PDA

View Full Version : Pojelanie za Rojden Den



mani4eto
12-16-2004, 18:28
Zdraveite :wink: sladuri :wink:
Iskam da vi pitam za nqkoe originalno pojelanie za RoJdEn DeN, iskam da zaradvam edna mnogo dobra priqtelka, a ve4e mi omrazna tezi banalni pojelaniq:Da si jiva, zdrava... Predi ima6e edna takava tema, ama ne moga da q namerq, 6te sam vi mnogo blagodarna ako mi napi6ete nqkoe drugo

Тед:)
12-16-2004, 19:29
Нека слънце цял живот да имаш
и дланите ти винаги да парят,
да носиш дъх на слънце негасимо
и вечно да гориш,да не догаряш...

AMG-to
12-16-2004, 19:58
tvoite jelaniq neka budat moi pojelaniq

a4oo
12-16-2004, 20:27
AMG-to to mai be6e tvoite jelaniq da sa moi pojelaniq
a az se se6tam za edno koeto s16to skoro vidqh v forum-a
i noo mu se izkefih- neka vsi4koto 6tastie na zemqta da ti se stovari na glavata

BABY_SEXY_GIRL
12-16-2004, 20:34
ЧРД!Внимавай да не се счупи някоя чаша,ако се разлее вино,избърши го веднага,за да не лепне.За капак съседите ще извикат полиция,ако сте шумни.Весел празник!

ЧРД!Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма.Защото вече си и с една година по-красива,по-умна и по-привлекателна!Продължавай с тази скорост!


ЧРД!Любовта е як,твърд орех,за който ти е нужен твърд инструмент в ръката.За падането на всяка твърдина най-важна е твърдостта.Все по-твърд да ставаш!

Всички харесват мъже с бъдеще и жени с минало.Аз бъдеще вече имам - вземи ме сега и след време и ти ще имаш минало.Честит празник!


ЧРД!Най-важното е жените да те харесва, а мъжете да те уважават.Останалите не ги мисли.И да пийнеш яко,защото празник без водка е като Титаник без лодка

Ти си готина фенка,ти си моята женка, а аз съм твоя див хлапак!ЧРД на тебе малката,викай ми - ... Палката,аз съм истинския мъж,видиш ли ме - "дръж!"


ЧРД на патерица! Извинявай, че закъсняхме с два дни за партито, ама вече ни е много трудно да ти измисляме комплименти за поздравителната картичката!

ЧРД!Най-важният знак,че остаряваш,е,когато за пръв път не можеш да го вдигнеш втори път,а си вече стар,когато за втори път не можеш да го вдигнеш от първия път!


Честит рожден ден, скъпа приятелко! Пожелавам ти всичко пожелателно и да "илядиш"! Но не се увличай, защото Лили Иванова ще ти завижда!

ЧРД и помни: "Като си намокриш прекалено краката те боли гърлото, а като си намокриш прекалено гърлото не те държат краката!"


ЧРД! Ако днес сте решили да черпите в китайски ресторант - побързайте!Защото,когато китайците разберат,че оризът е само гарнитура,ще настъпи световен глад!

Скъпи приятелю,ние,всички твои колеги,целия офис,барабар с чистачката ти желаем ЧРД, много здраве и любов,много жени,много мъже и много да почерпиш!Наздраве!


ЧРД!Абревиатурата ЧРД означава:А)чекай да ти редим далавератаБ)черна руса да те друса!В)чичо руча джанки.Ако знаеш верния отговор,обади се да почерпиш!

ЧРД,бейби!Аз може да не съм Ванко 1,но искам да бъда номер 1 за тебе! Бъди готина, пусни ми... ключовете от къщата си...

ЧРД!Аз съм нисък,невзрачен,кривоглед, гърбав нос,краката ми са криви и смърдят.Но красотата е въпрос на гледна точка,затова очаквам да ме поканиш на среща!

Седя в едно кафе и пиша името ти със солети по масата!И знаеш ли защо го правя!Защото днес имаш рожден ден и аз искам да те схрускам! Честито, сладур!

ЧРД!Какво ще правиш днес?А утре?А вдругиден?А след един месец, след една година,..винаги?Защото аз съм запазил всички следващи дни в живота си само за теб!

Нали си имал рожден ден? Чекам да ми пееш.Знаеш ли я оная: "Ой, тигре, тигре, имаш ли пари…" Ела ти да почерпиш, да не дойдеме ние да се почерпиме!

mani4eto
12-17-2004, 16:37
mersi na vsi4ki nai-ve4e na BABY_SEXY_GIRL!!! :) :) :)