излезе с приятелки уж за малко а не се прибира по 5 часа.казва че имали да си споделят много важни неща.е как са толкова важни като преди 2 часа пак са били заедно :?: :!: направо ме е страх че и аз съм толкова ненормална като тях. :?

playful_girlll
12-13-2004, 17:10
mila,ti vuob6te znae6 li kakvo e da ima6 "smahnato semeistvo"?;)
mislq 4e vsi4ko ,koeto se slu4va pri vas e normalno.absolutno v reda na ne6tata e da se karate ,v na6eto semeistvo tova e ejednevie.skandal,a sled tova vse edno ni6to ne e stanalo.kolkoto do ba6ta ti ,tova 4e e razseqn,ne go pravi smahnat,100%si ima i dr problemi ili puk e izmoren ot rabota.a maika ti obi4a da prekarva vremeto si s priqtelki i da govori po telefona,moqta e su6tata,vsqka svobodna minuta si govori po telefona.tak 4e...nqma ni6to neredno v tova,koeto se slu4va:)

toTaLy_Me_F
12-14-2004, 13:36
ами какво ще кажеш за чистенето :twisted: доказано е че хората които имат мания за чистене са психично болни.а баща ми беше спрял работа за 1 година,защото и ние мислехме че разсеяността му е заради работата.маика ми го накара да спре да работи защото това много я дразнеше.обаче тои така и не се оправи.дори стана още по-разсеян :shock:

playful_girlll
12-14-2004, 14:52
haha ami zna4i po tazi logika i moite roditeli sa psihi4no bolni,maika mi su6to e mania4ka na tema 4istene ...i se karame postoqnno:) kakvo da ti kaja?:) 6te trqbva da se primirim prosto,takiva sa:)

iv4e_f
12-15-2004, 17:55
takiva sa ne moge6 da gi promeni61i za tova ne se opitvai da bqga6 po-ve4e!prosto gi trai!

СребристоСияние
12-16-2004, 17:23
hey totaly me f basi qkoto sem. ima6 kefite em totalno :lol:

LiNkiN4eTo
12-16-2004, 20:22
slu4va se
i nie ne sme mnogo v 4as :lol:

Momchence
12-17-2004, 17:22
Cool are da da nakra6 va6te da me usinovqt :) mnoo qko smeistvo....verno ima ne6to nenormalno...ako iska6 da si razre6i6 problem az ne vijdam drug na4in osven govorene....sqdate i govorite....drug e vaprosa 4e rezultata 6te e max 1 den....i az vyrvq po sy6tiq pyt....tam na kadeto ti otiva6 az ot tam se vry6tam :P :lol:

roadhouse blues
01-07-2008, 09:44
абе яко е да има6 смахнато семейство

asi_basi
01-07-2008, 10:31
понякога имам чувството че моето семеиство е....меко казано ненормално.попринцип по-голямата сестра е със съвсем различен характер от моя.не-то винаги е така.дотук ничо лошо,нали?! :twisted: да,но...се смята че аз и баща ми се разбираме,и маика ми и сестра ми също се разбират.да но разбиране ли е да се караме поне по 3-4 пъти в седмицата :shock: според мен не е!и когато аз се скарам с маика ми сестра ми задължително ще се скара със баща ми.не че гледа от мен но незнаино как все така става.но когато тя се скара първа с баща ми,не винаги аз се карам с маика ми(въпреки че става много често).и тогава семеиството е разделено на...деца и родители.ние със сестра ми,сас която едвам се гледаме започваме да се подкрепяме една друга,да се защитаваме и така нататък(това си е чисто събитие защото попринцип не ни пука какво става с другата.а веднъж "воината"стигна до критичната си точка:сестра ми удари шамар на маика ми :shock: а аз напсувах баща ми :shock: :oops: и то само защото пак семеиството беше скарано,и те започнаха да ни крещят задето не сме си оправили стаите.като цяло сме доста различни един от друг и направо не знам освен че сме с една и съща кръв дали дръго нещо ни свързва.а със "дете" като сестра ми сигурно нашите са се хванали за главите-тази година избяга от вкъщи 5 пъти-веднъж защото беше с гаджето си за 10 дни на море(обади се чак като пристигнаха)и 4 пъти със една неина приятелка решаваха как ще избягат в чужбина.а за мене нашите са се отказали да ми казват какво да правя защото все правя обратното.баща ми понякога е много завеян:каже нещо а след 5 минути го е забравил.маика ми пък е побъркана на тема чистене,ред и...приказване.чисти цялата къща като се прибере ако забележи и наи малкото петънце или прашинка.дори веднъж сестра ми като се прибра от един купон и направо заяви че всичко блести толкова силно че ще ослепее.а маика ми говори по телефона с часове.направо не можеш да се доредиш ако е хванала слушалката.или излезе с приятелки уж за малко а не се прибира по 5 часа.казва че имали да си споделят много важни неща.е как са толкова важни като преди 2 часа пак са били заедно :?: :!: направо ме е страх че и аз съм толкова ненормална като тях. :?

Abe mili4ka, q seuspokoi i se radvai 4e ima6 takoa semeistvo!!! de i moetod a be6e takova "smahnato" kato tvoeto. maika sa6to mania4ka na 4istota, no i na GOTVENEEEE :( (tuka imame prilika). vtoro - tatko ne e razseqn i za jalost pomni kvo e kazal vinagi.treto: nie ne se karame po 2-3 na sedmica, a po 2-3 pati na DEN..i to jestoki skandali ! 4etiri - sestra mi ne e bqgala ama vse 6te se iznasq sq ve4e e po4ti napraeno :(, dobre 4e s neq se razbirame. 5 - ehhh, de i moqta maika da izliza6e za po 5 chasa na den :(,ama NEEE!!! tq si kisne VINAGI v ka6ti i nikakva svoboda nqmam, a i samo v moita staq kisne, i nemoa q izgonq :(. a i po4va da vika za nai-malkoto sqka6 4ovek sam ubila, kato... koi e mradnal karpata ili koi neznam si ko i parvo men gleda ili parvo si go izkarva na men :( [-o< 6 . po4ti vinagi daje nemoga da izlqza bez da kaja kade i ako kaja 4e prosto tai da se razhodq (daje i sami4ka) vednaga 6te kaje 4e nqmalo za kakvko da si stoq vka6ti ili 6te po4ne da se samnqva ne6to i nai-4esto me izkarva 4e sam izlizala za da se kriq da pu6a. e ve4e mi pisna 4estno a i kazah li na kolko sam ? 18g! ne 4e golqmata rabota 4e sam na 18g, no za godinite si ...de da znam, rabotq, u4a, vsqka svobodna sekunda hodq pri neinata rabota ba4kam, i redovno vakanciite nqam vreme za u4ene...em pisna mi. da ne govorq otno6eniqta na semeistvoto mi s drugte 4lenove na familiqta, t.e. roditelite na tatko, roditelite na maika, i brat i; tam moga da ti razpravam cqqqqqql den ...
Sorry za dalgiq roman, no vij 4e ima po smahnati semeistva, to moito naprao ot4aiva6to! ta mai ti zavijdam za tvoeto :(((

nicolepcd
01-07-2008, 11:48
Ми... не мисля, че ти е чаааааааааааак толкова смахнато семеейството, а и се радвай, че нямаш семейство, което да речем се бие, напива или нещо такова... Порсто се радвай!!! \:D/

VilleBaby
01-08-2008, 18:04
awe macka,po taq logika maika mi e paranoi4ka,a ostanalata 4ast ot semeistvoto e s psihi4ni otkloneniq! 3-4 pati v sedmicata ne e ni6to! az kvo da kaja kato se karam vseki den s na6te??????ama i az ne sam mnogo mila :D :D :D

Reed
01-08-2008, 18:59
Едва ли още не си е решила проблема... 8-)

bebeto0o
01-15-2008, 16:14
Men li4no ma kefi semeistvoto ti ! As imam malka sestra i mama napulno se e otkazala da 4isti :D (e ne iskah to4no taka da prozvu4i de ama :D vie ma razbirate nadqvam se)