PDA

View Full Version : Коледа и НГ



AvLee
12-14-2004, 18:32
Наближава Коледа,един от най-любимите ми празници.Едно такова настроение...приятно,коледн о...вървиш по улиците,вали сняг,лампичките по улиците и витрините мигат примамливо,хората вървят забързано,искат по-скоро да се върнат в топлите си домове,да поседят около камината,да погледат елхата,да се съберат с приятели роднини и въобще да забравят поне за миг проблемите си и да се насладят на празника.
Нова Година време за купон и веселие,напиване до забрава(е не чак толкова,че ще е жалко да забравиш),стоене до сутринта,пускане на пиратки и фоерверки.....и въобще кеф.
:P Та вие къде и с кого ще бъдете на Коледа и Нова Година?
:P
(надявам се да не е имало такава тема,4е отдавна не съм влизала)

_Jessy_
12-14-2004, 18:36
Da, vsi4ko e mnogo mnogo hubavo... daje PREVZETO hubavo... nqkak si neestestveno... toplinata na praznika - kva toplina kato liubimiq mi 4ovek nai-veroqtno nqma da e s men \i to 6to ?! zaradi SKAPANITE OBSTOQTELSTVA\ I taka - o6te edin \ili po-skoro dva\ veseli prazika za vsi4ki 6te se prevyrnat v ujasno breme za men... i na vsi4koto otgore vsi4ko naokolo - ot vitrinite do skapaniq stud trqbva da mi go napomnq... GADNO E !!! BOLI !!!

Jamalska
12-14-2004, 18:39
Kfo da ti kaja...sigurno s oniq idioti s koito jiweq we4e 15 godini...ina4e nqmam ni6o protiw praznika ama...

Allicia
12-14-2004, 18:55
Az za jalost oshte nqmam nito koledno, nito novogodishno nastroenie! Nito snqg e valqlo tuka, nito nqkoi me priema naseriozno(ot kompaniqta mi) kato pochna da govorq za praznicite...
Na 25 sigurno shte praznuvam sys semeistvoto si, a na 26 moje bi s priqtelq mi poneje ima imen den!Za Nova godina...i predstava si nqmam...

GreenLadyM
12-14-2004, 19:46
Na Koleda s podninite....s mnogo qdene....i podaruci :D A Nova Godina....wowwwwww ami mai shte budem s kompaniqta na Plushtat Batemberg do 12 i sled tova sme na kupon v edin priqtel....i na drugiq den shte reanimirame :!:

aBnOrMaL_BaBy
12-14-2004, 19:47
Аз незнам защо но имам чувството че още е лято..изобщо не мога да повярвам че има 2 седмици до Коледа..изобщо нямам настроение!Мисля че тези празници взеха да ми стават антипатични вече.. :roll:

Ri4i^
12-14-2004, 19:52
Amiii....na Koleda - sus semeistvoto estestveno.
Na Nova Godina - Na kupon4e s priqtelq mi.
Na 01.01.2005 - Na kupon4e v brata na BABY_SEXY_GIRL [vse pak ima imen den pi4a, puk az mn si go obi4kam i ne moga da ne go uvaja o6te pove4e 4e neq 6e q nqma i nqma koq da mu bude domakinq :lol: ]
I razbira se vsi4ko vurvi s mnooogo alkoxol YaxAxaXAxaXAxAx

monka
12-14-2004, 19:55
Аз незнам защо но имам чувството че още е лято..изобщо не мога да повярвам че има 2 седмици до Коледа..изобщо нямам настроение!Мисля че тези празници взеха да ми стават антипатични вече.. :roll:

i az sam taka. po princip mnogo obi4am Koleda.no sega nqkaksi e po-razli4no......imam 4uvstvoto,4e sme o6te mnogo dale4 tozi praznik. i az nqmam nikakvo"koledno"nastroenie...... :(

dodo
12-14-2004, 20:03
ami kakvo da vi kaja,za Koleda nai veroiatno s na6te,koeto 6te bade dosta tiagosno i tejko za preodoliavane,no az 6te se spravia,kakto vsiaka godina.Na Nova godina s priateli na kupon4e,nadiavam se da si iskarame dobre

GalYol
12-14-2004, 20:09
На Коледа както обикновено ще съм със семейството. Бати ми ще се върне от София(надявам се с приятелката си) и ще бъде много готино.
А на Нова Година ще съм с приятелките си, но както винаги все още не сме решили каде и как ще празнуваме. Има няколко варианта и в последния момент ще решим какво ще правим. :D

Peace`
12-14-2004, 20:25
amm naistina tazi nova godina 6te bude nai hubavata ot vsi4kite mi dosega..6te buda s Murderdoll..nikoi drug ne mi trqbva za6toto tolkova q obi4am 4e prosto drugite sa mi izli6ni! {P} puk kude 6te vidime..vajnoto e da se obi4ame!

Murderdoll
12-14-2004, 20:28
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
и аз те обичам сладурче ама тряя да
помислим къде ще ходим хихик:)))))

luda^fenka
12-14-2004, 20:32
i az ne6to nqqm prazni4no nastroenie........ ne moa da svikna 4e sme ve4e zima

ama ina4e koleda 6a q prekaram s na6ite nali e semeen praznik vse pak nqma kak :wink:

a na Nova godina s priqtelite estest! :) s tqh 6te mi e nai qko da posre6na novata godina :D

BABY_SEXY_GIRL
12-14-2004, 20:55
Na koleda sam sas semeistivoto, a na NG sam v Gurciq :lol:

mnoo_sexy
12-14-2004, 21:38
ami i az 4esno kazano nqmam nastroenie mn barzo doide novata gidina i o6te ne moga se osetq.pak kade 6te bada na koleda s na6ti sigurno pak za nova godina nz o6te ili s moq ili s kompaniqta nz o6te ne moga re6a 6toto pri moq drugite 6te mi se rasardqt :? .6te vidim pak to ne samo na 31 se pii posle na 1 i 2 prodaljavame. :lol: ai priqtno izkarvane na si4ki

bulgarche
12-14-2004, 22:11
Аве на Коледа с наще, а на Нова година..незнам..май със един съоченик в едно село дето не съм ходил досега и незнам к'во ще стаа....Искам як купон, ама май тая година:((((..няма да е..

Baccara
12-15-2004, 08:19
Коледа е хубав празник само дето като мине и ти става едно кофти..поне на мен де...

playful_girlll
12-16-2004, 15:51
da znam i za men koleda e bila edin ot nai-hubavite praznici ,no tazi godina ni6to nqma da e su6toto ,za6toto 4ovekut,koito obi4am nqma da e do men...:(

BlinDBoY
12-16-2004, 16:08
На Коледа мисля да отида в Щатите при майка ама все още нищо не се знае а на Нова Година...ще се съберем всички приятели или по домашно или в някой дискотека !!!

_adi_
12-16-2004, 16:37
МММ...много обичам коледното настроение особено първите дни на ваканцията когато спя до 12 и после пак цял ден бездействам.А иначе на Коледа ще съм си вкъщи с наще а на НГ ще ходим в банско пак с наще и с братчедите

Dance_princess
12-16-2004, 17:07
Това са едни от любимите ми празници :wink:

На Бъдни вечер и Коледа ще съм със семейството си. Може би даже ще ходим при баба ми и дядо ми в Пловдив, ако стане така могат на гости да дойдат и другият ми дядо и вуйчо ми. Като цяло- с роднини. Все пак това си е семеен празник.
Нова година се надявам да посрещна с приятели от класа ми и от училището, но още не е сигурно къде точно ще бъдем.