PDA

View Full Version : LELELELELELEEEEEEEE



Eliiiiiiiiii sexsito
12-16-2004, 18:29
Zna4i problema e slednia:predi 2 sedmici ni iz4ezna dnevnika,tapata ni klasna hodi po ekstasensi :shock: :shock: :shock: :? i nakrai tapata ni direktorka re6i da nakaje celia klas s nakazatelni kontr.po vsi4ki predmeti :shock: az sam 7 klas :shock: :? i taka dosega kato imam okolo 4-2 zaradi tova,edin tapak ot na6ia klas si prizna i neska prosto :x mu ebah...
Tova e samo na4aloto,istoriata e mnogo dalga
molia vi za savet-kvo da go praim toia



P.Sroditelite na toia pla6tat ru6vet na direktorkata i e pod neinatya zakrila

aBnOrMaL_BaBy
12-16-2004, 20:11
А защо не виждам като отговор на анкетата "оставете го намира"? Все пак квото станало станало..не може да върнете времето назад .. :!: :!: :!:

Sunny_stz
12-16-2004, 20:34
Ami predlagam da sta4kuvate!!Toi kato si e priznal bi trqbvalo nego da nakajat,ne celiq klas!!!Tva ne e spravedlivo! :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-17-2004, 08:51
А защо не виждам като отговор на анкетата "оставете го намира"? Все пак квото станало станало..не може да върнете времето назад .. :!: :!: :!:
ostavete go namira e vklu4eno v poslednoto izr.na anketata.
e da ama toi e tapak,mamino sin4e,samo 6toto moiata nai-dobra priatelka mu otkazala da hodat i toi da i navredi,...

morsmordre
12-17-2004, 12:10
А защо не виждам като отговор на анкетата "оставете го намира"? Все пак квото станало станало..не може да върнете времето назад .. :!: :!: :!:

Напълно съм съгласен с теб!Се пак момчето не е знаело докъде е можело да се стигне, нали така?А и + тва на секи би могъл да му се случи!И какво се притесняваш за некви си оценки!!!!Аз бях миналата година 7 клас и искаш ли да ти кажа ко стана с мен, а? :evil: Айде да не флуудвам излишно с друг пост, направо щи кажа:
Щях да кандидатствам по наредбата за хронични заболявания.С нея се разрешава на деца с хронични проблеми (като моя увреден слух) да влязат, където поискат (е, само от общообразователните училища и гимназиите), но само ако успеят да се класират с училищните си оценки от края на срока.Имах отлични оценки и по закон можех да вляза където искам, но тъпаците от ИНСПЕКТОРАТ-а(с извинение към модераторите) зеха, че разкараха мойто заболяване от списъка и останах на сухо!!! :x :x :x И това МЕСЕЦ ПРЕДИ ИЗПИТА!!!Трябваше за месец да се подготвя по математика и литература!!!И питай ме сега как успях да изкарам високи оценки и сега съм във втора немска!!!Ти се притесняваш за некви си оценки от първия срок, а виж ме мен!!!Знаеш ли ме мен колко съм се притеснявал, че щсъм щял да остана в старото ми даскало, а то беше най-скапаното в СВЕТА!!!!!Там имахме СВОБОДНИ ЧАСОВЕ ПО ЛИТЕРАТУРА И МАТЕМАТИКА НЯКОЛКО ПЪТИ В СЕДМИЦАТА!!!Така че се стягай и не се притеснявай за некви си оценки, щото най-важното идва чак накрая!!! :x :x :x

Eliiiiiiiiii sexsito
12-17-2004, 19:27
da,no ne e tva vaprosa.prosto zaradi nego celia klas postrada,a toi ne!!!!!!!!! :x Za6toto e pod tapata zakrila na direktorkata
za6to zaradi edin piklio,traa celia klas da poeme vinata :cry: :x :x

Jamalska
12-17-2004, 21:16
Ako bqh az do sega da leji w nqkoq kanawka...
Ne be taka ili ina4e nai-mnoo da wi izklu4at...Boi dokato mu pote4e kryw ot u6ite...

Verliebt_Maedchen
12-17-2004, 22:43
baaahti takiva kato toq gi ima navsqkade.....

iv4e_f
12-18-2004, 00:12
abe 4estno kazano ne znam! :evil: :evil: :evil:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-18-2004, 13:00
baaahti takiva kato toq gi ima navsqkade.....da ve misli6 li? :wink:

Sunny Girl
12-18-2004, 14:08
emi bi trqbvalo da nakajat nego a ne vsichki :!: a ako beshe stanalo v daskaloto kudeto ycha az shtqxa da go izklychat taka che i tova e variant

Eliiiiiiiiii sexsito
12-19-2004, 08:41
emi bi trqbvalo da nakajat nego a ne vsichki :!: a ako beshe stanalo v daskaloto kudeto ycha az shtqxa da go izklychat taka che i tova e variant
da,no tuk se poiaviava edna malka pre4ka,toi e t.e ug direktorkata e negova krastnica i nimama na4in da go izklu4at-nikakav :x :x :x :x

monka
12-19-2004, 10:16
hah,ako biah az 6tqh da go prebia!!! ot kyde na kyde 6te nakazvat celia klas,zaradi prostotiqta na 1?!

DeaTHroW-ReC_F
12-19-2004, 12:23
я не гледай толко черно на сички..и нас са ни наказвали зарад един съученици и то в седми клас..ма явно вие не сте толко задружни и не се уважавате....секи може да напраи грешка......тхъ..вие поне не сте пръскали госпожата ви по география с сълзотворен гас....и не сте знаели че тя е алергична...........момчето може да е печено кво толко..уважавайте се малко..ше видиш другата година живот и здраве ако кандидатстваш колко щи липсват ма ся неможеш го осъзнаеш.....тхъ тхъ...

Eliiiiiiiiii sexsito
12-19-2004, 12:52
я не гледай толко черно на сички..и нас са ни наказвали зарад един съученици и то в седми клас..ма явно вие не сте толко задружни и не се уважавате....секи може да напраи грешка......тхъ..вие поне не сте пръскали госпожата ви по география с сълзотворен гас....и не сте знаели че тя е алергична...........момчето може да е печено кво толко..уважавайте се малко..ше видиш другата година живот и здраве ако кандидатстваш колко щи липсват ма ся неможеш го осъзнаеш.....тхъ тхъ...
hahhaha,toia tapak ni otrvi givota na celia klas,a otnosno tva za gospogite,ooooo ne se i samniavai-cialata staia be6e napraskana s mnogo silen parfum i gospogata ni po istoria za malko da se zadu6i.Ne e pe4en,protiven e.

LiNkiN4eTo
12-19-2004, 13:10
tupa raota

morsmordre
12-19-2004, 15:38
Лелееее, внимавайте мн какво правите с това момче, защото нека ви разкажа нещо, което се е случило в петък:
Едно момче от търговско банковата гимназия се е самоубило.Никой не знае защо, но представете си, че е нещо подобно като твоя случай!!! :x :evil: :x Ами ако и твоя съученик се самоубие?!?Няма ли да тъжиш за него, ако скочи от последния етаж, заради ученическа шега или грешка?!?!!!Мислете много преди да действате, разберете как ще се отрази това на него! :x Аз съм против наказанието или нещо подобно, защото...защото...тази година умряха прекалено мн хора и ще бъде по-добре, ако никой от вас не стане причина за подобни инциденти... :cry:

BaT_GirL
12-19-2004, 18:17
Накарайте да ви махнат оценкирте нали си е признал СТАЧКА!!!

Eliiiiiiiiii sexsito
12-19-2004, 18:30
Накарайте да ви махнат оценкирте нали си е признал СТАЧКА!!!da ama te ve4e sa napisani v novia ni dnevnik,a i neznam tolkova mi e gadno za vsi4ko tova :roll: :x

^efas^^
12-20-2004, 19:22
Аз щи кажа кво да напраиш. Изнасили го после го така че да желае да се самоубие после :twisted: :twisted: :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-20-2004, 19:25
Аз щи кажа кво да напраиш. Изнасили го после го така че да желае да се самоубие после :twisted: :twisted: :twisted:
to pa ia se begai :x

^efas^^
12-20-2004, 19:30
Първо не съм то а той, второ немога да се бегам, и трето ПИШИ НА КИРИЛИЦА МА ЧАЛГАДЖИЙКО ТЪПА :evil: :evil: :evil:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-20-2004, 21:53
Първо не съм то а той, второ немога да се бегам, и трето ПИШИ НА КИРИЛИЦА МА ЧАЛГАДЖИЙКО ТЪПА :evil: :evil: :evil:tva hi4 ne me gree,to ili toia e se taia.4algadgiika :lol: heh blagodaria za komplimenta

Грахче
12-21-2004, 07:52
ми като директорката ви се прави на дръц ми шапката, обръщате се към по-горна инстанция :) Родителите ви на какво мнение са? Аз предлагам двама трима човека да се хванете и да напишете едно писмо до инспектората на града. Там обяснете какво се е случило и напишете ,че не сте съгласни с поведението на директорката си и с наложените ви наказания, които не засягат по никакъв начин извършителя . :evil: Може да го дадете на някой родител или госпожа по литература да го провери дали е правилно формулирано, защото такива писма до институции си имат някакъв шаблон и строг ред :)

Ай успех :)

SANDRETO
12-21-2004, 17:02
mi sq tupo e kvo sha mu otmashtavate na momcheto,kvo kato e otkradnalo dnevnikq,sq shte trabav da si poluchi zaslujenoto ot direktor ili neshto podobno,ili da go izkluchat ili da go premestqt v dryg klas,shtom mu e tolkov akala da krade dnevnika,ne che shte se spasi po toq nachin,no kakto i da e i prosto trqbva da vi anulirat kontrolnite,koito sa vi karali da pravite,govorete s direktorkata i dano vsichko se opravi

uspeh :wink:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-21-2004, 17:11
mi sq tupo e kvo sha mu otmashtavate na momcheto,kvo kato e otkradnalo dnevnikq,sq shte trabav da si poluchi zaslujenoto ot direktor ili neshto podobno,ili da go izkluchat ili da go premestqt v dryg klas,shtom mu e tolkov akala da krade dnevnika,ne che shte se spasi po toq nachin,no kakto i da e i prosto trqbva da vi anulirat kontrolnite,koito sa vi karali da pravite,govorete s direktorkata i dano vsichko se opravi

uspeh :wink:
da oba4e -da 6te go premestiat v drug klas,ama niama da ima nakazanie za nego,obiasnih vi malko po nagore,6toto e pod zakrilata na direktorkata :roll: :x

Eliiiiiiiiii sexsito
12-21-2004, 17:17
ETYO KVA STNAA RABOTATA:V4era moiata priaatelka za kadeto ug e otkradnat dnevnika ia vikat v direkciata i tia mi razkazva,4e direktorkata e iskala da se zapoznae s neia,ponege Mi6o[tai nare4enia kradec]mnogo ia obi4al.i taka i tam si govorili i MI6O KAZAL 4E NE E OTKRADNAL DNEVNIKA,A TAKA E KAZAL ZA DA NE POSTRADA STELA i stana malko obarkano.I direktorkata e pitala dali ima niakav 6ans da stane ne6to megdu tiah makar 4e tia[priatelkata mi]ne go haresva i tia nali e kazala ne,oba4e sigurno za tva ia e viknala direktorkata.I sega ne moga da razbera Mi6o li e?ne e li mI6o? :shock:
Dopalnitelno imame sumati problemi v klasa

P.S Izbinete 4e vi zaminamav s na6te si klasni problemi,ama az da spodela

DeaTHroW-ReC_F
12-22-2004, 09:19
а ако се окаже приятелката ти ше и очерниш ли живота? ше и напраиш ли мръсно?.....бах ма...не се доверявай само на фактите..преди да съдиш някой .....за това което е направил си доизясни сичку..баси колко сте объркани..

Eliiiiiiiiii sexsito
12-22-2004, 14:31
а ако се окаже приятелката ти ше и очерниш ли живота? ше и напраиш ли мръсно?.....бах ма...не се доверявай само на фактите..преди да съдиш някой .....за това което е направил си доизясни сичку..баси колко сте объркани..
ne e tia-ti lud li si?vse pal tia mi e priatelka.no si prav za faktite

DeaTHroW-ReC_F
12-22-2004, 18:45
а ако се окаже приятелката ти ше и очерниш ли живота? ше и напраиш ли мръсно?.....бах ма...не се доверявай само на фактите..преди да съдиш някой .....за това което е направил си доизясни сичку..баси колко сте объркани..
ne e tia-ti lud li si?vse pal tia mi e priatelka.no si prav za faktite
права...има едно Ф накрая на ника ми,предполагам знаеш какво значи....та ти го каза-няма да и очерниш живота ако е приятелката ти..но ако е момчето-ше го напраиш.........ето....разделяш се тази година с класа...внимааай кво праиш...убедена съм че за някой неща ще съжеляваш може би.......и за това ,кражбата на дневника в бъдеще само ще те кара да се усмихваш...както простотиите за коитоо преди се нервех ся ме разсмиват...се пак обсъдете го....очи в очи...в директорския кабинет/учителската стая...разберете се..наказание ше има..но ако има самопризнание-то ще е по малко..Успех:)

incheto
12-23-2004, 20:14
napravete podpiska sreshtu nego!

cvety_i_bebeto
03-18-2006, 21:14
o4ernete mu jivota taka kakto toi vi go e o4ernil

Dr. Kazimbutt
03-18-2006, 22:13
Zna4i problema e slednia:predi 2 sedmici ni iz4ezna dnevnika,tapata ni klasna hodi po ekstasensi :shock: :shock: :shock: :? i nakrai tapata ni direktorka re6i da nakaje celia klas s nakazatelni kontr.po vsi4ki predmeti :shock: az sam 7 klas :shock: :? i taka dosega kato imam okolo 4-2 zaradi tova,edin tapak ot na6ia klas si prizna i neska prosto :x mu ebah...
Tova e samo na4aloto,istoriata e mnogo dalga
molia vi za savet-kvo da go praim toia



P.Sroditelite na toia pla6tat ru6vet na direktorkata i e pod neinatya zakrila
Съберете се най-лудите биячи, маскирайте се, хванете го след даскало и му счупете краката... тогава няма да има начин директорката да го отърве. :mrgreen: :wink:

ProstoAz
03-18-2006, 22:37
Темата е стара!