PDA

View Full Version : Machine Head



dRiNKiN_pARk
12-17-2004, 11:35
бе имаше преди форум музика май... или аз се бъркам
както и да е.
Целта на темата е да ви се похваля - ходих миналата събота (11.12) на концерт-а на Machine Head в София... беше размазващо, много яко както MH така и двете бонус (нещо като подгряващи) групи Caliban и God Forbid..

има ли сродни души тука?

Satanas_daughter
12-17-2004, 12:28
iii moshtno Machine Head gi biva...napishi mi edno lichno i mi razkaji kak mina koncerta plssss!!!!!!!!!!!

e_l_i_z_a
12-17-2004, 12:30
hm ami neznam da mai ima6e v sofiq

dRiNKiN_pARk
12-17-2004, 12:37
e, айде сега - няма да е лично, нали трябва да изпълна :))))

ми... как да е...
почвам съвсем отначало - когато пристигнахме в София (някъде около 8-9) отидохме да пийнем по едно кафе... странно, ама нямаше по ефтини неща от 1.5о :(
както и да е - аз пих една количка, че беше най-евтина, после отидох да си купя кецове (Circa MA :pp си взех :p) и през цялото време се наслаждавахме на плакатите по стълбовете и главно на Роб Флин...
даже за около 10 мин 4ма човека успяха да отлепят един плакат :)
сега един от компанията се радва на плакат вкъщи.. аз лично се надявах да взема от О.Ч.З. ама там за съжаление нямаше :(((
хапвахме по пътя, по заведения и бутки и някъде около 16:45-17:10 отидохме пред зала фестивална... постепенно хората напъпляха и когато отвориха вратите не бяха много хората, ама имаше към 200 човека...
оставихме си якетата с/у номерче, платихме по 30 стинки за кенеф и отидохме в залата, където беше доста студено..
беше доста малка зала, ама.... кво да се прави
до 19:30 сме сидяли на едни студени пейки.... изгасиха светлините и след още няколко минути викане, крещене и всичко друго, което може да излезе през нечия уста излязоха първите - Caliban... доста размазващи.... около 30 минути свиреха... мъничко почивка след тях и дойдоха God Forbid.. тях ги прекарах на пейката, защото бях доста изморен, пък исках да имам сили за МХ.... тез вторите свириха около 45 минути.... и познай какво ???
MACHINE HEAD... започнаха с Imperium... не можах да видя Роб от ръце... лудница голяма
голямо пого... и т.н.
после Davidian... още по-голяма лудница
пого, circle pit, face to face и още.....

(следва евентуално)

Satanas_daughter
12-17-2004, 13:13
hehehe zvichi razmazvashto:P