PDA

View Full Version : за възрастта



toTaLy_Me_F
12-14-2004, 13:54
чесно казано има много момчета и момичета които правят секс на по 13-14 години,а да не говорим че има такива дето са на по 12.тези момчета и момичета хич не ги разбирам.все пак не са ли твърде...малки???!!!!!на 15 маи е по добре.добре де,според вас какво ги кара да започнат от толкова рано???дали е за да докажат че вече не са малки деца,дали е някакво избиване на комплекси пред приятелите....

boriana
12-14-2004, 14:00
Различно е ако на 13или14 се 4увстваш достатъчно зряла ще го направиш!Но има и случаи които е заради това да докажеш колко со голяма или заради компанията ти!Аз лично се почувствах зряла на 16г и го направих!

worldclass
12-14-2004, 14:09
spored mene si mislqt neshto ot roda na :vijte me az sam pravila sex->sledovatelno veche sam jena.
ne znam.i na mene mi e mn.typo da 13-14 godishni momicheta da praqt sexx amaaa...to ne che e losho,ama si mislq che e prekaleno ranna vyzrast.TE ne znaqt oshte e*e li im se pikae li im se... :lol:

GalYol
12-14-2004, 14:31
Има една основна причина, която пропускате :arrow: 13-14 год ходят с доста по-големи от тях момчета на по 19-20 и то си е ясно какво следва. Много от тях ги притискат с неща от сорта на ако не спиш с мен ще те оставя, ако не го направим значи не ме обичаш и т.н.

Аз самата го направих като бях на 15 и приятеля ми тогава ми постави точно такъв ултиматум, правим секс или късаме. НЕ че съжалявам, после дълго време ходихме и много се обичахме, ама все пак някаше да е зле да изчакам мъничко със секса....

И така де според мен затова толкова рано почват момичетата. Като си влюбен и си готов на всичко, а това не винаги е най-доброто за теб... :?

worldclass
12-14-2004, 14:39
DAA PRAVA SI.
I v nas syshto ima vina esetstveno.Az lichno ne gi razbiram tia ultimatumi.Da pritiskash edno momiche da spi s tebe ili shte q ostavish.Super glupavo mi zvuchi.Samo za ediniq sex....

Baccara
12-14-2004, 14:44
Вариантите са следните:

1. избиват комплекси;
2. искат да се издигнат в очите на приятелките;
3. защото не мислят;

Предполагам, че има и други, но смятам тези като основни.

toTaLy_Me_F
12-14-2004, 14:45
DAA PRAVA SI.
I v nas syshto ima vina esetstveno.Az lichno ne gi razbiram tia ultimatumi.Da pritiskash edno momiche da spi s tebe ili shte q ostavish.Super glupavo mi zvuchi.Samo za ediniq sex....тук си прав.за мене тва не е любов :roll:

Allicia
12-14-2004, 14:55
Според мен всеки започва, тогава, когато почувства, че е готов на тази решителна крачка. Не, че за мен секса на 12-13-14г е секс, ама тяхен си проблем. Няма после аз да съжалявам за тяхните грешки я!! Който има акъл да си го опича, който няма...немога и за него да отговарям! Ама наистина е ненормално едно 12г. момиченце или момченце, още неразвити, дори още не влязли в пубертета да правят секс! Против ранния секс съм, доколкото е възможно!

e4o
12-14-2004, 15:51
mi nz ama na men tva na 12-13 ne mi se vijda ba6 normalno, to kaji re4i o6te ne sum im porasnali cicite i pi6kite, puk sex 6te mi pravqt, sega tva e spored men :?

playful_girlll
12-14-2004, 16:18
emi za men sa malki,ama vseki sam si re6ava. 6tom se 4uvstvat gotovi na 12 ili puk 13/koeto az ne go razbiram/ ...da go pravqt.no mislq 4e e po-dobre 4ovek da iz4aka do 15,16godini

miskin
12-14-2004, 16:23
За мен тези, които започват полов живот толкова от рано, го правят защото гаджетата им ги манипулират както си искат и ги притискат с много тъпи доводи. Освен заради гаджето тези деца се "отварят" и заради това, че примерно повечето им приятелки "вече го правят", в което изобщо не съм убедена. Абсолютно, ама тотално пък съм убедена, че никое дете на 12-13-14 год. не е готово и не трябва да прави секс- доказват го безбройните теми в този форум тип "Той не свърши в мен, но съм уплашена, дали може да съм бременна?". Ако някой си мисли, че това е героизъм много се лъже, най-много на 15 да се превърне в "курвата на махалата". Дотук говорих само за момичетата, но ще кажа и нещо за момчетата. Те също не трябва да правят секс толкова отрано, защото не могат да се контролират, не мислят, правят секс без презерватив и от своя страна пускат теми "Помощ, приятелката ми май е бременна, какво да правя?".
Не правете секс, докато сте деца! Да правиш секс не е като да дъвчеш дъвка- понякога има лоши последствия.

Momchence
12-14-2004, 17:22
Има една основна причина, която пропускате :arrow: 13-14 год ходят с доста по-големи от тях момчета на по 19-20 и то си е ясно какво следва. Много от тях ги притискат с неща от сорта на ако не спиш с мен ще те оставя, ако не го направим значи не ме обичаш и т.н.

Аз самата го направих като бях на 15 и приятеля ми тогава ми постави точно такъв ултиматум, правим секс или късаме. НЕ че съжалявам, после дълго време ходихме и много се обичахме, ама все пак някаше да е зле да изчакам мъничко със секса....

И така де според мен затова толкова рано почват момичетата. Като си влюбен и си готов на всичко, а това не винаги е най-доброто за теб... :? Ima edna podrobnost...kogato se hvanqt sas 19-20 godi6en si vnu6avat 4e go obi4at i o6te malko 6e mu izlijat podmetkite i tova si4koto e za6toto e golqm i te go imat za koi znae kakva privilegiq.....a 19-20 mom4eta se vyzpolsvat to4no ot tozi fakt....12-13 godi6nite sa dosta typi DECA 6tom ne vijdat kak gi manipulirat i to tolkova qvno i naglo brrrr :x

az_az
12-14-2004, 17:55
mi az go napravih na 13 i polovina i malko sajalqvam,no ne go napravih zaradi tova(sega sam na 15)
imah gadje i vednaj bqh v tqh i gledahme tv.sled tova toi zapo4na da me gali(nqma ni6to lo6o) i sled tova poiska sex
az otkazah,no toi predloji samo s prast4e,kaza 4e ako ne mi haresa 6te spre! I prosto be6e varhovno! a sled tova prast4eto be6e zamesteno ot 4lena mu

miskin
12-14-2004, 18:03
mi az go napravih na 13 i polovina i malko sajalqvam,no ne go napravih zaradi tova(sega sam na 15)
imah gadje i vednaj bqh v tqh i gledahme tv.sled tova toi zapo4na da me gali(nqma ni6to lo6o) i sled tova poiska sex
az otkazah,no toi predloji samo s prast4e,kaza 4e ako ne mi haresa 6te spre! I prosto be6e varhovno! a sled tova prast4eto be6e zamesteno ot 4lena mu
Хе-хе, ами ето те теб- жив пример за излъгано камилче си. Знаеш ли колко са като това твое гадже "ама аз само главата ще му вкарам", ми той да няма рамене бе:), как лесно те е излъгал само, бравос на това момче!

air_J
12-14-2004, 20:17
ne bih kazal 4e sa malko primerite i momi4eta pyk bilo to i na 12-13 godini sami da si iskat v kraina smetka ne sa iznasileni sledovatelno malko ili mnogo i te sa iskali tova e polojenieto ne sa vinovni samo batkovcite a i sa malko slu4aite 19-20 godishni da hodqt s takiva na 12-13 po skoro hodqt s takiva na 14-15-16 ama nali spored vas to4no tva e idealnata vyzrast taka 4e qvno problemaciqta trqbva da se tyrsi drugade :twisted:

amy lee
12-14-2004, 20:23
a puk 4esno kazano az ne moga da si predstavq sega kato sum na 13 da go napravq s nqkoi

Murderdoll
12-14-2004, 20:23
ае ко ви пука на вас кой на колко години
го прави...тяхна си работа...

BABY_SEXY_GIRL
12-14-2004, 20:33
Xm, mi gazariqta si e golqmo ne6to :lol: Ebut se za da se dokajat kolko sa porasnali, kolko sa naduti i "pekani macki" :lol: ama na men tova mi e sme6no, za6toto tezi deca ne osaznavat, 4e sa zahvarlili detstvoto si, koeto e cenno i nikoga ne se povtarq :!: :!: :!:

ha-ho
12-15-2004, 08:37
Zdraveite i ot men,vnimatelno pro4etoh vsi4kite temi i mi se iska6e da vidq pone edno pozitivno mnenie. Az naprimer sam na 14 i imam gadje na 18,pravili sme sex 3 pati i sme si dokazali 4e adski mnogo se obi4ame,a za samiqt parvi pat az si poiskah sama,no ne se ''naduvam'' pred horata i ne se pravq ve4e na jena.....Obi4aite se

kiril_atanasov
12-15-2004, 09:21
mi lichno pri men,batko mi me zavedi pri edna jrica na lubovta(ne beshe ot murgavite),spored men beshe po dobre pri neq otkolkoto pri druga,tui kato bqh oshte na 13 i me beshe mnogo sram ako go napravq s drugo momiche i se izloja..pone prostitutkata me predrazpoloji shto gode..
vseki e gotov kogato mu prodiktuva surceto ,vupreki che az oshte na 12 iskah,no brat mi kaza che sum malak i taka s edna godina se zabavih..

bepcho
12-15-2004, 12:50
vuprosa e koga se chustwash naistina gotow??
ako ima nqkoi koito misli che na 13 moje da spi s drug chowek ako smqta che e gotov OK wse pak jiwota si e negow
no da ot driuga strana ima i deca koito go prawqt za da se dokajat
koi che sa po otworeni, koi che veche sa porasnali, koi smao ot lubopitstvo.....
ama za men tva ne e normalno na 15 sum i sum devstvena i chetsno akzano veche se chustam stara!
a daje ne znma koga shte go napravq nqmam si pr vse oshte...tapo e!

03-04-2006, 17:49
чесно казано има много момчета и момичета които правят секс на по 13-14 години,а да не говорим че има такива дето са на по 12.тези момчета и момичета хич не ги разбирам.все пак не са ли твърде...малки???!!!!!на 15 маи е по добре.добре де,според вас какво ги кара да започнат от толкова рано???дали е за да докажат че вече не са малки деца,дали е някакво избиване на комплекси пред приятелите....

да ..оба4е ако си на 13 или 14 и наистина оби4а6 4овека с които си за6то да не го направи6 .. но и аз мисля 4е трябва да се из4ака наи малко 15 - 16г. :smt018 но.. се пак секи си има право на избор ;)

ProstoAz
03-04-2006, 17:50
Темата е стара!

03-04-2006, 17:50
чесно казано има много момчета и момичета които правят секс на по 13-14 години,а да не говорим че има такива дето са на по 12.тези момчета и момичета хич не ги разбирам.все пак не са ли твърде...малки???!!!!!на 15 маи е по добре.добре де,според вас какво ги кара да започнат от толкова рано???дали е за да докажат че вече не са малки деца,дали е някакво избиване на комплекси пред приятелите....

да ..оба4е ако си на 13 или 14 и наистина оби4а6 4овека с които си за6то да не го направи6 .. но и аз мисля 4е трябва да се из4ака наи малко 15 - 16г. :smt018 но.. се пак секи си има право на избор ;)