PDA

View Full Version : help me pLs



az:)
12-13-2004, 20:08
zdraveite!
molq vi obeznete mi kak da otvorq priqtelkata si za6toto sam mnogo neopiten a iskam tq da mi e parvata i az da sam i parviq. vaprosa mi e:
kakvo da napravq 4e da q otvorq t.e kak da q pokanq v ka6ti ilii da e y tqh,kak da q sableka i podtikna kam seks i kak da stane rabotata:Pp
s prast li ili s 4len?
10x predvatitelno

Murderdoll
12-13-2004, 20:14
http://teenproblem.net/index.php?mode=problemi&id=704
по-добре я покани у вас,де да знам...
ама гледай да няма никой...и трябва и
двамата да го искате..не само ти..
и успех :wink: :wink: :wink:

az:)
12-13-2004, 20:18
10x! i se nadqvam naistina nqko i da me obesni...kolkoto temata mi da e tapa no...

Murderdoll
12-13-2004, 20:20
е прочети статията дето ти дадох там сичко
си е обяснено

AMG-to
12-13-2004, 20:50
prigotvi se za kruv

az:)
12-14-2004, 17:34
haide be hora help me PLS
kakvo da pravq?

blackhearted
12-14-2004, 17:36
Застреляй се, т** п****.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Моля, уважавайте другите потребители!
Благодаря!

med_line
12-15-2004, 10:31
Purvo s prust!!! 1 prust! posle stavat 2.....sled tova si izpolzvai instrumenta kato go vkara6 otna4alo bavno .sled tova s tlasuk za da moje6 da ia otvori6.I se dviji bavno za da ne ia boli mnogo. :twisted:

bepcho
12-15-2004, 11:51
http://teenproblem.net/index.php?mode=problemi&id=704
:idea:

AMG-to
12-15-2004, 11:53
ami timash edno ne6to (prili4a na salam) ta moje da probvash s nego

Pikli4ka
12-20-2004, 09:08
Eh...izobshto ne mu pomagate momcheto iska da znae...a vie....Emi shte ti dam primer...kak az spah s moq priqtel i kakvo napravi toi...Znachi predi da trugnesh da sublichash momicheto trqbva da si siguren dali go iska,zashtoto ako go sublechesh i tq se otkaje,malko kofti...predi tova trqbva da zapochnesh da q vuzbujdash po vuzmojnite mu nachini,kato q opipvash na vsqkude.Kolkoto po golqma e lubovnata igra,tolkova po malko shte q boli...Trqbva dosta da se vuzbudi,za da se namali bolkata...Kogato veche usetish che go iska,sublichate se mnogo strastno...sled,koeto purvo s prusti trqbva da proniknesh suvsem bavno v neq...purvo s ediniq...opitvash i sushtevremenno i galish klitora,i kogato vazbudata narastne prokarvash i drugiq prust i zapochvash da go vkarvash i izkarvash,i chak kogato prusta vleze,togava moje da si svurshish drugata rabota...kato pak budesh mnogo vnimatelen,no ne zabravqi prezervativa :P zashtoto i toi e mnogo vajen,no gledai dokato go postavish na neq da ne i mine vuzbudata,s ednata ruka kontrolirai a s drugata slagai prezervativa...i kogato si gotov otnovo probvash s tuka...i go vkarvash suvsem leko...purvo mnogo leko,za da ne q zaboli.Ako usetish,che q boli spri za sekunda,pogali q...prez cqloto vreme trqbva da q celuvash...i da i pokazvash nejnost...sled tova s vremeto se vkarva vse po navutre i vuzbudata i kefa stavat vse po golemi...i s plavni vdijeniq vsi4ko stava....Samo ne zabravi,che idva vreme,kogato trqbva da se izpraznish...tam izbora si e vash..Nadqvam se da sum pomognala i USPEH! :P :oops:

^efas^^
12-20-2004, 14:43
Това не е лесна работа! Преди да пристъпите към половия акт се погрижете максимално дълго време да трае любовната игра. Така и двамата ще се възбудите много, което ще намали до някъде болката при самото проникване. Желателно е да започнеш леко с проникване на едни пръст, много бавно с въртеливи движения, като много внимаваш за нейните реакции на всяко твое действие. След, като вече си вкарал първият пръст започни леки движения напред и назад с него след, което е ред да вкараш и втори пърст, но когато вкарваш двата пръста го прави толкова бавно и внимателно, колко, когато си вкарвал само единия пръст. След, като вече можед да вкараш и двата си пръста изцяло, вече можеш да проникнеш и с пениса. Много внимавай, болка е почти сигурно че ще има, а за това, колко ще е силна тя зависи от теб, прониквай с пенис толкова внимателно колкото и преди с пръста. Успех!

shtraker
12-20-2004, 20:58
nachii za taq devsvenica nachi predstavqteli si kolko slojno izglejda ot edna strana kato trq da go napraish za 1vi put nachi ti kat pochnesh da mislish sichkite tiq laina dali i e dobre i sichkite tiq gluposti napravo si e ebalo maikata .. nakraq ne na neq mi ot mno mislene na mene nema da mi se prai sex .. shegichka ;> no comment ...

Allicia
12-21-2004, 13:34
Eh...izobshto ne mu pomagate momcheto iska da znae...a vie....Emi shte ti dam primer...kak az spah s moq priqtel i kakvo napravi toi...Znachi predi da trugnesh da sublichash momicheto trqbva da si siguren dali go iska,zashtoto ako go sublechesh i tq se otkaje,malko kofti...predi tova trqbva da zapochnesh da q vuzbujdash po vuzmojnite mu nachini,kato q opipvash na vsqkude.Kolkoto po golqma e lubovnata igra,tolkova po malko shte q boli...Trqbva dosta da se vuzbudi,za da se namali bolkata...Kogato veche usetish che go iska,sublichate se mnogo strastno...sled,koeto purvo s prusti trqbva da proniknesh suvsem bavno v neq...purvo s ediniq...opitvash i sushtevremenno i galish klitora,i kogato vazbudata narastne prokarvash i drugiq prust i zapochvash da go vkarvash i izkarvash,i chak kogato prusta vleze,togava moje da si svurshish drugata rabota...kato pak budesh mnogo vnimatelen,no ne zabravqi prezervativa :P zashtoto i toi e mnogo vajen,no gledai dokato go postavish na neq da ne i mine vuzbudata,s ednata ruka kontrolirai a s drugata slagai prezervativa...i kogato si gotov otnovo probvash s tuka...i go vkarvash suvsem leko...purvo mnogo leko,za da ne q zaboli.Ako usetish,che q boli spri za sekunda,pogali q...prez cqloto vreme trqbva da q celuvash...i da i pokazvash nejnost...sled tova s vremeto se vkarva vse po navutre i vuzbudata i kefa stavat vse po golemi...i s plavni vdijeniq vsi4ko stava....Samo ne zabravi,che idva vreme,kogato trqbva da se izpraznish...tam izbora si e vash..Nadqvam se da sum pomognala i USPEH! :P :oops:
Ami da...taka se pravi...
bravo Pikli4ka dobre go obqsni, daje i maloumnik moje da te razbere:)

C-I-A-R-A
12-21-2004, 18:55
parvo s ezik posle s prast posle s pishka i taka stavat neshtata :)

favor_91
02-24-2006, 19:20
napulno sum suglasen s teb C-I-A-R-A :0 taka se prai a piklichka daje i podrobnosti ti e dala :) aide uspeh momko