PDA

View Full Version : Ako ste obqzan plssss help !!!



orqzana_patka
12-17-2004, 11:46
Zdraveite, zna4i az iam nekolko vaprosa i plssss help me
Predi 10-tina dni bqh obrqzan ( izrqzani mi be6e 4ast ot koji4kata na penisa poradi vyzpalenie ) ,ta...vaprosite sa mi slednite !
Dali 6te mi ostanat belezi v/u kraq na koji4kata ot 6evovete ili dali vob6te 6te mi ostanat nqkakvi belezi ????? Plss kajete mi za6toto sega kato sa minali 10 dena (znam 4e e malko vreme) ima rani4kivse o6te i ne znaq dali 6te se mahnata napylno !
Iskam, koito razbira, ili e obrqzan da mi kaje 1. dali 6te mi ostanat belezi, 2. dali 6te izglejda dobre penisa mi i tova sled kolko vreme, 3. sled kolko vreme na vas vi iz4eznaha belezite ot obrqzvaneto i sled kolko vreme gore dolu praihte SEX, 4. jenite haresvat li go obrqzan, ili da se pritesnqvam 5. kakva e razlikata sled vreme v 4ustvitelnostta sled obrqzvane i kak ste v sexa ???
plsss koito razbira neka mi kaje, za6toto iskam i drug da mi kaje tezi ne6ta, a ne samo doktorite da mi kazvat (Vsi4ko 6te e nared i t.n. ), razberete me plssss HELP

ani_love_me
12-17-2004, 12:19
emi pitai lekaria deto ti e napravil operaciata...ili pot1rsi iz internet...ne moje da niama ni6to!

boriana
12-17-2004, 13:18
Да наи добре питаи лекаря си!Ние не сме чак толкова образовани!

miskin
12-17-2004, 13:31
За чувствителността не се притеснявай, всичко ще ти е наред. Мен лично това, че мъжът е обрязан изобщо не ме притеснява, но не знам как стои въпроса при другите момичета. Белезите не се виждат, споко.

^efas^^
12-17-2004, 16:48
Да наи добре питаи лекаря си!Ние не сме чак толкова образовани!
emi pitai lekaria deto ti e napravil operaciata...ili pot1rsi iz internet...ne moje da niama ni6to!



Не разбрахте ли че човека неще само докторите да му казват че ще е ок :?: :?:
Ми пич мен не са ме обрязвали и за белезите нз амане мисля че на жените ще им пука дали ти е рязан или не пък и няма да ти е по-чувствителен или по-нечувствителен така че няма кво да те паши ако си добър в секса няма да ти гледат патката :wink:

orqzana_patka
12-17-2004, 18:11
plsss de ! Neka nqkoi koito e minal po toq pyt da mi otgovor na vaprosite !!! :( :( :(

Някойси
12-17-2004, 18:15
Аз съм момиче, така че не мога да съм обрязана, но съм виждала обрязано дете - белези няма, изглежда си съвсем добре. Аз лично нямам нищо против мъжът да е обрязан, предполагам, че и при повечето жени е така. Това е до голяма степен въпрос на традиция и култура. В САЩ и Канада повечето мъже са обрязани и там жените се учудват когато видят необрязан мъж. Точно в един американски форум четох следния разговор: "Снощи бях с един и той се оказа, че не е обрязан!", а другата: "Ау, знам, толкова е кожест!". Ако говориш английски, по-добре попитай в някой американски форум на такава тематика, вероятно ще получиш повече информация, макар и да не е сигурно, защото повечето хора ги обрязват още като малки.

glazunov
12-17-2004, 20:04
Аз съм обрязан...ама писах доста по темата ,може би са я махнали не знам.
Начи притесненията са ми познати....
Белези не знам дали са ще ти останат,защото това зависи от майсторлъка на хирурзите.Мен не ми го направиха много хубаво и не ми е ПЕРФЕКТЕН,от естетическа...но не трябва да ти дреме.Що толкова се притесняваш за това как ще изглежда?На изложба ли ще го показваш?Разбирам те,че искаш момичето да е възхитено от прекрасно изглеждащия ти пенис,но не мисля,че някоя ще гледа точно как изглежда....та ако хирурзите са си свършили работата както трябва,просто кожата се влива в пениса абсолютно плавно и си изглежда супер...все едно цял живот там ти е свършвала кожата.:-)
Та белезите са си като всяка най-обикновена рана...няма кво да се косиш...белезите дори и да се виждат,няма защо да се притесняваш.
А секс можеш да си праиш в момента,когато раните зарастнат окончателно.
За жените не мога да ти кажа дали им харесва,тъй като те и при необрязаните кожата не я чувстват...поне така мисля.
Те между другото сякви идиоти ги има...имплантират си някви топчета там под кожата,за да се дразни влагалището и да е по-приятно за жената.Та ако не ти е супер гладък там,може би ще й е по-яко на мадамата,не знам.Абе кво си се притеснил бе,те вече не останаха необрязани....и то не от религиозни,ами от хигиенични причини...и казват,че си ставал по-издържлив в секса....
Разликата е,че главичката ти става малко по-малко чувствителна...но това само в горната част на главичката,по-надолу всичко си е същото.

^efas^^
12-17-2004, 20:17
Хах хигиенични гледни точки ами ако си миете патоците няма да ви ги режат :mrgreen:

ssssssssss
12-17-2004, 20:33
aaaa na4i pisna mi da 4eta iz temite 4e bilo po higieni4no da si obrqzan!Abe bati prostotiqta!Ako si nekuv murlio i da te obrejat celiq pak nqma da si 4ist!Az ne sum rqzan, poddurjam super dobra higiena i izob6to nqmam problemi s higienata...Bilo se "subiralo ne znam si kvo pod koji4kata..." drug put...Ima6 ruce, za da se izmie6 i tam...

^efas^^
12-17-2004, 20:37
Еми това имах и аз в предвид

Anonimno
12-18-2004, 04:39
Ko se pritsnqvah ve to obrqzvanto si go ima kato religiq taka che da ne te plashi.Shto se otnasq do chuvstvitelnosta ne bi trqbvalo da imash problemi.Za sex-sa koga mojesh doktorite trqbva da ti kajat.Pyk shto se otnasq do momichetata spored men ne bi trqbvalo da im prechi neshto :}}

04-16-2006, 19:05
az sam momi4e i li4no za men tva nqma nikakvo zna4enie-rqzan li e ili ne.stiga da e dobyr v sexsa si4ko ostanalo si e nared :lol:

Coki
04-16-2006, 19:08
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=34746&start=0