PDA

View Full Version : za6to spored vas mom4etata si brysnat krakata?



tedo_davis
12-14-2004, 13:01
mmmda pitam ... poznavam mnogo friendo-ve koito trenirat Futbol ili neznam si kakvo ... ama spored vas za6to trqq da si brysnat krakata? :roll:

Allicia
12-14-2004, 13:35
Аз знам за момчета дето си правят коламаска, ама май не съм чувала за бръснене, въпреки, че е напълно възможно. Според мен това е пълна глупост, ама това е то- доказателство, че и мъжете са суетни(дано момчетата във форума не ми се разсърдят нещо)

playful_girlll
12-14-2004, 15:03
emi znam li:) qvno se 4uvstvat po-dobre;)

bad_baby_girl
12-14-2004, 15:31
za da sa po-seksi,xaxaxax :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
,ne we 4esno spored men nqma ni6to lo6o daje e po-hubu ,vmesto da gleda6 nqkakvi gori... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Peace`
12-14-2004, 17:01
ne si brusna krakata za6toto ne sum Pedal..!

myself
12-14-2004, 17:28
Az sym momche i si pravq kola maska ... ami ima dosta pricini pyrvo e po-krasivo, po-estetichno, po-higienno, poveche me kefi i si e drugo kogato si s golo krache ot kolkoto s edna torba vylna otgore... ne mislite li ?!?
Ne e pedalsko .. tova sa predrasydyci ... pone az sym si normalen de a i poznavam mnogo moii priqteli koito syshto si epilirat krakata.... a i dosta momicheta sa mi kazvali che e po-hubavo .... a i drugo si e kato sportuvash kakto i az .... i ako tqloto ti ima relef.... e syvsem drugo da se vidish bez kosmi :) momcheta mahaite tas valna shte vidite kvo e qko

Jamalska
12-14-2004, 17:31
hmm az se kefq na mom4eta s brysnati kraka...:)nekwo po-qko e spored men...

aBnOrMaL_BaBy
12-14-2004, 17:32
еми аз не мисля че ако момче като си бръсне краката значи е педал..в такаф случай всички футболисти трябва да са педали:) а има доказателства че не са .. на всичкото отгоре и най-добрия ми приятел си бръсне краката..а той определено не е педал!
Но не съм и против това момчетата да не си бръснат краката..не е кой знае кфа пречка..но определено предпочитам бръсненето(говоря и за кола маска и епилиране и т.н.) защото наистина не бих искала пред мен да се изправи една вуна..все пак мъжете не са овци..как биха се почувствали ако видят жена с необръснати крака..цялата космата..сигурно няма да им е приятно!
Но това няма толкова голямо значение..все пак аз не преценявам хората по това дали си бръснат краката или не!И ако някой прави точно така..значи мнооооого греши :wink:

myself
12-14-2004, 17:35
hmm az se kefq na mom4eta s brysnati kraka...:)nekwo po-qko e spored men...
ей затова говорех :)

SanDRo
12-14-2004, 17:37
E shto puk da ne si gi brusna?! Kola maska edva li shte si napravq nqkoga, shtoto ne sym mazohist, ama brusneneto e nalojitelno... I ne samo za vunshen vid, ami i za da ti e po qko, vmesto da ti se durpat kosumcheta kto si obuvash chorapki i t.n. hahaha

bulgarche
12-14-2004, 20:02
Т'ва ми е гадно, не бих го правил

Грахче
12-15-2004, 07:18
аз познавам мнооого такива момчета :) може би искат да са по-секси...:lol::lol::lol::lol: хахаха :) незнам, ама на мен това ми изглежда адски ... женствено :P не мога да гледам как са се събрали групичка момчета и обсъждат на кой са по-глатки краката! ужас :) женички :P

ProstoAz
12-15-2004, 07:41
mmmda pitam ... poznavam mnogo friendo-ve koito trenirat Futbol ili neznam si kakvo ... ama spored vas za6to trqq da si brysnat krakata? :roll:

Специално те ТРЯБВА да си бръснат краката, защото от корите, като имат много косми им се запарват краката и почва да сърби (поне така ми е казвал брат ми). Щом като е гейско, защо някой, който мисли така не пробва да играе час и половина с кори да видим как ще се чувства? :shock:
Още повече, че според мен, момиче ли е, момче ли е, винаги е по-добре без косми! И няма абсолютно нищо гейско в това. Замисляли ли сте се защо човека се различава от маймуната???

П.С. Нищо лично към никой. :P

miskin
12-15-2004, 10:54
Защото изпедерастяват. Не става въпрос само за краката- и веждите си скубят и маникюр си правят. В най-скоро време очаквам травелите да останат без работа- всички мъже ще станат като тях.
И не става въпрос, за футболисти, колоездачи и плувци, които го правят от професионална гледна точка. Това е масово и все пак да не би преди годиин да са си махали космите?

_adi_
12-15-2004, 15:32
ми нз...вижда ми се тъпо момче да си бръсне краката.Виж сега космите под мишниците и по гърдите ако имат са неприятно нещо

worldclass
12-15-2004, 19:36
Vseki koito kazva che momche da si brysne krakata e pedalsko e GLUPAV !!!
Az lichno si gi brysna ot 3 godini.Vse pak krakata sa si moi i moga da pravq s tqh kakvoto si poiskam :wink:
Ne,seriozno.Mnogo poveche mi haresva na men samiq da sam s chisti kraka.A ne s kosmati..I osven tova treniram futbol (ne che tova e prichinata da si brysna krakata).Korite ne sparvatt :wink: Prosto e grozno da se sablichash i da igraesh pred hora i da si super kosmat.No futbola nqma znachenie.Na mene mi e ttypo da hodq s "chorapogashtnika" ot kosmi :lol: Moje pyk da vi se stori hiper pedalsko ama az osven che si brysna krakata si chista i ostanalite chasti ot tqloto (bez racete i garba de shot tam nqma kvo da chistq) s specialna mashinka...Izobshto ne se smqtam za Gay (koito si misli taka e superrr shmatka).Prosto taka se chuvstvam po komfortno.neshtata izglejdat po dobre.Kakto i az ne bih iskal da vijdam kosmati momicheta taka i ne mislq che na momichetata im haresvat kosmalaci...
Majestveno bilo da si kosmat.Po skoro e grozno.Nqma estetika :wink:
taka cheee OBEZKOSMQVAITE SE ZA DA BYDETE KRASIVI :lol: :lol:

12-15-2004, 20:44
Da mI e po qko :P

worldclass
12-16-2004, 13:40
brysna si krakata SHOT SAM PICH 8)

AMG-to
12-16-2004, 17:35
ne si brusna krakata za6toto ne sum Pedal..!

i a ztaka pi4

baI_bRaDyR
12-16-2004, 17:55
Moje pyk da vi se stori hiper pedalsko ama az osven che si brysna krakata si chista i ostanalite chasti ot tqloto (bez racete i garba de shot tam nqma kvo da chistq) s specialna mashinka... :wink:
taka cheee OBEZKOSMQVAITE SE ZA DA BYDETE KRASIVI :lol: :lol:


a kakva e taq mashinka...epilator li?6toto i az smqtam da zapo4na da se po4istvam na vsqk1de,no vse o6te se 4udq s kakvo.

fostenkata:)
12-16-2004, 18:21
momchetata koito si epilirat krakata NE SA PEDALI tva e adski typo da NE si gi brasnesh kfo predpochitate gadjeto vi da hodi s edna torba vylna na krakata li i kat sa sableche po kysi gashti....ujas:(az tva go namiram za adski sexi!tva ne gi prai pedali samo dokazva che darjat na vynshniq si vid a i na lichnata higiena taka che MOMCHETA BRYSNETE SI KRAKATA!!! :wink: :wink:

C-I-A-R-A
12-16-2004, 21:18
otvratitelno e pyyy tolkova im e akala ....

bibonda
12-17-2004, 05:37
хахахаха ами за да са по женствени :lol: :lol: :lol:

worldclass
12-18-2004, 12:50
a kakva e taq mashinka...epilator li?6toto i az smqtam da zapo4na da se po4istvam na vsqk1de,no vse o6te se 4udq s kakvo.

Ne ne ne govorq za epilator.Ne znam kak se kazva tochno ama ima edni takiva mashinki deto kato minesh s neq i kosamchetata stavat suuper kusichki iii nqkak si ne se viijdat ili izchezvat :lol: :lol: .De da znam i az.Pitai nqkoq priatelka.Tq shte ti kaje.Ama nee e epilator de.

hwarang
12-18-2004, 13:48
glupaci ...

mfakfle
12-23-2004, 07:54
Бръснете си краката щом ви харесва - не ми пречите, само да ви кажа, че изглеждате много смешно.

vra4ka
12-23-2004, 12:14
miiii na men li4no mi e se taq dali 6e se brasne ili ne
i dvata varianta imat hubavi (esteti4no poglednato) strani :?

Momchence
12-24-2004, 09:11
Ebalo si kapacite....ne mislq 4e edni brynsati kraka 6e me naprvat po golqm pi4 az pa si se haresvam taka a i ne sam ot nai kosmatite :) ima mom4eta deto imat dosta gysti kosmi navsqkade i togava moje da ama pove4eto go pravqt ot gazariq...vijte mi pryseca kolko sam qk i silen bla bla.......za men pa e pedalsko i tfa si mi e moe li4no edinstveno unikalno zapazeno i ne nqtakva6to mnenie :) ma verno e sme6tno sabrali se nqkfi qki mom4eta i obsyjdat "Vij dneska se epilirah vij kolko sa mi gladki krakata izpozlvam edni koi si krem sled brysnene a ti ... auu kolko sa ti glatki krakata kakvo izpozlva6" :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
12-24-2004, 19:59
mn e gotino , men me kefi brusnat mujki ... krak :lol:

Momchence
12-25-2004, 12:42
mn e gotino , men me kefi brusnat mujki ... krak :lol: xaxaxaxax sledniq dialog "ouu mili4ak s kakvo si brysne6 krakata 4e sa tolkova gladki.....iskam i az kato teb.....sled nqkolko meseca.....auu mili4ak kakva spirala izpolzva6 iskam i az takava......sled o6te i nqkoi drug mesec......mili4ka....doide mi menzisa ima6 li da mi dade6 tampon ot tvoite..... :lol: :lol: "

Eliiiiiiiiii sexsito
12-25-2004, 13:47
emi primerno za liatoto da sa po gotini,ili da si gi mahat ili da sa rusi,no ine4e e malko gadni4ko

DiEsEl_GiRl4eTo
12-25-2004, 19:58
Emi za futbolistite specialno znam, che te nali tam padat tva onova..rani istorii...i taka po-trudno se zamyrsqvat...ama nz do kolko e verno infoto...ta za momchetata...lele tva e supersko da vidish momche s brysnati kraka! Az mnogo se kefq na takiva! Basi pone ne sa kat nqkoq maimuna! Tva, che gi brysnat ne znachi, che sa pedali..i koit go vqrva e mnogo prost! Vse pak...vseki da si pravi s krakata si kakvoto si poiska!

Eclipse_bb
12-25-2004, 21:20
Лично си правя кола, защото така ми харесва и защото е по-хигиенично. А и освен това краката изглеждат в пъти по-добре.

vasi_z
12-26-2004, 07:36
Tova e tolkova geisko :evil: Ebati gadostta mom4e bez kosmi po krakata :evil: Znam 4e manekenite trqbva da s obrusnati,no ne znah 4e i futbolistite :lol:

VeShti4kAta
12-26-2004, 13:25
Mi i basketballistite, i sigurno i povecheto sportisti predpochitat da si mahat kosmite na krakata. Moeto gadje si gi maha i na rycete i na men mi e qko da mi e nqkakyv gladichyk, a ne kato vylneno odealce. Ima mn momcheta, koito imat malko i ne e nujno da si gi mahat, no tova, che e geisko i pedalsko spored men oshte vednyj dokazva kolko konservirani sa povecheto hora!

Momchence
12-26-2004, 13:35
I az tfa kazvam ako sa mnogo i gysti i dylgi e hubavo da se mahat ni6to ne e hubavo v prekaleni koli4etva....no ako sa malko na rqdko kysi4ki is vetli...kakvo pre4i daje ima nqkakyv 4ar :P

baby947
12-26-2004, 14:25
Защото са тъпи комплексари и тъпаци:))
Много е смешно на гаджето ти краката да са по-гладки от твоите!
Хаха:)
Като плужек.:))

Eclipse_bb
12-26-2004, 18:48
Ми моето момиче, много ясно, че ще са по-гладки, като се обезкосмяваш 5 пъти в годината! Много, ама много мразя хора, особено мимиченца, които не се потдържат, пък после имат някакви претенции и се правят на големи тузарки!
Ай сиктир!!!!

НИТРО
01-02-2005, 23:19
=] =] За мъжкото войнство окосмението по краката, мустаците, брада ... винаги са били символ на възмъжаване в тази възраст де .... аз пък си мисля, че едни умереногъсти косми са си чаровни ... не прекалено ......
а ако видя някой с обръснати ще се кача на някой кон за да падна от него от смях .....

tedo_davis
01-03-2005, 13:18
=] =] За мъжкото войнство окосмението по краката, мустаците, брада ... винаги са били символ на възмъжаване в тази възраст де .... аз пък си мисля, че едни умереногъсти косми са си чаровни ... не прекалено ......
а ако видя някой с обръснати ще се кача на някой кон за да падна от него от смях .....
Poslednoto izre4enie me kefi :} i az bih go napravil ;}

nar
01-07-2005, 21:24
a na men mi haresvat normalni maje,ne brasnati.mnogo priqtno da gali6 edin takav mazh.a kogato toj e brasnat otdale4 mozhe bi izglezhda i krasivo,oba4e ne mi haresva da gaiq "taralezh".a taka 6te stane,za6toto nikoj ne pravi tova 2 pati na den!

Confusion
01-07-2005, 21:26
a na men mi haresvat normalni maje,ne brasnati.mnogo priqtno da gali6 edin takav mazh.a kogato toj e brasnat otdale4 mozhe bi izglezhda i krasivo,oba4e ne mi haresva da gaiq "taralezh".a taka 6te stane,za6toto nikoj ne pravi tova 2 pati na den!

Е аз си правя кола маска :) не бода спокойно

Едит: само краката си епилирам де :) и то сега зимата леко съм ги запуснал, тези дни трябва да ги оправя :)

mmaxx
01-07-2005, 21:29
Еми според е некво супер глупаво.Те едни от моя клас си ги бръснат - футболистите.На мен са ми трагично смешни.Аз скоро не бих го направил.Просто си мисля че един няма ли косми какъв мъж е изобщо?Некво супер педалско ми се струва...

Kobe-8-Bryant
01-14-2005, 23:04
Бахти педераското :o :o :o

01-15-2005, 08:07
zashtoto sa gei4eta .......

c00l^GiRl
01-17-2005, 15:40
mi spored men ne e pedalsko mom4etata da si mahat kosmite na krakata.Ako nqkoi ima super mnogo zakvo puk da ne gi mahne-mnogo po gotino e!Ama to si e do 4oveka de,koi kvoto iska tva da pravi,svobodna durjava sme se pak :) :)

02-10-2005, 20:58
Ami i az sym sportist netreniram futbol, no si gi pochistvam... stava i s brysnene taka bqh otnachalo. Tova si go pravq kato lichna higiena pyk i kosmite me draznqt...

WindfaLL
03-09-2007, 19:39
мн по яко е момче да си бръсне краката,независимо дали е спортист или не...макар че на мен не ми прави особено впечатление(не го целувам по краката или нещо таковъ) :lol: :lol: :lol:

03-09-2007, 20:15
никои нормален мъж не би си обръснал краката(освен спортисти) или 6тото няква пикла казала "ми аз искам гаджето ми да прили4а на педал"

[Lucifer]
03-09-2007, 20:26
brusnat si g i6toto polvinkite im ot jenski pol iskat ili 6toto te taka si mislqt 4e principno momi4etata predpo4itat, .... koeto e ne vinagi vqrno ... druga pri4ina moje da e primerno prekomerno okosmqvane... a vij pri sportisti ponqkoga se nalaga

sexa_na_kompleksa
03-10-2007, 07:33
Не прочетох мненията,ама момчетата,които спортуват се бръснат,защото може нещо да се контузят и да се наложи да ги шият,а ако си некъв обрасъл ще е мн трудно.Аз поне така знам де :)

Undying
03-10-2007, 09:36
По същата логика можеш да питаш защо и момичетата си ги бръснем.
Защото искаме да изглеждаме добре и държим да сме поддържани.Затова.

Cheesy
03-10-2007, 12:32
Ами по каквато причина момичетата-по такава и момчетата.Аз не виждам нещо кой знае колко странно в тва :roll:

03-10-2007, 16:19
"Ами по каквато причина момичетата-по такава и момчетата"
gluposti.6tom momi4etata go pravqt tva izob6to ne ozna4ava 4e mujete trqbva.ima si samo mujki i samo jenski raboti-ti pravi6 ciment i burka6 beton