PDA

View Full Version : не ми се смейте искам просто да знам



12-16-2004, 15:10
ами значи аз момче на 14 години и съм още девствен ,искам да знам в главичката ми има нещо като кожичка ,която и пречи да се забелва цялата,интересува ме тази кожичка ще се скъса при първия път нали ? :(

fikserr
12-16-2004, 16:41
spoko nishto nqma da se kusa :shock:

deyan
12-16-2004, 17:35
e dobre , no ne bi li triabvalo da se skasa za da moje kojata ot glavi4kata da sleze nadolu !?

glazunov
12-16-2004, 20:08
Ako v nadyrveno systoqnie ne moje da ti se zagoli,znachi imash FIMOZA-idi na lekar!

damaster
12-16-2004, 20:18
ve4e se registrirah
a kakvo to4no e fimoza ?

MiRaCuLiXbb
12-16-2004, 23:13
Това е когато когато препуциумът (кожичката, която покрива главата на пениса) е много тесен. Интересно, че родителите ти не са го забелязали отдавна. Няма повод да се притесняваш, но трябва непременно да говориш с родителите си. Извършва се лека манипулация при уролог или детски лекар, която не е нищо особено. Предполагам е малко неприятно, но не боли. Това трябва да се направи, защото се събират доста нечистотии и може да получиш инфекция. Непременно говори с родителите си, не се притеснявай! Успех

miskin
12-17-2004, 18:40
Ей верно!MiRaCuLiX.bb е абсолютно прав, ако главичката не се забелва докрай майка ти е за бой! Това упражнение (забелването) се прави от майката почти от раждането.

e4o
12-17-2004, 20:17
hah ne bqh 4ula ne6to na mom4e da mu se kusa pri purviq put :shock: :lol: :wink:

spt
12-17-2004, 20:20
Отсраняването се прави с хирургическа намеса. Поне аз рака знам. отиваш, преглеждат те и вече доктора по детска хирургия решава кво да правиш. Може да те накара сам да си забелиш главичката на пишката, но межа и да сметне, че е добре да те разне. Но няма нищо страшно. Първия ден ще те боли малко, после само ще те насърбява. Аз те съветвам да се забелиш сам, мисля, че е възможно.
Аз също имах подобен проблем, ама много много одавна. Спомням си само, че когато бях на три години майка ми оправяше нещо по пениса.
А за рязането, ако се наложи, не се безпокой. Аз съм лягал по ножа три пъти: веднъж за апандисит, веднъж са херния и веднъж за ваикоцеле. малко мнжко, а? Всичките пъти минават бавно, но не боли. Като излезнеш то упойка боли, но не е остра болката. Абе не е страшно. :)

chefo_mashinista
02-09-2006, 15:58
e batka treebalo e doFtora predi 12-13 godini da te e gledal tam za toq problem i ako e imalo ne6o da go mahne - po to4no da rezne kojata deto zakriva glava ....awe nz nemam toq problem ama mai 4e tree te rejat (malko)

DrSmurph
02-09-2006, 21:58
e batka treebalo e doFtora predi 12-13 godini da te e gledal tam za toq problem i ako e imalo ne6o da go mahne - po to4no da rezne kojata deto zakriva glava ....awe nz nemam toq problem ama mai 4e tree te rejat (malko)

Ne e zaduljitelno fimozata da bude zabeliazana v ranna detska vazrast. Moje prpoblema da se obostri s uvelichavane razmera na penisa po vreme na rasteja. Purvoto koeto triabva da pravish e da se opitvash da go zabelvash do krai. Ako ti e vazmojno makar i trudno imash seriozen shans da se opravish i bez operacia. Ako kojichkata e zalepnala - moje da se "otlepi" ot lekar, a ako i tova ne reshi problema - operaciata e savsem leka i se pravi za 15 minuti s mestna upoika dori v manipulaciona.

embo
02-09-2006, 23:08
ami ako kojata se zabelva w nenadurveno sastoianie, a kato se nadurvi ne moje? az imam takuv problem...dokato e spadnal si se zabelva bez problem, kato se nadurvi kojata pokriva pak glavata i boli dosta ako se opitvam da q zabelvam? no kogato pravq sex ne me boli, a daje sled 15-20toto vkarvane sam se zabelva kakto si trqbwa...nqkak..stranno mi e...
da ida li na lekar? :smt017

`Death`Whore`
02-09-2006, 23:10
Мъжът са го завели при лекар като малък, онзи е дръпнал яко кожата надолу и после едвам е ходел доста време.

02-16-2006, 02:22
Prasnite si edna mo6tna zlobarka... ama kakto si mu e reda. Sas sila i qrost. Posle nemate griji. Az vav 2-ri klas(predi 14 godini) si go opnah sam... ni6to ne mi stana bolq me tam 2-3 dena i sa oprai. A i vav 2 klas samo za pikane go polzvah!

Jerrybg13
02-16-2006, 20:10
И аз имам някакъв такъв проблем 8-[ Като съм бил малък са ме водили на хирург и са ми рязвали кожичката на главичката :-s Сега към най-важното:Сега съм на 13 като ми е в отпуснато състояние си отварям главичката на пениса без проблем но като го надървя не може(само много малка част),започва да ме боли като я натисна :-k
Питал съм мои приятели те ми казаха че и на тях не може да се появи цялата и ми казаха че един друг приятел се е пробвал да я отвори докато му е надървен и после нещо му е станало и са го рязали

MiLiNkOtO^
02-16-2006, 21:05
аз ще се посмея... :D :D