PDA

View Full Version : Mrazq Nova Godina!!!!!!



Globul_f
12-15-2004, 17:55
Tova e nai-tupiq praznik be hora,vsi4ki se napivat kato svine i posle tri dni gi boli glava.A sega ima veroqtnost da skusam s gadjeto mi zaradi Nova godina.Basi... :cry:

AMG-to
12-15-2004, 18:33
vseki sus kusmeta si
na men mi e edin ot lubimite

_Jessy_
12-15-2004, 18:36
Bi li razqsnila za6to 6te kysa6 s gadjeto si zaradi nova godina ??? :shock: :shock: :shock:

\ina4e i az mrazq podobni praznici, ama po drugi pri4ini\

DeaTHroW-ReC_F
12-15-2004, 18:37
уау..ужасно смислена тема..поне да беше задала някакъв въпрос за расискване.....ае дано не скъсаш...и не сички се напиват на нова година :evil:

manq4kata{P}
12-15-2004, 19:19
Tova e nai-tupiq praznik be hora,vsi4ki se napivat kato svine i posle tri dni gi boli glava.A sega ima veroqtnost da skusam s gadjeto mi zaradi Nova godina.Basi... :cry:

mii az li4no ne mislq,4e e tap praznika-naprotiv togava mi e mnoo hubavo.amm mnoo e kofti tva,4e moje da skasa6 s gadjeto si.ako ne ti e gadno i ako iska6 moje li da razkaje6 za kakvo to4no stava vapros,ako ne e taina,razbira se :roll:

e4o
12-15-2004, 19:37
i as ne mislq 4e e tup praznika, daje e gotin, horata se veselqt, ima foerverki, i tn., mene mnogo me kefi, plus tva naistina ne vsi4ki se napivat, a tva da si piine6 v ramkite na normalnoto za kupona si e super.
Sa sujalqvam za teb, ako 6te skusate s gadjeto ti, makar 4e ne vijdam kva e vruskata s nova godina :shock: , no vse pak ti pojelavam da ne bude taka :)

the_witch
12-15-2004, 19:42
praznica si e mnogo hubav
edinstvenoto gadno e 4e trq da se razdelqm mejdu roditeli i priqteli
ina4e 6to da e gaden?!

SanDRo
12-15-2004, 19:44
E to tva ne e nikav praznik, prosto si posreshtame novata godina! I izobshto ne e tup... Kvo losho ima da se napiesh, da si mqtash piratki, puk i da **** na novata godina za kasmet :D ...

dodo
12-15-2004, 20:14
e nova godina nov kasmet deto mu se vika-ni se ot4aivai

Dobrina
12-15-2004, 20:15
Толкова ли никой не може да си спомни историята на това момиче... Приятелят й я е поканил за празниците у тях, а тя не иска да ходи, поради ред причини, всичките до една основателни... И предполагам че заради това може да скъсат...
Празника е хубав, но както всички празници е най-хубав когато имаш с кого да го споделиш

worldclass
12-15-2004, 20:17
ami te horata ne samo na nova godina se napivat i posle gi boli po tri dena glava

BlinDBoY
12-15-2004, 20:28
E to tva ne e nikav praznik, prosto si posreshtame novata godina! I izobshto ne e tup... Kvo losho ima da se napiesh, da si mqtash piratki, puk i da **** na novata godina za kasmet :D ...Ми как няма да се напиеш ве....да иди новата година и ти да не се напиеш...малей поне една чаша със шампанско ще...изпиеш !!!
И спокойно няма да скъсаш с гаджето си...апък и да скъсате може пък да е за добро...както се казва...Нова година нов късмет

reality_girl{}
12-15-2004, 20:40
1.Ne vsi4ki se napivat kato svine...pak i ne e edinstveniq praznik na koito horata piqt nali znai6 ima edni laf za piq4ka pov0di kolkoto 6te6
2.Tfa ne e to4no praznik prosto posre6tane na novata godina e vqrno 4e ostarqvame s edna godina ama ko ti puka vremeto te4e a otnostno priqtelqti kolko o6te 6te ima6 xi4 da ne ti puka
3.Mene li4no mno si me kefi novata godina sigyrno ima i drugi na koito im haresva[ da ne kaja po4ti si4ki]

Тед:)
12-15-2004, 21:12
Ти трябва да си много ограничен щом мислиш така....Не винаги Нова година значи напиване..Щом я свързваш с това то...прави си изводи..За много други хора тя е свързана с нови надежди за щастие,нови мечти и шанс да започнат всичко от начало...

Baccara
12-16-2004, 10:45
Tova e nai-tupiq praznik be hora,vsi4ki se napivat kato svine i posle tri dni gi boli glava.A sega ima veroqtnost da skusam s gadjeto mi zaradi Nova godina.Basi... :cry:

Ще ми е интересно да науча как пък точно заради НГ ще скъсаш с гаджето си...

Dance_princess
12-16-2004, 14:17
Това един от любимите ми празници- супер много го обичкам. Още повече е много забавно и приятно да започнеш Новата година заедно с любимите си хора. Може да се разглежда и като ново начало, начин да се промениш и да се отървеш от проблемите и недостатъците си. Според мен си е много хубав и мислиш така просто заради проблемите ти с гаджето ти. Дано се разберете и си прекарате страшно добре на НГ :wink:

Allicia
12-16-2004, 15:56
Тва, че всички се изпонапивали и т.н., не е основателна причина да мразиш Нова година. И аз мисля, че веселото може да се направи и без пиене, ама пак си обичам Новата година! Няма нищо по-хубаво от това да броиш секундите и после шампанското да пълни чашите....някой път ми става тъжно, за това, че не съм постигнала нещо, което съм искала, през изминалата година, но..."Нова година- нов късмет", нали така?

_adi_
12-16-2004, 16:43
Как може да има хора,които не обичат празниците :shock: Тва значи един учебен ден по-малко :) Вярно е че повече обичам Коледа но и НГ много обичам.Някак си се усеща еуфорията на всички хора в последните минути преди новата година...получаваш есемес-и със сладки пожелания...речта на Първанов :P И си намисляш нещоето да изпълниш следващата година...абе супер яко е.
А и не вс се напиват като свине.БТВ не схващам що ще късате баш заради НГ

aBeP4eTo
12-16-2004, 20:28
да да да да .... ще си развалям празника заради едно момче как ли пък не !? Тоя празник си ми е любимия на него се събирам и със семейството и с приятелите купонясваме ! Я се стягай !

sVoGe
12-16-2004, 20:33
puk i da **** na novata godina za kasmet :D ...

Ебала бате!!!!
Е та на вас ако тогава ви е тъпо,НЕЗНАМ :roll:

Final_Fight_
12-17-2004, 21:31
EMI DA TI GO ZABIA V KOSMATIA ANUS KU4KO NENORMALNA , TOGAVA SE ZASTRELIAI I NIAMA DA IMA NOVA GODINA :P :P :P :P :P