PDA

View Full Version : да го подлудя???



тя
12-14-2004, 11:26
еми значи хора искам вашата помощ....
аз съм момиче на 15 години и съм влюбена в МЪЖ на 24
ходим на един и същи фитнес от там и се запознахме...до скоро всичко си беше О.К. обаче една вечер го видях в дискотеката...тои седеше до вратата и когато минах покрай него тои ми се усмихна и ми намигна...
и някка си в този момент.....просто стана!! не знам на някой може да му се стори тъпа тая история ама е самата истина...та да се върна на въпроса си....на главния въпрос! :)
харесвам го...желая го! да си призная аз съм така да се каже 'рядкост' на 15-девствена :) не знам дали да съм горда с този факт или да се срамувам, но не е въпроса в това!
наистина ме привлича сексуално!
искам нещо да се получи! как да му подскажа?
как да подхвана дума с него? дайте тема и кажете как да му намекна че ме привлича?
това "хей!! кога смяташ да ме откараш на кафе?" е много директно и въпреки и да го казвам на майтап някак си...не знам не е умстно, си мсиля...
искам да ме хареса! как да стане? дайте съвет! до сега тоя проблем съм го нямала сама съм си решавала такивата въпроси, но този път наистина искам всичко да е с перфектен резултат! HELP PLEASE!
как да му намекна че ми харесва и че го искам? срамно ли е да го поканя на кафе? и как да стане? за пръв път имам работа с 25 годишен....
САМО ДА КАЖА!!! че преди си бяхме говорили за гаджета и когато му акзха че си падам по-малко по големки и той каза "еми трябва ти някои добър, да те защитава, да те обича истински..."
и докато го акзжаше сочеше себе си..означава ли това че имам шансове пред него? но това беше преди много време.... :(

12-14-2004, 11:56
ХАХАХАХ, наистина има мног наивни хора на тоя свят...
Мислиш си, че нещо може да се получи между вас?
Та тоя е на 25, а ти си на 15 годинки! ХАХАХА
Ще те прасне и ще те остаи, вярвай ми....

med_line
12-14-2004, 11:59
Hei ne vijdam zashto ti triabva da si pravi6 truda ! ostavi iniciativata za sex v negovite ruce-v kraina smetka toi e na 25,toi e muja i ako naistina iska ne6to seriozno(imam vpredvid za pove4e ot 1 nosht) toi shte napravi vsichko vazmojno parviat ti put s nego da e nezabravim.Mislia che niamash nikakvo osnovanie da se sramuvash , che na 15 oshte si devstvena-radvai se che si uspiala da zapazish po-dulgo detstvoto si-ottuk natam-sex kolkoto si iskash :P Drugiat moment za koito smiatam che triabva da pomislish e dali naistina iskash da budesh s choek s 10 godini po-goliam ot teb-pomisli dali imate shodni interesi(osven fitnesa) i kak biha te prieli negovite priateli(moje da ti izglejda smeshno no priatelite okazvat vajen moment v edna vruzka,zashtoto mujete izkliuchitelno mnogo se vliaqt ot mnenieto im).Jelaia ti mnogo kusmet i se druj estestveno-toi te haresva takava kakvato si :oops:

тя
12-14-2004, 12:12
еми...аз познавам приятелите му.....
те са мн яки хора!
мисля, че имат добро мнение за мен както и аз за тях!
и защо да съм наивна? и моля ви има и по-лоши случаи!
не че това е лошо де! :)
но аз наистина смятам че мове да има нещо....ако тои има чуства....
няма приятелка а аз си падам по него ако и тои не е безразличен...
въпроса беше как да арзбера но пък съм и много нетърпелив човек ако оставя нещата в негови ръце ше се начакам все паке малко срамежлив пък и в днешно време жените сме водеща сила! :)
в много случаи в днешно време жените пражят първата ступка нали? но каква да е тя? как да бъда по деликатна...........?

^josefin^
12-14-2004, 12:16
spored men tozi maj ne e za teb ne si vaobrazqvai che shte te zabeleji kato jena zashtoto prosto ti ne si takava v negovite ochi predpolagam si samo edno dete vse pak si na 15 a toi na 24 po dobre si haresai nqkoi v blizost do tvoqta vazrast koito naistina moje da ti obarne vnimanie ako tozi pich iska da e steb bi bilo proqva na pedofilstvo ti si prekaleno malka za nego

shfsgfjk
12-14-2004, 13:19
twa ne e pedofilstvo!
pedofil e chovek koito prai enshto s malko momiche primerno protiv neinata volq a tuk tq go iska silno
tai che....proai..
zagovori go neshtu.....
kaji mu "ei akk si? ko si praish? dneska si mn sexy" nekwi e takia da go zakachash podmqtai mu arzni tam
pak toi ako e navit shte otvurne
pomoli go da ti pokaje nehsto po telefona si i mu poiskai nomera primerno sled twa razpitai go za kafetata v grada...koi predpochita koi go kefaq shto taka? nekvi e takiva.....

blackhearted
12-14-2004, 13:27
Според мен цели единствено и само секс..

Ако искаш с него да ти е първия път - действай, но не очаквай нищо повече.

bepcho
12-14-2004, 13:27
"zdrasti pich kak si? k'vo staa steb? ima li jivot?
otdavna ne sme se vijdali imame da si akjem dosta useshtam :)
za tva dai na vuprosa koga shte me otkarash na kafe?
are zvunni mi :) nomera mi e ........
are beshe mi priqtno da si pogovorim DO SKORO {}{}{}{}{}{}{}{}"

toTaLy_Me_F
12-14-2004, 13:29
виж сега-може би и тои те харесва.но не е задължително да те обича само защото е посочил себе си.може би така иска да ти покаже какво трябва да е идеалният мъж.но никъде не е казано че трябва да е непременно тои.но не се заблуждаваи че въпросния мъж в които си влюбена е идеален.идеални мъже няма,както няма и идеални жени

worldclass
12-14-2004, 13:33
Hich nedei da se sramyvash s tova che si devstvena :wink:
Ama inache chesno kazano ne mi se vqrva da se poluchi neshto mejdu vas.Nali razbirash malko sa vi razlichni interesite.Ti na 15 toi na 24.No vse pak ti pojelavam uspeh.Ne se otkazvai de.Amaa nedei da mislish za nego samo kato seksualen obekt shoto moje da te "prasne" i zareje

тя
12-14-2004, 14:13
хора благодаря за вниманието което обърнахте на темата
наситина сте страхотни
искам само да кажа че и аз го мислхях за някакъв надут и важен но ввсъщност е много мил умен е и ......как да го кажа?
след един наш разговор останах с впечатлението че е голям защитник на женските права :)
страхотен е и наистина мисля че е по различен знам че във вашите очи е мъж които иска да ме прасне но в моите определено заема по висок пост...защото вече се опарих от еидн такъв идиот в които бях влюбена държеше се страхотно и то засщо искал секс след като арзбрах страдах много но го преудолях смятам че СЕГАШНИЯТ е подходящ..
да не е идеялен но в моите очи за сега стои като такъв.....

puma
12-14-2004, 14:59
ami vij .. ako naistina si sigurna v tova , v jelanieto si .. ami kaji mu go . Kvo tolkova . ima dva varianta da izpiva neshto kam teb ili da ne , ne mislq , che shte ti go kaje mn gadno ili shte ti se potigrava , vse pak e na 25

_Jessy_
12-14-2004, 17:31
1-vo iskam da uprovergaq vsi4ki, koito kazaha, 4e myj na 24-5 nemoje da byde za pove4e vreme s momi4e na 15 - li4en opit, hodila sym godina i kosur s 4ovek MNOGO po-golqm ot men, a kogato go ostavih toi plaka... naistina go bole6e ! \ne se 4uvstvam gorda s tova, no e fakt\
A na temata - ami vij sega, fitnesa moje da e dosta eroti4no mqsto samo po sebe si, prosto go nakarai da te jelae... ima edin ured, kadeto se lqga6e po korem i se iztlaskva kraka nagore - zabelqzala sym, 4e vsi4ki myje v zalata gledat jenite kogato sa na tozi ured... drugo - napravi taka, 4e da izglejda6 maksimalno sexy v sportnite si dre6ki... nakarai vsi4ki da te gledat, 4uvstvai se sexy, za da go usetqt vsi4ki ostanali i 6te doide momentyt, v koito toi sam 6te se opita da se sbliji s teb... i ti razbira se nqma da propusne6 vyzmojnostta :)

Uspeh !

dexter_
12-15-2004, 08:17
Незнам дали наистина си рядкост, но рядкост или не, не трябва да разсъждаваш, че си закъсняла, да се срамуваш или други подобни! Защо пък тези 'дето уж не са рядкост да не се срамуват? Независимо каква си и какво си не забравяй, че имаш правото да държиш на мнението си и, че си дама (девствените също са дами :) )
... го видях в дискотеката...Не разбрах каква е тази дискотека. Ти си била в дискотека за пълнолетни, въпреки, че си на 15 ? Или той е бил в детската? Ако той ходи на детска, значи със сигурност си търси нещо 15 годишно, имай го предвид! Страхотно е, че искаш нещо да се получи! Не се притеснявай да кажеш: "хей!! кога смяташ да ме откараш на кафе?" Не е много директно. Хората ходят на кафе за да поговорят, да се опознаят и да си направят сметката какво ще се случва оттук нататък. Нищо, което ще кажеш или направиш не те задължава към него. Не му позволявай да те накара да му се чувстваш длъжна!
искам да ме хареса!Доколкото разбирам вече те е харесал :)
аз познавам приятелите му...мисля, че имат добро мнение за мен...Един от най-вероятните проблеми, ако ходиш с 24 годишен са именно приятелите, а също и родниините, колегите... Проблемът е, че мъжете плащаме "данък обществено мнение" :) Печени, печени, ама все ще се намери някой да каже: "Абе, туй 15-годишното не ти ли пуска? Хехехе". Въпроса е той дали ще се връзва на такива приказки?
"еми трябва ти някои добър, да те защитава, да те обича истински..."... но всъщност е много мил умен е и ......как да го кажа?
след един наш разговор останах с впечатлението че е голям защитник на женските права :) ... и наистина мисля че е по различен Oпитай се да прецениш (въпреки че е трудно) дали наистина ги мисли тези неща или те са добре заучени фрази и стойки? Успех и недей да бъдеш нетърпелива! Хубавите работи стават бавно :(

тя
12-15-2004, 10:12
dexter_ :)
значи дискотеката в която го видях е всъщонст дискотека за по големки но аз ходя с...леля ми...тя е на около 28 и ме взема сус себе си когато ходи там естествено ходи и господин >Х<
не ходя често там..... дайе последно бях преди....2-3 седмици...
иначе си ходя на детска дискотека....
а за секса...ами наистина го желая и ако стане нещо между нас бих искала той да ми е пурвият!
надявам се няма да ме използва само за секса.....
знам че трябва търпение и воля а аз съм много нетърпелив човек!
в този случай това не е много хубаво но ше се постарая да бъда кротка и да не бързам за никъде....
декстър кажи според теб кога ще е удобно да го попитам за кафето и какъв би бил съответния отговор? все си мисля че ще отговори "когато кавеш" и от шега на шега нека си кажем истината в очите :)
аз ще му кажа "ама не се базикам" и бла бла сещаш се, но винаги трябжа да помислим и за другите визможни варианти ужасно много ме е страх да не ме отреже....само като си го помислям и ми става лошо...ще стоя много тъпо в очите му......
дори и добър дори и идеален ЗА МЕН.......пак ме е страх да не го направи.....

dexter_
12-15-2004, 21:48
а за секса...ами наистина го желая и ако стане нещо между нас бих искала той да ми е първият! надявам се няма да ме използва само за секса...Ако е само за секса, ние тук какво да ти кажем за да ти помогнем? То е лесно. Пускаш му и той, щом е голям мъж, сигурно си знае работата... :)
знам че трябва търпение и воля а аз съм много нетърпелив човек! в този случай това не е много хубаво, но ще се постарая да бъда кротка и да не бързам за никъде...Еее, чак пък толкова да се спичаш. Щом си решила, че го искаш все някак трябва да действаш!

А аз мога ли да знам къде и как ще го поканиш на кафе, че да ти кажа кога? Трябва сама да прецениш ситуацията. Щом ти е притеснителен този момент, направи така, че да му е притеснителен на него. Кажи нещо в смисъл "Ти няма ли да ме поканиш, та трябва аз да каня тебе? Толкова ли се не сещаш?" А той ще ти отговори според, каквато сметка си прави той. Защо пък реши, че тази уговорка за кафе ще бъде по-различна от всяка друга? Уговаряш се, както с приятелка или с леля ти например :)

Трябва да те предупредя, че в момента, в който си кажете истината в очите ще ти падне опашката... хаха. Искам да кажа, да не спичаш какво толкова сте си казали. Дори да не сте си ги казали, някои неща се разбират. А пък и да сте си ги казали, това с нищо не те задължава :) Дума дупка не прави!

Еей, това ли е най-лошото, което може да се случи на едно момиче? Да го отрежат? И повярвай ми: има много по-тъпи ситуации, в които човек може да изпадне. Само недей да позволяваш да ти поставя условия или да те насилва, ако виждайки тези твои страхове започне да злоупотребява с тях :(

тя
12-16-2004, 11:11
dexter_
благодаря ти за хубавите съвети наистина ще те послушам! :)
само се надявам скоро да го срещна...
иначе често ходя на фитнеса горе и там се засичаме явно там ще проведем разговора си...
иначе си мисля че ако още от първия пт го питам за кафето ще е много нахално от моя страна нали трябва поне на втория или третия пут
но.ако например....първия път се заговорим много и отворим пак темата за свалките и лубовта???
според теб би ли било нахално тогава "уж на шега" да го попитам? :) благодаря ти предватително! :)

Final_Fight_
12-16-2004, 20:08
emi kakvo da o4akvash , moje da te izlaje moje i da ne te izlaje, ne mi se zanimava segaq s tezi tapi vaprosi!! ili deitsvai ili ne , ne zadavai glupavi temi, kakvo da pravia, prosto se 4ukai s nego, dai mu da ti lija maznata putka i shte ti e iako na dushi4kata!!! :lol:

dexter_
12-16-2004, 20:16
само се надявам скоро да го срещнаМай няма да стане само с надяване. Ходи на фитнеса, а ако той не е там търси друг повод за контакт.

Щом ще е във фитнеса може да започнете някакъв разговор и да не го завършите. Нещо от типа: "Абе тука много смърди (или шумно е; или има много хора), ако искаш да си поговорим, хайде някъде на кафе... " Номера е да започнете разговор, а това доколкото разбирам вече сте го правили. Нахално ще е ако някоя непозната го спре на улицата и го покани на кафе. А вие доколко се познавате? Говорили сте си... Понякога човек си говори и с непознати... Но щом сте се срещали няколко пъти значи вече не сте непознати.

Може и втория или третия път да е, ама гледай много да не отлагаш, защото няма смисъл. Ако не стане да идете на кафе, вземи му телефона, адреса или друго средство за комуникация.

Търси някакви общи интереси. Например филми, театър, пътувания, ... колекции от пощенски картички :) де да знам?! "Абе тоя филм много ми се гледа на кино, ама няма с кого да ида :("

Какво ще го питаш уж на шега не разбрах? Успех!

тя
12-17-2004, 22:17
ами мсилех си...трябва така да му задам въпроса си че да няма как да ми откаже и първото дето ми хрумна беше...
"еи! кога ще ме откараш на кафе?" тук няма как да отговори "НЕ!"
въпреки че ако не ме харесва би могъл да го каже...но няма гадже и е свободен сега му е времето ад лудува...а на мен също ми с елудува нишо няма да му пречи да опита с мен...може и да му хареса нали dexter_ какво ше кажеш по този въпрос? :)

Anonimno
12-18-2004, 03:16
Ave nz da ti kaja az v mometa mnogo moga da omaivam momichetata s prikazki osobenno takiva kato teb na takava vyzrst ste oshte po lesni .Ne kazvam che si neshto glupava ili neshto takova prosto imam chuvstfvoto che mnogo lesno vqrvash.Shto se otnasq do moito mnenie po dobre ne pravi nishto s nego.Pyk ako si reshila nema da te korq zagovarqsh i oshte kato ti predloji da idete do tqh za neshto se navivash i toi si e golqm myj znae si rabotata

dexter_
12-18-2004, 15:31
Не го знам какво може да му попречи? За съжаление има и такава вероятност - нещо да му пречи :cry:

Откъде знаеш, че няма гадже? Ако той ти го е казал, значи е искал да ти го каже :wink: , че е свободен.

Хехе, сигурно може да му хареса, и то много! :P

А ние тука от колко време си пишем и му се каним :?: Няма ли някакво развитие по въпроса? Действай нещо, гледай да се срещнете...

Eternal^^
12-19-2004, 14:28
tvyrde skromno zvu4i6 kogato kazva6 4e si na 15 i si devstvena :twisted:
Verno 4e ne se sre6tat ve4e takiva 4esto po ulicite ama nii ko da napraim :roll:
Trqbva si gorda s tva :P
Po vyprosa-to ko da ti kaja , ima 2 stranici izpisani s otgovori... :wink: :idea:

Satanas_daughter
12-19-2004, 14:36
emi vij sia spored men iska samo sex...poznavam hora na taia vuzrrast koito sa mi kazvali che momichtata na 15 mnogo gi privlichali zashtoto hem ne bili momicheta hem ne bili jeni i vse pak spored men edisntvenoto koeto iska e sex,e vij ako iskash s nego da ti e purvia put moje i da ti e hubavo shtoto vse pak e na 25 i ima opit....

bepcho
12-19-2004, 19:49
ami....imala sum podoben problem....
no ako ne zapochne da te natiska za sex oshte ot purviq put moje bi ansitina sika neshto poveche.....
badi predpazliva i uverena s sebe si sve pak serioznoe topi e na 25...opiten e na vischkoto ot gore za tva ako go sikash...deistvai! nqma da otkaje ako si samo z asexa a ako siakhs poveche.....moje i da go poluchish ama shte trqbva da se potrudish.... :wink: :idea:

12-19-2004, 21:20
1-vo iskam da uprovergaq vsi4ki, koito kazaha, 4e myj na 24-5 nemoje da byde za pove4e vreme s momi4e na 15 - li4en opit, hodila sym godina i kosur s 4ovek MNOGO po-golqm ot men, a kogato go ostavih toi plaka... naistina go bole6e ! \ne se 4uvstvam gorda s tova, no e fakt\
A na temata - ami vij sega, fitnesa moje da e dosta eroti4no mqsto samo po sebe si, prosto go nakarai da te jelae... ima edin ured, kadeto se lqga6e po korem i se iztlaskva kraka nagore - zabelqzala sym, 4e vsi4ki myje v zalata gledat jenite kogato sa na tozi ured... drugo - napravi taka, 4e da izglejda6 maksimalno sexy v sportnite si dre6ki... nakarai vsi4ki da te gledat, 4uvstvai se sexy, za da go usetqt vsi4ki ostanali i 6te doide momentyt, v koito toi sam 6te se opita da se sbliji s teb... i ti razbira se nqma da propusne6 vyzmojnostta :)

Uspeh !




pi6a kniga TEORIQ NA KURVALUKA i mislq da vklu4a tova v neq

тя
12-21-2004, 10:54
аз пък мисля че _Jessy_ си е мн точна!

dexter_
12-23-2004, 19:05
pi6a kniga TEORIQ NA KURVALUKA i mislq da vklu4a tova v neq Ти курвалак знаеш ли какво е? Тука жената си е дала труда да обясни как да го прелъстят тоя тип, ти курви били... Изказването ти е женомразко :evil:

И аз не разбрах защо тука толкова настояват, че искал само да я прасне ? От написаното за него не може да се прецени, такъв ли е 8) А само от факта, че е на 25 не следва това. Даже напротив: По-вероятно е на тези години вече да търси по-сериозна връзка :?

favor_91
04-09-2006, 20:29
naprao si mu go kaji "FUUCK ME" i vsi4ko 6te e OK :)

pitbullbg
04-09-2006, 20:45
kfo moga da ti kaja 4e 6te si mu edna ot broikite... ne si prai iluzii

ProstoAz
04-09-2006, 21:57
Поглеждайте датите!