PDA

View Full Version : Кралицата на Купите



Josefinne
12-16-2004, 21:11
Тук написах едно разказче с елементи на еротика. Да видим дали ще ви хареса. Имайте предвид, че не съм професионалистка:

КРАЛИЦАТА НА КУПИТЕ

“Нищо не е това, което изглежда” – чували ли сте това? Да?! Но не му вярвате съвсем , нали? Склонни сте да вярвате на очите си. Но нищо не е каквото изглежда. Особено хората. Нека ви разкажа как животът ми го каза...



Бях на 16. Луд, луд до припадък. Беше петък. Стоях си аз в забутананата гимназия, която никой не знаеше, по задължение. Стоях си аз в задушната стая, в последния час, и се чувствах в последната дупка на Вселената. Клатех се разсеяно на стола и разсъждавах задълбоено за цвета на тавана...Чаках онзи дрънчаш звук, който щеше да ме хвърли в необятните обятия на един вълнуващ уикенд – пиячка, купон, секс, момичета, разврат...Всякакви елементарни плътски удоволствия...Ах , колко бях щастлив...И колко бях отекчен...
Най-накрая – звънецът. Приведох стола си в хоризонтално положение и се протегнах да взема пликчето от чина си, което съдържаше полупразна тетрадка и химикалка. На пликчето лежеше бележка – грижливо сгъната. Взех я и я отворих. Пред мен се разкри завъртян женски почерг – “В 10 пред клуб “Apple Fruit” . Днес. Не закъснявай.” Изведнъж пред очите ми премина мисълта за едрогърда блондинка, с лакирани в червено нокти, която внимателно държи тънка химикалка и пише...
Огледах се. Всички си бяха старите хора – събираха си кротичко нещата, дрънкаха си безпредметно и се разотиваха един по един. А аз се чувствах нов. Какво пък ще е това момиче...В 10 пред “Apple Fruit”, eдин от най-гъзарските клубове...


Часът беше 10. Мястото – пред клуб “Apple Fruit”. Стоях там, сърцето ми биеше лудо. Не знам защо. Обикновено не се притеснявах от нищо и от никой. Оглеждах се трескаво сякаш около мен дебнеше тигър. И тогава дойде тя...Усетих се, че отворих леко уста от почуда...Такова момиче никога не бях виждал, такова момиче никога не бях мечтал да видя. Имаше телосложение на манекенка – висока, слаба, с километрови крака. Беше облечена с бяло кожено палто, почти до земята и ефирна, лека чрна рокличка на около 10см под мястото където се събираха краката й... Идеалните й крака, които изглеждаха повече от божествени обути в обувки с връзки на висок тънак ток. Гърдите й бяха средно големи, но стегнати и сластно се показваха над дълбоко триъгълно деколте. Косите й се разпиляваха по яката на разкопчаното кожено палто и стигаха чак до кръста - нежно кестеняво, почти русо...На лицето й виждах тези плътни устни, облечени в онова червено...онова подлудяващо огнено червено...
Тя се приближаваше, а аз просто едва се сдържах да не падна в краката й и да поискам да бъда неин роб. Тя се приближи, а после се приближи още, гърдите й се опряха в моите и леко се сплескаха, така че изскочиха малко отгоре. Усещах, че ми става...
- Ники... – прошепна тя в ухото ми – Благодаря ти, че дойде. Ще ти се отплатя богато.
Не можах да й кажа нищо. Имах чувството, че сънувам...Тази богиня щеше да ми се “отплати богато”. Мислех си, че по-хубаво от този момент не може да ми стане! Но можеше...
Тя се отръпна от мен и тръгна към входа на клуба. Последвах я. За мое голямо очудване охраната дори не ми поиска документи. Дебеловратият на входа само я погледна и се отдръпна, като че ли тя щеше на минутата да го тръшне в смъртоносна хватка. Докато минавах покрай него усетих погледа му върху тила си. Сякаш му се искаше да ми счупи врата...
Влязохме в клуба. Беше пълно, но не и препълнено. Вървях след моята бяла богиня и огеждах всички онези накипрени хора, които стояха по баровете с чаши за коктеил, говореха, смееха се, целуваха се.
Тя ме заведе в някакво сепаре – доста луксозно сепаре. Седнах смутено в края. Чувствах се като хлебарка на маса – никога не бях влизал в толкова VIP клуб. Оглеждах се наоколо, заслушах се и в музиката – беше приятна, макар че никога не я бях чувал. Имаше много еротика в нея. Зачудих се защо не е известна...
Тя застана пред мен права. Всеки зачатък на мисъл изхвърча от главата ми.
- Казвам се Кики.
- Аз... – тръгнах да се представям и аз, но се сетих, че ме беше нарекла по име в началото и се отказах. Бързо продължих мисълта си със следващото стандартно изречение – Прятно ми е. – В този момент несъзнателно се ухилих идиотски. Тя сякаш не забеляза. Кики свлече коженото си палто на земята и остана по рокличка. После седна в мен с обвити около тялото ми крака. Все още не ми беше минало от предишния път, когато се приближи до мен, но сега се надървих още повече. Имах чувството, че или ще се пръсна аз, или копчетата на дънките ми ще изхвърчат. Много пъти бях правил секс, с какви ли не момичета, много момичета са ме съблазнявали, но тази...
- Искаш ме, нали – отново започна да шепне тя в ухото ми. – Искаш ме така, както никоя друга...Искай ме... – ръката й от рамото ми се свлече надолу и хвана китката ми. След това я съпроводи до под роклята й. Аз сам поех инициативата. Продължих да навлизам все по – дълбоко под роклята й, прокарах дланта си по крака й, а след това нагоре към кръста й. Не усетих никакво съпротивление. Тя беше без бельо. Това ме окуражи да се спусна и надолу, към Райските Врати. Кожата й беше мека и гладка като мляко, дори там долу. Нямаше дори помен от косъмче. Кики леко се повдигна, за да ме олесни. Аз прокарах пръст надолу. Спрях се първо на клитора й и усетих нещо гладко и кръгло там. Кики имаше пиърсинг на клитора. Усмихнах се, тя също ми се усмихна с кървавите си устни, а с поглед ми каза да продължавам. Полека намерих чувсвителната й зона. Лесно познах, защото когато я пипнах с пръст, тя потрепна. Започнах лекичко да масажирам клитора й. Тя започна да облизва страстните си устни, а ръцете й се спуснаха надолу по гърба ми и го загалиха нежно като копринен воал. Устих как тя се навлажнява и ускорих темпото. Сега тя притваряше очи в наслада, а скоро беше толкова влажна, че ми беше малко трудно да задържам пръста си на нужното място. Дали нарочно или без да искам, не помня, но плъзнах ръка към вагината й. Тя разтвори устни и пое лекичко дъх, сякаш се съживяваше от омагьосан сън. Тъкмо когато щях да започна да движа пръст навътре – навън, тя започна сама да се движи, първо по-бавно, а после все по-бързо...
Не издържах вече. Исках я. Исках я , дори да ме бяха изгори след това на клада. Не ме интересуваше. Нищо не ме интересуваше освен...да вляза в нея. Хванах я с две ръце от двете страни на кръста и я проснах на канапето до себе си. Застанах на колене пред нея и започнах да разкопчавам колана си. Тя се изправи и седна пред мен. Сложи ръце на моите и ги махна от там. Тя сръчно разкопча колана и копчетата на дънките ми. После го свали заедно с боксерките. Топлата й ръка погали члена ми отдолу. Не бях виждал по-хубава гледка от дълги, женски пръсти, завършващи с обляни в червено нокти, галещи члена ми. Кики се наведе и понечи да го поеме в устата си, но аз не исках. Исках да я чукам. Бутнах я назад. Когато легна на канапаето косата й се разпиля, а тя ме погледна палаво с убийствено сините си очи. Аз хванах таза й и я придърпах цялата към себе си. После се спуснах надолу по долната част на бедрата й. Когато стигнах до сгъвката по колената й, рязко избутах краката й назад и се облегнах напред. Члена ми сам намери своето място между краката й. Кики беше много възбудена и влажна, така че влезнах в нея бързо и гладко. Тя метна ръце над главата си, сякаш я бях оковал и се изви като змия в кръста, така че члена ми влезе още по-навътре. Започнах да се движа като за начало бавно, но методично. В мен жестоко се сръжаваха мислите колко е секси тя, как искам да я чукам и че не трябва да свършвам бързо, за да продължи възможно повече. Вадех члена си почти изцяло и после отново го забивах в нея рязко и яростно. По движенията й съдех, че стигам до шийката. При всяко вкарване тя се извиваше и от гърдите й се откъсваше стон. Колкото по-бързо се движех, толкова по-силни ставаха нейните стонове. Накрая аз се бях хвърлих в бесен бяг, а тя почти викаше “чукай ме, чукай ме, чукай ме сега...”


Когато свърших, се отпуснах върху нея, без да изваждам члена си от вагината й. В ушите ми кънтеше нейния вик на удоволствие. Бяхме свършили в синхрон и то как! Това беше най-готиния секс в живота ми. Никога нямаше да го забравя. Сякаш ми беше за първи път. Бях потен и изморен, но безкрайно доволен. Усещах дълбоките повдигания на гърдите й. Тя също дишаше тежко от умора.
Дълго лежахме така, когато в мен се зароди една мисъл – та ние бяхем в клуб, имаше толкова много хора около нас...Тя сякаш прочете мислите ми и отвърна на незададения ми въпрос:
- Спокойно, сепаретата са много тъмни и нищо не се вижда отвън, а й някой да ни е чул – няма да сме нито първите, нито последните, които се ебат тук.
Това беше последното събитие, което сякаш протече в нормално време. От този момент нататък , струва ми се, времето се забърза. Спомням си, че тя стана, взе палтото си и изчезна някъде из хората. Те я скриха като мъгла, а аз не можах да разбера дори в коя посока тръгна. Чаках я дълго, но накрая реших, че няма да се върне, станах и излязох от клуба. Като минавах покрай сепаретата се уверих, че наистина почти нищо не се виждаше извън тях. Дебеловратият на изхода пак изгледа врата ми и в ушите ми почти прозвуча звук от чупещи се кости. Всичко това после ми се стори освен страшно загадъчно, но и зловещо. Бях попаднал в някакъв Свят на чудесата, само че Алиса пасти да яде.
Целия уикенд ми се видя толкова скучен. Наистина ходих на купони, имаше яко пиячка, момичета, секс, разврат, но всичко ми се видя невероятно еднообразно и просто. Постоянно мислех за Кики, за незабравимото преживяване с нея...Мисля, че дори съм викал името й на сън, защото една сутрин майка ми хвърли един такъв закачлив, но странен поглед, който казваше много, но нищо.


В понеделник сутринта станах за училище и за първи път от 10 години с желание да отида. Не заради проклетото училище, разбира се. Исках да видя Кики.
Влезнах в класната стая, но не видях нищо необикновено. Няколко от тъпите ми съученици объркали се да дойдат в училище по-рано и зубърката на първия чин, която си пишеше нещо. Излазих до последния чин и се проснах на стола, да си доспя.
В даскало , разбира се, беше повече от скучно. Макар че се оглеждах навсякъде за Кики, търсех я във всяко момиче, до края виждах все някакви изродки, идиотки, недостойни да нарекат жени, в сравнение с нея. Втора бележка от Кики също не получих. До последния час се бях отчаял съвсем. Отново се клатех на стола и гледах отчаяно тавана, невъзприемащ външния свят. Чувствах се целия потопен в скука. Звънецът отбелза края на последния час и аз за пореден път се протегнах да взема пликчето с полупразната тетрадка и химикалката, когато вдигнах глава и видях тези убийствени сини очи, за които бленувах. Но този път тя не носеше ефирна черна рокличка, с дълбоко триъгълно деколте; косата й не се спускаше по бяло палто чак до кръста, очите й не проблясваха като сини диаманти...Не...Не! Аз бях излъган от съдбата, от живота. Нещо някъде си беше изиграло зловеща шега с мен! Сега на мясото на черната рокля имаше грозен сив панталон, широк блузон; виждах кок и очила...Това беше зубърката на класа, която никога не бих си позволил да погледна. Кристина! Нима може едно толкова непривлекателно момиче през деня, всъщност да беше скрита богиня?! Беше...беше възможно. Но аз не можех да повярвам!
Проследих я тайно до долу. На двора в даскало я чакаше някакъв мъж. Разпознах единия от бодигардовете му – дебеловратият от клуба. Тя се доближи до него с явно ядосан поглед, а той започна да й се извинява нещо. Накрая тя, трудно, но все пак, му прости и му се усмихна с онази своя палава усмивка. Още веднъж разпознах моята Кралица на Купите от онази вечер, макар и сега облечена доста различно. Стоях и зяпах тъпо. Изведнъж тя се обърна към мен, сякаш знаеше, че я гледам и не мога да повярвам. Разчетох по устните й ...“Благодаря” ...

AMG-to
12-16-2004, 21:16
abe kyklo ti me ybi be mn dulgo be

Josefinne
12-16-2004, 21:50
Е, не е толкуз дълго...по едно време написах един разказ...стигнах до половината и общо имаше 7 глави. Тепърва щеше да се случва горе-долу. Но беше хубав. Само дето ме мързи да го довърша. Този е сравнително кратък и има еротичен елемент. Отдели му 10 минутки да го прочетеш и кажи дали ти харесва :wink:

bad4e
12-16-2004, 22:19
С-У-П-Е-Р Е !!!! БРАВООО !! :):):) Много ми хареса на мен, имаш талант определено за такива историйки, а може би и в друг жанр:)