PDA

View Full Version : za kvo daskalite trqbva ni preebvat??



~6antavelkova~
12-16-2004, 19:22
dobre xora sa kajete mi kak moe daskalite si preebvat taka qko u4enicite e ne si4ki ama pove4eto xaxa i nqkvi niski ocenki zaqjdat ti se i nekvi mizerii dobre te ne sa li bili deca a??tva nemoa razbera nqkoi den ako otrovi6 daskal i te pitat 6to si go naprail i ti kaje6 emi 6tot me drazne6e 6te ti se izsmeqt ama ako nqkoi daskal naprai ne6u podobno kvo 6e mu kajat brao deteto si be6e vinovno e kajete mi tva ne e li diskriminaciq a??basi za tva nqma stavam daskal ama ako se pak stana nqma sum nekva gadna a nqkva pe4ena daskalka det si razbira u4enicite e tva e daskal za men ne nqkoq ovca det nqma kvo si lafi6 s neq imam 2 qki daskalki i mnoo obi4am si lafq s tqx no za jalost klasnata mi e nai golqmata ovcaaaaa xaxaxa

p.s.
taq tema e za xora koito sa na mnenie 4e mnqkoi daskali proqvqvat diskriminaciq xaxaxaxa kum nqkoi u4enici xaxa

СребристоСияние
12-16-2004, 19:31
aa moqta daskalka po istoriiq e takaa mama ideeba! vliza v klas i o6te ot vratata sas zaqjdaneto po4va mama i prosta6ka! dneska napisa 2 dvoiki za ni6to ei taka i se zaqde s moqta priqtelka i 6teh i capna edin stol v liceto na kurvata :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

~6antavelkova~
12-16-2004, 19:33
pi4 nedei ubiva xora ne mi se xoi posle na pose6tenie xaxaxa

luda^fenka
12-16-2004, 20:00
vsi4ki daskali samo gledat da te preebat maximalno!(ima malki izklu4eniq ama mnooo malko)
mnoo gi mrazq ne moa gi ponasqm :evil:

imah edna mnooo qka daskalka SAMO EDNA......tq ve4e ne mi prepodava :cry: samo neq uvajavam kato daskal........vsi4ki drugi gi mrazqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :x

GreenLadyM
12-16-2004, 20:49
Ei hora,ima i mn qko daskali!Vqrno 4e ima i nqkakvi deto 4ovek se drazni 4e mu dishat ot vuzduha,ama vse pak ne trqbva da zabravqme i qkite!Nashta po himiq pishe dvoiki bez da s zamislq,ama e super pe4ena i cqloto daskalo q obi4a!!!!!

monka
12-19-2004, 08:20
hm,moqta klasna e po istoria e mnogo qka. mladi4ka e i se darji s celia klas kato s neini priateli.
az mislia,4e ako ti se zaqjda6 s niakoq daskalka,to tq ima pylnoto pravo da se zaqjda s teb.

just nobody
12-19-2004, 14:04
az imah dosta problemi v uchilishte do 12klas sled 8klas mi se padna klasna koqto hich ne i se nraveh i az ne q obichah nqma da vlizam v podrobnist koi kakvo zashto i kak go e napravil samo shte spomena che bqhme stignali do tam che me predlaga da me izkluchvat kakto i da e s mene se durjeshe kofti v daskalo i vinagi imah niski ocenki makar che vzemah temi eseta ot net-a pisali sa mi gi uchiteli i vse 3ki imah vinagi kogato sum uchil pri neq vinagi 2ka sum iskarval vse me izptivashe za koreno razlichno neshto ta onq den q vidqh (sega ne sum uchenik student sum) i ne mojah da vi opisha kak se durjeshe s mene imah chustvoto che e nqkakva golqma priqtelka se edno neznam se edno nikoga ne sme se karali s neq ... neznam kak da go iztulkuvam az vse oshte ne mi e priqtna :) prosto moje samite daskali da se praqt v daskalo na gadni inache imah super tochen daskal s koito sme hodili po vili rabota ni e namiral golem pi4 e i do den dneshen se subirame s nego :)
pozdravi

reality_girl{}
12-22-2004, 08:19
Ami az kato se zamislq ne vsi4ki dasakli sa ubitaci.Az dosega popadam na mno qki daskali.mno pe4eni.Dosega sam imala samo edna daskalka det ne ma kefi.Ama tq si be6e prirodno tapa tai 4e i se pro6tava :lol: :lol:

DeaTHroW-ReC_F
12-22-2004, 09:24
мда мда ...честито..висете и вие по цял ден да преподавате едно и също и да ви видам..пък и има ученици които наистина си го заслужават...ше упрекнете че някои госпожи се карат на съучениците ви че са изкъртили вратите или счупили прозорците...не ги съдете така...се пак праят едно и също по цял ден и не е лесно.....аз само една две тъпи госпожи съм имала......

just nobody
12-22-2004, 17:45
az iskam da buda daskal sha pisha samo 2ki 3ka samo na gospod se pishe i vecher sha izlizam s klasa da piiim ili po discotekite :) samo che dali shte me vzemat vecher ili shte me uritat :lol: :lol: :lol: 8)

BlinDBoY
12-22-2004, 22:09
Ами и аз като учех имаше една учителка по Химия която ми беше вдигнала мерника!!И всеки час тя отделяше по 5 мин за да ме изкара на дъската и да пиша някакви химични съединения...благодарение на нея сега много добре чаткам Химията!!! :P

Verliebt_Maedchen
12-22-2004, 22:18
basi a moita po matematika neska vra6ta kontrolni.posledniq den!!!!!!i imah 3= po geometriq i 4= po algebra maaaaa iii...

NeSK
12-26-2006, 15:17
Mama im nasrana na si4ki daskali :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Basketball
12-26-2006, 15:45
Shtoto sa shibani pederasi shto... :mrgreen:

Бунтар
12-26-2006, 16:43
Shtoto sa shibani pederasi shto... :mrgreen:

Мале, мале. Ами даскалиците как ще са педерасТи? o.0

А мислите ли на тях кво им е? Ниски заплати, семейства за гледане, проблеми... А на всичкото отгоре са длъжни да образоват вас, чукундури такива!

Е, вярно, че има някои, които просто са си зли по характер, но те хич не се срещат толкова често.

scion_of_Storm
12-26-2006, 16:47
^Прав си, и то напълно. Аз също бих бил леко озлобен след като тъпла непоносими до голяма степен зверчета ме побъркват час след час. Ае стига сте се оплаквали кой бил толкова лош, еди кво си, еди що си. Има и такива злобни по природа, но повечето ние ги правим такива деба.

12-26-2006, 23:14
Абе има и ужасни даскалки..Аз като съм виновна се усещам,обаче има една по немски,която не знам защо само се заяжда с мен и ми търси кусури,а аз кат и отговоря правилно и се ядосва... :evil:

Amayo
12-27-2006, 00:42
Напълно свободни сте да напуснете училище и да се захванете с плодотворна дейност по товаро-разтоварните работи на ЖП гарите. Така няма никой да ви прецаква. :-)

teenkopele
12-27-2006, 07:31
Много даскали, но не всички, се заяждат, защото се мислят за нещо повече от нас и защото виждат, че сме зависими от тях! :evil: :wink: