PDA

View Full Version : spomenite me presledvat=\\



goshe_shnura
12-16-2004, 22:48
Iskam da spodelq neshto,zashtoto se nadqvam da mi olekne na dushata..Az sym na 17 godini.kogato bqh na 10 godini bqh v edin priqtel..tam si igrahme,bqhme sami v apartamenta po 1vreme neznam na koi ot nas mu hrumna da si vidim piletata..i posle se nadryvihme i se mushkahme.sled izvestno vreme kogato prodyljvahme da se reduvame edin na drug se zvynna na vratata i se ogashtihme,beshe bashta mu no toi ne zabelqza nishto neobichaino...i taka na dr den se1 nishto ne se be sluchilo,sichko be postarumu.SEga az si izlizam s momicheta,pravq sex i sichki normalni nehsta,dori v momenta si imam priqtelka,zaedno sme ot 2 meseca.I vypreki sichko chestosi spomnqm za tazi sluchka i mi stava mn sramno,makar da zn che na 10 godini ne sme bili s akyla si..I iskam da pomolq za syvet,kak da ne mislq za tova,zashtoto prosto se chuvstvam ujasno nelovko i konfuzno pred samiq sebe si ;((..
Blagodarq vi predvaritelno!

fikserr
12-17-2004, 07:35
emi nema ko da se sramuva6 ti si chis pederas

goshe_shnura
12-17-2004, 07:49
fikserrr opredeleno ne mi pomagash...

kir4o_atanasov
12-17-2004, 08:19
mi tochno tozi problem se sluchi i pri men kogato bqh na 11 obache,bqhme na ekskurziq i tam imashe edin tisho 8 klas,toi mnogo napirashe neznam zashto,moje bi me beshe haresal,no vupreki che znaeh che tova shte e pedalsko na men mi se iskashe da me bodne,ottogava go pravq s muje i jeni,mislq che veche nqma kak da se opravq,ostavam si bisex.. za cql jivot.

shtraker
12-17-2004, 09:34
ami prosto znai si che si si normalen i tolkova onova e bilo greshka i ne misli za nego ne sa i seshtai poveche za tva .. az sushto znam za takiva .. razkazvali sa mi noo saaa tva e prosto nedei misli za tva i ako se setish pochni da mislish za neshto drugo .. ae Yspeh

Baccara
12-17-2004, 09:38
Да не ти пука. Гледай си кефа и това. Забрави миналото.

ani_love_me
12-17-2004, 09:40
zn kak moje da se zabravi takova ne6to...moje bi triaa otide6 na lekar i sigyno toi 6te nameri na4in da ti pomogne!

AMG-to
12-17-2004, 09:49
ti si 4ist pederasttttt

suzanna
12-17-2004, 11:29
ee.ot edno dete na 10 vsichko moje da se ochakva..na tazi vuzrast decata sa mn liubopitni tepurva razbirat za povecheto neshta..i pri polojenie che sa chuvali i za sex...bez da imat ideq i te pochvat da pravqt nqkakvi neshta bez izobshto da se osuznavat..ot chisto liubopitstvo..az sushto znam za dosta takiva sluchai ..vqrno che posle se sramuvat ama :D svurshilo veche..sega shtom si imash friendka i vsichko e ok..prosto go priemi kato edna detinshtina kakvato vsushtnost si e i tolkova :wink:

boriana
12-17-2004, 13:29
Споко нормален си!

gold_fish
12-17-2004, 13:44
spoko 6tom ne izpitva6 privli4ane kam maje i haresva6 momi4eta i ti e hubavo s tqh ne se pritesnqvai :wink: tva e bilo detska rabota hubavo e da opita6 OT VSI4KO VSE PAK AE 4AO :wink:

^efas^^
12-17-2004, 16:41
Ммм да другите са прави на 10 години мноо си знаел к'во е секс к'во е педал да не ти пука са щом синормален няма страшно :P

goshte_shnura
12-17-2004, 17:52
blagodarq zza vnimanieto..naistina mi stana po dobre,no sega se zamislqm dali da kaja na priqtelkata mi za sluchiloto se,za da nqma taini mejdu nas..ili da ne otvarqm temata,zashtoto se pak tova moje da q smuti.kak mislite?

miskin
12-17-2004, 19:04
На 10 години сте се "мушкали" и не са ви се разпорили дупетата? Виж имам приятели хомо и много си ги обичам и уважавам, не съм предубедена към теб. Щом сега, когато си на 17 не те привличат мъже си о'к. Човек трябва да пробва всичко, аз съм била с жени и това изобщо не ми пречи, казвала съм на всичките си гаджета и никой не се е втрещил. Обаче моят съвет е да НЕ казваш на приятелката си, 90% от момичетата се гнусят като си представят мъж с мъж, за разлика от мъжете, които се надървят като си представят 2 жени.

^efas^^
12-17-2004, 19:12
Пич трай си и на никой не казвай щото не всички ще ти кажат това което повечето ти казахме. Тя 100% ще се раздрънка на приятелите си и ще почнат да те базикат и ще получиш комплекси и ще пишеш нови теми и ние ще тряа да отговаряме а ве въобще тряй си и т'ва е :wink:
И м/у другото miskin пак е права даже не 90 ами 99,99999999% от жените по света се гнусят от педалите въпреки че ти не си такъв. А ък за лесбийките да и аз мноо си падам по тях :mrgreen:

goshe_shnura
12-17-2004, 20:26
dae taka e,ama ot druga strana pyk mi e kofte che tq si misli che i kazvam sichko ,kakto tq na men,a vsyshnost..ama kato che li naistina po-dobre da ostavq neshtata taka,shot ako inache zaradi tfa se precaka neshto she me e mn qd..

^efas^^
12-17-2004, 20:28
Пич ти мислиш ли че тя ти казва всичко :?: Всеки човек крие нещо :lol:

BABY_SEXY_GIRL
12-17-2004, 20:35
Offf, ti volq i inat nqma6 li za da spre6 da misli6 za tova?

bulgarche
12-17-2004, 21:33
Няма как да не мислиш защото си грозен, тъп, смотан ГЕЙ

mnogo_cheren
12-17-2004, 22:51
a ti аз_съм_българче neshto skener li si,mnogo se naduhvash tuka na horata,ne spazvash dobriq ton v foruma ... she te shlqpa cherniq suh shpek po cheloto

Anonimno
12-18-2004, 03:21
Ko ti puka za minaloto ve destska mu rabota.Kato si zabravil povecheto prostotii taka shte zabravish i tazi opitvai se da mislish kolkoto moje po malko za tova.pyk i nali samo ti si go znaesh tva :}}}

12-18-2004, 21:12
Готин, с приятелката ти сте заедно САМО от 2 месеца!!!
НИЩО ТАКОВА НЕЗАСЛУЖАВА да и кажеш, все още знаете малко неща един за друг, вярвай ми, има доста още да преживеете и да споделите че да и довериш това! Ако го направиш преди всичко гореизброено ще се изпусне някъде като е в женска пияна компания, след кото сте скъсали примерно....и то отиде от човек на човек и ще спечелиш...МЕКО МЪЖКО ВНИМАНИЕ:-)
Не и казвай скоро подяволите

02-04-2007, 01:14
пъ ако н'ти мини ела и аз да те шляпна поне да тии убаву :-({|=

ProstoAz
02-04-2007, 12:39
Темата е стара!