PDA

View Full Version : daite mi ideia kka da si stegna korem4eto -pls koito znae



sweety_iv4e
12-15-2004, 19:11
ne sam debela,no prosto iskam malko da si stegna korem4eto ,da ima malko presi4ka.Akko niakoi znae kak bi moglo da stane,pls da mi kaje
4akam otgovorite vi :P

_Jessy_
12-15-2004, 19:13
DA SI 4UVALA SLU4AINO ZA FITNES ? ZA KOREMNI PRESI ?

:?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!:

manq4kata{P}
12-15-2004, 19:40
DA SI 4UVALA SLU4AINO ZA FITNES ? ZA KOREMNI PRESI ?

:?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!:

aham,to4no :!: :wink:

aBnOrMaL_BaBy
12-15-2004, 21:31
Коремни преси..фитнес.. а също става и онази машинка-пеперудка дето я рекламират..повечето си мислят че за нищо не става,но поне при една моя приятелка е много ефективно и тя е много доволна:)

MiRaCuLiXbb
12-16-2004, 23:21
Не можеш да свалиш мазнини само от дадено място на тялото. Така наречената "точкова редукция на мазнините" просто не съществува. "Пеперудката", която толкова много рекламират, е напълно неефективен метод за намаляване на талията. Това, от което се нуждаеш, е диета, съпроводена със всекидневни леки упражнения. Под диета нямам предвид глад, а просто да започнеш да се храниш правилно. Можеш да се свържеш с мен и ще ти помогна да си я съставиш. Упражненията могат да са разнообразни: бягате, ходене, плуване и въобще всякакви дейности, свързани с активно движение. Успех

06-20-2006, 20:03
за стягане на корема освен яко коремни преси(различни видове)наи ефективно е бягането то стяга вси4ки мускулни групи. а за да се горят и калории трябва да се бяга непо малко о 30 мин тогава започва топенето на мазнините

MiRaCuLiXbb
06-20-2006, 20:54
Брей тема отпреди 2 години отде я изрови?! :lol:

06-20-2006, 21:11
Аз си нямах на идея как да направя това нещо и един ден почнах да блъскам яко коремни преси, абе колкото можеш, обикновенно ако си новак и почнеш един ден 50 са ти много общо взето но има индивиди за и повече. На другия ден страшна мускулна треска, общо взето ще те боли да се изправиш, даваш си 1 ден почивка, на другия ден през болката продалжаваш. Аз почнах преди може би месец така. Сега правя през ден по 250 коремни преси и на следващия ден нищо не ме боли, въпреки че са ми много лично на мен но не умирам от изморение :mrgreen: И коремчето става много яко, вчера установих че са ми излезнали 2 плочки \:D/ . Но плочки не ти трябват, момиче си все пак, 50 лицеви през ден и гаранция до 2 седмици ще имаш над какво да се гордееш :). Ако имаш мазнини отпред ще трябва да проявиш воля защото е доста "Не лесно" така да се каже да ги правиш когато нещо отпред ти пречи.
Между другото да разбулим маглата, от фитнес не се свалят килограми а се правят мускули вместо мазнини! Което доста често води до увеличаване на теглото, тъй като са по тежки, аз примерно набрах 5 килограма от това че почнах да играя баскет и да правя редовни упражнения в нас. За момче не е проблем де ала за момичета е доста кофти. М/у другото не е задалжително да ходиш на фитнес и да даваш пари за да постигнеш това което искаш. Think !

ProstoAz
06-20-2006, 22:43
Темата вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!