PDA

View Full Version : Някой да помогне, моля ви



6antavelkova
12-14-2004, 16:20
zapoznax se s edno mom4e predi nqkolko dena i nz mnoo mi xaresva ama nz dali toi me xaresva v edni momenti mi pokazva 4e da v drugi ne i nz ve4e kvo da si mislq...kato se zpapoznaxme ve4erta toi me izprati po4ti do nas i na drugiq den mi be6e ratil meil 4e mu bilo mnogo priqtno i do tam... :( az mu pratix edin meil s edin spomen i toi ne mi otgovori na ni6to...kogato go pitam za tva toi vinagi smenq temata :cry: i nz nqkvo tupo se polu4ava..pokanix go na sre6ta v petuk i toi ama nz kvo nz 6to i v edin moment mu kazax ili da ili ne i toi smao kaji koga i kude i nz ve4e kvo si mislqq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nqkoi mi pomogne xora molq viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry: :( [/i]

Peace`
12-14-2004, 16:24
ole tova naistina e malko 6antavo..emi vij..mislq 4e nai dobre e da pogovori6 s nego..da izrazi6 4uvstvata si kum nego..i da vidi6 kakvo 6te ima ot negova strana..ako ima Love 6te spodeli i toi kakvo 4uvstva kum teb..a ako ne iska da govorite ili ako ne iska da spodeli..prosto go zaebi!

СребристоСияние
12-14-2004, 16:30
Kfo da ti kaja Elinka vlubena si tfa e qsno hehe (msilq go 6oto te poznaam siurno :lol: :lol: ) moa ti kaja 4e ti si prekrasno girl i nqma na4in da ne e vluben, ama nali e muj ttrea i toi da se naprai na velik i da si misli 4e vlade epolojenieto :lol: :lol: tai 4e neboi se tovi e:"))

12-14-2004, 16:34
awe sladur to e lesno taka ama nz nqkvo gadno m ie:))

~6antavelkova~
12-14-2004, 16:37
ama to4no tva ee problema az mu pratix basi meila i ot nego i da si nai tupiq 6e razbere6 4e toq 4ovek ima 4ustva itoi kvo napulnila si mi po6tata...i go pitax de sa mi otgovcorite i toi a 6e 4akai6 i 6e razbere6 i kvo ni6u:(((nz nqkvo po mnoo takuv starnen na4in se durji v 4ata a na jivo na jivo e suvsem razli4no .... ve4e nz i az

СребристоСияние
12-14-2004, 16:45
kfo da ti kaja mila togava deistvaite samo na jivo nikuf 4at :")) vseki put kato se skiate v 4ata si ogovarqite sre6ta i taka:")

~6antavelkova~
12-14-2004, 17:02
awe pi4 nz nqkak si strnno se durji s edno takova kak se vika6e.. nedoverie nz nqkak si imam 4ustvoto 4e e izsradak i sega nqma doverie na nikoi i nz ne dopuska niko ido sebe si no az moga xaxa da se puxam pod kojata na xorata xaxa

TheNewReligion
01-05-2008, 22:41
zabravi go predi da si se vlubila za6toto togava igrata zagrubqva macka , prosto nqma smisul kat ne se vurje ot purviq put zna4i ne6to mu pre4i

GavvD
01-05-2008, 22:49
zapoznax se s edno mom4e predi nqkolko dena i nz mnoo mi xaresva ama nz dali toi me xaresva v edni momenti mi pokazva 4e da v drugi ne i nz ve4e kvo da si mislq...kato se zpapoznaxme ve4erta toi me izprati po4ti do nas i na drugiq den mi be6e ratil meil 4e mu bilo mnogo priqtno i do tam... :( az mu pratix edin meil s edin spomen i toi ne mi otgovori na ni6to...kogato go pitam za tva toi vinagi smenq temata :cry: i nz nqkvo tupo se polu4ava..pokanix go na sre6ta v petuk i toi ama nz kvo nz 6to i v edin moment mu kazax ili da ili ne i toi smao kaji koga i kude i nz ve4e kvo si mislqq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nqkoi mi pomogne xora molq viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry: :( [/i]

Като прочетох колко nz си използвала в това мнение ... май NZ ще е най-подходящият отговор!

П.П. Срещни се с него и поговорете. В момента губиш ценно време от живота си и си тровиш нервите с глупости. Спи спокойно и знай, че каквото става, ще е за добро!

_M1rkA6t0_k0tI_
01-05-2008, 23:07
говори на срещата с него лично за това и му кажи че го харесваш и така :) иначе няам да стане ;) явно :)

princesa_viki
01-06-2008, 09:53
защо точно спомен? :?:

Presley
01-07-2008, 08:21
Не се хабете,темата е от 2004 :D

Atula
01-07-2008, 08:26
ole tova naistina e malko 6antavo..emi vij..mislq 4e nai dobre e da pogovori6 s nego..da izrazi6 4uvstvata si kum nego..i da vidi6 kakvo 6te ima ot negova strana..ako ima Love 6te spodeli i toi kakvo 4uvstva kum teb..a ako ne iska da govorite ili ako ne iska da spodeli..prosto go zaebi!

Не!! 8) Никога на мъж не му казвай какво изпитваш към него. От това по- голяма грешка няма. Не само, че ще изгуби интерес, ами и ще държи коза , с който до те нарани. По- скоро бъди твърда. Правилно си му казала: да или не? Не му разрешавай да те разиграва. От опит ще ти кажа-- ако не е той ще е следващия. Никога не се унижавай заради никого, дори да си мислиш, че много си заслужава да му се влачиш по корем. Недей. 8)

koalka
01-07-2008, 08:30
Заключвам!