PDA

View Full Version : За моя втори баща



Prosto някои ...
12-15-2004, 23:15
Аз ли съм виновен за гадния ми живот
Какво съм направил, искам да ми е гот!
Не неискам супер много пари
искам само нормален живот разбери!
Аз ли съм виновен, че семейството ми е леш
Какво съм сгрешил защо ме нещеш?
Опитвам се постоянно да ти угодя,
И какво получавам нареща? Само лайна!
Правя се на такъв, какъвто не съм
Правя се на смешен идеот, това да не е лош сън?
Правя толкова жертви за спася уж семейството,
А ти ми проваляш до крайна степен детството!
Аз съм едно голямо дете, ти ми го каза,
не искам обич, но неискам и омраза!
Имаше човек един, който ме разбираше
Ти от него ме раздели,но и това не ти стигаше!
Какво искаш от мен повече? Да изчезна?
Каде да отида? В черната дупка ли да влезна?
Вече от шест месеца те познавам,
Живота ми стана гаден, на по добър не се надявам!
Готов съм да слеза в ада,
и да горя на дяволската клада,
Да ме подлагат не всевъзможни мъчения,
Живота си да раздам, като дарения,
И да се върна пак на земята,
да те видя как чезнеш в тъмата!
Ти ще бъдеш най главен герой,
В моя театъра на смъра,почакай стой!
И така! Нека сменим правилата,
Сега аз ще съм лошия, така ще продължи играта!
Ти ще бъдеш унизяван и обиждан,
Ти ще си парцала в къщата ненавиждан!
Как се чувстваш? Кажи?
Сега разбира, защо предпочетох смърта, нали?
Аз съм ти, а ти си аз,
Не се цупи, трай още час!
Аз толкова много те траех,
Моя живот, сън ли е незнах!
И пак те питам ЗАЩО?
Сгреших ли нещо? Кажи ми какво?


ПС: И така за тези които не са запознати с моя живот, на 12. април 2004 майка ми реши просто за вечер да се ожени за едно нейно старо гадже, Митко. Не разбрах как стана, но живота ми се обърна на 180 градуса от тогава. С него постоянно сме скарани, не се понасяме и с две думи мразим се! Аз постоянно правя компромиси, но ефект нула. Постоянно оправяме се за най много седмица и после пак.... От начало не можех да понеса такъв живот, следователно последваха 5 опита за самоубийство! Както се сещате и 5-те са неуспешни! Аматьор човек съм! И така до ден днешен...вече съм свикнал да ми викат, да ме правят на 2 стотинки ... да ме излагат по улицата...да ми се кара като на 5 годишно лапе...и то защо съм питал майка ми "защо си купила нова карта за ГСМ-а " Тази вечер ми се скара защо съм влязъл в кухнята...а аз само исках да оставя хараната там... Е това е накратко моята гадна история Този текст по горе го посвещавам специално на моя втори баща...Митко... Благодаря ви, че го прочетохте! Дайте мнение !


PS: пояснението го давам за да разберете за какво става дума, а не да ми давате съвети как да се отърва от него :)

Просто искам мнения за написания текст!

zElEnA^mAsLiNkA
12-16-2004, 10:04
Mi da ti kaja I az imam sy6tiq pr0blem sam0 4e e malk0 p0 d0bre ! Maika mi predi 10 g0dini se razdeli s ba6ta mi (az sym na 14). Sega jiveem s edin 40vek k0it0 ne mi e 2ri ba6ta (Aleksandyr) a pr0st0 priqtel na maika mi .... Na si4k0t0 0tg0re t0i se dyrgi kat0m0i 2ri ba6ta i mi dyrji smetka kf0 da pravq ! Az g0 mrazq i si4kite mi priqteli g0 znaqt tfa ... Sam0 mama ne znae za6t0t0 mi izglejda 6tastliva i ne znae kf0 e ! A istinskiq mi ba6ta ... kfo za nego ? Mi jivee na moqta ulica samo s edna prqka p0-nad0lu ima si jena i dve deca ... blizna4eta na 4 g0dini .0sven tfa imam i brat k0it0 d0 predi nqk0lk0 dni be6e na 17 ama ve4e ne ... sled p0l0vin g0dina 6te se mahne i az 6te 0stana sama da se pyrja na t0q ad ! Nai-gadno mi e tfa 4e 0bi4am adski mn ba6ta n0 ne smeq da mu kaja kak me my4i t0q ...6t0t0 sled kat0 ne mi 4estiti p0sledniq r0jden den mi stana qsn0 4e ... se se6ta za mene sam0 v nqk0i praznici n0 ne i v "nai-hubaviq" den v m0q jiv0t - rojdeniq mi den ! Tyi 4e znam kf0 e tfa ... i znam 4e e adski gadn0 ! Ama takyf e jiv0ta trqbva da sfikne6 !

Baccara
12-16-2004, 10:44
Разбирам, че ти е тежко, но не мисля, че самоубийството има смисъл! Това е глупаво. Може би, ако опиташ да поговориш с майка ти може нещо да се промени. Не знам на колко си години и за това не ти препоръчвам да напускаш къщата. Ако си над 18 може да се изнесеш и да си намериш работа за да започнеш самостоятелен живот. А ако не си ги навършил може само да стискаш зъби и да чакаш момента когато ще напуснеш къщата и ще имаш самостоятелен живот.
Упора може да намери в приятелите също!
Стискам ти палци!

avgustina
12-17-2004, 13:54
teksta e super potresava6t ama mai si izpadnal v samosajalenie. i az sam v sa6toto polojenie no se spraviam niakaksi. osaznah 4e ne6tata sa prosto takiva kvito sa i gledam da postigna naidobroto za men v tazi situacia. ako spre6 da hlen4i6 6te vidi6 4e v pove4eto slu4ai toi si e prosto takav ryb i ne e ne6to konkretno sre6tu teb. taka 4e spoko 4ove4e - celiat prekrasen jivot e pred teb. uspeh

Iliqn4eto
12-17-2004, 14:19
tova naistina e gadno,e to nqma idealni hora a kamo li ba6ti,no iskreno se nadqvam vsi4ko da se opravi,kakto kaza Baccara ako si palnoleten se iznesi ot vas A otnosno Stihotvorenieto hubavo e ama mnogo tajno;( no v nikakav slu4ai nqma da nameri6 izhod v samoubiistvoto,naprotiv 6te stane po zle,q pone mani4ko pomisli za ostanlite deto te obi4at...

Satanas_daughter
12-17-2004, 14:28
teksta e vurha....a ti kak si opital da se samoubiesh??izviniavai za liubopitsvoto no na men tva mi e bolna tema i az sum opitvala vednuj skoro shte probvam pak...i moite roditeli sa razdeleni i moiata maika e jenena za edin neskoposan kreten ama na men nito mi puka za neia nito za kretena prosto jiveem v edna kushta na dobro utro! i leka nosht!

BlinDBoY
12-17-2004, 15:33
Ами и моите родители са разведени на мен ми беше доста неприятно ....,но когато майка ми се ожени в Америка..и ми каза ,че в скоро време ще ме взима при нея....:))) не ми пукаше особено много....3,4 пъти съм ходил при нея...:) и доста ми хареса...!!
Апък баща ми е тук в България аз живея с него във Велико Търново той си има приятелка на 17 години ...абе шантава работа...ма кво да се прави!!! :wink:

12-17-2004, 16:12
mn gadno

iv4e_f
12-19-2004, 18:38
zaebi go!da ene ti puka!ne se opitvai da se samoobie6!nqma smisul!prosto govori s maika si!ako moge6!uspeh!

eNigMaTic^
12-19-2004, 19:30
Разбирам, че ти е тежко, но не мисля, че самоубийството има смисъл! Това е глупаво. Може би, ако опиташ да поговориш с майка ти може нещо да се промени. Не знам на колко си години и за това не ти препоръчвам да напускаш къщата. Ако си над 18 може да се изнесеш и да си намериш работа за да започнеш самостоятелен живот. А ако не си ги навършил може само да стискаш зъби и да чакаш момента когато ще напуснеш къщата и ще имаш самостоятелен живот.
Упора може да намери в приятелите също!
Стискам ти палци!
Послушай го :!:

The Fearr
11-29-2006, 17:45
ei PROSTO NQKOOi 0887722506 zvanni mi nqkoi pat...mn me kefi teksta
no iskam da mi zvnanne6 PLS vinagi mi e takav nomera ili mi prati SMS

Tokio_Hotelkata
11-29-2006, 23:28
Ami pri men e po razli4no.JIvqla sum okolo dve tri godini s ba6a si (sega sum na 15) posle toi se e ojenil za druga jena i imam polovin brat4e!Sega sme na tretata jena ot koqto o6e nqmam brat!Slava Bogu! [-o<

ATAKABG
11-30-2006, 00:01
Пребий "втория си баща"... Или му направи черен живота. Не си унищожавай своя,няма смисъл :!:

DjBaloon
11-30-2006, 06:24
Na kolko godini si?

panterata
12-01-2006, 23:53
не го оставяй да те тъпче! кажи му не си ми никакъв нмз и това е. кажи на майка си как се държи той.. а това със самоубийството е толкова толкова тъпо.......

black_boy
12-07-2006, 18:25
[quote="Satanas_daughter"]teksta e vurha....a ti kak si opital da se samoubiesh??izviniavai za liubopitsvoto no na men tva mi e bolna tema i az sum opitvala vednuj skoro shte probvam pak...i moite roditeli sa razdeleni i moiata maika e jenena za edin neskoposan kreten ama na men nito mi puka za neia nito za kretena prosto jiveem v edna kushta na dobro utro! i leka nosht![/quote

Stiga s tiq pisaniq za samoubiistvo.Sega si misli6 taka.Ako izkara6 nekoq i druga godina kogato se iznese6 ne6tata 6te se promenqt vse pak.Ot4ujdenieto e ot nai-gadnite ne6ta-zdrasti i 4ao,no mn trudno 6te postigne6 ne6to za6toto taka e sigurno ot dosta vreme.....

radito
12-13-2006, 20:37
Мога само да ти кажа,че ти направо ме разплака!наще също се раведоха също по вина на майка ми!но при мене случая е такъв,че той се отнася много мило с мене,обаче аз немога и немога да го приема!и кви са тия простотии-"моят втори баща"!ТИ ИМАШ САМО 1 БАЩА!той просто е приятел на майка ти!а аз немога да разбера майка ти?защо не те защитава,а го оставя да ти крещи!е тва е просто кошмар!представям си колко ти е гадно,ама да ти кажа няма смисъл да правиш какви ли не опити за самоубийство!няма смисъл просто,заради някакъв си ....айде няма да се изказвам!Be happy!

sladoled
12-14-2006, 10:47
Дай някакъв мейл или начин да ти пиша на "лични". Искам да ти предложа една друга гледна точка, много е важно!

rosskata
12-14-2006, 21:46
:lol: Абе смешковци, темата е от 2004, добре ли сте! Пича вече може да се е изнесъл, майка му да се е оженила още 2 пъти, а вероятността да влиза още в сайта клони към 0. :smt005

спасителя
12-15-2006, 20:00
КЪМ АВТОРА НА ТЕМАТА!Човек стихотворението беше супер!!!Наистина невероятно!С много чувства,страшна рима и много качествено.Аз също като теб пиша стихове,но от скоро,а и моите са текстове за рап песни,но смислени за неща от живота,моя живот.Ако смяташ,че искаш да си поговориш с някого пиши ми на moto_racer@abv.bg

И мога само да ти кажа,за да се отървеш от лайната където си трябва да станеш силен,колкото и да те боли трябва да вървиш напред,говоря ти от опит.В моя живот има безброй гадни моменти,които ме превърнаха в това което съм сега,но се гордея със сегашната си същност,скоро се надявам и да бъда истински щастлив,поне на моменти а не винаги нещастен!Ако искаш пиши ми!Ако не,здраве да е,както искаш :) Стиха пак казвам беше супер!