PDA

View Full Version : da mu pusna ili da go zagubq



mnoo_sexy
12-16-2004, 21:20
ami problema mi e 4e toi e mn hubav si4ki macki mu se lqpqt i ako ne mu pusna moji i da go zagubq.ne 4e az ostavam po nazad no ne e tva vajnoto.problema e 4e ako mu otkaja moji da go zagubq.no pak me e strah ako mu pusna toi posle da ne me zareji.da me iskal samo za sexa.nz iskam da sam s nego o6te mn vreme no trqbva li zatova da spq s nego.iskam da bada edinstvenata za nego no mislq 4e sas sex tva nqma stane.pomognete mi kakvo da pravq

blackhearted
12-16-2004, 21:34
Ако той ти постави тази дилема - да му пуснеш, или да го загубиш.. изборът е ясен, според мен.

Иначе, просто изчакай да видиш как ще се развият събитията.

I_love_des1
12-17-2004, 04:09
пропуснала си да кажеш от колко време сте заедно, на коко години си ти и на колко е той, когат оотговориш на тези въпроси мога да ти помогна. :)

12-17-2004, 06:19
Ти ще си наи-тъпото парче,ако му пуснеш :!: С нищо няма да си по-различна от тия 439879482 момичета,дето вървят след него.Освен това супер много мразя хора без мнение и индивидуалност и се водят по акъла на други :!:

ivan_uzunov
12-17-2004, 08:33
pusni mu,shtot posle shti teji na suvestta.

Baccara
12-17-2004, 08:39
ami problema mi e 4e toi e mn hubav si4ki macki mu se lqpqt i ako ne mu pusna moji i da go zagubq.ne 4e az ostavam po nazad no ne e tva vajnoto.problema e 4e ako mu otkaja moji da go zagubq.no pak me e strah ako mu pusna toi posle da ne me zareji.da me iskal samo za sexa.nz iskam da sam s nego o6te mn vreme no trqbva li zatova da spq s nego.iskam da bada edinstvenata za nego no mislq 4e sas sex tva nqma stane.pomognete mi kakvo da pravq

Тегли му една.

shtraker
12-17-2004, 08:41
neznam vie ste mnoo interesni da vi kaja nachi kato pochnete da mu pusnali ili ne sqkash Dea kat mu pusnete na vas ne vi e kef ??????? samo toi si prai kefa viie mu puskate che da ne go zagubite ???????? abe dei i puti prostotii mi kat te chuka nali sha ti e kef i na tebe i kvo ? posle moje da te zareje i sha si go chukala nali ? a inache sha te zareji i nema da si go chukala ? nali ? abe deaaa kat iskash da se chukash do chukai kat neshtesh nikoi nema ti sloji noj na gurloto i da te nakara deaa aeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ani_love_me
12-17-2004, 09:13
ako ne mu pusne6 nikoga niaa da razbere6 kak 6e e s nego i kvo e posledva/dali 6e prod1ljiute ili 6e te zareji/...a ako ne mu pusne6-mn iasno 4e 6e ti bie 6yta...sled kato moje da sii se 6iba i s dygi momi4eta,niaa tebe da 4aka!ave ti si reaa6 na kraia ...no tva mislia az!

GalYol
12-17-2004, 13:03
Ти сама си си отговори на въпроса. :arrow:
iskam da bada edinstvenata za nego no mislq 4e sas sex tva nqma stane

Така е няма да стане със секс, но по важно от това е че доколкото разбирам от думите ти ти не искаш да правиш секс с него и това е достатъчна причина да изчакаш.

toTaLy_Me_F
12-17-2004, 13:18
а мислиш ли че държи на теб?!според мен не!иначе нямаше да те кара да избираш.ясно е че иска да те наебе и после да те захвърли като парцал

AMG-to
12-17-2004, 18:30
ti sama re6avash

^efas^^
12-17-2004, 18:40
Еми кака кво да ти кажа чакай па ако ти каже че ако не се ебете ще те зареже значи те иска за секса пък ако ти каже че иска да го напраите когато си готова значи има някви чувства към тебе ама и тва не е мноо сигурно може да е няъв шибаняк едето иска само да ебе :twisted:

e4o
12-17-2004, 18:49
mi absolutno ti sama trqbva da si re6i6 :wink:

miskin
12-17-2004, 19:06
neznam vie ste mnoo interesni da vi kaja nachi kato pochnete da mu pusnali ili ne sqkash Dea kat mu pusnete na vas ne vi e kef ??????? samo toi si prai kefa viie mu puskate che da ne go zagubite ???????? abe dei i puti prostotii mi kat te chuka nali sha ti e kef i na tebe i kvo ? posle moje da te zareje i sha si go chukala nali ? a inache sha te zareji i nema da si go chukala ? nali ? abe deaaa kat iskash da se chukash do chukai kat neshtesh nikoi nema ti sloji noj na gurloto i da te nakara deaa aeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Абе Умньо, за къв кеф говориш бе? Ти знаеш ли, че 90 и повече % от момичетата и зрелите жени даже никога не са изпитвали оргазъм? Да не си мислите, че сте адски многофункционални и винаги можете да докарате всяко момиче до оргазъм? Доколкото разбрах, на нея ще и е за пръв път- е, пак те питам за какъв кеф говориш?
Моме, първо да ти кажа, че се пише "можЕ" и "зарежЕ" и после- бий му шута със страшна сила. Имам аз един такъв приятел- готин и с много кинти, всички му се мяткаха. Аз му отказах (бях девствена) и въпреки това си останахме приятели (не сме били гаджета де). Винаги ми е казвал, че ме уважава заради това ми решение, а и защото бях едва ли не единствената покрай него, която не се интересуваше от парите му. След години спах с него, беше много хубаво, направих го, защото страшно много го харесвам и знаех, че ще ми е хубаво и изобщо не съжалявам, това не промени отношенията ни изобщо.
Отплеснах се от темата (спомении;) ). Ако те притиска и те "заплашва" да правите секс веднага му покажи червен картон, ако го направиш без самата ти да го искаш наистина ще станеш една от многото.

ProstoAz
12-17-2004, 19:30
miskin, само че това, че не са изпитвали оргазъм не значи, че не им е било кеф, защото кефа не е само в оргазма. А за първия път - аз не виждам да е споменато.
Сега по темата - направи го с него, нищо няма да загубиш, само можеш да спечелиш (което не ми се вярва, но както и да е). Недей да приемаш нещата много навътре - сега харесваш него, но след по-малко от 1 год. сигурно няма да е вече така. Избери си - сега да спиш с него и после да ти остане хубав спомен, или да не го направиш от страх или нещо такова. Абе, замислете се бе, хора, живеем само веднъж. Ти не си тръгнала да се жениш, така че можеш да опиташ от всичко без да се опариш.
Айде успех! :wink:

BABY_SEXY_GIRL
12-17-2004, 19:31
Abe toq 6tom e playboy za kakvo moje da e s teb osven ako ne za sex! Ne mu puskai! Iz4akai i sama go preceni dali darji na teb, znae6 kak :wink:

miskin
12-17-2004, 19:39
miskin, само че това, че не са изпитвали оргазъм не значи, че не им е било кеф, защото кефа не е само в оргазма. А за първия път - аз не виждам да е споменато.
Сега по темата - направи го с него, нищо няма да загубиш, само можеш да спечелиш (което не ми се вярва, но както и да е). Недей да приемаш нещата много навътре - сега харесваш него, но след по-малко от 1 год. сигурно няма да е вече така. Избери си - сега да спиш с него и после да ти остане хубав спомен, или да не го направиш от страх или нещо такова. Абе, замислете се бе, хора, живеем само веднъж. Ти не си тръгнала да се жениш, така че можеш да опиташ от всичко без да се опариш.
Айде успех! :wink:
Е какъв хубав спомен може да и остане от това да я изчукат и зарежат(евентуално)? Все пак не става въпрос за колебания дали да го "ползва" една нощ или не, нали уж са гаджета? Ако не е девствена да, няма проблем и аз бих го "боднала", защото ми харесва без никакви угризения.

baby947
12-17-2004, 19:51
Няма как да го загубиш, понеже той никога не е бил твой.

^efas^^
12-17-2004, 20:30
и аз бих го "боднала", Не ти не би го боднала по скоро някой ще ти го бодне :lol:

SnoW_GiRl_
12-17-2004, 21:42
ti obi4a6 li go ili iska6 da pravi6 sex sas nego?vsi4ko zavisi ti kakvo iska6 no spored men ako te zareje za6toto ne si my pysnala neka hodi pri nqkoq koqto 6e my pusne...

Napu6en-Buhal
12-17-2004, 22:41
pusni mu !
pravete lubov, ne ribolov !

Anonimno
12-18-2004, 02:13
Ami sexa ne e reshenie toi ako si te haresva nqma da iska samo da spi s teb za tova po dobre izchakai oshte malko.Ako zeme da pravi problem ot tova znachi ima golqma veroqtnost da e s teb za sexa

12-19-2004, 12:29
kvo pa kato mu pusnesh...rano ili kusno shte pravish seks, za kvo da e po-kusno s nqkoi tapak, vmesto sega s qkia pi4?
pone edna svirka mu naprai...

Satanas_daughter
12-19-2004, 12:37
ami problema mi e 4e toi e mn hubav si4ki macki mu se lqpqt i ako ne mu pusna moji i da go zagubq.ne 4e az ostavam po nazad no ne e tva vajnoto.problema e 4e ako mu otkaja moji da go zagubq.no pak me e strah ako mu pusna toi posle da ne me zareji.da me iskal samo za sexa.nz iskam da sam s nego o6te mn vreme no trqbva li zatova da spq s nego.iskam da bada edinstvenata za nego no mislq 4e sas sex tva nqma stane.pomognete mi kakvo da pravq

ako te e iska samo za sexa prosto ne si struva po dobre go zagubi

mnoo_sexy
12-20-2004, 17:46
na 16 i toi sa6to.ot 1 mesec

adult
12-21-2004, 12:08
Верно че рано или късно ще трябва да си имаш първи път,но ТИ си тази,която решава кога ще стане това.Много по-важно е да си с някой по-опитен,което донякъде значи и по-голям.Много рядко се случва първият път да е с голямата любов,ма ако стане-супер 8) А не мисля че тоя пич си струва да му дадеш девствеността си-не че е нещо безценно,но не го продавай за жълти стотинки-както в случая си принудена,за да не го загубиш.

favor_91
03-01-2006, 09:33
suglasen s blackhearted

IdontGiveaFuck
03-01-2006, 09:34
suglasen s blackhearted

Защо връщаш тея теми БЕ ?


Пет Дек 17, 2004

Svetlana_Pei4eva
03-01-2006, 10:22
e toi ako 6te e s tebe samo za sexa,tova 6te e nai-tupoto koeto moje da naprai.a ti ako mu "pusnesh" 6te se prevurnesh v edna ot mnogoto....za tova po dobre ne mu puskai a toi ako jelae da e s teb 6te iz4aka da se po4uvstvash naistina gotova za sex!tupo e da pravish s nqkoi sex samo za da go zadarjish!

LEVSKI
03-01-2006, 11:28
Prati Mi pic da te vida i she ti kaja dali sled sexa she te zareje.Ako si gorska feq izbegal e :lol: :!:

_M1rkA6t0_k0tI_
03-01-2006, 12:12
хмм ко да ти кажа зависи дали го обичаш щото ако не го обичаш няа кирия да го рпаиш с него ако ти кайе условия го ебавай дърпай му чертата ако мисли че си готова да правч секс добре нправи го но ако не го харесваш(да не кажа обичаш) но няма смисъл да го правиш с него само за да не го загубиш имах същуя проблем като теб обичах мн едно момче беше на 17 и си мислех че ако го направя с него ще ходим по дълго но нямаше смисъл така че ти казвам само ако го обичаш го нарави с него за да не съйеляваш после :)

BadLord
03-01-2006, 13:37
neznam vie ste mnoo interesni da vi kaja nachi kato pochnete da mu pusnali ili ne sqkash Dea kat mu pusnete na vas ne vi e kef ??????? samo toi si prai kefa viie mu puskate che da ne go zagubite ???????? abe dei i puti prostotii mi kat te chuka nali sha ti e kef i na tebe i kvo ? posle moje da te zareje i sha si go chukala nali ? a inache sha te zareji i nema da si go chukala ? nali ? abe deaaa kat iskash da se chukash do chukai kat neshtesh nikoi nema ti sloji noj na gurloto i da te nakara deaa aeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Абе Умньо, за къв кеф говориш бе? Ти знаеш ли, че 90 и повече % от момичетата и зрелите жени даже никога не са изпитвали оргазъм? Да не си мислите, че сте адски многофункционални и винаги можете да докарате всяко момиче до оргазъм? Доколкото разбрах, на нея ще и е за пръв път- е, пак те питам за какъв кеф говориш?
Моме, първо да ти кажа, че се пише "можЕ" и "зарежЕ" и после- бий му шута със страшна сила. Имам аз един такъв приятел- готин и с много кинти, всички му се мяткаха. Аз му отказах (бях девствена) и въпреки това си останахме приятели (не сме били гаджета де). Винаги ми е казвал, че ме уважава заради това ми решение, а и защото бях едва ли не единствената покрай него, която не се интересуваше от парите му. След години спах с него, беше много хубаво, направих го, защото страшно много го харесвам и знаех, че ще ми е хубаво и изобщо не съжалявам, това не промени отношенията ни изобщо.
Отплеснах се от темата (спомении;) ). Ако те притиска и те "заплашва" да правите секс веднага му покажи червен картон, ако го направиш без самата ти да го искаш наистина ще станеш една от многото.
Много си е прав даже \:D/

KOKOKKK
03-01-2006, 16:39
Ne mu puskai .....Ako te haresva nqma da skusate ..... Ako ne te haresva i skusate mu E.. maikata ..... Kvo kato e gotin ? Da ne samo toi da e gotin ?

03-01-2006, 17:43
ами вие сте мноо прости бе

има приятели и гаджета, гаджетата са приятели които се познават в още едно много важно отношение (секса)

ти гадже или приятел искаш да си му?

IdontGiveaFuck
03-01-2006, 17:49
Пет Дек 17, 2004

Кьорави ли сте ?

AceN
03-02-2006, 00:05
pusni mu pa kvot 6te da stava;) vajnoto e da te iz4uka da ne ti puka i ti 6e go iz4uka6! :D

03-02-2006, 00:25
ako ne mu pusne6 nikoga niaa da razbere6 kak 6e e s nego i kvo e posledva/dali 6e prod1ljiute ili 6e te zareji/...a ako ne mu pusne6-mn iasno 4e 6e ti bie 6yta...sled kato moje da sii se 6iba i s dygi momi4eta,niaa tebe da 4aka!ave ti si reaa6 na kraia ...no tva mislia az!

Именно.
по-то4но е трудно да се каже.

machoka
03-02-2006, 07:55
Някои хора май не признават датите? Тя може вече да му е пуснала, да са го направили без предпазни мерки, да е родила момченце и то сега да е проходило и проговорило :idea:

А вие още я съветвате дали да му пусне /к'во да му пусне всъщност :-k / или не..

The End.